H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...

Πήγαινε κάτω 
+18
elgr
desper !!!
Αχιλλεας !!!
ANIMA
inei777
ξωτικο
kOkOna m
ΑΒΡΑΞΑΣ
kirka
gerakina
sofaki
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
maggisoula
Αιθηρόη
ioessa
angels1
Nenya
ilia
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 21 Αυγ - 0:21:20

Η αποψινή νύχτα είναι πιο μαύρη απο ποτέ....κ ο πόνος έρχετε κοιταζοντάς την...


Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Staurosproseyxh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 22 Αυγ - 0:14:35

Μπορώ λίγο να κάτσω να ξεκουραστώ άραγε?μπορώ να γυρίσω πίσω?μια φορά για αλλαγή να τρέξει κάποιος για μένα...να με βρεί...να με πάει πίσω...

Είναι αδυναμία να σκέφτομαι έτσι...πάντα εγώ ήμουν για μένα...

Πόσο πολύ νιώθω πως δεν ανήκω κάπου...πως δεν ανήκω ούτε έδω...

Πάω για ύπνο γιατί......δύσκολες νύχτες.....


Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Celtick
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 22 Αυγ - 7:52:36

Παράξενα αρχέτυπα φωλιάζουν στην ψυχή μου
Αρχέτυπα μυστήρια…
Μες στα ανάστατα νερά μου κολυμπούν…
Και τον βυθό μου κάθε τόσο αναστατώνουν…
Χαϊδεύουν τους κόπους της αχόρταγης ψυχής…
Και με ωθούν στα άκρα μιας τρελής μορφής…

Πότε φιλί… πότε άρνηση…
Και έτσι με σχηματίζουν…

Άπειρο μέτρημα… μια αλυσίδα που φτάνει στο Θεό…
Λειασμένη στον χώρο άγνωστων ιδεών…

Κρίκο τον κρίκο το ονείρεμα με σέρνει…

Στον μύθο πάνω γεωμετρώ, στα άδυτα ηρώων…
Σα να αρέσκομαι το νου μου να ταράζω στο αναπόδεικτο…
Νοήματα αυστηρά πολύμορφα που επιμένουν να βρεθούν…

Δεν έχει τελειωμό… ποτέ δεν θα έχει…
Χωρίς σκοπό δεν ζει η ψυχή…
Χωρίς ταξίδι, στραγγίζουν τα φτερά…

Μια κίνηση ασταμάτητη… σαν έμφυτο της μοίρας…
Πίσω μου έχω τον άνεμο και ανήσυχη με έχει…
Σαν να με αγκάλιασε σφιχτά μια νύχτα μεθυσμένη…
και μέσα μου τραγούδησε τον απέραντο εαυτό του…

Για να με κλέψει ή για να μου μοιραστεί;
Δεν προλαβαίνω να του πω… μονάχα πάω…
Πάω….
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 22 Αυγ - 19:36:52

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Imagesca9fv6j4 Ilia..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 22 Αυγ - 19:39:29

Αν βράσει το νερό... φτιάχνεις ότι τσάι σου αρέσει.. ή οτι ο οργανισμός χρειάζεται...



Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 326707096



Αν "πάσχεις" απο κάτι... κολλάς στο ίδιο τσάι.. κ στο ίδιο άρωμα ...

Κ αφού γίνεις οκ! ξεκινάς να φτιάχνεις κ άλλα ροφήματα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 22 Αυγ - 20:02:30

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Connie_24 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 2238522814 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 2945718842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 22 Αυγ - 23:53:00

Ευχαριστώ Αιθηρόη...για όλα...μα όλα...κ πάνω από όλα σε ευχαριστώ που "είδες" μέσα μου...

Αγγελάκι ευχαριστώ Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 14724201 ....



Το να δεκτούμε ή όχι την νέα εποχή με όλες τις αλλαγές είναι εύκολη απόφαση αλλα για μερικούς απο εμάς το δύσκολο είναι το μετά...αν επιλέξεις την νέα έποχη,όταν έχεις συνηθήσει να ζείς αιώνες σε μια κατάσταση η αλλαγή προς μια νέα είναι οδυνηρή...τουλάχιστον εγώ έτσι την βιώνω σε μερικά θέματα....αλλά μέχρι στιγμή νομίζω πως τα έχω καταφέρει....

Αλλάζεις τρόπο σκέψης...αντιμετώπιση...όλα γίνοντε πιο έντονα απο οτι πριν...όλα τα νιώθεις πιο έντονα...κάποια μυστικά αποκαλύπτοντε...κάποιες μνήμες σου χτυπάνε την πόρτα με παράπονο γιατί τις ξέχασες...κ έχεις μια έντονη τάσση για να φύγεις...

Και ξαφνικά όλα βγάζουν νόημα...προσπαθείς να εξηγήσεις με την λογική αλλα είναι λάθος κάπου...καμιά φορά πρέπει να ακούσεις κ να θυμηθείς το παιδί που ήσουν....την αθωότητα που είχες...

Πάλι λέω λέω κ στο τέλος δεν θα βγάζουν νόημα αυτά που γράφω χεχε....

Να έχουμε μια όμορφη νύχτα...την νύχτα που μερικοί απο εμάς λατρεύουμε όσο τίποτα....




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 3dc6d81fc32551a408x230
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 23 Αυγ - 10:27:37

Ilia ακούς??



κοιτα!!! Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Kar ωραίο δεν είναι? Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 2473281379

κ η πρώτη η εικόνα που είχες.. ηταν ωραια! Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 4196041389
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 23 Αυγ - 21:35:37

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 2473281379 αγγελάκι.....ποια εικόνα λες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 24 Αυγ - 2:18:16

ilia sou exo steilei ena minima.... pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 24 Αυγ - 21:39:48

ΜΗΝΥΜΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 24 Αυγ - 22:37:35

Σου απάντησα αγγελάκι μου Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 1547219295 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 2945718842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 27 Αυγ - 0:28:28

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Stockphototheparadisebi



Καληνύχτα σε όλους...να μας κοιμήσει όμορφα στην αγκαλιά της κ να μας δώσει ήρεμα όνειρα γεμάτα μαγεία...

Ισως κ κάποιες απαντήσεις σε εμάς που δεν κοιμόμαστε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Αυγ - 1:06:34

Μπορεί να βάζω την γάζα στο χέρι μου απο την ανάποδη φορά...μπορεί μερικά καθημερινά πραγματα να μην τα ξέρω να τα κάνω σωστά ή να έχω δεί άλλους να τα κάνουν κ να μην τα έχω κάνει...μπορεί να είμαι ατσούμπαλη μερικές φορές...αλλά ΚΑΝΕΙΣ δεν είναι τέλειος!!!

Μπορεί να μην ξέρω όλες τις μάρκες των ρούχων κ των καλυντικών γιατι ποτέ δεν με ενδιέφεραν αυτά απλά οταν ήθελα κάτι πήγαινα κ το έπερνα χωρίς να κοιτάω μάρκα...γιατί δεν με ενδιέφερε ποτέ η ύλη ιδιαίτερα κ σκεφτόμουν άλλα θέματα...

Όλοι κοιτάνε μόνο την εξωτερική εμφάνιση κ την επιφανιακή συμπεριφορά κ δεν κοιτάνε τον εσωτερικό κόσμο του άλλου ..οκ αν όχι όλοι οι περισσότεροι...

Όλα έχουν σχέση με την εικόνα γύρω μας...

Και σκέφτομαι κ λέω...πως θα είναι κ πως θέλω να είναι ο κόσμος στην νέα εποχή που θα έρθει...αλλα το θέμα αυτό είναι?!?!?εγώ μόνο τι θέλω?το θέμα είναι κ οι άλλοι εάν το θέλουν...

Και ξεχνάμε κάπου το βασικό...ο άνθρωπος τι θέλει?για αυτους δεν τα κάνουμε όλα?!?!?!

Οτι επιλογή πάρουμε δεν έχει επίπτωση σε εμάς μόνο αλλά κ σε ΟΛΟΥΣ!!!

Ας κάνουμε λοιπόν τον κόσμο μας καλύτερο...έναν κόσμο γεμάτο αγάπη,καταννόηση κ χωρίς διαχωρισμούς...έναν κόσμο αληθινό που θα είμαστε οι εαυτοί μας κ δεν θα κρυβόμαστε ή δεν θα κάνουμε πως δεν καταλαβαίνουμε τι γίνετε....έναν κόσμο που όλοι θα είμαστε ελεύθεροι και η μαγεία έπίσης...



Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 7ee88248e1844fb29e1f447
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 31 Αυγ - 23:16:07

Σεπτέμβρη του 2011 μαύρος καπνός-ενέργεια θα βγει απο τις πέτρες στην Αρχαία Ολυμπία....

Μην φοβάστε κ να έχετε πίστη...

Όνειρα γλυκά να έχουμε....



Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 1803702545 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 2540295108 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 3845056277
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 5 Σεπ - 0:42:13

Μπορώ να κοιμηθώ και να μείνω στο "όνειρο" κ να μην ξυπνήσω εδώ πάλι???

...............................μάλλον όχι...................


Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Imagescasxqd2e
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 6 Σεπ - 0:44:22

Πότε θα ενωθεί η γή με την "άλλη" γή!?!?!?.....απλά περιμένω......

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Mayrhneraida

Ελπίζω σύντομα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Σεπ - 0:51:36

Είναι τόσο εγωιστικό που θέλω να φύγω?Είναι τόσο σκληρά σε αυτόν τον κόσμο τα πράγματα.............Θεε μου κάνεμε να αντέξω κ δώσε μου δύναμη....μέχρι την ώρα που θα μου πεις πως μπορω να φύγω πλέον.....άσχημες σκέψεις στο μυαλό μου,πως να φύγω μακρυά απο εδω.....

Η υπόσχεση...........μου είχες πει πως εαν...........θα.........ολοκλήρωση ψυχής........

Συγνώμη..........απλα δεν αντέχω άλλο..........δεν νιώθω τίποτα πλέον.......

Πρέπει λίγο........να συντονιστώ..........κ να ξεκουραστώ.......





Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 62642xsj9gkv745


Όνειρα γλυκά να έχουμε κ ήσυχα ταξίδια.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 13 Σεπ - 9:02:49

Ομορφιά μου; Μην μασάς. Μην μαυρίζεις. Κι εμείς κάπως έτσι νιώθουμε. Αλλά κάτι σημαίνει αυτό. και νομίζω ότι είναι κάτι καλό. Γιεπ! Έλα κουράγιο και πάρε σκούπα στο χέρι. ¨εχουμε λίγη δουλίτσα ακόμα. Η ουρά έμεινε ρε γαμώτο! Κι αυτ΄η η πανσέληνος ήταν ρε παιδί μου μέγγενη! Εμένα έκανε το μυαλό μου μάυρη μαυρίλα! Άνοιξε το παράθυρο της τελείως και πέταγε κοτρώνες! Χτυπούσε μεόλες τις δυνάμεις της αισιχτίρ! Τυχαίο; Δεν το νομίζω! Γι αυτό σου λέω όρθια και πάμε χάιντε! Με χαμόγελο ωρέ! Είναι το χειρότερο που μπορείς να τους κάνεις. Αυτό κατάλαβα εγώ! Δεν φτήνω πιά γιατί το θέλω το σάλιο μου για να υγρένω την στοματική μου κοιλότητα παρακαλώ! Αντί να φτύσω το λοιπόν χαμογελάω! Το δουλεύω δηλαδή ακόμα αλλά νομίζω πιάνει το κόλπο! Δεν τ αντέχουν αυτό! Φιλιά κορίτσαρε! Κι αυτή η Κίρκα που στην ευχή είναι; Ο παράξενος ταξιδιώτης!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 13 Σεπ - 22:59:22

Καταλαβαίνω τι θες να πείς αγάπη μου σε ευχαριστώ....πραγματικά έτσι κάνω...αλλα...όσο κ να χαμογελάς εαν μέσα σου πλέον δεν νιώθεις τι κάνεις?κ εγω έχω φτάσει στο σημείο τίποτα να μην με συγκινεί κ αυτό είναι πολύ χάλια...να φανταστείς σήμερα στην δουλειά κάποιος έφερε ένα πακέτο με αίμα(ασε μην ρωτήσεις που δουλεύω..καμία σχέση με νοσοκομείο)κ για να το παίξω νορμάλ έκανα το σχόλιο "ιιιι αίμα" που να σου πω την αλήθεια ουτε που με πείραξε απλά με κοίταζαν περίεργα όταν το άφησαν δίπλα μου κ περιμέναν να ακούσουν αυτό....κ το άκουσαν.

Αλλα...το να φοράς συνέχεια μια μάσκα ενω μέσα σου είσαι χάλια....κουράζει...μετά γίνετε συνήθεια...κ μετά δεν νιώθεις τίποτα......απλα χαμογελάς....

Η κίρκα κάνει κ αυτή τις δικές της ανακαλύψεις....Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 3539032470 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 2945718842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 15 Σεπ - 10:05:09

Μάλλον τα βλέπουμε κάπως λάθος τα πράματα. Μάλλον πρ΄επει να αλλάξουμε λίγο θέση να τα δούμε κι αλλιώς μπας και τα δούμε και διαφορετικά. Ξέρεις κάτι; Η συνήθεια είναι η μάσκα. ο άνθρωπος ρε γα΄μωτο πρέπει να αλλάζει. να δοκιμάζει με πολλούς τρόπους να ζει. Η συνήθεια μας σκοτώνει. η αδράνεια. Εγώ κοιτάζω γύρω μου και λέω τι κάνω εδώ ωρέ;;;;;;;; μια νοικοκυρούλα που κι αυτό σικατά το κάνω αλλά λέμε τώρα!!! Μια νοικοκυρούλα λοιπόνι που κάνει τα ίδια και τα ίδια και που που και που ανταριάζει τον κόμσο γύρω της. Και; και!!!!! Ασφυκτιώ κι εγώ μην νομίζεις! Και το κακό είναι ότι δεν βρίσκω να κάνω κάτι με μένα και ασχολούμε με τους άλλους συνέχεια. Καταλαβαίνεις πως καταλαβαίνω πως είναι να μην σε συγκινεί κάτι. Είναι γιατί κάτι λείπει. Ηηηηηηη είναι σημάδι των καιρών για την μεγάλη αλλαγή. Σκέφτομαι πολλά αυτό το καιρό. για να καταλάβεις δεν τσακόνωμαι τελευταία σχεδόν καθόλου με τον άντρα μου!!! Δεν έχω χρόνο παιδί μου!!!!! Στην αρχή του άρεσε γιατί τον άφησα ήσυχο. Τώρα ανησυχεί μην βρήκα γκόμενο! Δεν τους πιάνεις πουθενά παιδί μου!!!! Τεσπά! Μην στεναχωριέσαι. Κάποιος λόγος σημαντ8ικός θα υπάρχει που είμαστε τώρα εδώ έτσι όπως είμαστε. Γιατί αν δεν υπάρχει θα γίνει της μπιπ!!!! Και δεν ξανάρχομαι! Θα πάω αλλού στην άλλη μου ζωή. Δεν ξέρω που βέβαια! Θα το σκεφτώ!!!! φιλιάααααααααα πολλά κορίτσαρε! Κι αν δεις την κίρκα την γυρίστρο πριν από μένα δως της φιλιά από μένα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 15 Σεπ - 22:27:41

Θα της δώσω αγάπη Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 4088188550 ....είναι κάπως όλα όντως....κ απο ενέργεια 0....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 15 Σεπ - 22:30:13

".... Στην αρχή του άρεσε γιατί τον άφησα ήσυχο. Τώρα ανησυχεί μην βρήκα γκόμενο! Δεν τους πιάνεις πουθενά παιδί μου!!!! ..." Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 2473281379 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 1685985038
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 18 Σεπ - 21:15:29

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Imagescaou3zlu

Σε χαιρετώ...το χέρι σου κρατώ και αιμοραγώ...το βλέμμα μου αλλού το στρέφω και κοιτώ...
Σε χαιρετώ...το φεγγάρι μες στην λίμνη μου κοιτώ και την βραδιά εκείνη αναπολώ...
Σε χαιρετώ...στα χέρια μου το αίμα μου στο αίμα σου περνώ και ξεψυχώ...
Σε χαιρετώ...το κάλεσμα ποτε δεν άκουσες και κουράστηκα να προσπαθώ...
Σε χαιρετώ...τα όνειρά μου όλα αφήνω πίσω και προχωρώ...
Σε χαιρετώ...την μοίρα μου απλά θα αποδεκτώ χωρίς να πολεμώ...
Σε χαιρετώ...και με ένα ευχαριστώ σε φιλώ...και τον δρόμο μου θα πάρω για τον γυρισμό...
Σε αποχαιρετώ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 18 Σεπ - 21:19:01

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Δωμάτιο Πανικού
» Το δωματιό μου ....η μουσική μου!
» Στο μυστικό μου δωμάτιο.
» Δωμάτιο για τα νεύρα...πολεμικές τέχνες....
» Μαύρο σημάδι στην Μεσόγειο - Πύλη του κάτου κόσμου;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ILIA-
Μετάβαση σε: