H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...

Πήγαινε κάτω 
+18
elgr
desper !!!
Αχιλλεας !!!
ANIMA
inei777
ξωτικο
kOkOna m
ΑΒΡΑΞΑΣ
kirka
gerakina
sofaki
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
maggisoula
Αιθηρόη
ioessa
angels1
Nenya
ilia
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 4 Οκτ - 22:40:36

sofaki μου!!!Ευχαριστώ πάρα πολύ...έτσι είναι...ξέρω καταβάθος πως δεν είμαι μόνη αλλα για κάποιον λόγο η εδώ πραγματικότητα με κάνει να νιώθω έτσι...κ νομίζω πως όλοι λίγο πολύ αρχίζουμε να νιώθουμε έτσι...μόνοι..οτι δεν "κολλάμε" εδω...οτι δεν το αντέχουμε άλλο αυτο...

Τι έχω πάθει πραγματικά με απογοητεύω...η ψυχη μου ειναι χωρισμένη στα 2...η εδω ψυχή απλα δεν αντέχει άλλο κ νιώθει πόνο,θλιψη,απογοητευσή....η "εκει" ψυχή λεει πως αντέχει τα πάντα,χαμογελάει με πονηρό βλέμμα,ειναι αυστηρή,νιώθει δυνατή κ ώρες ωρες νιώθει θυμό...κ υπάρχει κ κάτι στην μέση που νιώθει όλα αυτα μάζι...κ εκεί γίνετε το μπάμ,εκεί ειναι το σημείο που προσπαθω να κρατήσω την ισσοροπία κ να σκέφτομαι με αγάπη...προσπαθώ...

Ευχαριστώ για τις όμορφες σκέψεις...σας ευχαριστώ...τις πήρα όλες...Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 6 Οκτ - 9:47:09

Γεια σου σοφάκι μου! Και καλώς ήρθες! Ιλια μου μια γλυκια και δυνατ΄η αγκαλιά από μένα! Πολύ ωραίο σοφάκι και σ ευχαριστούμε που μας το χάρισες. Είναι πολύ σπουδαίο πράμα να ξέρουμε ποιοι είμαστε και να το έχουμε ξεκαθαρισμένο αυτό όσο γίνεται περισσότερο. Πολλά προβλήματα μας έχουν σχέση με αυτό. Αυτή η Γυναίκα με τον πιο απλό τρόπο σου δίνει μια στο μυαλό και ξελαμπικάρεις από τόσα κολλήματα και βλέπεις αυτά που κανονικά θα έπρεπε να βλέπουμε αλλά μας έχουν κάνει έτσι ώστε να μην μπορούμε πια ούτε τα αυτονόητα. Το λοιπόν διαβάζοντας αυτό που μας έβαλε το κορίτσι από δω το σοφα΄κι σκέφτομαι πόσα πράγαματα έχει πει στον καθένα μας η Αιθηρόη πριβατ και είναι σημαντικά. Δεν θα ήτουνε καλό τα καλήτερα που μας έχει πει και μπορούν να είναι χρήσιμα και σε άλλους να τα γράψουμε; Λέω εγώ τώρα. Φιλιάαααααα πολλααααααα ομορφιές μου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 6 Οκτ - 21:31:45

http://www.aoratos-naos.com/t190-topic εδώ αγάπες μου.... Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 14724201
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 7 Οκτ - 23:25:08

Προσεχτηκό και ήσυχο το περπατημά τους...με το βλέμμα τους να παρατηρεί τα πάντα τριγύρο...με την μοναξιά συντροφια στο ταξίδι τους...ακούγοντας τον ήχο της φύσης κ των ψυχών....

Έτοιμοι να θυσιάσουν τον ίδιο τους τον εαυτό...χάνοντας πάντα αυτόυς που αγαπούν και συγχωρόντας πάντα τους άλλους επειδή έχουν άγνοια...

Τόσους αιώνες απο το φώς στο σκοτάδι κ απο το σκοτάδι στο φώς για να μάθουν να ξεχωρίζουν τα μάτια κ να είναι δίκαιοι για να προστατεύουν τους θνητούς...

Αυτή που περπατάει ανάμεσα απο τους ανθρώπους...

Προστάτες και πολεμιστές...δάσκαλοι και μαθητές...θεραπευτές...όλοι μαζί στο μονοπάτι της άνοδος της ψυχής...εκεί που όλοι είναι οτι νιώθουν...εκεί που όλα είναι αληθινα...

Αυτοί που τον δράκο τρόμαξαν και τους πολέμους είδαν...αυτοί που την γη φροντίσανε κ την θλίψη πήραν...αυτοί που τα ονοματά τους θάψανε για να μην τους βρούνε...



Με αγάπη...

Όνειρα γλυκά κ μαγεμένα γεμάτα νεραιδόσκονη...να έχουμε ήρεμα ταξίδια...




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Amaterasusungoddessjapa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 8 Οκτ - 0:02:48

Καληνύχτα ιλια Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 2945718842 ονειρα γλυκαΔωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 1662243607
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerakina

gerakina


Ηλικία : 32
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 127

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 8 Οκτ - 15:43:20

Πολυ ωραιο Ilia αυτο που εγραψες. κι ευχαριστω που μου θυμισες εκεινες τις απαντησεις. τις διαβασα ολες πριν. βρηκα κι εδω πολλες. και οσο τις διαβαζα θυμηθηκα ποσο καλη δουλεια κανατε και τοτε. δεν ξερω αλλα πιο ωραιος χωρος απο τον aorato nao δεν νομιζω οτι μπορει να βρει κανεις στο ελληνικο ιντερνετ. η σπουδαιοτερη ανακαλυψη του ανθρωπου τελικα ειναι η γραφη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 8 Οκτ - 22:04:05

gerakina Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 1831363116 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 2540295108
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 8 Οκτ - 22:37:24

Όλα γυρνούν πάλι στα ίδια...αλλά κάτι αλλάζει κάπου...ίσως ο κύκλος να διακοπεί κ νέος να αρχίσει.....

Κουρασμένοι απο καιρό ξεκούραση γυρεύουν...τόσους κόσμους γύρισαν κ τόσα πολλά είδαν....φύλες καινούργιες 'εγιναν μέσα στο σκοτάδι νεες δυνάμεις φάνηκαν και...

Πόσο ακόμα θα προχωρούν χωρις να κοιτάζουν πίσω?...δεν ξέρω...ξεχάσαμε μέσα στους αιώνες το σπίτι μας.......το ταξίδι μεγάλο κ η αφετερία ξεχάστηκε....η αφετερία μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 11 Οκτ - 22:23:08

Παω για νανάκια....Κίρκαααα σε ένιωσα καλή μου!!!!μου λείπεις παρα πολυ κ το ξέρεις!!!οσο για αυτο που είπες προσπαθώ να μην κλείνομαι Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 14724201 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 2238522814 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 1059784619 ....απλά νιώθω λίγο ...κάπως....Όνειρα γλυκα!!!Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 2986840390
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kirka

kirka


Ηλικία : 37
Τόπος : Athens
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 93

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 11 Οκτ - 22:35:28

Ονειρα γλυκά γλυκιά μου!!!!! Και γω σε σκέφτομαι!!!!! φιλάκια!!!!!!!!! :zxv\\: :zxv\\: :zxv\\: :zxv\\: :zxv\\:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 15 Οκτ - 0:29:56

Με κούρασαν οι άνθρωποι με την τόσο κουτοπονηριά τους και την περιεργειά τους...Τωρα θα πεις κ εσύ τι είσαι?δεν είμαι θνητή αυτό είναι το μόνο σίγουρο αν και περιφέρομαι αιώνες εδω πέρα...

Με κούρασαν...με κάνουν κ θυμώνω με την τόση άγνοια κ την τόση υπεροψία τους.

Με τα επιφανιακα τους κόμπλεξ και αισθήματα...δεν λεω δεν είναι όλοι έτσι αλλα εγώ πέφτω στα δύσκολα πάντα...θέλω να πιστεύω οτι κάπου υπαρχει ελπίδα κ οτι θα ξυπνήσουν...και όλα θα αλλαξουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kirka

kirka


Ηλικία : 37
Τόπος : Athens
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 93

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ 16 Οκτ - 18:55:02

:hg: :hg: :hg: :hg: :hg: :hg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ 16 Οκτ - 19:56:15

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 2540295108 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 1059784619 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 1059784619 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 4245108374
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ 16 Οκτ - 21:17:37

ilia Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 1059784619 μια καρδια για να εχουμε αγάπη μέσα μας και
ένα μαγικό ραβδάκι να πραγματοποιήσεις της επιθυμίες σου
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 3262782669

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ 16 Οκτ - 21:40:50

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 2645610321 ioessa μακάρι όλοι να πραγματοποιήσουμε αυτά που θέλουμε....μακάρι όλοι να είμαστε καλά για να αντέξουμε...μακάρι όλοι να αγαπάμε με την ψυχή μας...μακάρι όλοι να είμαστε ενωμένοι....Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 17 Οκτ - 0:01:26

Η ατμόσφαιρα γίνεται όλο κ πιο βαριά...αλλά μην ξεχνάτε πως ότι γίνεται εδώ έχει επιπτώσεις κ στους άλλους κόσμους...οτι ενέργεια,συναίσθημα,πράξη κτλ...

Μην ξεχνάτε να κάνετε αυτο που νιώθετε...να είστε ειλικρινείς με τον εαυτό σας κ με τα συναισθηματά σας...να εμπιστεύεστε την διαισθησή σας...

Όλα θα γίνουν όπως πρέπει να γίνουν....κ όλα θα αλλάξουν...αρκει εμείς να αφήσουμε τον εαυτό μας ελεύθερο...

Όνειρα γλυκά....Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 1545505134
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ 17 Οκτ - 0:28:23

Ευχαριστούμε πολύ Ilia-chan!

Όνειρα γλυκά!!!

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Mother-earth
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 19 Οκτ - 21:22:16

Σήμερα η μέρα δεν ήταν όπως φαίνονταν...κ ενω το πέπλο σιγά σιγα φεύγει κ φαίνοντε καλύτερα οι κόσμοι...είδα μια βροχή μονο που δεν ήταν βροχή που μπορούσαν να την δουν όλοι....

Τα πραγματα τα νιώθω πολυ έντονα κ ο θυμός.... μου προκαλεί πόνο....κ ζαλάδα.....Καταννοώ τον θυμό για όλα αυτα που γίνοντε στην Ελλάδα μας αλλα όπως εχω ξαναπεί ο θυμός πάντα είναι κακός σύμβουλος.....κ το λέω εγώ που όταν θυμώσω δεν μπορεί κανείς να με κάνει "καλά"....

Την αγάπη μου σε όλους...κ ηρεμία...η σκέψη μου είναι στην Ελλάδα που τόσο μου λείπει...όλα θα πάνε καλά όσο άσχημα κ αν δείχνουν...καλή δύναμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι 25 Οκτ - 1:07:13

Καλησπέρα ilia! Ελπίζω να είσαι καλά! Σου λείπει η Ελλάδα; Δεν μένεις εδώ; Δεν ρωτάω από περιέργια. Φιλικά και απλά ενδιαφέρομαι. Σου στέλνω ένα χαμόγελο ζεστό.

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 26 Οκτ - 23:12:27

sofaki ναι δεν μένω Ελλάδα εδώ κ 6 μήνες κάπου...έφυγα δυστυχώς για να βρώ δουλειά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 26 Οκτ - 23:21:47

Καληνύχτα ιλια! Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 3260818684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 2 Νοε - 1:21:38

Που να κοιτάξω όταν όλα φαίνοντε ώρες ώρες ψεύτικα?και ο ουρανός και αυτός άλλαξε...

Ποιο φωτεινά τα άστρα...πιο πολλά και πιο κοντά...

Και η μοναξιά της ψυχής να έχει γίνει συνήθεια...και μια σιωπή που φωνάζει κ ενοχλεί κάποιες στιγμές σαν σήμερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ 5 Νοε - 23:16:22

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ 6 Νοε - 12:53:03

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 4245108374 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 1059784619 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 2540295108
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ 6 Νοε - 14:29:25

ILIAAA το πράσινο με το μπλε τι χρωμα δινουν; απαντησε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Δωμάτιο Πανικού
» Το δωματιό μου ....η μουσική μου!
» Στο μυστικό μου δωμάτιο.
» Δωμάτιο για τα νεύρα...πολεμικές τέχνες....
» Μαύρο σημάδι στην Μεσόγειο - Πύλη του κάτου κόσμου;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ILIA-
Μετάβαση σε: