H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...

Πήγαινε κάτω 
+18
elgr
desper !!!
Αχιλλεας !!!
ANIMA
inei777
ξωτικο
kOkOna m
ΑΒΡΑΞΑΣ
kirka
gerakina
sofaki
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
maggisoula
Αιθηρόη
ioessa
angels1
Nenya
ilia
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Ιουν - 19:36:16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Ιουν - 21:55:10

Ευχαριστώ να'σαι καλά αγγελάκι! Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 1059784619 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 2238522814
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 20 Ιουν - 22:56:02

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 656484w9gxk9hore


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ilia στις Κυρ 10 Ιουλ - 1:37:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 21 Ιουν - 13:08:18

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417

Ιλια..εγω εναν καθρεφτη εφερα... τωρα τι σου ειπε...εσυ ξερεις! χεχε Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 2945718842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 22 Ιουν - 22:33:02

Ναι ευχαριστώ αγγελακί μου είπε πολλά...(κανονικά θα επρεπε να μου δώσει κ καμία να συνέλθω αλλα τεσπα χεχε)..... Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 2945718842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 22 Ιουν - 23:08:01

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Ithurt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 22 Ιουν - 23:43:45

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 259060bwiczgw0bj

Τίποτα δεν είναι όπως φαίνετε....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ilia στις Κυρ 10 Ιουλ - 1:36:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 1 Ιουλ - 23:49:09

Γέννηση....Θάνατος....αναγέννηση....τρείς καταστάσεις ενωμένες μεταξύ τους σε εναν όμορφο κύκλο που δεν πρεπει να μας τρομαζουν....ο κύκλος της ζωής...
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 62582uyc5yhmgco


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ilia στις Κυρ 10 Ιουλ - 1:32:17, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 3 Ιουλ - 23:26:25



Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 3169671233 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 3937927111
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ - 23:53:42

Ο κόσμος μας έχει γίνει τόσο επιφανειακός όλοι κοιτάνε την εξωτερική εμφάνιση παρά τον εσωτερικό κόσμο του άλλου...Πόσες φορές έχουμε συναντήσει άτομα πολύ όμορφα εξωτερικά αλλα με καθόλου ομορφιά εσωτερική?πολλές...κ όμως δεν δίνουμε ιδιαίτερη σημασία....
Η πραγματική ομορφιά πηγάζει απο μέσα μας....όταν εισαι όμορφος εσωτερικά αυτό φαινετε κ εξωτερικά....
Θέλω να πιστεύω πως αυτό έχει αρχίσει να εξασθενεί κ οτι οι άνθρωποι πλέον ψάχνουν πιο βαθιά τα πράγματα σε όλους τους τομείς.
Και όμως όση γνώση θέλουν να αποκτήσουν ακόμα δεν έχουν καταλάβει μερικά πράγματα που τα θεωρούν απλά....και όμως οι άνθρωποι ψάχνουν τριγύρω για γνώσεις όταν δεν έχουν καταννοήσει τον ίδιο τους τον εαυτό.
Όλοι μιλάνε για αγάπη κ οτι αγαπούν κάποιον/α αλλα πόσοι ξέρουν τι είναι πραγματική αγάπη?σίγουρα αν ρωτήσω κάποιον ο καθένας θα πει την δική του γενική άποψη για την αγάπη αλλα ποιός ξέρει πραγματικά τι είναι να αγαπάς ολοκληρωτικά κ χωρίς να περιμένεις κάτι...να αγαπάς απόλυτα και να δίνεις ακόμα κ την ζωή σου για να είναι κάποιος καλά?
Πάντα δικαιολογώ τους ανθρώπους για την τόσο όμορφη (για μένα πραγματικά είναι όμορφη) αγνοιά τους αλλα προτού άρχισουν να ψάχνουν καλό ειναι να αρχίσουν απο αυτα που νομίζουν πως τα ξέρουν ήδη...θα δούν οτι στην ουσία δεν ξέρουν ούτε αυτα που τα θεωρούσαν δεδομένα...
Ο κόσμος...οι κόσμοι....έχουν τόσα μυστηκά που είναι ακριβώς μπροστά μας απλά εμείς κοιτάμε για αυτά που εμείς θεωρούμε βασικά κ σημαντικά κ χάνουμε την αληθινή γνώση του εαυτού μας κ κατασυνέπεια του κόσμου..των κόσμων....
Αν θέλουμε λοιπόν να γίνουμε μέρος της νέας εποχής που όλοι λέμε κ όλοι περιμένουμε πρέπει να ξεχάσουμε την παλιά νοοτροπία μας και να σκεφτούμε με νέα δεδομένα..με νέα μυαλά και με περισσότερο συναίσθημα ...όμορφο συναίσθημα για όλα όσα ξέρουμε που στην ουσία δεν ξέρουμε....με το μυαλό μας ανοιχτό και με την σκέψη μας για όλο τον κόσμο κ όχι μονο για τον εαυτούλη μας.
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 919137rjix3qrzau


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ilia στις Κυρ 10 Ιουλ - 1:08:39, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 7 Ιουλ - 22:45:34

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 1458031tfg7wowpc5


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ilia στις Κυρ 10 Ιουλ - 2:07:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ - 18:15:47

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Ιουλ - 0:31:47

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Sandm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 27 Ιουλ - 0:02:40

Μην αφήσεις ποτε κάνεναν να σου ελέγχει τις σκέψεις σου και να τις ακούει...

Μην υπακούς τυφλά χωρίς να έχεις δική σου κρίση...

Μην αφήνεις τα συναισθηματά σου τα αρνητικά να θολώσουν το μυαλό σου...

Μην αφήσεις το σκοτάδι να σε επιρρεάσει...

Μην σκέφτεσαι μονο τον εαυτό σου...

Μην παρατηρείς απλά αλλα να μιλάς...

Μην επιρρεάζεσαι απο τα λόγια των άλλων...

Μην φοβάσαι...

Μην ξεχνάς την αποστολή σου...

Μην πάψεις να αγαπάς...

Μην χάνεις την πίστη σου...σκέψου θετικά...όλα θα πάνε καλά...


Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Dragonsd
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 27 Ιουλ - 23:31:01

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 1059784619
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 29 Ιουλ - 17:04:37

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΙΛΙΑ Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 29 Ιουλ - 22:57:46

ioessa...αγγελακι.....την αγάπη μου Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 1059784619 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 4284783717 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 2238522814
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 5 Αυγ - 22:52:50

Θα γύριζες τον χρόνο πίσω για να αλλάξεις τα πάντα?θα γύριζες τον χρόνο πίσω για να είσαι μαζί μου?......

Σιωπή.............θυμός.........απογοήτευση............

πόνος.....παρελθόν..........

Πόσα δεν μπορούσα να αλλάξω τότε.......πόσα μου έκρυβες...και μου κρύβεις........

Ξέρεις όμως...πάντα είμαι εκεί στο σκοτάδι κ σε περιμένω...πάντα ελπίζω...

Αλλα...αν δεν γυρίσεις...αν δεν..... δεν θα σε συγχωρεσω...θα με βρείς μπροστά σου κ όχι σαν φίλη...ακολουθώ τις συμβουλές σου..."δεν κλαιμε ποτε εκτος κ αν είναι κάτι σημαντικό"...δεν δειχνουμε αδυναμία κ κάνουμε το κλάμα θυμό(αυτό το τελευταίο πλέον δεν το κάνω)

Ναι άλλαξα....ή μάλλον δεν άλλαξα ακριβώς αλλά ξαναγύρισα...

Με έκανες να θυμηθώ με τον δύσκολο τρόπο ελπίζω αυτό να μην μας βρει σε διαφορετικά μέρη...σε ευχαριστώ αν κ δεν το ήθελες...είχες ευχηθεί τόσες φορές να μην είμαι εγω...είχα πεί τόσες φορες γιατί εγω........αλλα τώρα πλέον δεν με αλλάζω με τίποτα!

Θα βρεθούμε....δεν ξέρω που αλλα είμαι σίγουρη....


Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 48129160080fb52f4e90
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ - 21:38:03

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Amasrasunset3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ - 22:10:57

ioessa Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 2645610321 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 2945718842 ....εκεί θα καθόμουν σίγουρα....μ'αρέσει πάρα πολυ!!!!ευχαριστώ καλή μου...μου λείπει η θάλασσα εχω μήνες να την δω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ - 11:35:07

Υπάρχουν φορές, που δεν ξέρεις ποιος είναι φίλος και ποιος εχθρός… παρά μόνο όταν φτάσεις στο τέλος της «πράξης»…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ - 16:49:40

Έτσι είναι Αιθηρόη...στο τέλος της "πράξης" θα δείξει....κ όσο πλησιάζει τόσο περισσότερο θέλω να δω τι θα γίνει...κάνω υπομονή κ περιμένω υπομονετικά όπως κάνω πάντα...υπομονετικά κ με όλες τις αισθήσεις μου ανοιχτές κ καθαρές για να κρίνω σωστά...τίποτα δεν είναι όπως φαίνετε...Κάθε μέρα κ κάτι νέο μαθαίνω...κάθε μέρα προσπαθώ να είμαι ήρεμη κ εκεί που πρέπει να είμαι...

Και χαίρομαι που βοηθάω έστω κ με τον δικό μου "ανορθόδοξο" τρόπο...
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Ampire11
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 14 Αυγ - 1:06:33

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Animegirlplayguitar

Μια όμορφη κ φωτεινή πανσέληνος...μας φέρνει πίσω τόσες αναμνήσεις κ τόσο μνήμες που πονάνε κ τις είχαμε θάψει μέσα μας...αλλα την βλέπουμε κ χαμογελάμε...
Γιατι όμως με κάνεις να νιώθω οτι δεν είσαι καλά?...αιμοραγείς κ εσυ κάπου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 14 Αυγ - 18:55:34

Γειά σου ιλια! Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 2986840390
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 14 Αυγ - 19:49:49

αγγελακι Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 2 2147529457
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το δωματιό μου ....η μουσική μου!
» Στο μυστικό μου δωμάτιο.
» Δωμάτιο Πανικού
» Δωμάτιο για τα νεύρα...πολεμικές τέχνες....
» Μαύρο σημάδι στην Μεσόγειο - Πύλη του κάτου κόσμου;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ILIA-
Μετάβαση σε: