H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Το συναισθημα της ημέρας.

Πήγαινε κάτω 
+31
ilia
morgana
βαγγελης1234
ba a ktsou
romantiki
Άρης
shamanwoman
markos
marilena
zizanio
georgp
spitha
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
lordos
Αιθηρόη
15katerina
ΙΚΤΙΝΟΣ
stargate
sofaki
trias
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
princess4
elgr
anarhos
ahilleas
Αθάνωρ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Λιακάδα
ioessa
gerakina
maggisoula
35 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 18 Δεκ - 18:41:19

Κάτι κάνουμε λάθος όμως τότε;
Γιατί,αν όχι όλοι,οι περισσότεροι θα πουν:''δεν μου αρέσει η πραγματικότητα που ζω'' και με την πίστη πως,δεν μπορεί κανείς να την αλλάξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 18 Δεκ - 21:41:55

Εμμανουήλ, μου θύμισες την ιστορία με έναν μοναχό, ερευνητή.

Στις μελέτες που έκανε πάνω στη συμπεριφορά των ζωικών οντοτήτων της γης και γενικότερα της φύσης,
όταν διαπίστωσε πως το ισχυρότερο "έτρωγε" το πιο αδύναμο, έντρομος κάποια στιγμή κοίταξε ψηλά στον ουρανό
και άρχισε να τρέχει πανικόβλητος να κρυφτεί.

Απλά να πω, πως εάν η "λογική" του Όντος Σύμπαντος ήταν η παραπάνω... 
τότε δεν νομίζω πως αυτήν την στιγμή θα είχαμε την δυνατότητα, εσύ να γράφεις και εγώ να σε διαβάζω.
Με καταλαβαίνεις;

Και διότι αργά ή γρήγορα, θα είχε "φάει" τον εαυτό του.

Κατανοώ τι θέλεις να πεις.
Αλλά...
Η Δικαιοσύνη δεν είναι απλά ένας νόμος. Είναι η "Λογική" του Σύμπαντος.

Αυτό...

Παράθεση :
ΟΤΑΝ   ΓΕΝΝΑΤΑΙ   ΤΟ   ΘΕΛΗΜΑ   ΤΟΥ  ΝΑ   ΓΕΝΝΑΤΑΙ   ΑΝΩΔΥΝΑ   

μου άρεσε ιδιαίτερα...

Ας είναι έτσι όπως το ευχήθηκες, για ό,τι δίνει πόνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 18 Δεκ - 21:43:54

Ladosifa και elgr, μετέφερα εδώ http://www.aoratos-naos.com/t2654-topic#18895 το θέμα συζήτησης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 18 Δεκ - 21:51:04

ladosifa  καλη  μου,  η   πραγματικοτητα  που  βιωνει  ο   καθενας  προκυπτει   στο   συνολο  της   από   ένα   ειδος    ασυνειδητου  αντικαθεφτισματος  του   ''είναι''  του  με  το   περιβαλλον...

Θα   αναφερω   ένα   επικαιρο  παράδειγμα ...

Η  βαση    της  ευδαιμονιας   του    συγχρονου   πολιτισμου   μας   στηριχθηκε   στον   ακρατο  καταναλωτισμο ,  στην  καλοπεραση ,   στην  δημιουργια   περιουσιας ,  στην  πολυτελεια ,   στην  χλιδη,   που   μοιραια   οδηγησε   στον   εθισμο   και   στην   υπερβολή ...

Ετσι  παρατηρείται   από   την   μια  ο   ανθρωπος   ολο   χαρα   να   τρεχει   να   συστηματοποιηθεί   σε    ένα   μοντελο   ανάπτυξης    και   από   την   άλλη  να   διαπιστωνει     ότι   οι   συνθηκες   που   απαιτούνται   για   αυτή    την   συστηματοποιηση   τον   απογυμνωνουν    από   οτιδήποτε   ουσιαστικο ,   από   οτιδήποτε  θα  μπορουσε  να  τον  κανει   να   αισθανθεί   γαληνια,    πλημμυριζοντας    το   νοητικο   του  με   αγχος  με   εντονο   στρες ,  με   εγωισμο  ,  με   πονηρια  ,  με   αδικια ,  με   φιλαρεσκεια ,  με   ανασφαλεια  ,  και   τελος   με   ακρατο   φοβο,
διοτι  αυτά   είναι   τα  '' εργαλεια  ''   που   πρεπει   να   αναπτυξη   καποιος   ώστε   να   είναι   βιωσιμος   σε   ένα   τετοιο     ανταγωνιστικο   ανθρωποφαγικο    μοντελο   πολιτισμου   που   στερει  τις  ουσιώδεις  γνωσεις   και   αρετες ,   απαραιτητες   για  την  πνευματικη   και   ψυχικη   αρμονια ,  μετατρέποντας   τα   πλασματα   του   ετσι  σε   ζωντανούς  νεκρους ...

Αρα   λοιπον   από  την  μια  εχουμε  μια  παγκοσμια   συνειδητη   ταση   εισροης   στο  μοντελο   του   δυτικου  πολιτισμου    και   ταυτόχρονα   εχουμε  μια   παγκοσμια    συνειδητη  ταση   απορριψης   του ,   οι   δυο   τασεις  αλληλοσυγκρουόμενες   δημιουργουν  κριση  ,   καταρρευση     του   συστηματος ...

Θυμαμαι    σαν  καποιο    φιλο  μου  και   συναδελφο   που   καποτε   περνουσε   το   κατωφλι   της   τραπεζας   χαμογελαστος   για   τα      διαφορα  δανεια   που   επαιρνε  ,   κατά   την   γνωμη   μου   όχι   απαραίτητα   από   αναγκη ,    και   ακριβως  μολις  περνουσε   εξω  από   αυτην   εβριζε   τους   τραπεζιτες ...
     

Θελω  να   πω   ότι   εστω   και   ασυνείδητα,  ότι   συμβενει   είναι   επιθυμια   της   ανθρωπότητας   στο   συνολο  της ,  και  όχι  προιον  καποιων ,   αυτοι  οι  καποιοι,   γνωριζουν   τις  παγκόσμιες   τασεις   από   πολλα   χρονια   πριν   και  απλως   προσπαθουν  να  τις   εκμεταλευτουν    κατευθύνοντας   τες ....  

Φυσικα  θα   μου   πειτε ,  η   επιβολή    ενός  αναπτυξιακου    συστηματος   με   τον   έναν   η   τον   άλλο   τροπο ,   σε   ένα  μεθοδικα   ασυνειδητο,   και   αρα   μη   σκεπτομενο   πληθυσμο,  δεν   αποτελει   κατευθυνομενο   προιον  καποιων ;  πιθανον ,  αλλα   για   αυτό  ολοι  μας  αγωνιζόμαστε  και   εστιάζουμε   στην  συνειδητη   γνωση   των   λειτουργιων    της  υπαρξης  και  των  δυνατοτητων    αυτης ,   ώστε  να  γινει  κατανοητο   από   ολους  ότι  το   ειδος  της    πραγματικοτητας  μεσα   σε   μια   οικογενεια   αντανακλάται   από  τις  βαθυτερες  σκεψεις  και   επιθυμιες   των  μελων   της  και  μονο ...

Φαινεται   εξοργιστικο   όταν   συνειδητοποιηση   καποιος   ότι   εχει    την  απολυτη  ευθυνη   της   πραγματικότητας   του ,   φαινεται   εξοργιστικο   και  κοπιαστικο   όταν  συνειδητοποιηση  ότι   πρεπει   να   ελεγχει  και   να  καθαρισει   τα   διαφορα   νοητικα   σκουπίδια  που   καθημερινα   διαμορφωνουν   την   προσωπικοτητα   του    και   κατά   συνεπεια   την   πραγματικοτητα   του ...

και  πλεον    δεν   φαινεται ,   είναι   μεγαλειωδες   όταν   το   καταφερει ....        





        
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 18 Δεκ - 22:46:37

Θα  ηθελα  να   εχεις  παντα   δικιο  Αγαπημενη  μου  ,  σε  ότι   και  αν  λες ,  διοτι  μεσα   στα  δικα  σου  ματια  ο  κοσμος  είναι  παντα   ομορφότερος  και  ποιο  υπεροχος  από   ότι   στα  δικα  μου  εως     τωρα ...

Και   αν   δεν  είναι,    γινεται,  ακριβως   επειδή  τον   βλέπεις   ετσι...

Καποια   στιγμη ,   ελπιζω  θεμα   χρονου ,  να   τον  δω   με   την   δικη   σου  ματια... 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 13 Ιαν - 18:51:53

Αιθηρόη έγραψε:
Η πραγματικότητα, ξεπερνάει τις προσδοκίες της πιο τολμηρής μεταφυσικής επιστήμης.

Η μαγεία, είναι ο μύθος αυτής της πραγματικότητας. Είναι ό,τι απόμεινε στην μνήμη, από μία απίστευτα ισχυρή συμπαντική γνώση.

Εάν νομίζει κάποιος, πως γνωρίζει τα πάντα... καλά θα κάνει να συλλογιστεί, την σημασία του "Δεν γνωρίζω τίποτα!".

Ανάμεσα σε εσάς και στο Σύμπαν που κινείστε, έχει υπάρξει μία συμφωνία.

Αυτό, να σας παράσχει ό,τι του ζητήσετε... και εσείς, να το κατοικήσετε, δίνοντας του ζωή και σκοπό.

Ο υλικός κόσμος, ήταν δική σας ανάγκη εξ αρχής.
Ο υλικός κόσμος, ήταν δική του έκφραση εξ αρχής.




Ήθελα να ξαναφέρω στο προσκήνιο αυτά της τα λόγια.
Και με αυτά να ευχηθώ σε όλους μια αποκαλυπτική χρονιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 13 Ιαν - 18:53:04

emmanouil έγραψε:
Θα  ηθελα  να   εχεις  παντα   δικιο  Αγαπημενη  μου  ,  σε  ότι   και  αν  λες ,  διοτι  μεσα   στα  δικα  σου  ματια  ο  κοσμος  είναι  παντα   ομορφότερος  και  ποιο  υπεροχος  από   ότι   στα  δικα  μου  εως     τωρα ...

Και   αν   δεν  είναι,    γινεται,  ακριβως   επειδή  τον   βλέπεις   ετσι...

Καποια   στιγμη ,   ελπιζω  θεμα   χρονου ,  να   τον  δω   με   την   δικη   σου  ματια... 



Και αλήθεια λες φίλε emmanouil.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stargate

stargate


Ηλικία : 40
Αιγόκερως
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 67

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 14 Ιαν - 17:35:32

Και θα συμφωνήσω. Η ίδια είναι μια παράξενη πύλη. Με πολλές θεάσεις. Μαγικό παράθυρο, με πολλά τοπία. Απ τον άλλον όμως εξαρτάται τι θα δει. Αυτό τώρα μοιάζει με αυτό που έχει γράψει στην κεντρική σελίδα, κι έχει πει. Νομίζω το ξέρουμε όλοι πια, δεν χρειάζεται να το ξαναγράψω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 11:09:40

Αααα παιδια δεν είμαι καλά σήμερα είμαι τσιτα τα γκαζια πολύ ενέργεια ντόινγκ ντόινγκ ντόινγκ μόνο στα ταβανια δεν εχω σκαρφαλώσει ακόμα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 11:42:26

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 9k=   καφεδάκι;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 11:45:43

Ωωωω! Ουι μερσι! Ρε μήπως να το γυρισουμε στο χαμομυλι; Α! Σας είπα που μια φορά μεθυσα με κόκα κόλα; αλήθεια σας το λέω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 11:50:38

Τι λέγαμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 11:51:36

τώρα που είπες χαμομήλι.

''πρέπει να βρούμε την πηγή της ζωής,εκεί που άλλοι βρίσκουν την αφορμή του θανάτου''

Μιχαήλ Άγγελος....χαμομήλι[το έγραφε στο φακελάκι πάνω]

Και:
το να γνωρίζεις την αλήθεια είναι εύκολο.Το να την ακολουθείς είναι δύσκολο.

Κινέζικη παροιμία..μέντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 11:54:44

ωραια η μεντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 11:56:48

Δε μ αρέσει. Καλέ τι μαγειρεύουν σήμερα μια που το φερε η κουβέντα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 11:59:10

δεν το φερε η κουβέντα...ναι ωραία η μέντα,πάρε νανν αμα βρεις σκέτη,όχι τσαι με μέντα,είναι εξαιρετική
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 11:59:17

που ήσουν εψες; πέστο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 12:00:22

εχω μεντα γερμανικη φυτευμενη
 Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 934713797
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 12:03:19

Εγω που ειμουν; χα! Με βγαλε ο βαλεντίνος μου βόλτα σ ενα τσιπουραδικο! Ωχ! Το τσίπουρο είναι! Κρατάει ακόμα ωρέ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 12:11:00

ευγε!

μηπως κρυφοδιαβαζει εδω και δεν το ξερεις; χεχεχ (πλακιτσα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 12:15:30

Τι πλακιτσα; λες να μη το ξέρω; ξέρεις τι μουχριτσα ειν αυτός; ευγε που με πήγε στο τσιπουραδικο; Να με πήγαινε στα μπουζούκια να πω ναι εύγε! Στο τσιπουραδικο της γειτονιάς παω και μόνη μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 12:18:08

οταν θα κανουμε κουβεντα για την επομενη συνταγη...χαχα

ακους Χριστίνα; χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 12:20:13

χαχαχαχαχα ναι ακούω.

που σαι;στείλε μου γερμανική μέντα κι εγω θα σε δώσω δυόσμο από την Κρήτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 12:20:59

Δε ζητησα συνταγη απ τη Χριστίνα πας καλά;;;; εγω ιδέα για φαγητό ζήτησα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 12:22:24

κι ενα ταψί γεμιστα θέλω γω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το συναισθημα της ημέρας.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 25Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το συναίσθημα της νύχτας.
» Γρίφοι της ημέρας.
» Αριθμός Προσωπικής Ημέρας._

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.-
Μετάβαση σε: