H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΣΚΕΨΕΙΣ

Πήγαινε κάτω 
+9
sebilion
markos
inei777
maggisoula
leontas
Αιθηρόη
ilia
angels1
Nenya
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ 7 Νοε - 16:18:58

nenya πολύ όμορφο


Υ.Γ Αδελφές μου... βρήκα ΔΕΞΑΜΕΝΗ χεχε

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 M1253
http://yoursmiles.org/m-pozitive.php ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 M1262
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 9 Νοε - 16:57:18




Κοριτσια ορμάτε


ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 G0731




χαμος θα γίνει


ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 G0721


Νανν σε ευχαριστώ για την δεξαμενή
ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 T123001


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 9 Νοε - 17:03:22



Μανθανων μη καμνε ναι έχω καιρο μα θα έρχομαι.......

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 G0815
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ 6 Δεκ - 16:59:54



Εφτασε ο καιρός , τέχνη ή τύχη ? Θέληση ή μοίρα ?
Όλα μαζί η θέλησή μου και η μοίρα μου έπαιξαν ρόλο πήγα με την θέληση και με συμπαραστάθηκε ή μοίρα , λίγο γνωρίζω την τέχνη μα μου έδειξε την τύχη .
Πίστη πίστη σε ένα όμορφο κόσμο, πίστη στο μέλλον ολονων μας γεμάτο ευ , ατενίζοντας τα μάτια μας στο άπειρο του ουρανού !!!
Η δόξα δεν υπάρχει΄ αεν σηκώσεις τα μάτια τότε παίρνεις δώρο φορτίο βαρή στους ώμους μα το μαθαίνεις προχωράς να βγεις στην κορφή του βουνού για να ατενίζεις το μπλε του ουρανού πιο κόντα , κι ας άφησες πίσω σου αυτά που σε κρατούσαν, σκοινια πάνω στο κορμί΄ σου σημαδία πια .Τώρα βλέπεις το μπλέ πιο καθαρά χωρίς να κοιτάς πίσω .

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιαν - 21:59:06



Εαν η σκέψη του Θεόυ ή της δύναμης της αγαθής σκέπτηκε το συμπάν ή άφησε το άπειρο στον νού χώρίς φραγμούς μια ελεύθερη ψυχή να πετά !
Μα μεγαλείο της Γαίας΄΄ αυτό που βλέπουν τα μάτια μου και θαυμάζουν με όλοι τους την δύναμη, όλα τα ζώσα πάνω στην Γαία κάθετι με ψυχη ! Αχ άνθρωπε δές και αφήσου στην ζωγραφια που κάποτε ίσως να ήταν η σκέψη του θεού που έγινε ζωντανη!
Και εμείς είμαστε εδώ σε αύτη την υπέροχή Γή πατάμε τα πόδια μας εδώ ακουμπόντας στην καρδία της μυρίζοντας τα αρωματά της τι να ζητήσω άλλο απο αυτό!
Σε ευχαριστώ Γαία μου
ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 3147

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιαν - 22:20:57

Υπέροχη ινδιάνα μου!
Ύμνο έγραψες!
Σε αυτήν την παραλία,δάκρυσα όταν πήγα,μου θυμίζει την σελήνη! :hg:
Σου το είπα οτι θα σου πάει πολύ το μέρος,σου ταιριάζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιαν - 22:40:55



Ναι καλή μου έτσι νομίζω και γω
έχει υπέροχα μέρη , όλα έχουν τον λόγο τους .

Και σήμερα έχει μάλλον πανσεληνο αν και δεν φαίνετε, την είδα λίγο΄ όταν έιχε το λύκοφως
Σελάνα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ 16 Φεβ - 9:54:44



Είδα ενα παράξενο όνειρο με προβλημάτησε πολύ δεν ξέρω πώς να το περιγράψω , δεν μου άρεσε .............
αν και οτι είναι δικό μας , κάλο είναι και άσχημο να είναι , το κρατατάμε σαν διδαχή ... είναι κομάτι μας ότι κι αν είναι .. για να μην χωρίστούμε στα δύο......
Εμείς: εγώ, και εσύ, ο εαυτός και ο άλλος ο κρυμένος που βγαίνει στα κρυφά ότάν έρχονται τα όνειρα (αποδοχή για να δείς και να κατανοήσεις)
Ίσως να λέει μπράγματα που είναι ανείποτα , μας δείχνη τούς δρόμους που υπάρχουν για να ακολουθήσουμε της Αρετής και της Κακίας Αχ Ηρακλή
πόσο έχουμε στα αλήθεία κρυμένα?
Βαθεία στο κατακάθι του νού πόσα?
Αντίκρυσα αυτό δεν θέλω μα σίγουρα θα μου είρθε στο νού σαν σκέψη που δεν πρόλαβα να την καταλάβω και την πότισα έτσι όπως πότισα τα υπόλοιπα λουλούδια μου
αυτά που έχω για να χαρίζω , αυτό που ποτίστηκε δεν ήταν για να το χαρίσω και το είδα μου φανερώθηκε για να το δεχθώ και να το αγαπήσω και να το καταλάβω
ενυσχιοντάς το με αγάπη και ίσως αλλάξει ή χαθεί για πάντα
Ευχάριστώ όνειρό μου !!!!!!!!!!!
Ευχαριστώ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ 16 Φεβ - 10:04:56

ioessa έγραψε:


Είδα ενα παράξενο όνειρο με προβλημάτησε πολύ δεν ξέρω πώς να το περιγράψω , δεν μου άρεσε .............
αν και οτι είναι δικό μας , κάλο είναι και άσχημο να είναι , το κρατατάμε σαν διδαχή ... είναι κομάτι μας ότι κι αν είναι .. για να μην χωρίστούμε στα δύο......
Εμείς: εγώ, και εσύ, ο εαυτός και ο άλλος ο κρυμένος που βγαίνει στα κρυφά ότάν έρχονται τα όνειρα (αποδοχή για να δείς και να κατανοήσεις)
Ίσως να λέει μπράγματα που είναι ανείποτα , μας δείχνη τούς δρόμους που υπάρχουν για να ακολουθήσουμε της Αρετής και της Κακίας Αχ Ηρακλή
πόσο έχουμε στα αλήθεία κρυμένα?
Βαθεία στο κατακάθι του νού πόσα?
Αντίκρυσα αυτό δεν θέλω μα σίγουρα θα μου είρθε στο νού σαν σκέψη που δεν πρόλαβα να την καταλάβω και την πότισα έτσι όπως πότισα τα υπόλοιπα λουλούδια μου
αυτά που έχω για να χαρίζω , αυτό που ποτίστηκε δεν ήταν για να το χαρίσω και το είδα μου φανερώθηκε για να το δεχθώ και να το αγαπήσω και να το καταλάβω
ενυσχιοντάς το με αγάπη και ίσως αλλάξει ή χαθεί για πάντα
Ευχάριστώ όνειρό μου !!!!!!!!!!!
Ευχαριστώ




κλαπ! κλαπ! κλαπ! Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!
Δεν είσαι η μόνη...πολλά αγριμάκια του νου εμφανίζονται αυτήν την εποχή.
Τρομάζουν στην αρχή,αλλά όπως είπες,δικά μας είναι και αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ 16 Φεβ - 23:53:00

Εγω τ αγαπάω τ αγριμακια. Μ αρέσει η αυθεντικότητα κι η εντιμ'οτητα τους. Αν τα κοιτάξεις μ αλήθεια κι υπάρχει αληθιν'η συγνώμη γίνονται και σύμμαχοι και φ'ιλοι πάλι. Μήπως εμείς δε τα παρατησαμε μόνα τους και τ αφ'σαμε να μεγαλώσουν μόνα τους βαθιά μ'εσα μας πιεσμενα; Τεσπά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 17 Φεβ - 10:03:39



κορίτσια ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 2645610321 ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 4088188550
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 18 Φεβ - 20:38:56



Ειναι πολλές φόρές που θέλω να βυθιστώ στην σιωπή , νομίζω τα λόγια είναι περιττά δεν έχουν ουσία και με μια κουβέντα μπορει να χωρέσει όλο το σύμπαν μέσα , άλλες φορές νομίζω πώς ακούγετε η σιωπή ποσο μου αρέσει να είμαι εκει απλα να υπάρχώ σε ένα μέρος διχώς να μου αποσπά την προσοχή , να αγκαλίαζω τον βράχο και να μυρίζω τον αέρα της θάλλασας απλα να υπάρχω σε αυτό το μεγαλείο σαν το μωρό που πεινάει τα πέρνω και χορταίνω απο όλα αυτα που μπορω να δω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 19 Φεβ - 17:49:33

[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 19 Φεβ - 18:03:30



Σε ευχαριστω ! ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417 ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 4088188550
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 17:59:51



Ό Ηλιος τώρα πέφτει είναι η ώρα του να δώσει την θέση στην Σελήνη να μας κοιτά απο ψηλα , πόσο μικροι φαινομαστε απο πάνω ειμείς η Ανθρωποι΄ απο ψηλα στον ουρανο ? Αραγε τι θα σκεφτονται για μας αυτοί που μας βλέπουν απο ψηλα ?
Μιλάω για αγάπη κι όμως υπάχρουν φορές που θυμώνω μιλάω για αγάπη και υπάρχουν φορές που λέω φταίς μιλάω για αγάπη και βάζω το πονηρό στο μυαλό μου Α! το ξέχασα μιλάω για αγάπη ΄ναι πόσο μικρη θα μπορούμε να γίνουμε ακόμα αν φοβόμαστε ? τι φοβόμαστε την καταπάτηση ελευθερίας ? την παρακουλούθηση να μην γίνουμε πρόβατα που πάνε σε σφαγή ?
Πως να αγαπήσω αν φοβάμαι πως είμαι σε φυλακη πώς να αγαπήσω αν φοβάμε τον διπλανό μου αν κρίνω κάθετι που λεει απο φόβο ?
Παλία φοβόμουν την μοναχηκότητα τώρα την γυρεύω αλλαζεί ο καιρός και εμείς
Αν κοιτάξεις σε κάποιον τι του δίνει χαρά θα δείς πώς όταν καθετι που κάνει το κάνει με αγάπη θα είναι σαν ερωτευμένος με το κάθετι
Αν κοιτάξεις σε σένα θα δείς το ίδιο όλοι θέλουμε τα ίδια στα ίδια χτυπα η καρδία , η κρίση γιατι να υπάρχει?
Αν ολοι θελουμε τα ίδια η κρίση γιατι να υπάρχει ?
Ό Ήλιος κάθε μέρα με λούζει με το φώς του απο αυτον κυλάει μέσα μας η ζωή δεν υπερεφανεύτικε ποτε απλα ειναι εκει !
Η Σελήνη ερωτική μας στέλνει και αυτη τους χτύπους της όμορφη κόρη
Θεε μου τι όμορφο είναι να ζείς εδω να γεύεσαι , οχι στα μικρα΄ στα μεγάλα που είναι και φανερα όλα!
Αυτο που μένει στα τέλος στο κάθε τέλος ειναι το αποτυπωμά σου΄ η Αιθηρόη είχε πει πως τα χαμόγελο είναι το αποτύτωμα της ΨΥΧΗΣ


ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417





Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioessa στις Δευ 25 Φεβ - 19:41:24, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 19:58:26

Ηθελα να στο πω και χτες.......στεναχωρέθηκα που στεναχωρέθηκες. Αυτό δε το θελα. Λυπάμαι......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ 27 Φεβ - 17:18:55



Σε ευχαριστω μαγισουλα ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 4088188550ας ειναι πέρασε πια, αλλωστε ο Ναος κραταει γερα, κι ας εγινε ότι εγινε περασε πια!!!!!!
ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αχιλλεας !!!

Αχιλλεας !!!


Ηλικία : 40
Τόπος : Αθηνα
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 18

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 15 Μαρ - 8:55:52

Μες στα σύννεφα, ζωή μου
μακριά απ'τη φυλακή μου να με πας
Να μ'αγγίζει ο αέρας,
σαν το ξύπνημα μιας μέρας να γελάς.
Να κουρνιάζω στο πλευρό σου
μες στο παραμιλητό σου να με βρεις...
Ν' ακουστεί το όνομά μου
κι εσύ ράγισε, καρδιά μου
κι ας χαθείς... ας χαθείς...

μια σκεψη που καποια μερα μπορει να γινει .................καλημερα σε ολους!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 15 Μαρ - 14:25:46



Καλημέρα Αχιλλεά ! ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417
σου το ευχομαι να γίνει αυτο που θέλεις !!!
ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 4088188550
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 15 Μαρ - 14:51:17



Σήμερα γηνεται η αγαπη πραγματικότητα ,
ειναι πραγματικότητα αλλα σε μερικους ανθρωπους δεν ειναι δεν έμαθαν ΄
Μαθαίνουμε σε αυτην την συχνότητα και αλλαζει η ζωής μας γινεσαι πραγματικός αλ-ηθινος
είναι σαν τον Ηλιο μεσα στο κρύο του χειμώνα και σαν την δροσιά του καλοκαιρίου που την αναζητάς !
Σήμερα κάποιος ζήτησε συγνωμη απο κάποιον άλλον για την συμπεριφορά του , του είχε φερθεί ασχήμα
Αλλα το καταλάβε και του ζητησε συγνώμη !
Απο τα πιο μικρά καταλαβαίνεις, αν και δεν είναι άτομο που ζητάει συγνωμες εγίνε .
Νομίζω πως οι δονήσεις μας ανέβαίνουν κι αν κατα-λαβεις καταλαβαίνουν και οι γύρω σου , αυτο ειναι αλλαξε τον εαυτό σου για να αλλάξει ο κόσμος όλος !!!!!!
Ειμαστε εδώ για μας αλλα και για τους υπόλοιπους αυτό κατάλαβα , όπως νιώθεις μεταδίδεται ειναι σκέψεις συχνότητες , κύματα όλα κάνουν ενα τεράστιο γαιτανάκι γύρω μας φαντάζομαι να απλώνεται σε όλους
Γαιτανάκι ενέργιας στην Γαία!
όλοι στον ιδιο σκοπο
ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417 ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417 ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 15 Μαρ - 17:09:57

ioessa έγραψε:


Σήμερα γηνεται η αγαπη πραγματικότητα ,
ειναι πραγματικότητα αλλα σε μερικους ανθρωπους δεν ειναι δεν έμαθαν ΄
Μαθαίνουμε σε αυτην την συχνότητα και αλλαζει η ζωής μας γινεσαι πραγματικός αλ-ηθινος
είναι σαν τον Ηλιο μεσα στο κρύο του χειμώνα και σαν την δροσιά του καλοκαιρίου που την αναζητάς !
Σήμερα κάποιος ζήτησε συγνωμη απο κάποιον άλλον για την συμπεριφορά του , του είχε φερθεί ασχήμα
Αλλα το καταλάβε και του ζητησε συγνώμη !
Απο τα πιο μικρά καταλαβαίνεις, αν και δεν είναι άτομο που ζητάει συγνωμες εγίνε .
Νομίζω πως οι δονήσεις μας ανέβαίνουν κι αν κατα-λαβεις καταλαβαίνουν και οι γύρω σου , αυτο ειναι αλλαξε τον εαυτό σου για να αλλάξει ο κόσμος όλος !!!!!!
Ειμαστε εδώ για μας αλλα και για τους υπόλοιπους αυτό κατάλαβα , όπως νιώθεις μεταδίδεται ειναι σκέψεις συχνότητες , κύματα όλα κάνουν ενα τεράστιο γαιτανάκι γύρω μας φαντάζομαι να απλώνεται σε όλους
Γαιτανάκι ενέργιας στην Γαία!
όλοι στον ιδιο σκοπο
ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417 ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417 ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417


κλαπ! κλαπ! κλαπ! κλαπ! Υπέροχη και όμορφη σε όλα σου.. ηλιος
Χαίρομαι που είσαι φίλη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ 16 Μαρ - 18:26:55


ladosifa κι εγω χαιρομαι για τον ιδιο λόγο
εγω σας ευχαριστω όλους σας !


ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αχιλλεας !!!

Αχιλλεας !!!


Ηλικία : 40
Τόπος : Αθηνα
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 18

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 18 Μαρ - 19:26:23

gg6 gg6 gg6 gg6 gg6 gg6 gg6
sff sff sff
:hhh: :hhh: hh :hg: ανθη δεν εχει και αλλα θα μπορουσα να βαζω συνεχεια τα ιδια χαχχαχαχχαχα
αντευχομαι ιοεσσα!!! :hhh:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 19 Μαρ - 0:08:58

Η μέρα που μας πέρασε
Καθαρή Δευτέρα
Νηστίσιμη μέρα
Για ποιούς ;

Η ειρωνεία σ όλο της το μεγαλείο

Γεμάτο το τραπέζι, αλλά
κόμπος το στομάχι
και μπουκιά δεν πήγαινε κάτω

Δι ευχών των αγίων πατέρων ημών....


[youtube][/youtube]

τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΨΕΙΣ   ΣΚΕΨΕΙΣ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ 20 Μαρ - 17:22:28


Ωραίο τραγούδι !!!
Δεν πηγενε κάτω η μπουκια , ειχα βγει την προηγούμενη και ήμουν ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΚΕΨΕΙΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Σκέψεις...
» Σκέψεις.
» Παράξενες σκέψεις.
» Ιδεοψυχαναγκαστικές σκέψεις κάνει η πλειοψηφία των ανθρώπων
» ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ, ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ, ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ & ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: IOESSA :: ΣΚΕΨΕΙΣ.-
Μετάβαση σε: