H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...

Πήγαινε κάτω 
+33
ηλίανθος
Στέφανος
15katerina
djlife
iamfree
Σαπφώ
βαγγελης1234
ba a ktsou
markos
anarhos
ahilleas
kirka
Λητώ
giannisel
ΓιώργοςΦ.
ANIMA
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ilia
sofaki
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
vana
marilena
Αθάνωρ
elgr
lordos
Άρης
maggisoula
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ioessa
romantiki
angels1
romantikos
Αιθηρόη
37 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Σαπφώ

Σαπφώ


Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 201

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ 2 Μάης - 20:09:49

iam έγραψε:
Ηλιόδωρε θα συμφωνήσω μαζί σου γενικότερα.
Και θα συμφωνήσω μαζί σου ειδικότερα σε ένα σημείο, ότι δεν ήταν τυχαίο όλο αυτό.
Ούτε ήταν τυχαία η στάση της Αιθηρόης.
Φαίνεται εκ του αποτελέσματος, αν και δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα, αυτή την αίσθηση έχω.

Κι έχεις δίκιο επίσης για τις ενέργειες και τις δονήσεις αυτής της περιόδου. Μέσα σ' αυτή την σιωπηλή καταιγίδα των δονήσεων, εξελίσσονται πολλά πράγματα, και γίνονται ξεκαθαρίσματα αόρατα στο λογικό μάτι.

Ίσως γι' αυτό είναι λίγο δύσκολη περίοδος.
Αν θέλουμε να την παρομοιάσουμε με κάτι, θα λέγαμε ότι μοιάζει με μια ηλεκτρομαγνητική καταιγίδα που αλλάζει το αιθερικό και πνευματικό τοπίο.

Και το μάτι που το αντιλαμβάνεται βασικά αυτό, είναι αυτό της ψυχής μας.

Γι' αυτό και δεν υπάρχουν τυχαία φαινόμενα, και γεγονότα, ιδίως αυτή την περίοδο.

Φαντάζομαι ότι με καταλαβαίνεις. Αν όχι τότε δεν φταις εσύ. Εγώ είμαι ακόμα εκτός νορμάλ κατάστασης.
Γι' αυτό να με συγχωρείτε.

Κι όσο για την διαγραφή που μιλήσατε όλοι, δεν διαφωνώ καταλαβαίνω την σκέψη σας. Αλλά να προσθέσω και κάτι ακόμα.

Το μαχαίρι είναι ο δολοφόνος, ή το χέρι, ή αυτός που οπλίζει το χέρι, ή αυτός που τρέφει το μυαλό, ή το αναπόφευκτο που έρχεται από πολύ πίσω απλά εξυπηρετεί για να πραγματοποίηση μια τελική πράξη, και σταματήστε με γιατί σε λίγο δεν θα βγαίνει νόημα από τα λόγια μου;
Εννοώ ότι μαζί με το μαχαίρι, πρέπει να φροντίσεις κι αυτά που "στηρίζουν" αυτό το χέρι που κράτησε το μαχαίρι με πρόσθετη δύναμη.
Εξοχή! Είναι η μόνη έξοδος αυτή τη στιγμή.
 
Έχω εμπιστοσύνη στην πορεία και φυσική, και δίκαιη κατάληξη της κάθε πράξης. Τα πάντα στο τέλος καταλήγουν εκεί που ανήκουν.

"Έχω εμπιστοσύνη στην πορεία και φυσική, και δίκαιη κατάληξη της κάθε πράξης. Τα πάντα στο τέλος καταλήγουν εκεί που ανήκουν."

Συμφωνώ με τα όσα είπες, αλλά ιδίως αυτό το τελευταίο το επικροτώ και το χειροκροτώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΟΣ


Ηλικία : 49
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 155

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ 2 Μάης - 20:33:52

Θέλω μόνο να πω στην Αιθηρόη, ότι της έχω απόλυτη εμπιστοσύνη σε ότι και να αποφασίσει, και δεν έχω κανέναν ενδοιασμό ότι πρώτα έχει το καλό όλων. 
Και βεβαίως έχω τις δικές μου απόψεις για κάποια πράγματα, και μάλιστα ταιριάζουν πολύ με του iam και του Ηλιόδωρου, αλλά και με των υπολοίπων.
Αλλά η Αιθηρόη, είναι η Αιθηρόη.
Για μένα δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης. 
Επίσης να προσθέσω ότι ο αόρατος ναός είναι ένας κόσμος κι αυτός, κι είναι σαν το σύμπαν. Είναι μάλλον ένα μικρό σύμπαν. Έχει όλα τα υλικά. Τι θα κάνει κανείς με αυτά, είναι δικό του θέμα κι ευθύνη. 
Τίποτα όμως δεν μπορεί να αλλοιώσει το υλικό που έχει δωθεί κι έχει καθίσει μέσα σ αυτόν τον χώρο. Από την Αιθηρόη κυρίως με αυτή την θεσπέσια ποιότητα ψυχής και πνεύματος, αλλά και από πολλούς άλλους που επίσης είναι εξαίσιες υπάρξεις. Γιατί όπως έχετε πει πολλοί, τίποτα δεν είναι τυχαίο. 
Θα πω κι ότι τίποτα δεν μπαίνει τυχαία εδώ. Είτε είναι θετικό, είτε αρνητικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Σαπφώ

Σαπφώ


Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 201

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ 2 Μάης - 20:47:41

Θα συμφωνήσω μαζί σου ΠΕΛΑΣΓΕ για τον αόρατο ναό.
Κι είναι όμορφος κόσμος, ακόμα και με τις παραφωνίες που ακούγονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΟΣ


Ηλικία : 49
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 155

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ 2 Μάης - 20:50:56

Δεν έχεις άδικο. Ευχαριστώ Σαπφώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Στέφανος

Στέφανος


Ηλικία : 44
Τόπος : Περιστέρι
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 90

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ 11 Μάης - 15:32:03

Διαβάζω μέρες τώρα, προσπαθώντας να καταλάβω την αιτία της διαχωριστηκότητας μεταξύ των μελών του φόρουμ. Κάποια πράγματα πάνε πίσω, και κάποια σε σένα, αν κρίνω από κάποια σχόλια σκόρπια που βρήκα σε διάφορα σημεία.

Αιθηρόη έχω την αίσθηση πως έχω διακρίνει την βασική αιτία. Δεν θέλω να κάνω κανέναν σχολιασμό, για να μην δοθούν αιτίες για περισσότερη ένταση.
Πραγματικά όμως πιστεύω, από πολλά που διάβασα να γράφεις σε τέτοιες περιπτώσεις, ότι ξέρεις τι γίνεται. Κι είσαι η μόνη τελικά που μπορεί να το χειριστεί όλο αυτό.

Καταλαβαίνω ότι δίνεις χώρο, χρόνο κι ότι άλλο χρειάζεται, για να γίνονται τα πράγματα πιο δίκαια και να διορθώνονται από μας τους ίδιους.

Λυπάμαι που το λέω αλλά δεν είναι εύκολο αυτό, και το βλέπεις. Κι αν παρατηρήσεις αυτή η ησυχία είναι εικονική, είναι προσωρινή παύση. Και έχει σχηματιστεί μια άδικη εικόνα. Δεν υπάρχουν νικητές και νικημένοι, κι ας παίζει αυτή η μουσική. Προσωπικά με ενοχλεί, και δεν μπορώ να νιώθω εντάξει κάνοντας ότι δεν βλέπω, και παίρνοντας απλά θέση στην μια, η στην άλλη γραμμή.
Και δυστυχώς από την τελική εικόνα, πέρα από κάποιες προσωπικές ικανοποιήσεις, εγώ βλέπω καπνούς και καμένα. Προς τι ο λόγος χαράς και ανεμελιάς λοιπόν;
Όλα αυτά με κάνουν να σκέφτομαι περίεργα, και μπορεί να κάνω και λάθος.

Δεν είμαι ούτε από δω, ούτε από κει. Είμαι στον αόρατο ναό που είναι πομπός θετικότητας και χώρος αναζήτησης και προσφοράς, κι όχι αρένα, ή γήπεδο, ή πασαρέλα επίδειξης δυνάμεων. Επιλέγω αυτό που εσύ προσπαθείς να κάνεις, αυτό που έχεις δηλώσει για τον ναό και το ακολουθείς χωρίς να διαψεύδεις τον εαυτό σου κι όσα έχεις πει.

Πιθανόν να εκνευρίσω κάποιους φίλους και μέλη, αλλά δεν είναι αυτή η πρόθεση μου, και πιστεύω ότι εσύ Αιθηρόη θα καταλάβεις την έκκληση μου. Αν το αφήσεις κι άλλο στα χέρια μας, θα σχηματιστούν στρατόπεδα. Αν και νομίζω ότι στήνονται εδώ και καιρό. Και είμαι σίγουρος ότι δεν είναι αυτά που μοιάζουν, και φαίνονται ότι μπορεί να είναι, κι ούτε αυτά που επισημαίνουν κάποιοι ότι είναι.

Αιθηρόη με καταλαβαίνεις;
Και φυσικά δεν αναφέρομαι καθόλου σε ιστορίες τεχνητών εντυπώσεων.

Εννοώ ότι θα πρέπει να επέμβεις. Ελπίζω μόνο να είσαι εδώ για να το κάνεις όσο πιο σύντομα γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ 11 Μάης - 18:52:42

Το σκεφτόμουν και εγώ αυτό....αλλά οτιδήποτε συνέβαινε και συμβαίνει στο Ναό μας δίνονταν η δυνατότητα να το αντιμετωπίσουμε όπως εμείς κρίνουμε καλύτερα....είναι μια μικρογραφία του κόσμου μας....
Εμένα προσωπικα δεν με εκνεύρισαν αυτα που γράφεις ίσα ίσα συμφωνώ....
Να'σαι καλά.... ηλιος  να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ 11 Μάης - 19:34:43

Στέφανος έγραψε:
Διαβάζω μέρες τώρα, προσπαθώντας να καταλάβω την αιτία της διαχωριστηκότητας μεταξύ των μελών του φόρουμ. Κάποια πράγματα πάνε πίσω, και κάποια σε σένα, αν κρίνω από κάποια σχόλια σκόρπια που βρήκα σε διάφορα σημεία.

Αιθηρόη έχω την αίσθηση πως έχω διακρίνει την βασική αιτία. Δεν θέλω να κάνω κανέναν σχολιασμό, για να μην δοθούν αιτίες για περισσότερη ένταση.
Πραγματικά όμως πιστεύω, από πολλά που διάβασα να γράφεις σε τέτοιες περιπτώσεις, ότι ξέρεις τι γίνεται. Κι είσαι η μόνη τελικά που μπορεί να το χειριστεί όλο αυτό.

Καταλαβαίνω ότι δίνεις χώρο, χρόνο κι ότι άλλο χρειάζεται, για να γίνονται τα πράγματα πιο δίκαια και να διορθώνονται από μας τους ίδιους.

Λυπάμαι που το λέω αλλά δεν είναι εύκολο αυτό, και το βλέπεις. Κι αν παρατηρήσεις αυτή η ησυχία είναι εικονική, είναι προσωρινή παύση. Και έχει σχηματιστεί μια άδικη εικόνα. Δεν υπάρχουν νικητές και νικημένοι, κι ας παίζει αυτή η μουσική. Προσωπικά με ενοχλεί, και δεν μπορώ να νιώθω εντάξει κάνοντας ότι δεν βλέπω, και παίρνοντας απλά θέση στην μια, η στην άλλη γραμμή.
Και δυστυχώς από την τελική εικόνα, πέρα από κάποιες προσωπικές ικανοποιήσεις, εγώ βλέπω καπνούς και καμένα. Προς τι ο λόγος χαράς και ανεμελιάς λοιπόν;
Όλα αυτά με κάνουν να σκέφτομαι περίεργα, και μπορεί να κάνω και λάθος.

Δεν είμαι ούτε από δω, ούτε από κει. Είμαι στον αόρατο ναό που είναι πομπός θετικότητας και χώρος αναζήτησης και προσφοράς, κι όχι αρένα, ή γήπεδο, ή πασαρέλα επίδειξης δυνάμεων. Επιλέγω αυτό που εσύ προσπαθείς να κάνεις, αυτό που έχεις δηλώσει για τον ναό και το ακολουθείς χωρίς να διαψεύδεις τον εαυτό σου κι όσα έχεις πει.

Πιθανόν να εκνευρίσω κάποιους φίλους και μέλη, αλλά δεν είναι αυτή η πρόθεση μου, και πιστεύω ότι εσύ Αιθηρόη θα καταλάβεις την έκκληση μου. Αν το αφήσεις κι άλλο στα χέρια μας, θα σχηματιστούν στρατόπεδα. Αν και νομίζω ότι στήνονται εδώ και καιρό. Και είμαι σίγουρος ότι δεν είναι αυτά που μοιάζουν, και φαίνονται ότι μπορεί να είναι, κι ούτε αυτά που επισημαίνουν κάποιοι ότι είναι.

Αιθηρόη με καταλαβαίνεις;  
Και φυσικά δεν αναφέρομαι καθόλου σε ιστορίες τεχνητών εντυπώσεων.

Εννοώ ότι θα πρέπει να επέμβεις. Ελπίζω μόνο να είσαι εδώ για να το κάνεις όσο πιο σύντομα γίνεται.
στεφανε αν ενοεις αυτο που πιστευω και εγω δυστηχως συμφωνο
αλλα αυτο παντοτε θα γινεται
το κακο με εμας τους καλους θετικους αθρωπους που εσσει λες και πρευβευης που δεν εισαι ο μονος ξερης ποιο ειναι 
πεντε καπετανεει και οι πεντε θελαν να ειναι αρχηγοι
δεν αναφερομαι σε ολλα τα μελη αναφερομαι σε πολη λιγα 
και δυστηχως επειδη τους τελευταιους μηνες ειμαι και το μηλο της ερηδος να το πω ετσι δεν με παιρνη να πω περισοτερα εγω αλλα και για το γεγονος οτι θα αρχησουν παλι τα ιδια
οι αιθηροη κατα την γνωμη μου το μονο που μπορη να κανη ειναι συστασης 
το αν θα γινουν δεχτες οι οχι δεν ξερω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Στέφανος

Στέφανος


Ηλικία : 44
Τόπος : Περιστέρι
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 90

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 12 Μάης - 8:23:20

Όχι Βαγγέλη δεν εννοούσα αυτό.
Δεν πειράζει, η Αιθηρόη κατάλαβε ακριβώς αυτό που έλεγα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iam

iam


Ηλικία : 36
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 128

Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...    Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 3 Ιουν - 20:41:16

βαγγελης1234 έγραψε:
iam έγραψε:
Ηλιόδωρε θα συμφωνήσω μαζί σου γενικότερα.
Και θα συμφωνήσω μαζί σου ειδικότερα σε ένα σημείο, ότι δεν ήταν τυχαίο όλο αυτό.
Ούτε ήταν τυχαία η στάση της Αιθηρόης.
Φαίνεται εκ του αποτελέσματος, αν και δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα, αυτή την αίσθηση έχω.

Κι έχεις δίκιο επίσης για τις ενέργειες και τις δονήσεις αυτής της περιόδου. Μέσα σ' αυτή την σιωπηλή καταιγίδα των δονήσεων, εξελίσσονται πολλά πράγματα, και γίνονται ξεκαθαρίσματα αόρατα στο λογικό μάτι.

Ίσως γι' αυτό είναι λίγο δύσκολη περίοδος.
Αν θέλουμε να την παρομοιάσουμε με κάτι, θα λέγαμε ότι μοιάζει με μια ηλεκτρομαγνητική καταιγίδα που αλλάζει το αιθερικό και πνευματικό τοπίο.

Και το μάτι που το αντιλαμβάνεται βασικά αυτό, είναι αυτό της ψυχής μας.

Γι' αυτό και δεν υπάρχουν τυχαία φαινόμενα, και γεγονότα, ιδίως αυτή την περίοδο.

Φαντάζομαι ότι με καταλαβαίνεις. Αν όχι τότε δεν φταις εσύ. Εγώ είμαι ακόμα εκτός νορμάλ κατάστασης.
Γι' αυτό να με συγχωρείτε.

Κι όσο για την διαγραφή που μιλήσατε όλοι, δεν διαφωνώ καταλαβαίνω την σκέψη σας. Αλλά να προσθέσω και κάτι ακόμα.

Το μαχαίρι είναι ο δολοφόνος, ή το χέρι, ή αυτός που οπλίζει το χέρι, ή αυτός που τρέφει το μυαλό, ή το αναπόφευκτο που έρχεται από πολύ πίσω απλά εξυπηρετεί για να πραγματοποίηση μια τελική πράξη, και σταματήστε με γιατί σε λίγο δεν θα βγαίνει νόημα από τα λόγια μου;
Εννοώ ότι μαζί με το μαχαίρι, πρέπει να φροντίσεις κι αυτά που "στηρίζουν" αυτό το χέρι που κράτησε το μαχαίρι με πρόσθετη δύναμη.
Εξοχή! Είναι η μόνη έξοδος αυτή τη στιγμή.
 
Έχω εμπιστοσύνη στην πορεία και φυσική, και δίκαιη κατάληξη της κάθε πράξης. Τα πάντα στο τέλος καταλήγουν εκεί που ανήκουν.
να φανταστω οτι το παραδειγμα σου εννοεις οπως ειπαν και αλλα μελη οτι ειμαι βαλτος 
απο καποιυς αλλους που κανανε και παλια να το πω ετσι σαματα αυτο εννοεις?
επησης σε καποια αλλη ενοτητα ειπες οτι το ενστικτο και οι διαισθηση σου δεν κανουν καθολου λαθος
θα θελα να μου πεις τη σου λεει οι διαισθηση και το ενστικτο σου για εμενα
οτι λεω ψεματα σε οσσα εγραψα δεν τα εννοω?

οτι ειμαι υποκρητης 
οτι αλλη με βαλαν να κανω τον οποιο φασαρια σαματα δεν ξερω και εγω τη οπως ειπαν καποια μελη
οτι θελω το κακο του αορατου ναου 
γενηκα θελω να μου πεις τη πιστευης για εμενα μεσω του ενστικτου σου 
οτι ειμαι ψευτης υποκρητης ολλα τα εκανα σκοπιμα τη?
δεν θελω να μου πεις την αποψη μου για την σταση μου
αλωστε αυτο το ειπες... αν πιστευης ακομα και αν κανω λαθος αν ειμαι εντιμος οι οχι
αν και εγω λεω αληθεια σαν την αριστεα οι οχι να το πω ετσι

Ο διάλογος μου με τον Ηλιόδωρο, δεν κινήθηκε στον χώρο της φαντασίας, άρα με λίγη καλή θέληση θα μπορούσε, και χωρίς την χρήση της φαντασίας, να γίνει κατανοητός.
Όταν θέλω να κατηγορήσω κάποιον, προτιμώ να το κάνω ευθέως και όχι με υπονοούμενα. Ασχολήθηκα με το φαινόμενο και το γεγονός σαν συνολική πράξη και αποτέλεσμα, και όχι με το άτομο που προκάλεσε το φαινόμενο, ή την πράξη. Και το κλείνω εδώ. Δεν έχω την διάθεση να παρασυρθώ σε έναν διάλογο που δεν πρόκειται να αποδώσει πουθενά. Δεν ενδιαφέρομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απόψεις για τον Αόρατο Ναό...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ
» ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ
» Απόψεις για την 5η διάσταση...
» Μερικές απόψεις περί Κόσμου.
» Γνωσεις στον αορατο κοσμο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ :: ΑΠΟΨΕΙΣ & ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ-
Μετάβαση σε: