H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Άνθρωπος.

Πήγαινε κάτω 
+15
Λιακάδα
marilena
ioessa
markos
zizanio
ahilleas
anarhos
lordos
maggisoula
georgp
βαγγελης1234
Αιθηρόη
ilia
Ωρίων
Parhs
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 19 Φεβ - 10:03:44

Ba a katsou, τι υπέροχο, ο Κόσμος αλλάζει, ο κόσμος μας χρειάζεται.
Πόσες πολλές εικόνες μέσα σε 2 λέξεις. 


Νnan, αγαπημένη Φίλη Μου, για αυτό που είσαι, με κάνεις να χαίρομαι κάνοντας τη καρδιά μου να είναι γεμάτη από ευχαρίστηση καθώς αντικρίζω τέτοιες στιγμές αγάπης και κατανόησης, φιλευσπλαχνίας και Ανθρωπιάς.


Έχετε την Αγάπη μου, όπως και όλοι σας, παρόντες και μη. 
Έτσι και αλλιώς μια ψευδαίσθηση είναι ο χώρος και ο χρόνος, τα πάντα είναι Τώρα και το ΤΩΡΑ αυτό που ζω έχει την υψηλότερη αξία που ζω σήμερα...   
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 19 Φεβ - 10:16:02

"O Κόσμος αλλάζει, ο κόσμος μας χρειάζεται."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 19 Φεβ - 12:22:45

Επισκέπτης έγραψε:
Tελικα   εισαι   αρκετα  προβλεψιμη  ladosifa  .....
Mολις    συζητουσα  με   ένα   φιλο   εδώ  στο   νησι   για  την  περιπτωση  σου,   αναμενωντας   ακριβως   αυτή   την  απαντηση   από   μερους   σου , η   οποια   από  την  μια   μου  επιβαιβαιωνει   αυτό  που   ακριβως  εισαι   στ   αληθεια ,   και   από  την  άλλη   αποτελλει   περισσοτερο   και   την  προσπαθεια    μιας    σίγουρης   εξώθησης  ώστε  να   διασφαλιστεί  η   βεβαιη    αποχωρηση  μου ,   παρα  μια   προσπαθεια   συμπερασματικης  κατάληξης  από   μερους   σου   για   το   κατά   ποσο    είναι   αλληθινα   τα    κινητρα   αυτης   της   δηλωσης  αποχώρησης,   καθως   και   η   ιδια   η   αποχωρηση    φυσικα  .....

Μην    αγωνιας   όμως   και   κυριως   μην   κολακεύεσαι,   η   αποφαση  μου  η   οποια    είναι   αμετακλητη      δεν   εχει   να   κανει   ακριβως  με    εσενα   μονο  ως    προσωπο ,    αλλα   ουτε   κανεις   άλλος   φερει   ευθυνη   για   αυτή   την   προσωπικη    επιλογή    και   αντιπαραθεση  ,   ουτε   καν   ο   ευαγγελος  - ιος ,  ουτε   και   κανενος   είδους  φοβος  προς   οτιδήποτε ,   αλλα   ουτε   και   κανεις  μπορει   αν  το   αλλαξει   αυτό ,   ας   υποθεσουμε,   όμως    ότι   ο   ιος   ηταν  μια   αφορμή   για   οσα   εμελλε     να   συμβουν     αναμεταξύ   μας ,     για   τον    λογο  ότι    μεσα   από   τις     μορφες  της   ψυχης   μας    αναγνωρίσαμε  κατι   πολύ  παλιο   και   αρχαιο,   το   οποιο   λογω   της  διανοητικης   αγνοιας  και  των   δυο ,   και   εδώ   φαινομαι   επιεικης    οσο   αφορα   αυτό   το    τελευταιο   συμπερασμα ,  θα  μας   αναγκασει  να   αλληλοεξοντωθούμε   μετατρεπωντας    αρνητικα   τον   ιερο   αυτό   χωρο   και  τους   περισσοτερους    εντελως   αθωους    φιλοξενουμενους   του  ....

Μεσα   στα   υποσυνείδητα   μας  οι   μνημες   ανεξίτηλες   και   ασβηστες ,   ζουν   όλα   οσα   εκπροσωπούμε  και   διαπραξαμε ,   όλα   εκεινα   τα   λαθη   αρχαιων   καιρων   που   αναβιωνουν      μπροστα   στα   ματια   μας   αναγνωρίζοντας   τα   ο   ενας   στο   προσωπο   του   αλλου   ως  ποιοτητες   όμως    και  όχι   ως   μορφες  ...

Ανίκανοι   και   οι   δυο   να  αποφυγουμε  το   μπερδεμα   της  διαφορετικότητας   της   μνημης   του  παρελθον   με   το   παρον   κυριως  λογω    ελλειψης    διανοητικης   πειθαρχιας   θα    ανακυπτουμε    συνεχως    σε   παρομοια   λαθη....

Κατι  σαν   κοκκινο   πανι   ο   ενας   για   τον   άλλο ....

Ετσι   μεσα   σε   αυτές   τις   συνθηκες  που   είμαι   σιγουρος     εστω   και   αδιόρατα  ότι   ηδη    τις    εχεις    αντιληφθεί,   καταλληγουμε  αδικα   πολλες   φορες ,    δυο   τοσο     αγαπητοι    ανθρωποι   του   σημερα    να  παρουσιάζουμε   μια   συνεχως     αυξανομενη   εικονα    σταδιακης    αντιπάθειας ,  αντιπαράθεσης ,   συκοφαντιας   και   ένα   σωρο   αλλων  ανεξέλεγκτων   αρνητικων   συναισθηματων   που   θα   προκυπτουν   συνεχως ...

Δες   την   αποχωρηση  μου    σαν     δικαιη    ευκαιρια   οριστικης   διαγραφης   αυτης    της  μνημης  ,   δες   το   σαν   ευκαιρια   επανόρθωσης ....

Τελικα   δες   και   πιστεψε   ότι   θελεις ,   εγω   ότι   ειχα   να   δωσω   το   εδωσα    εδώ   μεσα .... 

Ευχομαι   ολοψυχα   να   τα   καταφερεις   που   ούτως   η   άλλος   αυτό  καποια   στιγμη  θα   συμβει...   
           
              
  

ΖΑΒΑΡΑΚΑΤΡΑΝΕΜΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 19 Φεβ - 14:53:59

εγω ενα θα πω προσεχετε σε αυτο το φορουμ και σε καθε φορουμ ποιους αθρωπους συμπαθητε εχετε προτηπο μην ξεγελαστητε το καθε παθος του της καθε-ενος μην οποιος οποια λεει κατι και την εχετε για μεγαλη πρωσοπηκοτητα την τον ακολουθητε σε οτι λεει μην γινεστε προβατα...  κανενος... να προσεχετε ενα οι και περισοτερα ατομα απο εδω μεσα που συνεργαζονται συμφωνουνε και ειναι μαζι σχεδον σε καθε διαλογο  οι γενικα αν σε ολλα τα θεματα συμφωνουνε ο ιος βαγγελης αποκαληφθηκε αλλα αποκαληψε και καποια αλλη αρωστια που υπαρχουν εδω μεσα  βαλτε το μυαλο σας να δουλεψη και βρητε την και πολεμηστε την {οταν εννοω το μυαλο σας δεν λεω οτι ειστε χαμηλης νοημοσηνης δεν προσβαλο κανεναν}   μην θελεται σηνηδητα οι υποσηνηδητα να γινεστε μαθητες κανενος δασκαλου αντρος οι γυναικος καποιου καποιας που θελη να σαας χηραγωγη με οποιον  τροπο αν μηλαει οτι και να λεει αν ειναι μαγκας μαγκητησα  προσεχετε... ευχομαι ολλο αυτο το κεφαιλαιο αθρωπος που ειμαι σιγουρος σε ολλους θα μηνη αξεχαστο να γινη για επημωρφωση ολλον μας να γιναουμε καλητερη αθρωποι αυτο που γραφω  οι αληθεια ειναι σκεφτομουν και να μην το γραψω γιατι φοβομουν μην φερω αντηθετα αποτελεσματα για καποιον που το διαβαση και πει αφου το λεει ο μαλακας αλλιως ειναι αλλα απο την αλλη λεω ας το γραψω και ο καθενας ας αποφασηση οτι θελη δικια του ευθηνη εχω σκοπο να μην ξαναμηλησω για δικια μου υποθεση σε αυτο το κεφαλαιο με τιτλο αθρωπος  οι σε αλλους αλλες που μου την ειπανε οχι οτι δεν εχω να πω αλλα το θεωρω ανωφελοεπησηςπροσοχη σε μικροτερες ηληκιες και σε αυτες αυτους που θεωρουν προτηπα γιατι ετσι φτιαχνουν μια πρωσοπηκοτητα του ειδωλο τους αυτον που θαυμαζουν παραδειγμα ζιζανιο που επειδη μηλησα οπως μηλησα για το ειδωλο της την μαγισουλα οι και για τα αλλα κοριτσια  {σηγνωμη ομορφα κοριτσια} έγραψε:
 αμεσως να χημηξη να με φαει φανατησμος γιεπ
Παράθεση :

ποιος ειναι ο κυνδηνος παραδηγμα εχει ως ινδαλμα την μαγισουλλα  οι οποια ειπε εγω τα λεω χημα και σταρατα οι οτι αλλο ειπε...
τα βλεπη ο πιτσιρικος πιτσιρικα συμπερηφερεται εξω ετσι για τη ετσι συμπερηφερεται το ειδωλο του της 

και παει σε καποιον καποια τον βριζη χοντρα και ερχεται αντιμετωπο με εναν αλλο βαρβαρο σαν τον βαγγελη οχι κοναν σαν αυτον και τον στελνη στο νοσοκομειο οι στον αλλο κασμο 
Παράθεση :
 γιατι ακολουθουσε το ινδαλμα του 
και ειπε παραδειγμα σε καποιον που τον ειπε μαλακα γ.μ παραδειγμα γιατι θελοι να ειναι μαγκας οπως το καθε ιδαλμα του αντρας οι γυναικα 


Έχει επεξεργασθεί από τον/την βαγγελης1234 στις Τετ 19 Φεβ - 14:59:33, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : καλυτερο κειμενο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κατι ακομα   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 19 Φεβ - 15:01:30

προσπαθησα το κειμενο να το γραψω αλλιως οχι ολλο μαζι αλλα ετσι μου βγηκε απλα ενημερωνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 19 Φεβ - 15:58:09

…..Κρίμα….. για πολλά πράγματα…..

  Επειδή τέτοια γεγονότα επαναλαμβάνονται συχνά πυκνά κατά καιρούς , θα πω απλά ό,τι όποιος επιθυμεί να συμμετέχει στο forum οφείλει να σέβεται το χώρο και τα μέλη του και να το δείχνει. Οι διαφορετικές απόψεις μπορούν να ανταλλάσσονται με διάλογο και όχι με προσωπικές προσβολές. 

Σκοπός δεν είναι να  επιβάλλουμε απόψεις ή να πείσουμε αλλά να δημιουργήσουμε μαζί κάτι όμορφο. Όποιον δεν τον εκφράζει ο χώρος, δεν είναι υποχρεωμένος να μείνει. Όποιος έχει σκοπιμότητα να προκαλέσει ταραχή και αναστάτωση να ξέρει ότι αν φαίνεται ότι για λίγο τα έχει καταφέρει η συνέχεια θα τον διαψεύσει. Το τρολάρισμα δεν είναι επιθυμητό.

Μπορούμε να αναπτύσσουμε πολλές θεωρίες για τον τρόπο αντιμετώπισης των διαφωνιών των άλλων αλλά όταν βρισκόμαστε εμείς στο επίκεντρο όλες οι θεωρίες να τινάσσονται στον αέρα. Πραγματικά emmanouil κάποια πράγματα δεν ήταν απαραίτητα. Θα χαρώ να σε ξαναδώ στο Forum καθώς και οι παρεξηγήσεις είναι μέρος της ζωής.

Ναι όλα μπορούν να αποτελέσουν αφορμή για ενδοσκόπηση… όπως και για ανάγκη τοποθέτησης ορίων – βασικά κι αυτά.


Μπράβο σε όσους συνεχίζουν να πιστεύουν στο Άνθρωπο, να ελπίζουν και να προσπαθούν…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 19 Φεβ - 17:42:04

βαγγελης1234 έγραψε:
εγω ενα θα πω προσεχετε σε αυτο το φορουμ και σε καθε φορουμ ποιους αθρωπους συμπαθητε εχετε προτηπο μην ξεγελαστητε το καθε παθος του της καθε-ενος μην οποιος οποια λεει κατι και την εχετε για μεγαλη πρωσοπηκοτητα την τον ακολουθητε σε οτι λεει μην γινεστε προβατα...  κανενος... να προσεχετε ενα οι και περισοτερα ατομα απο εδω μεσα που συνεργαζονται συμφωνουνε και ειναι μαζι σχεδον σε καθε διαλογο  οι γενικα αν σε ολλα τα θεματα συμφωνουνε ο ιος βαγγελης αποκαληφθηκε αλλα αποκαληψε και καποια αλλη αρωστια που υπαρχουν εδω μεσα  βαλτε το μυαλο σας να δουλεψη και βρητε την και πολεμηστε την {οταν εννοω το μυαλο σας δεν λεω οτι ειστε χαμηλης νοημοσηνης δεν προσβαλο κανεναν}   μην θελεται σηνηδητα οι υποσηνηδητα να γινεστε μαθητες κανενος δασκαλου αντρος οι γυναικος καποιου καποιας που θελη να σαας χηραγωγη με οποιον  τροπο αν μηλαει οτι και να λεει αν ειναι μαγκας μαγκητησα  προσεχετε... ευχομαι ολλο αυτο το κεφαιλαιο αθρωπος που ειμαι σιγουρος σε ολλους θα μηνη αξεχαστο να γινη για επημωρφωση ολλον μας να γιναουμε καλητερη αθρωποι αυτο που γραφω  οι αληθεια ειναι σκεφτομουν και να μην το γραψω γιατι φοβομουν μην φερω αντηθετα αποτελεσματα για καποιον που το διαβαση και πει αφου το λεει ο μαλακας αλλιως ειναι αλλα απο την αλλη λεω ας το γραψω και ο καθενας ας αποφασηση οτι θελη δικια του ευθηνη εχω σκοπο να μην ξαναμηλησω για δικια μου υποθεση σε αυτο το κεφαλαιο με τιτλο αθρωπος  οι σε αλλους αλλες που μου την ειπανε οχι οτι δεν εχω να πω αλλα το θεωρω ανωφελοεπησηςπροσοχη σε μικροτερες ηληκιες και σε αυτες αυτους που θεωρουν προτηπα γιατι ετσι φτιαχνουν μια πρωσοπηκοτητα του ειδωλο τους αυτον που θαυμαζουν παραδειγμα ζιζανιο που επειδη μηλησα οπως μηλησα για το ειδωλο της την μαγισουλα οι και για τα αλλα κοριτσια  {σηγνωμη ομορφα κοριτσια} έγραψε:
 αμεσως να χημηξη να με φαει φανατησμος γιεπ
Παράθεση :

ποιος ειναι ο κυνδηνος παραδηγμα εχει ως ινδαλμα την μαγισουλλα  οι οποια ειπε εγω τα λεω χημα και σταρατα οι οτι αλλο ειπε...
τα βλεπη ο πιτσιρικος πιτσιρικα συμπερηφερεται εξω ετσι για τη ετσι συμπερηφερεται το ειδωλο του της 

και παει σε καποιον καποια τον βριζη χοντρα και ερχεται αντιμετωπο με εναν αλλο βαρβαρο σαν τον βαγγελη οχι κοναν σαν αυτον και τον στελνη στο νοσοκομειο οι στον αλλο κασμο 
Παράθεση :
 γιατι ακολουθουσε το ινδαλμα του 
και ειπε παραδειγμα σε καποιον που τον ειπε μαλακα γ.μ παραδειγμα γιατι θελοι να ειναι μαγκας οπως το καθε ιδαλμα του αντρας οι γυναικα 


1ον.To zizanio δεν είναι πιτσιρίκα,ούτε πιτσιρίκος είναι ΑΝΔΡΑΣ.
ΑΝΔΡΑΣ,όχι αρσενικό,αρσενοειδή κτλ.
Και δεν έχει ανάγκη από πρότυπα,ο πραγματικός και γνήσιος ΑΝΔΡΑΣ,κρατάει από το βασικό πρότυπο του αρχέτυπου σπόρου που έχει μέσα του και τιμά με τις πράξεις και την στάση του.

2ον.Η Μαγγισούλα,είναι ΓΥΝΑΙΚΑ.
Ούτε κορίτσι-κοπέλα,γεροντοκόρη,ασέξουαλ και ό,τι θες να της προσάψεις.

Γυναίκα πρότυπο που μακάρι να εκπαίδευε στρατιές,ανδρών και γυναικών,θα ήταν καλύτερος ο κόσμος.

Δεν είναι τυχαίο που τα πρότυπα αυτά αποστρέφεσαι,τα αναγνωρίζεις ως το αντίθετό σου και αντιδράς.

3ον.Με ποια λογική μου γράφεις σε π.μ. και με ποια λογική περιμένεις ότι θα ανοίξω προσωπικό διάλογο μαζί σου;

4ον.Τα πεγιοτ με αντικαταβολή τα παίρνεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 19 Φεβ - 18:35:39

ααα  Άνθρωπος. - Σελίδα 12 891658199 
Ναι οκ....πάμε παρακάτω τώρα....ΑΡΚΕΤΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 19 Φεβ - 21:28:21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zizanio

zizanio


Ηλικία : 33
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 91

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 19 Φεβ - 22:08:27

Φοβερό κομμάτι φίλε μου!
Αφιερωμένο και από μένα!
Αλέξανδρος.


Take a little walk to the edge of town
Go across the tracks where the viaduct looms
Like a bird of doom as it shifts and cracks
Where secrets lie in the border fires, in the humming wires
Hey man, you know you're never coming back
Past the square, past the bridge, past the mills, past the stacks
On a gathering storm, comes a tall handsome man
In a dusty black coat with a red right hand

He'll wrap you in his arms
Tell you that you've been a good boy
He'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
He'll reach deep into the hole heal your shrinking soul
Hey buddy, you know you're never ever coming back
He's a god, he's a man, he's a ghost, he's a guru
They're whispering his name through this disappearing land
But hidden in his coat is a red right hand

You don't own no money? He'll get you some
You don't have no car? He'll get you one
You don't have no self-respect
You feel like an insect
Well don't you worry buddy 'cause here he comes
Through the ghettos and the barrio and the bowery and the slum
A shadow is cast wherever he stands
Stacks of green paper in his red right hand

You'll see him in your nightmares
You'll see him in your dreams
He'll appear out of nowhere but he ain't what he seems
You'll see him in your head, on a TV screen
And hey buddy, I'm warning you to turn it off
He's a ghost, he's a god, he's a man, he's a guru
You're one microscopic cog in his catastrophic plan
Designed and directed by his red right hand
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 1:45:12

ladosifa έγραψε:
βαγγελης1234 έγραψε:
εγω ενα θα πω προσεχετε σε αυτο το φορουμ και σε καθε φορουμ ποιους αθρωπους συμπαθητε εχετε προτηπο μην ξεγελαστητε το καθε παθος του της καθε-ενος μην οποιος οποια λεει κατι και την εχετε για μεγαλη πρωσοπηκοτητα την τον ακολουθητε σε οτι λεει μην γινεστε προβατα...  κανενος... να προσεχετε ενα οι και περισοτερα ατομα απο εδω μεσα που συνεργαζονται συμφωνουνε και ειναι μαζι σχεδον σε καθε διαλογο  οι γενικα αν σε ολλα τα θεματα συμφωνουνε ο ιος βαγγελης αποκαληφθηκε αλλα αποκαληψε και καποια αλλη αρωστια που υπαρχουν εδω μεσα  βαλτε το μυαλο σας να δουλεψη και βρητε την και πολεμηστε την {οταν εννοω το μυαλο σας δεν λεω οτι ειστε χαμηλης νοημοσηνης δεν προσβαλο κανεναν}   μην θελεται σηνηδητα οι υποσηνηδητα να γινεστε μαθητες κανενος δασκαλου αντρος οι γυναικος καποιου καποιας που θελη να σαας χηραγωγη με οποιον  τροπο αν μηλαει οτι και να λεει αν ειναι μαγκας μαγκητησα  προσεχετε... ευχομαι ολλο αυτο το κεφαιλαιο αθρωπος που ειμαι σιγουρος σε ολλους θα μηνη αξεχαστο να γινη για επημωρφωση ολλον μας να γιναουμε καλητερη αθρωποι αυτο που γραφω  οι αληθεια ειναι σκεφτομουν και να μην το γραψω γιατι φοβομουν μην φερω αντηθετα αποτελεσματα για καποιον που το διαβαση και πει αφου το λεει ο μαλακας αλλιως ειναι αλλα απο την αλλη λεω ας το γραψω και ο καθενας ας αποφασηση οτι θελη δικια του ευθηνη εχω σκοπο να μην ξαναμηλησω για δικια μου υποθεση σε αυτο το κεφαλαιο με τιτλο αθρωπος  οι σε αλλους αλλες που μου την ειπανε οχι οτι δεν εχω να πω αλλα το θεωρω ανωφελοεπησηςπροσοχη σε μικροτερες ηληκιες και σε αυτες αυτους που θεωρουν προτηπα γιατι ετσι φτιαχνουν μια πρωσοπηκοτητα του ειδωλο τους αυτον που θαυμαζουν παραδειγμα ζιζανιο που επειδη μηλησα οπως μηλησα για το ειδωλο της την μαγισουλα οι και για τα αλλα κοριτσια  {σηγνωμη ομορφα κοριτσια} έγραψε:
 αμεσως να χημηξη να με φαει φανατησμος γιεπ
Παράθεση :

ποιος ειναι ο κυνδηνος παραδηγμα εχει ως ινδαλμα την μαγισουλλα  οι οποια ειπε εγω τα λεω χημα και σταρατα οι οτι αλλο ειπε...
τα βλεπη ο πιτσιρικος πιτσιρικα συμπερηφερεται εξω ετσι για τη ετσι συμπερηφερεται το ειδωλο του της 

και παει σε καποιον καποια τον βριζη χοντρα και ερχεται αντιμετωπο με εναν αλλο βαρβαρο σαν τον βαγγελη οχι κοναν σαν αυτον και τον στελνη στο νοσοκομειο οι στον αλλο κασμο 
Παράθεση :
 γιατι ακολουθουσε το ινδαλμα του 
και ειπε παραδειγμα σε καποιον που τον ειπε μαλακα γ.μ παραδειγμα γιατι θελοι να ειναι μαγκας οπως το καθε ιδαλμα του αντρας οι γυναικα 


1ον.To zizanio δεν είναι πιτσιρίκα,ούτε πιτσιρίκος είναι ΑΝΔΡΑΣ.
ΑΝΔΡΑΣ,όχι αρσενικό,αρσενοειδή κτλ.
Και δεν έχει ανάγκη από πρότυπα,ο πραγματικός και γνήσιος ΑΝΔΡΑΣ,κρατάει από το βασικό πρότυπο του αρχέτυπου σπόρου που έχει μέσα του και τιμά με τις πράξεις και την στάση του.

2ον.Η Μαγγισούλα,είναι ΓΥΝΑΙΚΑ.
Ούτε κορίτσι-κοπέλα,γεροντοκόρη,ασέξουαλ και ό,τι θες να της προσάψεις.

Γυναίκα πρότυπο που μακάρι να εκπαίδευε στρατιές,ανδρών και γυναικών,θα ήταν καλύτερος ο κόσμος.

Δεν είναι τυχαίο που τα πρότυπα αυτά αποστρέφεσαι,τα αναγνωρίζεις ως το αντίθετό σου και αντιδράς.

3ον.Με ποια λογική μου γράφεις σε π.μ. και με ποια λογική περιμένεις ότι θα ανοίξω προσωπικό διάλογο μαζί σου;

4ον.Τα πεγιοτ με αντικαταβολή τα παίρνεις;
το ζιζανιο γραφη ορι ειναι 19 χρονων μπορη να θεωρητε ενηληκας με το νομο ομως ηλικιακα ακομα ειναι νεαρος και απειρος χωρης παρεξηγηση οποτε ειναι νεαρος 

το αλλο που εγραψες
2ον.Η Μαγγισούλα,είναι ΓΥΝΑΙΚΑ.
Ούτε κορίτσι-κοπέλα,γεροντοκόρη,ασέξουαλ και ό,τι θες να της προσάψεις.

Γυναίκα πρότυπο που μακάρι να εκπαίδευε στρατιές,ανδρών και γυναικών,θα ήταν καλύτερος ο κόσμος.



με επιβεβαιωνης πληρως και σε ευχαριστο δηλαδη να εκπαιδευε στρατιες αντρων και γυναικον
αλλα αφου δεν γινεται να εκπευδευη και να την ακουμε εμεις 
δεν το συνεχηζω ο καθενας ας βγαλη τα συμπερασματα του


για το 4 ουτε χασιση δεν δοκιμασα το χορταρακη του θεου


για το με ποια λογηκη σου εστηλα μηνημα το θεωρω ποιο πρεπον να μου το ελεγες σε προσωπικο μηνημα 
αλλα αφου το λες δημοσια θα σου πω κατι 
οι φυση αγαπαει την κηνηση ερτσι και στα σωματα μας 
αν παραδειγμα καποιος εχει ενα ποδι στον γυψω και ακηνητοποιημενο οι οτηδηποτε αλλο και εχει να το χρησημοποιηση καιρο αν μετα γινη καλα δεν περπαταει κανονικα αλλα σιγα σιγα ετσι και το μυαλο αν δεν σκεφτεται δεν κηνηται και εχουμε τα φαινομενα αλσχαιμερ ανοια κ.τλ. κοινως το καιμε 
οποτε κατσε σκεψου με ποια λογηκη εσσει 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κατι ακομα   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 2:03:03

Γυναίκα πρότυπο που μακάρι να εκπαίδευε στρατιές,ανδρών και γυναικών,θα ήταν καλύτερος ο κόσμος.


μετα νευρα που εχει θα πλακωνε πολλυ κοσμο οι θα αποτρελενοταν οποτε καλυτερα μην χαθη ενα τετοιο μυαλο απο την αθρωποτητα 



γυναικα προτυπο και δασκαλα οι μαγκιτησα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spathi

spathi


Ηλικία : 34
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 60

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 10:05:09

Γεια σου Αριστέα Στρατηγέ! Πως τσιμπάει έτσι τ άτομο!

Επειδή κάθισα κ τ διάβασα όλο τ θέμα απ τ αρχή, στην πρώτη σελίδα γράφει η ilia

Φίλε Πάρη,αυτό το θέμα το είχαμε αναλύσει κ παλιότερα...όσο θυμάμαι...σχετικά με τον άνθρωπο κ τους Θεούς....

Οι άνθρωποι είναι σε καλύτερη μοίρα απο τους Θεούς,δεν το βλέπεις?αν σκεφτείς θα δείς πως έχω δίκιο...κ ΒΕΒΑΙΑ ζηλεύουν τους ανθρώπους οι Θεοί...

Οι άνθρωποι μόνο κ μόνο που είναι θνητοί είναι το μεγαλύτερο προσόν τους κ η δυναμή τους...έχουν το δικαίωμα της επιλογής σε πολλά θέματα σε αντίθεση με τους Θεούς...κ η αθανασία κ η δύναμη έχει κ μεγαλύτερες ευθύνες....

Αυτή η ανεμελιά της άγνοιας κ η θνησιμότητα πραγματικά μπορεί να φέρει τα πάνω κάτω...παρόλα αυτά οι άνθρωποι αιώνες προσπαθούν να μάθουν πράγματα που δεν καταννοούν κ μπλέκουν σε καταστάσεις που δεν τις ελέγχουν,δεν τους αφορούν κ δεν έχουν την δύναμη κ την γνώση να τις καταννοήσουν σωστά...




Δένει εδώ.


Μετά θ προσθέσω κάτι τ Αιθηρόης. Γιατί παντού πάει μια Αιθηρόη.

Μην με φοβάσαι… μην με κοιτάς με απορία… δίπλα σου ήμουν… μα δεν έβλεπες πώς ορίζεται ο άνθρωπος…

Τα ερωτήματα σου είχα πάνω μου… μέσα μου… στην γη μου… δικοί σου σπόροι… δικό σου έργο απ τα «μπορώ» του «έχω» σου… δικό σου θέρος…

Με ρωτάς;

Δεν ξέρω άνθρωπε αν είμαι η ίδια… εκείνη που γνώρισες… φτιάχτηκα… σμιλεύτηκα κομμάτι κομμάτι με κάθε σου λέξη… πράξη… άγγιγμα… άρνηση… αγάπη… χάδι… χτύπημα… μα δεν με αναγνωρίζεις.

Δεν είσαι αθώος… μήτε άδικος είσαι… δεν κατάλαβες… τόσο μπορούσε να εξηγήσει η γνώση που είχες φτιάξει.

Δεν ήμουν αμέτοχη… δική μου ευθύνη ο χώρος που σου δόθηκε να εξασκήσεις την ακάλυπτη πίστη του εαυτού σου.

Τα δικά σου απλά… τα δικά μου δυσνόητα… φερμένα από έναν κόσμο που δεν υποπτεύθηκες ποτέ σου, μαθημένος στα αμφίβολα της απαίδευτης καρδιάς σου.

Δεν είμαστε ίδιοι… το άπλετο της ψυχής το τρόμαξες… δεν πίστεψες γιατί μισά συνήθισες να παίρνεις. Τόσο σε πόνεσαν…

Και σου ήταν πιο εύκολο να σε πονούν… έμαθες στα αντίθετα να παλεύεις… δεν χώρεσε στο νου σου η τόση αγάπη άνευ όρων.

Λάθος οι πράξεις των μαθηματικών σου μάτια μου… δεν την ζυγίζεις την αγάπη με τον νου… μα με αυτά που νιώθεις και γίνεσαι.

Δεν μετανιώνω… προδότης του εαυτού μου δεν το μπορώ να είμαι… όσα σου έδωσα, δικά σου.. δικά μου δεν ήτανε ποτέ… εσύ τα γένναγες μες στης ψυχής τα αόρατα τα βάθη.

Δεν σου χρεώνω… Κατανοώ… το αδύνατο δεν ζήτησα ποτέ… τις αντοχές σου σέβομαι… τα βήματα σου τόσο αντέχουν και οι λογισμοί σου έχουν μέτρο άλλο.

Τον χώρο που σου άνοιξα να τον γεμίσεις με καρδιά… καλά στην φύλαξα και πίσω στην γυρίζω… η οικονομία δεν της πρέπει.

Όσα ποτέ δεν ήσουνα και έγινες, μην τα κρατήσεις μυστικά… μοιράσου τα… μεγάλωσες καρδιά μου… απλώσου… ανδρώθηκες… προχώρα.

Χαμόγελο ελπίδας σου έχω ραμμένο στο ύφασμα της σάρκας… με τα φιλιά μου κέντησα… με την καρδιά σε σκέπασα… με την ουσία μου πλήρωσα… δεν σου χρωστάει η "ζωή" μου.

Κι αν λιγοστέψεις κάποτε αγάπη αγίνωτη… θυμήσου όσα καλά σου έχουν δοθεί… φέρε στο νου σου το «πολύ»… να στάξει στην "ψυχή" σου… μουρμούρισε τα λόγια τα όμορφα… θυμήσου.

Δεν σου μετράω τα «πόσα» σου… μεγέθη δεν υπάρχουν…
Μετράω που ήσουνα εδώ… και με έκανες να νιώσω…


Εμένα... την ψυχή...

Αιθηρόη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spathi

spathi


Ηλικία : 34
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 60

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 10:11:35

Αριστέα, ladosifa, zizanio, nnan, ilia, στέλνω τ αγάπη μου. Αθάνωρ τέλειο τραγούδι! Χτυπάει εκεί όπως πρέπει! Αρκεί ν ανοίξει τ μυαλό τ ο άλλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 12:13:24

spathi έγραψε:
Γεια σου Αριστέα Στρατηγέ! Πως τσιμπάει έτσι τ άτομο!

Επειδή κάθισα κ τ διάβασα όλο τ θέμα απ τ αρχή, στην πρώτη σελίδα γράφει η ilia

Φίλε Πάρη,αυτό το θέμα το είχαμε αναλύσει κ παλιότερα...όσο θυμάμαι...σχετικά με τον άνθρωπο κ τους Θεούς....

Οι άνθρωποι είναι σε καλύτερη μοίρα απο τους Θεούς,δεν το βλέπεις?αν σκεφτείς θα δείς πως έχω δίκιο...κ ΒΕΒΑΙΑ ζηλεύουν τους ανθρώπους οι Θεοί...

Οι άνθρωποι μόνο κ μόνο που είναι θνητοί είναι το μεγαλύτερο προσόν τους κ η δυναμή τους...έχουν το δικαίωμα της επιλογής σε πολλά θέματα σε αντίθεση με τους Θεούς...κ η αθανασία κ η δύναμη έχει κ μεγαλύτερες ευθύνες....

Αυτή η ανεμελιά της άγνοιας κ η θνησιμότητα πραγματικά μπορεί να φέρει τα πάνω κάτω...παρόλα αυτά οι άνθρωποι αιώνες προσπαθούν να μάθουν πράγματα που δεν καταννοούν κ μπλέκουν σε καταστάσεις που δεν τις ελέγχουν,δεν τους αφορούν κ δεν έχουν την δύναμη κ την γνώση να τις καταννοήσουν σωστά...




Δένει εδώ.


Μετά θ προσθέσω κάτι τ Αιθηρόης. Γιατί παντού πάει μια Αιθηρόη.

Μην με φοβάσαι… μην με κοιτάς με απορία… δίπλα σου ήμουν… μα δεν έβλεπες πώς ορίζεται ο άνθρωπος…

Τα ερωτήματα σου είχα πάνω μου… μέσα μου… στην γη μου… δικοί σου σπόροι… δικό σου έργο απ τα «μπορώ» του «έχω» σου… δικό σου θέρος…

Με ρωτάς;

Δεν ξέρω άνθρωπε αν είμαι η ίδια… εκείνη που γνώρισες… φτιάχτηκα… σμιλεύτηκα κομμάτι κομμάτι με κάθε σου λέξη… πράξη… άγγιγμα… άρνηση… αγάπη… χάδι… χτύπημα… μα δεν με αναγνωρίζεις.

Δεν είσαι αθώος… μήτε άδικος είσαι… δεν κατάλαβες… τόσο μπορούσε να εξηγήσει η γνώση που είχες φτιάξει.

Δεν ήμουν αμέτοχη… δική μου ευθύνη ο χώρος που σου δόθηκε να εξασκήσεις την ακάλυπτη πίστη του εαυτού σου.

Τα δικά σου απλά… τα δικά μου δυσνόητα… φερμένα από έναν κόσμο που δεν υποπτεύθηκες ποτέ σου, μαθημένος στα αμφίβολα της απαίδευτης καρδιάς σου.

Δεν είμαστε ίδιοι… το άπλετο της ψυχής το τρόμαξες… δεν πίστεψες γιατί μισά συνήθισες να παίρνεις. Τόσο σε πόνεσαν…

Και σου ήταν πιο εύκολο να σε πονούν… έμαθες στα αντίθετα να παλεύεις… δεν χώρεσε στο νου σου η τόση αγάπη άνευ όρων.

Λάθος οι πράξεις των μαθηματικών σου μάτια μου… δεν την ζυγίζεις την αγάπη με τον νου… μα με αυτά που νιώθεις και γίνεσαι.

Δεν μετανιώνω… προδότης του εαυτού μου δεν το μπορώ να είμαι… όσα σου έδωσα, δικά σου.. δικά μου δεν ήτανε ποτέ… εσύ τα γένναγες μες στης ψυχής τα αόρατα τα βάθη.

Δεν σου χρεώνω… Κατανοώ… το αδύνατο δεν ζήτησα ποτέ… τις αντοχές σου σέβομαι… τα βήματα σου τόσο αντέχουν και οι λογισμοί σου έχουν μέτρο άλλο.

Τον χώρο που σου άνοιξα να τον γεμίσεις με καρδιά… καλά στην φύλαξα και πίσω στην γυρίζω… η οικονομία δεν της πρέπει.

Όσα ποτέ δεν ήσουνα και έγινες, μην τα κρατήσεις μυστικά… μοιράσου τα… μεγάλωσες καρδιά μου… απλώσου… ανδρώθηκες… προχώρα.

Χαμόγελο ελπίδας σου έχω ραμμένο στο ύφασμα της σάρκας… με τα φιλιά μου κέντησα… με την καρδιά σε σκέπασα… με την ουσία μου πλήρωσα… δεν σου χρωστάει η "ζωή" μου.

Κι αν λιγοστέψεις κάποτε αγάπη αγίνωτη… θυμήσου όσα καλά σου έχουν δοθεί… φέρε στο νου σου το «πολύ»… να στάξει στην "ψυχή" σου… μουρμούρισε τα λόγια τα όμορφα… θυμήσου.

Δεν σου μετράω τα «πόσα» σου… μεγέθη δεν υπάρχουν…
Μετράω που ήσουνα εδώ… και με έκανες να νιώσω…


Εμένα... την ψυχή...

Αιθηρόη...
κοιτα οι εννοια θεος ειναι μεγαλη καταρχην τη ενοουμε θεους 
αν ενοεις το στυλ σαν τους αρχαιους ολυμπιους σιγα μην μας ζηλευουν εμεις τους ζηλευουμε
που ειναι αθανατοι...
 αναρωτιεμαι αν εσσει με το καλο γερασης θα το πιστευης ακομα αυτο που λες 
παντως και οι θεοι κατα τον ηρακλητο ειναι αθρωποι 
ηρακλητος ερωτηση τη εστη αθρωπος θεος θνητος 
τη εστη θεος αθρωπος αθανατος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 12:45:22

Κι εσύ με επιβεβαίωσες Βαγγέλη,ήθελα κάτι να δω,να τσεκάρω και σιγουρεύτηκα.
Αυτό για την ερώτηση που μου έκανες προσωπικά στην οποία σου απαντώ ναι και το ξέρεις πολύ καλά.

Όσο για το άλλο, το νούμερο 4,απλά ήθελα να δω αν είσαι διαβασμένος γιατί είσαι.
Δεν έχεις δυσλεξία,ούτε σχιζοφρένεια η κακή ορθογραφία και η άναρχη σύνταξη είναι μέθοδος κάλυψης,η αναφορά σε αυτά τα δύο έγινε από μέρους σου,την κατάλληλη στιγμή,στην επιλεκτική συγνώμη σου επάνω,για λόγους ενεργειακούς,μέσα σε ένα παιχνίδι ελιγμών.


Θέλω να πω...εδώ ήρθες για συγκεκριμένο λόγο και αργά ή γρήγορα θα ξεσπούσε όλο αυτό,περίμενες απλά την κατάλληλη στιγμή,ορμώμενος από μια αρνητική δίοδο που ανοίχτηκε και λίγο πριν κλείσει η πόρτα,μπήκες να κάνεις παιχνίδι.

Ό,τι και να σου λέμε οι υπόλοιποι,εσύ έχεις βάλει στόχο την maggisoula και μόνο.

Τα επιχειρήματα ότι σε έθιξε δεν στέκουν μιας και σε πραγματικές προσβολές,άλλων όχι μόνο δεν στάθηκες αρνητικά αλλά φαίνεται να τις διασκεδάζεις.

Θες απλά και μόνο εκείνη.
Ο στόχος σου είναι εκείνη,γιατί γνωρίζεις καλά,πως πάντα θα είναι πρώτη γραμμή όταν νιώσει ότι κινδυνεύουν οι άλλοι και πάντα θα υποστηρίζει τους άλλους,με δικό της κόστος,που δεν το λογαριάζει,γιαυτό την προκαλείς στα σημεία που πρέπει και δεν πρόκειται να σταματήσεις.

Να σου πω μόνο πως δεν είναι μόνη της.Ποτέ δεν ήταν,μην κοιτάς τώρα που σου δίνεται πεδίο δράσης,ειπώθηκε πως κάθε φορά είναι μια συνέχεια και μια αρχή.
Αυτό θα έπρεπε να το θυμάσαι καλά,αλλά προφανώς εκεί ποντάρεις.
Και το θυμάσαι γιαυτό προκαλείς καταστάσεις μήπως περάσεις κάποιο φράγμα.
Είναι και κάποια ονόματα που δεν μπορείς καν να τα προφέρεις.

Λυπάμαι για σένα,τον δρόμο που διάλεξες και την τιμωρία που θα δεχθείς από τα αφεντικά σου όταν δεν θα φέρεις τα αποτελέσματα που σου έδωσαν εντολή να πετύχεις.
Και λυπάμαι για το γεγονός και μόνο του ότι είσαι άνθρωπος και έχεις μια ψυχή που την παρέδωσες σε λάθος χέρια.
Και πάντα είναι λάθος,τα σωστά χέρια ποτέ δεν ζητάνε,μόνο δίνουν.

Ποτέ δεν είναι αργά όμως να την διεκδικήσεις πίσω,θέλει απλά θάρρος αρκετό και πίστη στον άνθρωπο που είσαι εσύ.
Δική σου είναι  η ψυχή,όπως και η ψευδαίσθηση για το ότι στην κρατάνε.
Εκείνα τα δεσμά,οφείλεις να σπάσεις και να δοκιμαστείς στην ελευθερία σου,όπως και όλοι μας.
Κι όταν θα το αποφασίσεις,θα έχεις συμπαραστάτες.

Μέχρι τότε και αν ποτέ,δεν υπάρχει κάτι περισσότερο να ειπωθεί.

Η επιφάνεια ξέβρασε τους λόγους,τα πρόσωπα και τους τρόπους.

Όλα χρήσιμα και τα άσχημα και τα όμορφα,όλα έχουν λόγο,ύπαρξη και θέση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 14:20:19

[quote=οσσο για το τεταρτο το εμαθα απο εναν φιλο μου που ετυχε να το φερη οι κουβεντα   ενο σηζητουσαμε   μηπως επρεπε να το αναφερωαναρωτιεμαι αν ελεγα οχι δεν δοκιμασα πεγιοτ αλλα χασηση παραδειγμα αν θα στελνατε και τιποτα αστυνομια ευτηχως ειπα την αληθεια  και αλλα μελη μου ειπαν οτι ανηξα αρνητηκη διοδο αρνητηκη ενεργεια ενα μελος νομηζω ειπε νιωθω οτι κανης ετσι λαθος ενιωθε αν και δεν θυμαμαι τη????δηλαδη απο οτι καταλαβα εδω περα υπαρχουν ατομα με εντονη διααισθηση και υποτηθεται δεν κανουν λαθος καθολου ??? και να φανταστω οτι λενε για μενα οι λες τη... ειμαι σατανηστης εχω αρνητηκη ενεργεια  [που αν εχω αμφιβαλο] θα ειναι τιποτα κβαντηκες κατσαρολες οπως ειπε ενα μελος και οχι μια αλλα μαζι και μαχαιρια κεραυνοι και ποιος ξερη τη αλλο [ρε παιδια ριξτε μου και λιγο παγο ζεστη κανη   θα μου πετατεενα εχω να πω οτι λεω το λεω στα ισια με ανηχτα χαρτια δεν παιζω κανενα υπουλο παιχνιδι οπως παιζεται εσσεις κοινως δεν μιλατε μερηκη οπως παραδεχεσαι εσσει αυτο που πιστευης αλλα ριχνης παγιδες οι ριχνεταιτο ξαναλεω παιζω με ανηχτα χαρτια οτι ηταν να πω στα υπολοπα μελη το ειπα για το καλο τους αν θελουν με πιστευουν κατα τα αλλα ειστε εισαι κομπλεξηκη και ε μενα και γενικα στο φορουμ θελεται να εχετε τον ελεγχο και ολλη να σας θαυμαζουν και μολις πηγε να χαλαση στησατε παγιδα το ξαναλεω δεν μου λετε τιποτα ενα εχω να πω αλλο μωρφωση αλλο παιδεια επησης εσσεις δεν καταλαβατε τη ηθελε να πει το μελος που ανεφερε για τον γκαντηδεν το καταλαβατε οτι απλα ενοουσε οτι αν καποιος ειναια αρνητηκος οπως εγω μην κανετε το παιχνιδι και οι σταματηση μονος του οι θα το μετανιωση απο την καλοσηνη τον αλλον ο τροπος που φερεται θα ντραπη το καταλαβες αν οχι οπως ειπα σκεψου.. ξερης γιατιεπησης ενοουσε αν καποιος σε φερεται ασχημα οι εχετε μια κοντρα πολλες φορες καλο ειναι να του μηλας εγευνικα και ηρεμα οχι παντα... κατσε σκεψου το οσσο για την μαγισουλα  να παιξω το παιχνιδι σας την αγαπωκατα αλλα τη να πω βρε παιδι μου για σατανηστη με νομηζεται και καλα πουλησα την ψυχη μου στον διαβολο ποτε και δεν το ξερω απο που τα βγαζετε ολλα αυτα τη γινεται εδω περα ???παω να σας χαλασω κατι και δεν ειναι μονο κομπλεξ λεω τωρα ???για την μαγισουλα εδιξα τον χαρακτηρα και εσας επησης μην μου πεις ονοματα για ενα χαορομαι οτι πεισω απο την πλατη μου τα μηνηματα πηγανε και ερχοτανε ειτε για παγιδες οπως λες ειτε για οτηδηποτε αλλο  αν υπαρχουν διαισθητηκα ατομα βρε παιδια βοηθηστε  με και εμενα κατα εσας δυστηχησμενοεστω και απο πρωσοπικα μηνηματα αλωστε ημαστε φορουμ για να λεμε την γνωμη μας και οποιος εχει προβλημα φανταζομαι τον βοηθατε κατα τα αλλα απο οτι καταλαβα παιζει εδω και τιποτα καποιες καποιοι που ασχολουνται με μαγεια αποκρηφησμο ετσι για αυτο ενα δυο μελη μου ειπαν τη νιωθουν για μενα ???μου φανηκε παραξενο αλλα δεν εδωσα σημασιακατα τα αλλα ενα εχω να πω εγω σε αυτο το φορουμ θα το επισκεφτομαι οποτε θελωθα ανκατευομαι σε οτι πιστευω και αν θελεται εσσεις μην μου απαντατε Υ.Γ. δεν θα φοβηθω τιποτα μαγικα ραβδακια τωρα που ειπε οτι θα ειμαι εδω να το ξερεται δεν φοβαμαι κανενος μαγικο ραβδι μην με κανη ντα αντε για κομπλεξηκη κομπλεξηκες   ] Άνθρωπος. - Σελίδα 12 3248139268 [/quote]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 14:34:16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 14:35:49

Υπότιτλοι Εξ Ακοής:

-Θωμάς Μάτσιος: Αντιπρόεδρος ΠΑΕ Εδεσσαικός. Κύριε Μάτσιο ισχυρίζεται η Καλαμαριά οτι είχε την καλή διάθεση με το πρόβλημα που προέκυψε και με την παρουσία ενός επόπτη να γίνει. Όμως ο Εδεσσαικός ήθελε να τηρηθεί ο κανόνας με την παρουσία των δύο και την κλήρωση. Έτσι λοιπόν δεν έγινε το μάτς?

- Ναι, ναι, ναι. Εμείς γιατί κοίταξε στην εεε τέτοια αρχή, ούτε, ούτε και κοιτάξτε αυτοί δεν ήθελαν να ακούσ... για να καν.. για να γίνει αυτόοο το παιχνίδι αλλα ύσ.. μόλις, μόλις όπως είπαμε οτι αυτό εμεις δεν καν... θέλαμε, αυτοί είπανε, όχι λεει θέλουμε να γίνει. Και εμείς μετα είπαμε οτι λέμε, δδεε, λέμε, δδεε θα γίνει, θααα κανει, γίνει αυτό πάλι νεοσ.. νεοσ.. διατιτ... για να ορισ..., για να, για να αυτο ξαναγίνει πάλι το παιχνίδι.

-Δέν έπρεπε να υποχωρίσετε και οι δύο, δεδομένο οτι δεν σας επιτρέπουν και οι αγωνιστικές, υπήρχε το κύπελο, όλα αυτά.

-Όχι δεν πειράζει, εμάς δεν μας πειράζει, ας γίνει όποτε θα κανει θα ξορίσει εεε αυτή η ΕΠΑΕ.
-Έτσι λοιπόν οτι Εδεσαικός στην αρχή ήθελε, αλλα απο την πρώτη ? της Καλαμαριάς...

-Ναί, ναί, α μπράβο. Ύστερα ακους μόλις είπανε, είπανε κοιτάξτε αυτή ότι, ότι, ότι όχι δεν θέλαμε για να γίνει το παιχνίδι,ε και μείς ύστερα είπαμε: Ντάξι θέλουμε εεε... δέν θέλουμε και μείς και αυτοί ύστερα, μετα εμείς αφού είπαμε, είπαμε ναι αυτό θελουμε, είπαν.. δέν θέλουμε και εμεις το αλλάξαμε και λέμε εντάξει λεμε ούτε και μείς θέλουμε και μετά είπανε αυτοί παλι οτι: Ξέρετε εμείς θέλουμε να γίνει, μνενεμ.. εμείς μετά δεν δεχτήκαμε, μετά απο όλα αυτα και είπαμε να, να γίνει μετά το παιχνίδι όποτε το κάνει, το ορίσει η ΕΠΑΕ. Αυτό ακριβώς. Τίποτα άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: φιλαρακια μου    Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 14:36:06

κατι ακομα το παραπανω κειμενο οπως και αλλα δεν το εγραψα ετσι αλλα ετσι μου βγαινειεπησης οι καρδια ητανε το εκανα διπλα απο την φραση την μαγισουλα την αγαπω αλλο αν βγηκεκατωεπησης ανεφερα οτι θα επισκεφτομαι το φορουμ γιατι ειχα σκοπο να μην το επισκεφτομαι πολλυ χωρης να προσβαλο το φορουμ που το βρηκα αρκετα αξιοπιστο πλην καποιον ατομον καταλαβατε τωρα τη ενοουσε το μελος μετον γκαντη οι ενα αλλο μελος που με ειπε ιοοι με τη μυαλο οχι ????εκτος αν τα λετε επητηδες πιστευεται οτι ειμαι δυστηχησμενος και λετε πρεπη να τον βοηθησουμε τον δηστηχησμενο τρελο κατσε να παιξουμε παιχνιδι οτι παιξατε το αποτελεσμα να παραμηνω στο φορουμ και σιγα σιγα χωρης να το καταλαβω απο οτι διαβαζω οι λετε να σκεφτω οτι ειμαι λαθος και να θεραπευτο ε??? ναι αυτο ειναι φυσικα δεν θα το παραδεχτητε γιατι τοτε βεβαια δεν θα μπαινω μεσα και θα αναγκαστω να φυγω οποτε τζαμπα  τοσος κοπος δεν νομηζω ????κατι ακομα με αποκαλεσατε βαρβαρο ξερης καπως  ετσι νιωθω το λεω για σηζητηση απο μικρος δεν τα πηγαινα τα γραματα καθολου  φανταζομαι οι περισοτερη με πανεπηστημια εσεις εετο λεω γιατι τωρα που γραφω σηνηδητοποιο οτι μου δημηουργησατε ενα μικρο κομπλεξ αλλα ευτηχως το καταλαβα εγκαιρα κατα τα αλλα φιλαρακια μου καινουργια τη κανετε έγραψε:
ηλιος 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 14:38:51

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 15:17:25

τστστσ πέρυσι ντυθηκα γαμπρος.....
 Άνθρωπος. - Σελίδα 12 377485074 
 Άνθρωπος. - Σελίδα 12 377485074 
Άνθρωπος. - Σελίδα 12 377485074 ....
  Άνθρωπος. - Σελίδα 12 1627244695 Ομμμμμ.....

 Άνθρωπος. - Σελίδα 12 1627244695 Ομμμμμμμμ

 Άνθρωπος. - Σελίδα 12 934713797 Γιουρικα!

Θα ντυθώ Κηπουρος!

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 0963334e1ed2da68e70a2160bfffdb82_L

  τστστσ ειναι βιοδιασπώμενη..πρεπει να το μελετησω..

Παρακαλω, να τοποθετηθει ταμπελα με την επιγραφη ΕΚΤΕΛΟΥΝΤΑΙ ΕΡΓΑ
Άνθρωπος. - Σελίδα 12 9k=
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 15:23:29

βαγγελης1234 , ωραία μέρα, δεν πας και εσυ καμιά βόλτα; Χαρά Θεού  ηλιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 20 Φεβ - 20:06:53

Κάθε συναίσθημα...
Κάθε σκέψη...
Κάθε λέξη...
Κάθε επιλογή...
Κάθε βήμα...
Δρόμος...
Πρόθεση...
Διάθεση...
Προσφορά...΄
Ήχος...
Βλέμμα...
Αίσθηση...
Άγγιγμα...

Κάθε τι που δέχεσαι...
Κάθε τι που δίνεις...

Όλα τα ρήματα του κόσμου...

Όλα όσα είσαι...

Ποιος είσαι...

Και πού θέλεις να πας...

 rrros 

.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
 
Άνθρωπος.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Παρόμοια θέματα
-
» Ανθρωπος....
» Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ
» Ο άνθρωπος μπορεί!
» Άνθρωπος και αφύπνιση...
» Η Διαίσθηση και ο άνθρωπος...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ...-
Μετάβαση σε: