H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+16
ba a ktsou
iam
Δήμητρα
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
desper !!!
maggisoula
anarhos
sofaki
anemwni
morgana
gerakina
Αιθηρόη
angels1
ilia
Nenya
ioessa
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 12 Μαρ - 12:18:29

Σπουδαίε μου φίλε ..., 
μου λείπεις ...


 rrros 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 29 Απρ - 16:31:13

All We Are From the Future

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 1 Μάης - 13:39:22

Πόσο ωραίο, μα πόσο ωραίο βίντεο ήταν αυτό!
Και πόσο ασήμαντες μοιάζουν όλες οι διαφορές μας μεταξύ μας!
Τόση ομορφιά και μαγεία, και τόσες πιθανότητες για ζωή με πολλές κι άπειρες επιλογές!
Σκέφτομαι που θύμωσα με μια συγγενή μου που όλο σκέφτεται πως θα χρησιμοποιήσει τους άλλους, και τώρα ένιωσα πόσο χαζή είμαι που στεναχωριέμαι με κάτι τόσο λίγο, όταν υπάρχουν τόσα πολλά μπροστά μου στο άπειρο της ζωής!
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη σπατάλη ζωής, από το ψέμα, την κακία, την υποκρισία, και το κυνήγι μας για να ταιριάζουμε με τους άλλους και να αρέσουμε στους άλλους. Να κοπιάζουμε για ασφάλεια υλική και αισθηματική, ενώ νιώθω ότι δεν κινδυνεύουμε από τίποτα στην πραγματικότητα. Απλά ζούμε μια απίστευτη περιπέτεια ζωής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 1 Μάης - 13:46:30

Αιθηρόη μου νομίζω ότι κατάλαβα τι εννοούσες όταν μου είπες για σπατάλη ζωής!
Αχ εσύ! Πόσο όμορφη και μαγική είσαι! Να είχα κι εγώ ένα μαγικό κλειδί, να ξεκλειδώνω στους άλλους πόρτες και παράθυρα!
Εσύ και λίγη καλή θέληση από τον άλλον. Τίποτα άλλο δεν χρειάζεται, και το ταξίδι αρχίζει.

Τι ωραία! Τι όμορφη που νιώθω μέσα μου σήμερα!

Ηλιόδωρε ευχαριστώ για το βίντεο. Ήταν πολύ όμορφο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iam

iam


Ηλικία : 36
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 128

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 1 Μάης - 21:20:42

Κι αυτό που έγραψες Δήμητρα, είναι μια μεγάλη και όμορφη αλήθεια, που αξίζει να την φορέσει κανείς.

Πολύ ωραίο βίντεο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 2 Μάης - 8:02:10

Προς ολους εσας, τολμηροι ερευνητες, που ταξιδευεται με ανοιχτα πανια, πανω σε φοβερες θαλασσες...... Σε εσας, που η ψυχη σας θελγεται απο καθε αβυσσο...... Εσεις, που το απεραντο πνευμα σας, οσο και να περιπλανηθηκε, οσο και να παραπλανηθηκε, οσες μυριες λεξεις λογικης φτιαγμενες απο μολυβι χυθηκαν στα αυτια σας , χαμογελωντας παντα, γλυστρατε σε αμετρητα βαθη φωτος, αντικαθρεφτηζοντας υπεργηινους κοσμους αναζητωντας την αιωνιωτητα.......Φλογερες ψυχες, σκισατε το πεπλο της μαγειας στον κρατηρα της υπαρξης, φωτιζοντας μια ανωτερη πραγματικοτητα, πυρσος, ο θεικος σας ερωτας.....Εσεις, παγκοσμιες ψυχες , με μυστηκιστικη διαισθηση, βαθειες αληθειες, συμβολα καθαρα, αναβλυζουν απο την καρδια σας ..... Μπροστα σας, η ματαιη δοξα και οι τιμες θα σβυσουν......Εσεις μεταμορφωσατε την φυση σε ακαθοριστους θεους στα ματια των πολλων, εσεις κατανοησατε την ανθρωποτητα, οτι αποτελει μερος μιας νοητικης πραγματικοτητας στο υπερτατο '' Ον ''.... φωτια που λυωνει εναι οι ζωες μας ειπατε.... και οι σπιθες... σκεψεις.... ωκεανοι φωτος, απεραντωσυνη ευτυχιας, ονειρα καλωσυνης και αγαπης, μα οι σταχτες, πιο ιερες του ολοκαυτωματος..... αιωνιες ψυχες.... θεικες πνοες στην μεθη της εξελιξης.... ΩΩΩ.... αληθεια, φτερωτες ψυχες, σας φοβουνται, οσοι δεν ξερουν να φωτιζονται και να θερμαινωνται κοντα σας......


Καλημερα καλε μου φιλε . ... που εισαι ;
Θα ερθεις απ εδω ;

Τι κανεις ,
με τι ασχολεισαι τον τελευταιο καιρο & σε αφηνει περιορισμενο στον κυκλο σου ;

Τι προσπαθεις να κατανοησεις
για να παραχωρησεις ;

(μυριαδες στιγμες γινονται Αιτια για να προσφερουν μια & μονον οι οποιες δενουν κατι παραπανω απο Ανωτερο)

Εαν Ζεις Αναπνεοντας
ολα καλα . .. Συνεχισε . ..  ! ! !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 3:16:37

 
Εσεις  ειδικα  φιλοι  μου  θα   επρεπε  να  το  αισθανεσται  ....
μια   ανασα   πλαι   σας  ειμουν...
παντα  θα  είμαι...

 



    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 8:01:16

ΚΑΛΗ ΜΕΡΑΑΑΑΑ




γκουντμπ.....   ???????


μην ανυσηχείτε, δεν ηταν τιποτα,
 η καρδια μου ηταν που πηγε στην θεση της  thenks  hh 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 11:22:11

Καλημέρα   γλυκεια  μου  nnan  ,   καλημέρα  σε   ολους...


 rrros 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 11:26:30

emmanouil έγραψε:
Καλημέρα   γλυκεια  μου  nnan  ,   καλημέρα  σε   ολους...


 rrros 
χαιρομαι που εισαι ξανα εδω ηλιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 12:34:11


ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Smiley-face-cloud9

 rrros σε ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 13:05:52

Καλησπέρα emmanouil!!! 

Χαίρομαι πολύ που είναι ορατή η παρουσία σου και πάλι!  

 να   rrros
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 17:13:59

Ω  καλη  μου  nenya  ! 
Δεν  θυμαμαι  να   υπηρξα  ποτε   τοσο  πλούσιος  που   να   μην   ειχα   αναγκη  λιγα   ζεστα    χαμογελα  στολισμένα  με   ανθη,   αλλα   ουτε  και   τοσο   φτωχος   ώστε  να   μην   μπορεσω   να   τα   επιστρεψω   πισω....


 rrros  rrros  rrros 

 ανθη 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 22:28:43

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!!  hh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 22:33:43

Καλως ηρθες emmanouil . .. ! ! !  ηλιος  να  τουτ  ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 497201066 

Το γνωριζω . ..

Ο κοσμος μας χρειαζεται ολους μας φιλε μου
& ισως ειναι καιρος πλεον να προχωρησουμε στο σημειον 0 . ..

Θα τα πουμε . ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 22:41:10

Σωστά!!!

Χωρίς κάποιον από έμας ο κόσμος θα ήταν φτωχότερος -όπως λέει και η Αιθηρόη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 22:50:58

Υπαρχει οτι Χρειαζεται για να παραχθει η Συνεχεια . ..

Ετσι ειναι Nenya ,..
Χωρίς κάποιον από έμας ο κόσμος θα ήταν φτωχότερος

Ας το αξιοποπιησουμε οσο μπορουμε για ολους μας
για το καλυτερο, που μπορει να γινει ακομη ποιο σωστο . ..

 hh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 22:54:31

να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 22:59:34

Ενα υπεροχο βραδυ να εχουμε ολοι μας . ..

 moon

Ελαφροτητα να συντροφευει την καθε σκεψη μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 4 Μάης - 23:23:02

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 5 Μάης - 18:14:36

Καλώς τον Μανώλη κι επίσημα! Ετσι είναι καλύτερα! Χαίρομαι και το ξέρεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 5 Μάης - 19:37:10

ηλιος  ηλιος  ηλιος  ηλιος  ηλιος  ηλιος  ηλιος  ηλιος  ηλιος 
Καλώς όρισες ξανά..... να  να  να  να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 6 Μάης - 22:08:22

Χαιρομαι  για  την   αγαπη  και  την   ζεστη  σας    υποδοχη  ilia  και  magisoula...
Σκεφθηκα   ότι   είναι  καλλυτερα  να   προχωρήσουμε     ολοι   μαζι  στο    σημειο  μηδεν    που   προαναφερθηκε   από   τον  αγαπητο  ba   a  ktsu...

ευαγγελε ....  την   χαρα   σου   για   την   παρουσια   μου θα   επρεπε  να   την   αισθάνεσαι  και  με   την   παρουσια  ολων  οσων   θεωρεις  εχθρικούς ,  διοτι  οι  ''εχθροι ''  που  ανασυρουν   εμφανιζωντας   τα   οποια    ελλατωματα   μας   πολλες    φορες   είναι   ποιο  χρησιμοι  από   τους '' φιλους ''   που   τα    συγκαλυπτουν ...
Ελπιζω  να   καταλαβενεις  τι   εννοω ....

Ευχαριστω  παντως     
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 6 Μάης - 22:24:32

Εμμανουιλ

Θέλω να σου ζητήσω χάρη, να μας βρείς αν μπορείς , ένα βιβλίο.
Το΄χα διαβασει στα 18 μου σένα σπίτι στον Πύργο.
Αυτό που μιλάει για την Αρχαία Ατλαντίδα και για τους 10 ανα δυο δίδυμους γιους του Ποσειδώνα.
Αν μπορείς και αν είναι επαρκής οι πληροφορίες που σου δίνω, ξέρω οτι το χει γράψει Σαντορινιός αλλά δεν θυμάμαι ποιος.
αυτό που μου έχει μείνει από αυτό το νησι είναι τρια "πραματα"

το βιβλίο
ο κόλπος της καρδιάς και του ψαριού (ένας τεραστιος βράχος) στο λιμάνι κάτω από την Οία, και

Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΘΗΡΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΕΝΑΣΤΡΟ ΟΥΡΑΝΟ ΤΗΣ και τα φυστικόδεντρα μέσα στον κήπο

 να  ηλιος 

(Γειa σου Νenya )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 6 Μάης - 22:26:32

(Γεια σου nnan και emmanouil !!!  να )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: EMMANOUIL-
Μετάβαση σε: