H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Γρίφοι της ημέρας.

Πήγαινε κάτω 
+16
romantiki
marilena
gerakina
georgp
ilia
Ωρίων
princess4
15katerina
lordos
desper !!!
anarhos
sofaki
markos
ioessa
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
maggisoula
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 4 Φεβ - 23:33:10

Αφήνεις να φανεί σε έναν χώρο όπως το τσατ του ναού,οτι κάποιοι απο εδώ μέσα δεν είναι αυτοί που φαίνονται και κάποια εδω μέσα σου..τρύπησε την αυρα.
Μου κίνησες την περιέργεια και είδα σε μηνύματά σου πως γράφεις και εγχειρίδια.
Απορώ πως ένας ΓΝΩΣΤΗΣ επέτρεψε να του..τρυπήσουν την αύρα και απορώ αν του έφτανε ένας χρόνος να γράψει σύγγραμμα για την αποφυγή του τρυπήματος και άλλων πολλών.
Θα μπορούσες αυτά που πέταξες να της τα έλεγες σε πμ,όμως σκοπός σου ήταν να φανεί εκεί σαν δόλωμα για να το δουν κάποιοι.
Έπειτα συνεχίζεις την κουβέντα σε πμ...
Προσωπικά μηνύματα πόσοι απο εδώ μέσα έχετε λάβει από τον angelo?
Θα ήθελα να μάθω πόσοι και ποιοι απο αυτούς συνεχίζουν να παρουσιάζουν ένα κλίμα με λουλουδάκια και καρδούλες,αλλά απο πίσω συμμετέχουν και δίνουν τροφή σε ένα πλάσμα σαν τον Αγγελο και τον κάθε Αγγελο που απο αυτό ζει.
Ξέρω οτι είσαι μέσα ακόμη κι όταν κρύβεσαι,το ξέρω γιατί μου μυρίζει αποχέτευση.
Όση κολόνια και όσα αρωματικά,δεν την σβήνουν αυτήν την μπόχα και σας παρακαλώ για μια φορά να κόψετε τα μην μου χαλάτε την νιρβάνα γιατί πολλοί απο εσάς,συμμετέχετε σε αυτό.
Ήρθε ή ώρα της επιλογής...διαφορετικά θα μιλούσε σε τοίχο ο αγγελος.Βρίσκει όμως ακροατές.
Σε βλέπω κάθε μέρα,βλέπω κι άλλα μέλη που δεν συμμετέχουν,μιλάτε μεταξύ σας.
Αναρωτηθήκατε τι δουλειά έχει εδώ μέσα;
Δεν έχει τον μαγνήτη να τραβήξει τίποτα καλό και διαλέγει από τα έτοιμα.
Παίζετε σε δύο ταμπλό περιμένοντας να σας σώσει είτε ο ένας είτε ο άλλος;
Μάθετε να πληρώνετε και να κοστολογείτε μόνοι σας τις πράξεις σας ο καθένας για τον εαυτό του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 4 Φεβ - 23:46:05

Αγγελε,γνωρίζουμε ποιος είσαι και τι κάνεις.
Δυστυχώς ή ευτυχώς ακόμη και τα παράσιτα σε αυτή την ζωή έχουν δικαιώματα.
Παράσιτο είσαι.
Τρέφεσαι από τους άλλους.
Ακόμη κι εσύ όμως,ακόμη κι απο εσένα κάποιοι θα μάθουν....τον εαυτό τους;τις αδυναμίες τους;το παράδειγμα προς αποφυγήν...δεν μπορώ να γνωρίζω.
Λυπάμαι που για κάποιους και κυρίως για κάποιες θα αποβεί μοιραία και δραματική η εξέλιξη.
Αν υπάρχει ένας λόγος που με εξοργίζεις είναι αυτός.
Διαφορετικά δεν θα έμπαινα στον κόπο.
Μην πείτε οτι δεν ακούσατε τίποτα..όχι...δεν έχετε άλλες δικαιολογίες.
Όσες μάσκες και να φορέσει:του θύματος,του γνώστη,του φίλου,του μέντορα.
Είσαι αυτός που είσαι.Χειρότερη τιμωρία απο αυτήν δεν υπάρχει.
Αν ήταν στο χέρι μου θα σε έβγαζα απο εδω μέσα.Δεν σε θέλω.
Αλλά...είναι μάταιο,θα βάλεις άλλο προσωπείο και θα ξανάρθεις,θα βάλεις έναν φίλο σου να σου στρώσει τον δρόμο παρουσιάζοντάς σε ως μέγα ΓΝΩΣΤΗ...,θα βάλεις κάποιον/κάποια να παρουσιαστεί ως αθώα ύπαρξη για να πλησιάσει και να τραβήξει πληροφορίες...πάντα κάτι θα κάνεις εσύ και τα όμοιά σου.
Το θέμα είναι εσείς που του δίνετε τροφή..τι κάνετε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 1:09:59

Εδώ είμαι και δεν είσαι μόνη σου. Έπρεπε να βγουν αυτά γιατί δεν αξίζει αυτός ο χώρος τέτοια μεταχείριση από κανέναν, και δεν θέλω να γίνει σαν τα άλλο φόρουμ που κουβεντιάζουν όλοι στο πίσω δωμάτιο, κι ο ένας υποψιάζεται τον άλλον.

Και την ίδια ευθύνη έχουν όσοι συμμετέχουν σ αυτό.

Η ευγένεια και η διακριτικότητα μας τους ενίσχυσε το θράσος.

Αυτό όλο που έγινε εδώ σήμερα, δεν είναι τακτική της Αιθηρόης. Αλλά θα γινόμουνα ψεύτης αν ζητούσα συγνώμη. Και ίσως καλύτερα αυτή η δική μας. Είναι στα μέτρα σας. Ξέρω πολύ καλά τι λέω.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 1:40:44

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!Τι εγινε καλε;;;;;;
Λοιπον....κι εγω συνομιλησα με τον Αγγελο!
Μου ειπε οτι ειχε να μου πει,του απαντησα κατα πως θεωρησα σωστο...
Τωρα,τι ειναι ολο αυτο ομως...δεν καταλαβαινω!
Δηλαδη,καταλαβαινω,αλλα...μηπως ειναι λιγο υπερβολικο;
Μηπως δεν ειναι σωστο να στηνουμε καποιον στον τοιχο με αυτον τον τροπο;
Συγχωρηστε την αντιρηση μου,αλλα εχει σφικτει το στομαχι μου διαβαζοντας τα παραπανω...
Δεν νομιζω οτι αρμοζουν στο χωρο,και ειλικρινα δεν πιστευω οτι υπαρχει λογος,η οτι καποιος σκοπος θα αγιασει το μεσον!
Ας αντιμετωπιζει ο καθενας τον...καθενα...χωρις αστυνομους δικαστες και τα σχετικα...δεν ειναι πιο λογικο;
Ζητω ξανα συγνωμη αν φαινομαι καπως,γνωριζεται ποσο σας σεβομαι(πιστευω)....αλλα θυμιζει λιγο ιερα εξεταση.
Και να,με ''χαλασε'' πολυ.Λυπαμαι. ααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 6:55:39






Επεξεργάζομαι την ανάρτησή μου γιατί δεν πήρα την άδεια από την κάτοχο του blog στο οποίο βρήκα το κείμενο και σβήνω το απόσπασμα και τον σύνδεσμο.
Ζητώ συγνώμη για την κίνησή μου.
Επίσης,να προσθέσω οτι είπα πως η κοπέλα που βιάστηκε δεν μίλησε και το έγραψε σε ένα μπλογκ,κάτι το οποίο τελικά δεν ισχύει και ήταν δική μου παράβλεψη,έπρεπε να προσέξω καλύτερα την σημείωσή της,όπου δηλώνει καθαρά οτι είναι μια αφήγηση και όχι προσωπική εξιστόρηση.













Έχει επεξεργασθεί από τον/την ladosifa στις Τετ 6 Φεβ - 0:56:11, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 7:37:06

Και για να ξεκαθαρίσω τον λόγο του αποσπάσματος..η κοπέλα αυτή βιάστηκε σε νεαρή ηλικία.
Δεν μίλησε ποτέ και σε κανέναν γιαυτό που την βαραίνει,επέλεξε ένα μπλογκ.
Σκέφτεται πως αν μίλαγε τότε θα έσωζε κι άλλες κοπέλες,ήταν όμως το θύμα και δικαιολογείται.
Όσοι απο εμάς δεν είναι θύματα τι δικαιολογίες έχουμε;
Αγγελική,κάποτε είπες εδω οτι σε ενοχλεί το ροζ,το δήθεν.
Έχεις καταλάβει τι συμβαίνει στον χώρο μας;Τον ρόλο του κάθε άγγελου;
Σημασία για σένα είναι να κρατηθεί ένα κλίμα,ενω στην ουσία όλοι το αισθανόμαστε οτι κάτι γίνεται,κάτι υποβόσκει;
Μέχρι πότε;Και γιατί;
Επικόλλησα δικές του δηλώσεις,εδω,ανοιχτά και του δίνεται η ευκαιρία να μιλήσει.
Βαρέθηκα το πίσω...
Ήταν εδω εχθες...γιατί δεν απαντά;
Σε χάλασε τι;η ιερά εξέταση;Δεν είναι ενήλικας άντρας να υποστηρίξει τον εαυτό του,τα δικά του λεγόμενα και τις πράξεις του;
Δεν είχα ποτέ σκοπό κι ούτε θα έχω να απαντήσω στον αγγελο προσωπικά σε πμ.
Αυτό που κάνει το κάνει ΕΔΩ και με ενοχλεί και το λέω.
Επιτέλους,φτιάχτε ένα καλούπι με το τι θεωρείτε οτι αρμόζει στον χώρο και πέστε μου με ποιον τρόπο κάτι που είναι αρνητικό,με ποιον τρόπο θέλετε να το αντιμετωπίζουμε όλοι.
Ειρωνεία να φαίνεται αυτοί που μιλάνε ως εξεταστές...




Έχει επεξεργασθεί από τον/την ladosifa στις Τετ 6 Φεβ - 0:40:01, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 9:28:13

¨οσοι απο εμάς δεν είναι θύματα τι δικαιολογίες έχουμε;¨
τι σχεση εχει ο χρηστης με το βιασμο;;;;
¨Αγγελική,κάποτε είπες εδω οτι σε ενοχλεί το ροζ,το δήθεν.¨
εξακολουθει να με ενοχλει το δηθεν,σε ολα τα επιπεδα,το ροζ,το ξεπερασα...αυτο πως συνδεεται με το θεμα;
¨Έχεις καταλάβει τι συμβαίνει στον χώρο μας;Τον ρόλο του κάθε άγγελου;
Σημασία για σένα είναι να κρατηθεί ένα κλίμα,ενω στην ουσία όλοι το αισθανόμαστε οτι κάτι γίνεται,κάτι υποβόσκει;¨
Θεωρω αυτο το χωρο καταφυγιο για καθε ψυχη,οτι κι αν κουβαλαει μαζι της...θεωρω αυτο το χωρο ΙΕΡΟ διοτι ειδα την δυναμη του να μετασχηματιζει το σκοταδι σε φως...θεωρω οτι αυτην την ευκαιρια που προσφερει η Αιθηροη την δικαιουνται ολοι,ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ.ΔΕΝ θεωρω οτι χρειαζεται κανενος ειδους προστασια διοτι αν το εκανα αυτοματως θα εχανε ολες τις προηγουμενες ιδιοτητες του...Αν κατι σκοτεινο υποβοσκει η θα φωτισθει με τον ιδιαιτερο τροπο της κυριας του χωρου...η θα σβησει και θα χαθει...καθε αλλη κινηση θεωρω οτι θα του δωσει ιδιοτητες και δυναμεις που κατα πασα πιθανοτητα ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΕΙ
¨Βαρέθηκα το πίσω...
Ήταν εδω εχθες...γιατί δεν απαντά;
Σε χάλασε τι;η ιερά εξέταση;Δεν είναι ενήλικας άντρας να υποστηρίξει τον εαυτό του,τα δικά του λεγόμενα και τις πράξεις του;¨
Τα δικα του λεγομενα και τις αποψεις του αν ηθελε να τα αναπτυξει σε δημοσιο χωρο αυτο και θα εκανε...αλλα δεν το εκανε...δεν ειμαι σε θεση να κρινω την δυναμη και την αδυναμια κανενος.Καθενας πραττει και εκφραζεται κατα πως νιωθει.
¨...πέστε μου με ποιον τρόπο κάτι που είναι αρνητικό,με ποιον τρόπο θέλετε να το αντιμετωπίζουμε όλοι.¨
Η Αιθηροη μου ειπε καποτε:''...δεν αντιμετωπιζεται το σκοταδι με σκοταδι...αλλα με περισσοτερο ΦΩΣ...¨Αυτος ειναι για μενα ο τροπος.Οσο για το ¨αντιμετωπιζουμε¨λυπαμαι αλλα μου φερνει στο νου κατι σαν ¨εμεις και οι αλλοι¨...δεν μου αρεσει αυτη η οπτικη.
Με αλλα λογια....ΝΑ ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ!
Ετσι απλα...και δεν ειναι ροζ...ειναι κοκκινο της φωτιας.
Ετσι εγω αντιλαμβανομαι την αγαπη. :hg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 11:22:40

Χόι χόιιιιι!!!! Τι έγινε ωρεεεεε;;; Μιλάμε έχω μεινει μ.......ας! Για το σκηνικό λ'εω όχι γι αυτά που βγήκαν στη φόρα. Μπάχαλο το κάνατε κι έλειπα εγώ!!! Μα εγώ;;; ΕΓΩ;;;

ΑΓΓΕΛΙΚΗ η ιερά εξέταση δεν είναι έτσι. Ώπα! Τόσα μπινελίκια έχω κατεβάσει εγώ δε με είπες ποτέ ιερά εξέταση. Επειδ'η δεν έλεγα ονόματα; Αυτό είναι το θ'εμα; Τι προκάλεσε όλο αυτό δε σ ενδιαφέρει; Αν δηλαδή μπουν ποντίκια κατσαρ'ιδες αι σιχτιρ και τις σιχαίνομαι τις ρουφιανε η φίδια στο σπίτι σας θα τ αφήνετε εκεί και κάνετε υποβολές αγάπης για να φύγουν!!! Θα μπει στο σπ'τι σου ένας διαβολέας και θα κοιτάζει πως να στο γκρεμίσει θα κατηγορεί τους ανθρώπους σου την οικογένεια σου κι εσύ θα τον κοιτάς δε θα τα πάρεις στο κρανίο!!! Αυτό μου λες;; Σ όλα τα σπίτια γίνεται ανά περιόδους ένας γερός σαματας για να καθαρίζουν τα αισθ'ηματα κι οι σκέψεις. Η Αιθηρόη είναι η Αιθηρόη. Αστην απ έξω. Ο θεός βοηθός όταν έρθει β'εβαια αλλά τώρα αλλού είναι το θέμα μας. Το δήθεν. Σέβομαι τη άποψη σου αλλά αν έπαιρνες προσωπικά αυτό το χώρο κι εσύ θα θύμωσες. Εμένα ξέρεις τι μ ενοχλεί σε σημείο αμ'οκ; Ξέρετε τι συμβαίνει εδώ μέσα; δε μπορεί άλλοι έχετε πάρει χαμπάρι κι άλλοι ξ'ερετε σίγουρα. Δεν σας ενοχλεί; δε λέτε τίποτα; θετε να μου πείτε ότι έτσι τ αντιμετωπίζετε τα πράματα στη ζωή σας με αγάπη και φως οοοοολοι; ε τι στην ευχή εγώ ζω σ άλλο πλανήτη κι επικοινωνο'υμε από ενα παράλληλο σύμπαν; Χαιρετισμούς στην Αριστέα εκεί! τουτ Θα μου πεις γιατί μόνο εμείς αγαπάμε αυτ'ο το χώρο; Δε λέω αυτό; Ο καθένας το δείχνει διαφορετικά. Εσύ μ αυτό το τρόπο κι ομολογώ ότι δε σ είχα για τόσο μαχητική μ άρεσες κι εγώ μ αυτό κι ladosifa μ αυτό ο Πάνος ο lordos η κατερίνα ο Μάρκος ο τριας γειά σου μπαγασα τριας είχε δίκιο η Αιθηρόη ότι όλοι έχουν να δ'ωσουν κατι με το τρόπο τους και π'αε λέγοντας. Είναι υποκρισία άλλο να θες να πεις κιαλλο να κάνεις. Κι ο σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα. Δεν έπαιξε κάτι τ'ετοι εδώ κι ήταν άστοχο αυτό που είπες! Ήταν ντομπρο κι ίσιο κι άλλο αν δεν άρεσε σ όλους. Δεν είμαστε ίδιοι κι ο καθ'ενας έχει το τρόπο του. Αυτά προς το παρώνι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 11:43:09

Ααααα! Είμαι ψύχραιμος ον όταν κάνει άλλος το νταβαντούρι!! Ωωω! Δε μου χει ξανασυμβεί ωραία ήταν γι αλλαγ"η!! Είμαι κυρρρρία εγώ!!! Χαχααααα! Αιθηρόη μη ξεχνάς ότι σ αγαπ'αμε πολύ......ναι;;; Α ρε άγγελε! Μπράβο αγόρι μου όχι μπράβο!!!! Ελευθερωτή των ψυχώνε!!! Κάτσε να κάτσει η πρώτη σκόνη και βλέπουμε!!! Είμαστε όμως υποκριτές ρε πο'στη μου!! Ουρλιαζουμε έξω και λέμε ότι ο ένας καλύπτει τον άλλον δεν μας λένε ποιος τι ποιος και μετά αν βγει πως ήταν απ το σόι μας ωωωωωω χαλαμε το κόσμο!!! Μη το συνδέσεις αυτό ΑΓΓΕΛΙΚΗ με σένα απλ'α τη πήγα τη σκέψη μου κι αλλουθε. Στο γενικό πλάνο που θέλουμε αλήθεια και να καθαρ'ισει το τοπίο αλλά Σορυ ρε μάγκες πως διάολο το φαντ"ζεστε αυτό; Οχι μη αυτό είναι δικό μας παιδί!!! Ναι ε; την άφησα κι εγώ να πάει μόνη της στο γιατρό με τον ανηψιό της!!! Χάλασε ο κόσμος παιδάκι μου!!! Ναι ρε θεια γιατί καλυπτεις τα δικα σου τα παιδιά!!! Την αλ'ηθεια σας μέσα!!! Τι μας βολεύει το λοιπόν! Οοοοκ! Κι εγώ θα π'αρω βαριοπουλα!!! Χάιντε να δούμε! Καθόλου άσχετο μοιάζουν αυτ'α! Η αλήθεια δε έχει παραθυρ'ακια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 12:12:46

Όταν λέω ο σκοπός εννοώ η ιδέα ότι έτσι προστατευουμαι κάτι.
Όσο για τα υπόλοιπα απαντώ (αν θεωρώ το ναό σπιτι μου κτλ)με την προηγουμενη μου ανάρτηση.
Και δεν μιλάμε για κατσαρίδες και ποντίκια, υπάρχει διαφορά.
Επίσης, ναι, προσπαθώ τα πιστεύω μου να τα εφαρμόζω κυρίως στην καθημερινότητα μου.Αν αυτό με κάνει από άλλον πλανήτη, κανένα πρόβλημα! Αυτόν τον"πλανήτη"επέλεξα.
Όσο για το μπάχαλο...
Μαγισουλα μου, απλά εκφραζόμαστε!
Άν κάποιοι απ εμάς"χαλιουνται"με τον τρόπο κάποιων άλλων...
Τι να γίνει; Κάθε ένας με τον τρόπο του! Να μην το συζητήσουμε;
hh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 12:23:39

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 382238_523620220993524_72975216_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 12:35:38

"Σορυ ρε μάγκες πως διάολο το φαντ"ζεστε αυτό;"
Τώρα εμένα αυτό πολύ μου άρεσε! Συμφωνώ! Τουλάχιστον με αυτό!
Να βρε, κάτι που συμφωνούμε!
Αλλά το υπόλοιπο να πω την αλήθεια...δεν το κατάλαβα!
Ας είναι! www :zxv\\:
Μόλις είδα την ανάρτηση σου Μανθανων...
;;;;;; ποια εξωτερική εμφάνιση;
Α, υπάρχει περίπτωση να ισχυει και το αντίθετο έτσι;
Όταν κάτι άσχημο εξωτερικά μπει να κρύβει κάτι άλλο μέσα του...
Ποιος μπορεί να ξέρει;
Ποιος μπορεί να κρίνει;
Αντίο σας φίλοι, φιλιά πολλά.
να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 12:40:00

Ζητώ συγνώμη ΑΓΓΕΛΙΚΗ μου δεν αφορά τις κυρίες που γράψατε εδώ!!
Εννοείται και σας αγαπώ και σας σέβομαι...
Αλλού ακουμπά το μήνυμα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 12:58:14

Ο γρίφος, του γρίφου και η ημικρανία

Κατεβατά επί κατεβατών, ώ κατεβατά
Γιατί δεν καταλαβαίνω τίποτα ;
Καλά έχω μια ισχυρή ημικρανία, αλλά τόσο πια ;
Κι αν είμαι γκαγκά, οι υπόλοιποι δεν πρέπει να καταλάβουν ;

Σε ποιους τα έστελνε τα μηνύματα ο angelos ;
Με ποιο τρόπο ;
Ποιος ο σκοπός των μηνυμάτων ;
Αν ήταν με pm, πως το κατάλαβε η ladosifa ;
Για πόσο καιρό ;
Τα μέλη που τα λάμβαναν, για ποιο λόγο πρέπει να καταδικασθούν ;

Γιατί να κάνω υποθέσεις επί υποθέσεων ;

Αυτό που γίνεται, είναι για το καλό του Αόρατου Ναού ;
Δεν υπήρχε άλλος, προσφορότερος τρόπος ;

Είναι δίκαιο να εξαναγκάζονται
και να απομακρύνονται τα ενεργά μέλη ;

Κάτι δεν πρέπει να καταλάβουμε και εμείς οι δευτεροκλασάτοι,
οι τριτοκλασάτοι και πάει λέγοντας ;

Άλλος ένας γρίφος, στο θέμα - ο γρίφος της ημέρας -

Ο Ναός έχει 1150 τόσα μέλη
Αυτά που γράφτηκαν είναι για τους λίγους ;
Τους πολύ λίγους ;


Άμεση εγκατάσταση του προγράμματος ΑΓΑΠΗ
και προσοχή, να καρατσεκάρετε ότι διαγράφτηκαν οι ιοί,
τα άχρηστα ψυχοφθόρα προγράμματα



τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 13:30:03

κλαπ! κλαπ! κλαπ! κλαπ!
Desper... :hg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 13:45:45

desper έγραψε:
Ο γρίφος, του γρίφου και η ημικρανία

Κατεβατά επί κατεβατών, ώ κατεβατά
Γιατί δεν καταλαβαίνω τίποτα ;
Καλά έχω μια ισχυρή ημικρανία, αλλά τόσο πια ;
Κι αν είμαι γκαγκά, οι υπόλοιποι δεν πρέπει να καταλάβουν ;

Σε ποιους τα έστελνε τα μηνύματα ο angelos ;
Με ποιο τρόπο ;
Ποιος ο σκοπός των μηνυμάτων ;
Αν ήταν με pm, πως το κατάλαβε η ladosifa ;
Για πόσο καιρό ;
Τα μέλη που τα λάμβαναν, για ποιο λόγο πρέπει να καταδικασθούν ;

Γιατί να κάνω υποθέσεις επί υποθέσεων ;

Αυτό που γίνεται, είναι για το καλό του Αόρατου Ναού ;
Δεν υπήρχε άλλος, προσφορότερος τρόπος ;

Είναι δίκαιο να εξαναγκάζονται
και να απομακρύνονται τα ενεργά μέλη ;

Κάτι δεν πρέπει να καταλάβουμε και εμείς οι δευτεροκλασάτοι,
οι τριτοκλασάτοι και πάει λέγοντας ;

Άλλος ένας γρίφος, στο θέμα - ο γρίφος της ημέρας -

Ο Ναός έχει 1150 τόσα μέλη
Αυτά που γράφτηκαν είναι για τους λίγους ;
Τους πολύ λίγους ;


Άμεση εγκατάσταση του προγράμματος ΑΓΑΠΗ
και προσοχή, να καρατσεκάρετε ότι διαγράφτηκαν οι ιοί,
τα άχρηστα ψυχοφθόρα προγράμματα



Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 3937927111 Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 3937927111 Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 3937927111
kalispera desper sou apanto estila ena minima stin aithiroi kai oxi se polous gia dikous mou logous ithela epiveveosi kapoion pragmaton eriksa sporia na do ti ginete.i aithiroi malon thelise na dosi emfasi sto thema kai to ti ithele na petixi mono ayti to kseri,apla ithela na do ti ginete,tin rotisa meso pm to opoio legete PROSOPIKO MINIMA malon prosopiko den itane.oso to ti kalo vgeni apo ayto o kathenas vlepei apo tin optiki gonia pou einai aloi vlepoun oti den iparxi exemithia se pm aloi vlepoun emena kako aloi oti o kathenas vgazi ta apothimena tou ston opoiondipote,kai poles ales gonies.elpizo na elisa ton grifo sou....Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 14:40:55

[/quote]kalispera desper sou apanto estila ena minima stin aithiroi kai oxi se polous gia dikous mou logous ithela epiveveosi kapoion pragmaton eriksa sporia na do ti ginete.i aithiroi malon thelise na dosi emfasi sto thema kai to ti ithele na petixi mono ayti to kseri,apla ithela na do ti ginete,tin rotisa meso pm to opoio legete PROSOPIKO MINIMA malon prosopiko den itane.oso to ti kalo vgeni apo ayto o kathenas vlepei apo tin optiki gonia pou einai aloi vlepoun oti den iparxi exemithia se pm aloi vlepoun emena kako aloi oti o kathenas vgazi ta apothimena tou ston opoiondipote,kai poles ales gonies.elpizo na elisa ton grifo sou....

Όχι, έχω πολλές, πάρα πολλές απορίες
Ο γρίφος παραμένει γρίφος και όσο περνάν οι ώρες, τα ερωτήματα όλο και περισσότερα

Είμαι με κρίση ημικρανίας
Θα απαντήσω μόνον εφόσον συνέλθω

τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
princess4

princess4


Ηλικία : 39
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 123

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 15:13:51

ladosifa ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑ.ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΕΙ,ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΑΛΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ?ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΑΔΥΝΑΜΩΝ,ΓΙΑΤΙ ΑΔΥΝΑΜΗ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΛΕΓΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ.ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΟΥΝ,ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ,Α ΑΓΓΕΛΕ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΣΠΙΔΑ,ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΔΙΑΠΕΡΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΑΓΝΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΟΠΟ.ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 15:54:13

princess4 έγραψε:
ladosifa ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑ.ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΕΙ,ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΑΛΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ?ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΑΔΥΝΑΜΩΝ,ΓΙΑΤΙ ΑΔΥΝΑΜΗ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΛΕΓΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ.ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΟΥΝ,ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ,Α ΑΓΓΕΛΕ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΣΠΙΔΑ,ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΔΙΑΠΕΡΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΑΓΝΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΟΠΟ.ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.
kalispera katarxin,se diaveveono pos den exo skopo na kateftino kamia energia pros ton opoiondipote,kai pistepseme pos oti aspida kai na kaneis an fas sporo epikindino (px grapto i proforiko) i energia xtipaei apo mesa ala as apantisi kapoios gnostis epi tou thematos ego malon den eimai katalilos gia ayti ti doulia iparxoun i katalili opou mporoun na mas ipodiksoun pio pola ego eimai o pleon akatalilos gia olous edo mesa,ayto ediksan ta legomena ton perisoteron opos idame kai ti evgale o kathenas apo mesa tou,alla malon kapoioi fovithikan kai antedrasan opos antedrasan rotise kalitera tous idious oso gia to minima pou estila tha mou apagorevsi kapoios na rotiso kai na po tin gnomi mou se pm kati.tora otan diavasi ta minimata ayta i aithiroi as mou pei kai emena giati to ekane.o anarxos gia na lithi o grifos petakse diafora sporia diladi katigorisi kapoion gia na apokalipsi poios to ekane, I ENTIMI tha mporousan na rotisoun efteos poios to egrapse kai edo mas edose ena stixio akomi o anarxos me ton tropo pou kinite.opos ayto pou egrapse prin apo to parelthon kseri.....kai ego leo den emathe apo to parelthon na fitroni ekei pou den ton spernoun...sta matia mou fanikes anarxe san ayton pou dini aytes tis simvoules kai kanei aytoΓρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 219140800min prospathis na me fovisis pos eisai kai kseris den pezi ayto se kapoion alo isos oxi se emena omos.kalo apogevma na exete.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
princess4

princess4


Ηλικία : 39
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 123

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 16:06:49

ΕΝΤΑΞΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΡΑΦΩ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ.ΑΡΚΕΤΑ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΣ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΤΩΡΑ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΒΕΝΤΕΤΕΣ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟΝ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΝΟΝΑ.ΑΓΑΠΗΣΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 16:36:49

[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 17:36:21

princess4 δεν βγήκε κανένα προσωπικό σου μήνυμα στον αέρα, στο τσατ ήταν. Δεν ευθύνεσαι για κάτι εσύ σ αυτό, η τακτική των εντυπώσεων του συγκεκριμένου, είναι αυτή. Δεν έχει να κάνει με εσένα. Σε στεναχώρησε όλη η κατάσταση και το ένιωσα. Λυπάμαι γι αυτό, αλλά δεν γινόταν αλλιώς. Όταν κάτι βρωμάει στο σπίτι σου ψάχνεις να βρεις από που έρχεται η μυρωδιά, και ο μόνος τρόπος για να καθαρίσει η ατμόσφαιρα είναι να βγάλεις από τη τρύπα το σάπιο. Αυτό το ξέρεις καλά.
Δεν αρνήθηκα ποτέ την βοήθεια μου σε κανέναν και ιδίως σε κάποιον, που μου λέει ότι δεν μπορεί μόνος του να κάνει κάτι.
Κι αυτό δεν θ αλλάξει ποτέ ακόμα κι αν χρειαστεί να τα βάλω με το θεό. Κι αυτό τα λέει όλα για εμένα.
Κι εδώ τελειώνω. Χωρίς βέβαια να σημαίνει αυτό ότι αποχωρώ από τη θέση μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 17:39:13

[youtube][/youtube]
"Μανθάνων μη κάμνε"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
princess4

princess4


Ηλικία : 39
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 123

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 17:45:13

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΡΚΕΤΑ anarhe.ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΡΥΨΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ,ΘΕΛΩ ΦΑΝΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
princess4

princess4


Ηλικία : 39
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 123

Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γρίφοι της ημέρας.   Γρίφοι της ημέρας. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 5 Φεβ - 19:05:54

princess4 έγραψε:
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΡΚΕΤΑ anarhe.ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΡΥΨΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ,ΘΕΛΩ ΦΑΝΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γρίφοι της ημέρας.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το συναισθημα της ημέρας.
» Αριθμός Προσωπικής Ημέρας._

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΓΡΙΦΟΙ!-
Μετάβαση σε: