H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...

Πήγαινε κάτω 
+33
ηλίανθος
Στέφανος
15katerina
djlife
iamfree
Σαπφώ
βαγγελης1234
ba a ktsou
markos
anarhos
ahilleas
kirka
Λητώ
giannisel
ΓιώργοςΦ.
ANIMA
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ilia
sofaki
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
vana
marilena
Αθάνωρ
elgr
lordos
Άρης
maggisoula
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ioessa
romantiki
angels1
romantikos
Αιθηρόη
37 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 7 Σεπ - 19:25:35

Πολλές αλλαγές! Έχετε κάνει θαύματα εδώ μέσα!!!!!! Μπράβο σας! Άντε να δούμε πότε θα προσφέρω κια εγώ κάτι της προκοπής! Η λουφαδόρα! Το λέω μόνη μου πριν το σκεφτείτε εσείς!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 7 Σεπ - 19:29:49

Και καλώς ήρθατε όλοι οι καινούργιοι! Οι καινούργιοι καινουργιοί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 8 Σεπ - 10:43:39

οοοολα τα παραπανω,κι αλλα τοσα που δεν εκφραζονται με λεξεις....αυτο...Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 894006417 κι αυτο...Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 1059784619 κι αυτο...Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 3262782669 κι αυτο...Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 1662243607 κι αυτο...Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 4245108374 οποτε... τι αλλο να πω;;απλα...αυτοΑπόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 2645610321
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ - 7:56:09


Αιθηρόη για σέναΑπόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 3260818684 Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 2945718842



απόσπασμα απο το εργο του φιλήμονα...ο συρακούσιος



Σεις θεατές, εγώ είμαι εκείνος που κανένας δεν μπορεί να μου κρυφτεί, που κάνει ή πρόκειται να κάνει ή έχει ήδη κάνει προ πολλού κάτι κακό ή κάτι καλό ,ο αέρας που θα μπορούσε να πει κανείς θεό.Γιατί εγώ είμαι πανταχού παρών, ιδιότητα που έχει ένας θεός, εδώ στην Αθήνα, στην Πάτρα, στην Σικελία, σε όλες τις πόλεις, στα σπίτια , μέσα σε όλους σας.Δεν υπάρχει τόπος χωρίς αέρα, Και όποιος είναι πανταχού παρών, είναι αναγκαστικά και παντογνώστης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANIMA

ANIMA


Ημερομηνία εγγραφής : 13/11/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 47

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Νοε - 3:27:10

Επισκεπτόμουν κι εγώ τον παλιότερο Ναό,αλλά ποτέ δεν είχα γίνει μέλος απλά σας διάβαζα.Απο τότε θυμάμαι ότι όταν είχα πρωτομπεί η ψυχή μου ένιωσε...τόση Χαρά!!Συγχαρητήρια σε όλους για όσα προσφέρετε!Έχετε την Αγάπη μου!!Αιθηρόη τα λόγια σου τα νιώθω τόσο οικεία, σα να σε ξέρω απο πάντα!!Έχεις όλη μου την Αγάπη γι αυτό που προσφέρεις ....γι αυτό που Είσαι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Νοε - 20:56:40

Όμορφα κοιτάς... όταν η ομορφιά μέσα σου κατοικεί...



Ευχαριστώ πολύ... και για όσα νιώθετε... και για όσα είστε...

Σας αγαπώ πολύ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ΓιώργοςΦ.

ΓιώργοςΦ.


Ηλικία : 51
Αιγόκερως
Ημερομηνία εγγραφής : 28/01/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 10

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 26 Φεβ - 22:37:50

Το όνειρο μου πάντα ήταν, να περπατήσω όλο τον κόσμο ταξιδεύοντας. Προς το παρών ταξιδεύω με την σκέψη μου. Παίρνω καύσιμα από θαυμάσιες ιδέες και μυαλά και ταξιδεύω. Και καθώς ταξιδεύω ανακαλύπτω περισσότερο κόσμο και εαυτό. Ο αόρατος ναός είναι το αγαπημένο μου λιμάνι που, μου ναυλώνει καράβια για να κάνω κάποια ταξίδια. Θαυμάσια ταξίδια! Σας ευχαριστώ! Αιθηρόη σ ευχαριστώ ιδιαιτέρως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannisel

giannisel


Ηλικία : 40
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 9

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 9 Μάης - 9:08:34

Συγχαρητήρια για άλλη μια φορά! Τον συνιστώ σε όλους τον aorato nao.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 9 Μάης - 10:17:09

giannisel καλώς όρισες...να'σαι καλά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 10 Μάης - 11:34:03

Καλώς όρισες καλέ μας giannisel και να είσαι καλά πάντα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 10 Μάης - 11:35:24

Καλώς ήρθατε όλοι οι νέοι φίλοι μας και συγνώμη που δεν τους καλώς όρισα! Μην είμαι αγενής!

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 4088188550 Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 4088188550 Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 4088188550 Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 4088188550 Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 4088188550 Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 4088188550
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λητώ




Ηλικία : 55
Δίδυμος
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 11

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 13 Μάης - 22:22:08

Ναός χαλάρωσης, γαλήνης, ομορφιάς. Ναός που σε ταξιδεύει, που σε χαλαρώνει με ανθρώπους ζεστούς και φιλόξενους γύρω του. Τί άλλο να ζητήσει κανείς?
Είστε υπέροχοι όλοι σας παιδιά και πραγματικά σας απολαμβάνω. Χάρηκα που ήρθα κοντά σας και προπάντων που με δεχτήκατε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 13 Μάης - 22:35:26

Καλως ορισες! hh ηλιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kirka

kirka


Ηλικία : 37
Τόπος : Athens
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 93

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 30 Μάης - 14:16:27

O Αόρατος Ναος είναι ο ναός της ψυχής μου, το σπίτι που πάντα είναι εδώ με ανοιχτή τη πόρτα και Η Αιθηρόη αυτή που θα με αγκαλιάσει χωρίς λέξη μαζί με όλους όσους πέρασαν το κατώφλι.


Ευχαριστώ που είσαι εδώ, ευχαριστώ όλους όσους ειναι εδω και γεμίζεται τα δωμάτια αυτά.
Δε ξεχνώ.

ανθη ανθη ανθη ανθη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 1 Ιουν - 11:11:32

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 3477152822 Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 3477152822 Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 3477152822 Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 3477152822

Κίρκα μου κοριτσάρα μου δενέχω να συμπληρώσω!!!!! Μόνο την ανάσα μου και το καρδιοχτυπι μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 7 Ιουν - 12:48:03

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 12 Ιουν - 23:56:11

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 4088188550Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 894006417Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
romantiki

romantiki


Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 72

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 18 Σεπ - 7:31:39

Αιθηρόη μου καλημέρα! Δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι που βλέπω να αυξάνονται τα μέλη μας!!! Χαίρομαι πάρα πολύ!!!!! Θέλω να δω ποιος θα είναι ο 1000οστός.

Καλημέρα σε όλους σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 18 Σεπ - 14:22:18

Έλενα μου, ο αριθμός είναι... σχετικός. Και τον συγκεκριμένον, μην τον κοιτάτε καθόλου.

Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι πραγματικά είναι.

Γνωρίζω... αλλά δεν με πειράζει...

Κατανοώ...

Δεν είναι άλλωστε αυτός ο στόχος μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
lordos

lordos


Ηλικία : 52
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 202

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 18 Σεπ - 20:14:47

Άλλο τι φαίνεται και άλλο τι πραγματικά είναι.


Δεν ξέρω αν κατάλαβα σωστά, αλλά θα ήθελα να καταλάβω! Τι εννοείς σε αυτό σου το σχόλιο Αιθηρόη;

Να έχεις ένα καλό βράδυ αγαπημένη μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 19 Σεπ - 12:17:49

Εννοώ...

Καλέ μου δεν έχει σημασία το "πόσοι"... αν είναι αυτό ακριβώς που αναγράφεται, ή αν είναι λιγότεροι στην πραγματικότητα και απλά... απλά...

Άσχετα λοιπόν από το αν είναι 100 - 300 - 500 - 900...

Εύχομαι να συμμετέχουν ενεργά περισσότεροι... όλοι κρύβουν από έναν θησαυρό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ahilleas

ahilleas


Ηλικία : 54
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 95

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 19 Σεπ - 18:04:02

Σε τιμά αγαπητή Αιθηρόη που παίρνεις τέτοια θέση και που λες ανοιχτά την σκέψη σου! Ξέρω forum που μόνοι τους οι ίδιοι ανοίγουν λογαριασμούς για να φαίνεται μεγάλος αριθμός μελών. Και ξαφνιάζομαι συχνά που σε μικρό χρονικό διάστημα γίνονται χιλιάδες. Στο διάστημα που λειτουργεί ο aoratos naos, με την τακτική την δική τους θα έπρέπε να αριθμείτε πάνω από 20-30.000. Αυτό και μόνο δείχνει πως δεν είναι πειραγμένο το forum εδώ. Ακόμα κι αν κάποιοι έχουν ανοίξει διπλούς λογαριασμούς. Γιατί προφανώς αυτό εννοείς και το γεγονός πως δεν πήρες άλλη θέση, πραγματικά σε τιμά εξαιρετικά και εκφράζει τις ανώτερες ποιότητες σου.. Γι αυτό και χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ.

Σας ευχαριστώ όλους και ιδιαίτερα την Αιθηρόη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lordos

lordos


Ηλικία : 52
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 202

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 20 Σεπ - 7:58:29

ahilleas έγραψε:
Σε τιμά αγαπητή Αιθηρόη που παίρνεις τέτοια θέση και που λες ανοιχτά την σκέψη σου! Ξέρω forum που μόνοι τους οι ίδιοι ανοίγουν λογαριασμούς για να φαίνεται μεγάλος αριθμός μελών. Και ξαφνιάζομαι συχνά που σε μικρό χρονικό διάστημα γίνονται χιλιάδες. Στο διάστημα που λειτουργεί ο aoratos naos, με την τακτική την δική τους θα έπρέπε να αριθμείτε πάνω από 20-30.000. Αυτό και μόνο δείχνει πως δεν είναι πειραγμένο το forum εδώ. Ακόμα κι αν κάποιοι έχουν ανοίξει διπλούς λογαριασμούς. Γιατί προφανώς αυτό εννοείς και το γεγονός πως δεν πήρες άλλη θέση, πραγματικά σε τιμά εξαιρετικά και εκφράζει τις ανώτερες ποιότητες σου.. Γι αυτό και χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ.

Σας ευχαριστώ όλους και ιδιαίτερα την Αιθηρόη!

Σε όσα γράφεις ahillea δεν θα διαφωνήσω καθόλου. Μα καθόλου! Καλή σας μέρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 23 Σεπ - 10:26:15

Ψάχνοντας να βρω που είναι ένα θέμα να απαντήσω,πρόσεξα έναν αριθμό στην θεματική ενότητα της Αιθηρόης.
Η απόφαση καρδιας,έχει 2.575 αναγνώσεις!!
Φυσικά,ουτε διαγωνισμός γίνεται,ουτε μειώνεται η αξία του λόγου των υπολοίπων,κάθε άλλο!!
Να ξέρετε πως ένα μήνυμα,θα βρει τον παραλήπτη του.Έστω και ένας είναι αρκετός.
Δεν γνωρίζετε την επίδραση που έχετε και σας ευχαριστώ για όλα.
Συνεχίζω το σκεπτικό με τις αναγνώσεις σε αντίθεση με την συμμετοχή.
Συνήθως,έχουμε άποψη επι παντός επιστητού και κάνουμε ανούσιες κουβέντες του τύπου ''έτσι να περνά η ώρα''.'Όταν όμως ένας λόγος σκιρτά το μέσα μας,δειλιάζουμε.
Η αναγνώσεις αυτές μπορεί να φέρουν κάποιον μπροστά σε μια άβολη απόφαση:να σηκωθώ απο την στάσιμη καρέκλα του νου και να κάνω το πρώτο βήμα,μόνος,χωρίς δεκανίκια,για να περπατήσω στα μονοπάτια αυτής της σκέψης ή να βυθιστώ πιο βαθιά στην στερεωμένη και άνετη θέση;
Έπειτα,αν κάθεσαι σε ένα σημείο για πολύ καιρό,εκτος του ότι συνηθίζεις,πιάνεσαι,οι αρθρώσεις σκληραίνουν,παγιώνονται οι απόψεις.
Λίγες διατάσεις,αργά-αργά.
Καταλαβαίνω οτι ντρέπεστε μην πείτε καμιά βλακεία και φανείτε χαζοί.
Σκέφτεστε το ''τι παραπάνω να πω εγω από όσα έχουν ήδη ειπωθεί;''
Ίσως φοβάστε οτι δεν θα γίνετε αποδεκτοί στην ήδη εδραιωμένη παρέα.
Τα καταλαβαίνω όλα αυτά,γιατί δεν έχουμε καμία διαφορά.
Μιλήστε,έχω ανάγκη να νιώσω την σπίθα μέσα σας.
Φωτίστε τα σκοτάδια της μοναξιάς του πλήθους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ - 8:31:54

Η αλήθεια είναι ότι έγινε μια πολύ καλή συζήτηση σ αυτό το θέμα ladosifa. Και καλώς ήρθες και πάλι. Και ξέρεις πως το εννοώ. Χαίρομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ
» ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ
» Απόψεις για την 5η διάσταση...
» Μερικές απόψεις περί Κόσμου.
» Γνωσεις στον αορατο κοσμο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ :: ΑΠΟΨΕΙΣ & ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ-
Μετάβαση σε: