H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ   ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 8 Μαρ - 8:21:11

parhs ΠΑΡΗΣ
Ta Βέπετε; συνεχίζετε να θέλετε να με κάνετε καλύτερο. συγνώμη αν σας έφερα σε δύσκολη θέση. αλλά σας το ορκίζομαι είστε η αιτία που ανατρέψατε όλα μου τα παλιά δεδομένα που δεν ήταν και τόσο κολακευτικά για τον κόσμο που ζούμε. και για να είμαι ακόμα πιο ακριβές και σκέψεις από άλλους που διάβασα εδώ μέσα. που τιμούνε και πάλι την γυναίκα. και σας ευχαριστώ όλους. κυρία Αιθηρόη σας ευχαριστώ που μου μάθατε ότι είμαι ένας ταξιδευτής πάνω στο πλοίο που λέγετε γη! δεν το είχα προσέξει ποτέ! αστείο δεν είναι; καταλαβένεται τώρα γιατί είστε ξεχωριστή είτε το θέλετε είτε όχι; αυτό το -κοίτα εκεί- θέλει να ξέρεις πως κάτι είναι εκεί για να δείξεις. με καταλαβένεται κι εσείς; εντάξη τέρμα τα πολλά ομορφόλογα που όμως είναι πέρα για πέρα αλήθεια. αλλά σέβομαι την επιθυμία σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Απαντήσεις και μηνύματα μελών.
» Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...
» ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ
» Γνωσεις στον αορατο κοσμο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΜΕ ΑΔΡΑΝΗ ΘΕΜΑΤΑ.-
Μετάβαση σε: