H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+16
ba a ktsou
iam
Δήμητρα
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
desper !!!
maggisoula
anarhos
sofaki
anemwni
morgana
gerakina
Αιθηρόη
angels1
ilia
Nenya
ioessa
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 23 Αυγ - 10:33:48

Γεια σας παιδιά!



Εμμανουήλ σου είχα πει για έναν καρχαρία... κοιτα τι βρήκα!



ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Shrk ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 2473281379



Λεω να τον φορέσουμε γυαλάκι 3d για να μπορεί να ξεχωρίζει.. τι κυνηγάει... άνθρωπο ή ψαρι?



αδικο όμως.. να τρώει ανθρώπους... χωρίς να το θέλει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 23 Αυγ - 10:34:51

Γεια σου μοργάνα!


Εν το μεταξύ μια συζήτηση επιπέδου ξεκινήσατε... κ εγω ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 2473281379



Εμμανουήλ κ γω περιμένω να ακούσω τις σκέψεις σου περί καλού κ κακου..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την angels1 στις Τρι 23 Αυγ - 10:41:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 23 Αυγ - 16:39:15

angels1 γεια σου δεν ξεχναω γλυκεια μου αλλα η εργασια μου εχει να κανη με τουριστες και τα οραρια ειναι απιστευτα, ειδηκα αυτες της ημερες, και εδω ολες εισαστε πανεξυπνες δεν μπορω να λεω οτι και οτι , ξεκιναω να γραψω κατι , ερχεται ο ιταλος ο γερμανος κλπ. αλλο μιστερ μπλα μπλα ξεχασα τον ειρμο της σκεψης, καταλαβες μικρουλα, εν τω μεταξυ ακου τι επαθα, ειχα μια απιστευτη εμπνευση να απαντησω στη morgana και εκει που εγραφα, καποιο κουμπι πατησα και εχασα το κειμενο, μη γελατε οκ; αριαδνη , ilian δεν σας ξεχνω , θα προσπαθησω συντομα να μιλησω μαζι σας τους χαιρετισμους μου σε ολες σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 23 Αυγ - 21:32:34

Μην ανησυχείς εδώ είμαστε εμείς emmanouil ....καλή ξεκούραση ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 4088188550 ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 1547219295
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 24 Αυγ - 2:24:39

morgana νιωθω την αγωνια σου..... οταν καποιος συναντηση το αρχεγονο αντιθετο του, τον εαυτο που δεν εχει, συμβενουν δυο πραγματα η τον λατρευεις η τον μισεις , μα στ'αληθεια..... πως μπωρεις και μισεις τον εαυτο σου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 24 Αυγ - 10:41:46

angels1 αδικο, δικαιο, καλο, κακο χαρα, λυπη ετσι και αλλιως ολα ανακατευονται στον κρατηρα της υπαρξης, και αυτο που στραγγιζη και μενει στο τελος, ειναι αδιατρητο στον τελικο σκοπο του....... την καλημερα μου σε ολους και ολες, ας μας δοθη η δυναμη και η γνωση ωστε να βοηθησουμε οσους μας χρειαστουν......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morgana




Ημερομηνία εγγραφής : 23/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 27

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Αυγ - 13:27:56

Συγνώμη για εκείνο το σχόλιο. Αν μπορείς σβήστο emanouil.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anemwni




Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 120

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο ΚΗΠΟΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ!!   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Αυγ - 15:08:00


Ο ΚΗΠΟΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ!!







ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ,ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΕΣ ΨΥΧΕΣ ΝΑ ΚΑΛΟΥΝ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!
ΩΣΤΟΣΟ,ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟ...ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ ΑΠΟΡΘΥΤΟ ΦΡΟΥΡΙΟ ΤΟ `ΕΓΩ` !!
ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΣΘΕΝΑΡΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ Η ΨΥΧΗ
ΤΟΥΣ,ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΒΥΘΙΖΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΙΣ ΔΙΝΕΣ ΤΗΣ
ΑΒΥΣΣΑΛΕΑΣ ΤΟΥΣ ΑΤΟΛΜΙΑΣ!

Ο ΦΟΒΟΣ ΕΧΕΙ ΣΚΙΑΣΕΙ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΣ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ `ΔΟΥΝ` ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΤΗΣ ΠΤΩΣΗΣ ΤΟΥΣ!
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΘΡΟ ΜΑΣ...ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ !!!

ΜΕ ΘΑΡΡΟΣ,ΤΟΛΜΗ Κ ΑΓΑΠΗ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΒΥΣΣΟ ΤΗΣ
ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΣΠΙΘΑ,ΤΗΝ ΦΛΟΓΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΥΑΛΙΣΕΙ ΤΟ
ΣΚΟΤΑΔΙ...ΠΟΥ ΘΑ ΡΙΞΕΙ ΦΩΣ Κ ΤΟΤΕ...ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ
`ΦΥΤΕΨΟΥΜΕ` ΣΠΟΡΟΥΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΣ Κ ΑΓΑΠΗΣ Κ NΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΑ ΜΕ ΤΑ
ΕΥΩΔΙΑΣΤΑ Κ ΠΟΛΥΧΡΩΜΑ ΑΝΘΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ....ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ...!!!!


ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 62188_1605064244436_1171047336_31751184_6386284_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Αυγ - 16:34:57

morgana, μην ζητας συγνωμη απο εμενα, αλλα μαλλον ουτε και απο την αιθηροη, στο βαθος... ξερουμε περισσοτερο απο εσενα ποια εισαι... και σε αγαπαμε. ζητησε συγνωμη στον εαυτο σου, οχι γιατι εκανες η ειπες κατι κακο.... αλλα γιατι δεν του επιτρεπεις να δει.... να αντιληφθη.... να ταξιδεψει.... Ο σκοπος ολων μας εδω δεν ειναι ειναι να ξεριζωνουμε τα ΖΙΖΑΝΙΑ, γιατι απλουστατα θα φυτρωσουν αλλα, δεν πυροβολουμε οποιον κραταει ΣΠΑΘΙ , γιατι η ''μητρα'' που τον οπλισε θα οπλιση αλλους, δεν μισουμε οποιον μας μισει, γιατι πολλαπλασιαζουμε το μισος, δεν ΑΝΤΑΓΩΝΙΖΩΜΑΣΤΕ και δεν ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΥΜΕ κανεναν, ανταλλασουμε γνωσεις και αποψεις, απλοι... καθημερινοι ανθρωποι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 2 Σεπ - 18:59:41

Τι ωραίο που ήταν το κείμενο σου emmanouil! Μακάρι να μπορούσα να γράψω κι εγώ έτσι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 3 Σεπ - 1:12:59

sofaki μια παρα πολυ καλη φιλη [ονομα δεν λεμε..... χε χε] λεει πως απο μια σχισμη φωτος μεσα μας μπορουμε να αντλησουμε το παν της υπαρξης μας , πιστεψε με εννοει και την γραφη..... ομολογουμενος το να γραφη κανεις ειναι φορες ποιο δυσκολο απο το να μιλαει, διοτι στην γραφη υπαρχει απλετος χρονος επεξεργασιας του αναγνωστη, ειναι σαν να σε κοιταει καμερα , καμια ατελεια δεν ξεφευγει, ομως η μαγεια της γραφης ειναι οτι αιχμαλωτιζει τα συναισθηματα, οπως ο φωτογραφος την εικονα.....αντε sofaki δοκιμασε και μου λες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 17 Σεπ - 14:15:55

Συμφωνώ μαζί σου φίλε μου! Πριν λίγο διάβαζα αυτό http://www.aoratos-naos.com/t80-topic.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 14 Απρ - 21:52:32

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Images4455
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 21:01:11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 6 Μαρ - 15:54:17

Έτσι μιλάνε ...

σ΄αγαπώ
είσαι θησαυρός
είμαι εσύ
και συ είσαι τα πάντα


[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 6 Μαρ - 17:50:46

]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 6 Μαρ - 21:03:29

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 3477152822
μου αρεσε πολυ !!!!!!!!!!!
ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 894006417

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 7 Μαρ - 12:39:34

Δέναν τα δυο τελευταία! Κι εμ'ενα μ άρεσαν πολύ! Τίποτα δεν ειν τυχαίο! κλαπ! Εγω αυτούς τους δυο τους αγαπάω πολυ πολύ!!! Οοοοοολους σας αγαπάω πολυ πολυ κι ας είμαι στριντζο και κρανιοκέφαλη! Ααααααα! Κάτι βρέχει έξω σ'ημερα!!! Χαμογελατε είναι μεταδωτικο ένα πράμα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 7 Μαρ - 13:22:42

maggisoula έγραψε:
Δέναν τα δυο τελευταία! Κι εμ'ενα μ άρεσαν πολύ! Τίποτα δεν ειν τυχαίο! κλαπ! Εγω αυτούς τους δυο τους αγαπάω πολυ πολύ!!! Οοοοοολους σας αγαπάω πολυ πολυ κι ας είμαι στριντζο και κρανιοκέφαλη! Ααααααα! Κάτι βρέχει έξω σ'ημερα!!! Χαμογελατε είναι μεταδωτικο ένα πράμα!!

Τώρα αυτό είναι καλό ή κακό ;;;

τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 7 Μαρ - 18:18:05


Ισως ασχετο ισως κι οχι...
Ηθελα να το βαλω εδω...για ολους με αγαπη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 8 Μαρ - 10:26:24

Εγω το είπα για καλό. Εσύ π'αλι πως το πήρες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 8 Μαρ - 11:20:17

maggisoula έγραψε:
Εγω το είπα για καλό. Εσύ π'αλι πως το πήρες;




Κι εγώ για καλό το πήρα, μην τσιτώνεις, αλλά…

Το, όοοοοολους σας αγαπάω, μου θυμίζει


ένα ποιηματάκι που χρησιμοποίησε


ο Καζαντζάκης σε βιβλίο του


και που ήταν ενός μυστικιστή


του Sidna Ali που έζησε τον 9ο αιώνα και λέει…





Μιλάει ο
Θεός


Όποιος με ζητάει με βρίσκει,


όποιος με βρίσκει με γνωρίζει,


όποιος με γνωρίζει με αγαπάει,


όποιος με αγαπάει τον αγαπώ,


όποιον αγαπώ, τον σκοτώνω







Α, και το άλλο


Ζήτησα από την ΑΙΘΗΡΟΗ


να αλλάξω το my nickname


Το επόμενο θα είναι σούπερ ουάου


Χειροτερότερο από το desper



ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 2473281379 ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 2473281379 ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 2473281379
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 8 Μαρ - 12:42:34

desper έγραψε:
maggisoula έγραψε:
Εγω το είπα για καλό. Εσύ π'αλι πως το πήρες;


Κι εγώ για καλό το πήρα, μην τσιτώνεις, αλλά…

Το, όοοοοολους σας αγαπάω,
μου θυμίζει ένα ποιηματάκι που χρησιμοποίησε
ο Καζαντζάκης σε βιβλίο του
και που ήταν ενός μυστικιστή
του Sidna Ali που έζησε τον 9ο αιώνα και λέει…


Μιλάει ο Θεός
Όποιος με ζητάει με βρίσκει,
όποιος με βρίσκει με γνωρίζει,
όποιος με γνωρίζει με αγαπάει,
όποιος με αγαπάει τον αγαπώ,
όποιον αγαπώ, τον σκοτώνω

Και δεν υπονοώ τίποτες, εντάξει ;;;
Μη μέλος είπε.
Τα ζητάει και σένα ο..... οργανισμός σου
Μην της το γράψεις, θα γυαλίσει το μάτι της

Α, και το άλλο
Ζήτησα από την ΑΙΘΗΡΟΗ
να αλλάξω το my nickname

Το επόμενο θα είναι σούπερ ουάου
Χειροτερότερο από το desper



ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 2473281379 ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 2473281379 ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 2473281379
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 8 Μαρ - 16:26:47

χαααα ! Δεν τσίτωσα για να πω την αλ'ηθεια. Ερώτηση έκανα γιατ'ι από συνενόηση και καθαρότητα.....νιεντε! είδαμε που καταλ'ηξαμε! Αλλα μου λεει η θεια μου κι άλλα ακο'υν τ αυτιά μου!!! Και στο μη μέλος πες δεν ε'ιμαι και τόσο τζτζζζτζτζζτζτζτζ! Κάνω και οικονομία στο ρεύμα! 320αρού μας ήρθε!!! Έμφραγμα 5ου επιπέδου! έχω τον ειδικό αναισθησιολ'ογο μου εγώ! ΔΕΗ! Κι ολα τ αλλα παιχνιδ'ακι! Λοιπόν.........για καλό καλό το πα! Οκ;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ   ΑΙΩΝΙΕΣ   ΨΥΧΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 12 Μαρ - 12:17:14

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΙΩΝΙΕΣ ΨΥΧΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Σημαδεμένες ψυχές._
» Οι ψυχές των Δένδρων.
» Αδελφές Ψυχές
» ΣΤΙΣ ΓΕΝΝΑΙΕΣ ΚΙ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΨΥΧΕΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΕΣ!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: EMMANOUIL-
Μετάβαση σε: