H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!

Πήγαινε κάτω 
+10
markos
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
sofaki
Ασταρτη
ANIMA
Αιθηρόη
kirka
ioessa
ilia
maggisoula
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ - 11:20:03

Μου πήρε ώρα να το γράψω σαν νορμαλ άνθρωπος αλλλά τα κατάφερα! Τα είπα και ξεθ΄υμανα! Θα έσκαγα!

Αιθηρόη σ ευχαριστώ πάρα πολύ! Εσύ ξέρεις!!!!! Και διάβασα και το ελεύθεροι πολιορκημένοι! Πραγματικ΄α είναι φοβερό!

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Scaled.php?server=689&filename=womanday
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
markos

markos


Ηλικία : 43
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 231

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ - 18:45:42

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 3477152822 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 3477152822 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 3477152822 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 3477152822

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 17 Απρ - 10:02:17

Έχω πολλά στο μυαλό μου. ΄Πως χωράνε σ αυτό το κουκούτσι ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 219140800 ........είναι ένα θαύμα της φύσης!!!!! ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 2473281379

Θα πω μόνο ένα κι αυτό θα γ΄ινει κατανοητό εκεί που πρέπει. ¨οτι οι καιροί είναι δύσκολοι κι έχουμε περισσότερο από ποτέ ο ένας την αναγκη του άλλου. Και θα πω και κάτι άλλο. Ο αόρατος ναός και παλιά στην άλλη διεύθυνση και τώρα σ αυτήν εδώ πάντα τραβούσε και κρατούσε κοντά του ξεχωριστά και καλά πλάσματα. Και πίνω σ αυτό ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 2118391450 .

Ας δώσουμε στους άλλους τα καλ΄υτερα του εαυτού μας όπως λέει κι η Αιθηρόη αυτή η ξεχωριστή Γυναίκα και που ποτέ δεν προσπάθησε να πάει πάνω από μας και να μας κάνει να νιώσουμε μικροί. Και δεν το λέω τυχα΄ια αυτό. Να είμαστε όλοι καλά και δυνατοί. Και πόταν λέω όλοι εννοώ όλοι! Δεν έχω να πω κάτι άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 18 Απρ - 0:38:41

:71: ρ :71: :80:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 18 Απρ - 11:44:03

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 4088188550ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 894006417ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1059784619ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1059784619ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1059784619ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1059784619ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1059784619ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 18 Απρ - 23:20:21

maggisoula έγραψε:
Ωρες ώρες σκέφτομαι και ρωτάω...... Ο θεός οι θεοί πόσοι είναι δεν με νοιάζει και ούτε πιοι εείναι! Γιατί όμως θέλουν να βασανίζουν παίρνοντας σου τα όλα; Ο Οδυσσέας μπόρεσε να γυρίσει στην Ιθάκη γιατί παραδόθηκε στον Ποσειδώνα με κ΄ποιο τροπο. Για να γίνει και πάλι βασιλιάς στο βασίλειο του και να γυρίσει στη γυναίκα του. Θυσίασε το πλήρωμα του και τον εγωισμό του. Αυτοί που θυσι΄αζουν όμως τα ακριβώς αντίθετα; Τα βασίλεια τους την ανάγκη τους για πατρίδα την αγάπη και την καρδιά τους; Και οι από πάνω νατους το κάνουν όλο και πιο δ΄σκολο! Τι χρειάζεσαι για να πας στην κόλαση ξέρεις! τι χρειάζεσαι για τον παράδεισο οι ααπό πάνω ξέρουν! Τι σκατά μου διαφεύγει ε; ¨εχει αναποδογυρίσει το μυαλό μου τώρα!
'Οταν επιθυμείς πολύ κάτι (πχ την αφύπνιση)και επιδιώκεις να το έχεις, τότε ανάλογα με την ποιότητα του ζητούμενου σε συνάρτηση με τις δικές σου "ποιότητες", εκπέμπεις συγκεκριμένες δονήσεις(παλμικούς κραδασμούς)που ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΔΡΑΣΗ! Ανάλογα (αν μείνεις προσηλωμένος και απερίσπαστος-η στο στόχο σου)ελκύεις αργά(εκτός αν καταφεύγεις σε ανορθόδοξες & ¨βιαστικές"μεθόδους αμφίβολου αποτελέσματος και με τίμημα...)αλλά σταθερά ανάλογες ποιότητες που λειτουργούν ως ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ και σε οδηγούν μέσα από το ΜΟΝΟΠΑΤΙ σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΕΥΕΙΣ...Η τύχη δεν υπάρχει!Μόνο οι δονήσεις σου και η προσπάθεια που κάνεις να γυρέψεις το "φως του παραδείσου"(π.χ.)το οποίο βρίσκεται πάντα ΕΝΤΟΣ ΣΟΥ!Πολλοί "χάνουν το δρόμο" γιατί ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ, ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ, ΤΟ ΔΕΟΣ (σημαντικότατος παράγοντας που σε ¨αδειάζει" από λογής προκαταλήψεις & προσκολλήσεις) ή απλά λιποψυχούν στις δυσκολίες(όμως έτσι ήταν πάντα τα πράγματα!Με άνθη είναι στρωμένοι μόνο οι δρόμοι που οδηγούν στον...τάφο!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 19 Απρ - 8:21:38

Αρισταία μου για το παρακάτω σχόλιο σου:

" Κι έχω και την συνυφάαδα μου..........καλά μαρή εδδώ ο κόσμος πεινάει κι εσύ μ αυτά ασχολείσαι; Και τι να κάνω δηλαδή; Κι εγώ πεινάω στην ίδια χώρα ζούμε αλλά τι θα πρέπει να κ΄ανω να μαζευτώ στην γωνιά μου με το κεφάλι κάτω και να τους δώσσω και την ψυχή μου και τ όνειρα μου και τις λόξες μου; Βρε ουστ! Αν τους τα δώσω κι αυτ΄α τότε είναι που χασα το παιχνίδι! Θα μου πάρουν το σπίτι; Χ΄στηκα! Με ψυχή ήρθα εδδώ κι όχι με σπίτι! Εμένα ούτε μπαταρία θα με κάνουν ούτε αρνί για την στάνη τους! Πω πωωω! Βαρέθηκα τις απειλές και τα τρομοκρραατικά σενάρια για την σλαβιά της ανθρωπότητας και τα ενεργεακα΄βαμπίρια που σου ρουφού λέει την ενέργεια και και και και κιααιαιαιαιαι! Ρε δεν φοβάμαι και μέσα μου εείμαι λέυτερη πως το λένε; καθ΄στε εσείς να ασσχολείσστε με τα σκοτάδια κι αφήστε εμε΄να να κοιτάζω και ν ασχολούμαι με το φως! και τώρα μπορεί να κάθεται ένα δίπλα μου! Αςς τολμήσει να απλώσει χέρι σταα σφολιατάκια μου και θα του το δαγκώσω από την ρίζα! Ναι ξέφυγα η τρελή η απροσάρμοστη και δεν με χαλάει καθόλοου! Και μ αρέσει να γελάω δυνατά πολύ δυνατά γιαί δεν φοβάμααι να γελάω και στην μιζέρια και στα δύσκολα και στα έτσι και στα αλλιώς! βεβαίως και τα χω πάρει! Και το ψυχικό αίμα τγο βλ΄πω και το μεγαλείο το βλέπω. και τις αλλαγές που έροχνται τις βλέπω και τα σπουδαία και τα τρανά και το καλό και το κακό και το σκοτάδι και το φως! Δεν είμαι ανόητη κι ας την κάνω και όλαα τα αντιλαμβάνομαι και τα νιώθω και βλ΄πεω και περισσότερα απ όσα θέλω αλλααααααααααααααααααα............... στην τελική εγώ αποφασίζω για την ψυχή μου και την ζωή μου και το μυαλό μου και κανένας άλλος! Δεν υπάρχουν θύματα σ αυτό τον πλανήτη! Φοβισμένοι ηττημένοι πληρωμέενοι βολεμένοι δειλοί και εθελοντές στην τυφλααμαρα! Και γι αόλους αυτούς υπάρχουν κάποιοι. ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΠΟΙΟΙ! ΑΧ αυτοί οι κάποιοι! που παλεύον μέρα νύχτα με νύχια και με δόντια. Γνωρίζω 100 άτομα και μεε αντιπαθούν οι 90. Αρισταία λέω καλός αριθμός! Θα ανησυχούσα αν με συμπαθούσαν οι 90 γιατί κι εγώ ττους αντιπαθώ. Ο καθένας με την λογική του παιδί μου για να βολεύετε κι εγώ με την δική μου! Σορυ 90! Σιχαίνομααι το ψέμα! Και να μου το λένε αλλά και να το λέω! θα μου πέιτε τι μου την β΄ιδωσε πάλι; Αν δεν έχει πανσέληνο τότε τα χάπια μου έχουν λήξει! Τα πα όμως και ξεθύμανα! Μ αρέσει έτσι. Μπορώ κι αλλιώς.

Ας πούμε μπορώ να πω ΄'οτι σας αγαπάω πολύ όλους. Αλλά βαρέθηκα να βλέπω ανθρώπους ναα μένουν άπραγοι και φοβισμένοι με την σκέψη και μόνο. Να μην κάνουν τίποτα να αποττινάξουν από πάνω τους τις αλυσίδες και να περιμένουν να τους συρουν άλλοι στις πλάτες της ψυχής τους κουβαλόντας και τις αλυσίδες τους. ¨ολοι νιώθουμε ότι γίνονται πολλά γύρω μας και πάνω από τα κεφάλια μας. Νιώθουμε πως συμβαίνουν κοσμικά πρ΄αγματα. μυρίζει στον αέρα. Καιδεν τολμάμε να μιλήσουμε να πούμε ΄οσα σκεφτόμαστε γιατί είναι πιο σημαντικό τι θα πουν οι άλλοι. Τι υποκρισία μπλιαχ! Παίζουμε τα ρολάκια μας΄οσο πιο καθώς πρέπει γίνεται. διάβασα όλα όσα γράψαν κάποιοι άνθρωποι στο ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ και θαύμασα! Μέσα από το θάρος τους μίλησαν και είδα αυτ΄α που πιστεύω για τους ανθρώπους. Ναι μπορώ να μιλήσω κι έτσι. αλλά προτιμώ την τρελή πλευρά μου. Γιατί αυτή με πονάει λιγότερο. Και γιατί δεν έχω το θάρος να αγγίξω τις ψυχές σας. Αυτό είναι έργο κάποιου που ξέρει πόσο πολύτιμες είναι και μπορεί να θυσιάσει όλες τις σταγόνες του αίματος του. Κι αυτή δεν είμαι εγώ. Δεν μπορώ. Γιατί τσατίζομαι και πολύ εύκολα. Και όταν χρειαστεί ξέρω να πολεμήσω. Και ξέρω και σε ποια πλευρά.

Και τώρα ας γυρίσουμε στην γνωστή μας Αρισταία.........Είμαι η Αρισταία και είμαι καλά! Καληνύχτα ομορφιές μου! Καληνύχτα υπόλοιποι άνθρωποι! Τυχεροί άνθρωποι! Έχετε πλάτες τις πιο γερές του κόσμου! και δεν έχετε πάρει χαμπάρι τίποτα! Τα δυσκολότερα άλλοι τα αντιμετωπίζουν. Αλλάαααααα.... ο καθένας κοιτάει τον ντορβανάα του. Φιλιαααααααααααααααα!!!!!!!!!! "

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 3477152822 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 3477152822 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 3477152822
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 19 Απρ - 8:24:23

Και συμφωνώ απόλυτα με το σχόλιο του φίλου christos5d:

" 'Οταν επιθυμείς πολύ κάτι (πχ την αφύπνιση)και επιδιώκεις να το έχεις, τότε ανάλογα με την ποιότητα του ζητούμενου σε συνάρτηση με τις δικές σου "ποιότητες", εκπέμπεις συγκεκριμένες δονήσεις(παλμικούς κραδασμούς)που ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΔΡΑΣΗ! Ανάλογα (αν μείνεις προσηλωμένος και απερίσπαστος-η στο στόχο σου)ελκύεις αργά(εκτός αν καταφεύγεις σε ανορθόδοξες & ¨βιαστικές"μεθόδους αμφίβολου αποτελέσματος και με τίμημα...)αλλά σταθερά ανάλογες ποιότητες που λειτουργούν ως ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ και σε οδηγούν μέσα από το ΜΟΝΟΠΑΤΙ σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΕΥΕΙΣ...Η τύχη δεν υπάρχει!Μόνο οι δονήσεις σου και η προσπάθεια που κάνεις να γυρέψεις το "φως του παραδείσου"(π.χ.)το οποίο βρίσκεται πάντα ΕΝΤΟΣ ΣΟΥ!Πολλοί "χάνουν το δρόμο" γιατί ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ, ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ, ΤΟ ΔΕΟΣ (σημαντικότατος παράγοντας που σε ¨αδειάζει" από λογής προκαταλήψεις & προσκολλήσεις) ή απλά λιποψυχούν στις δυσκολίες(όμως έτσι ήταν πάντα τα πράγματα!Με άνθη είναι στρωμένοι μόνο οι δρόμοι που οδηγούν στον...τάφο!) "

Τύχη δεν υπάρχει και τίποτα δεν είναι τυχαίο. Όλα υποκινούνται και κινούνται από δικές μας σκέψεις, αισθήματα, λόγια, δονήσεις, και πράξεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerakina

gerakina


Ηλικία : 32
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 127

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 20 Απρ - 12:52:21

Αρισταια μου! ελπιζω να εισαι καλα. ελπιζω και ευχομαι να ειστε ολοι καλα! ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1472744271
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 23 Απρ - 13:38:50

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 2540295108
Ενα Καλησπέρα πέρασα να πω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 2 Μάης - 21:20:13



Καλησπέρα σε όοοοοοοολους με αγάπη!!!!

Διάβασα μερικά σοφόλογα και μ άρεσαν σήμερα!!!

Βλάκες... μμμμ... οι αγαπημένοι μου. Πάντα με εκπλήσσουν μαθαίνοντας με αρκετά για την πονηριά και τον απρόσμενο χαρακτήρα που κρύβουν μέσα τους αυτά τα συμπαθητικά αλλά πανούργα πλάσματα.


Ο μαλάκας είναι ανίκητος. Θα σε τραβήξει με κόλπο στο επίπεδο του και παίζοντας εντός έδρας θα σε νικήσει με μεγάλη διαφορά μη μπορώντας να κάνεις τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 2 Μάης - 21:24:19

Χωρίς σχόλια. Αχχχχ τι μου κανες σήμερα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 2 Μάης - 21:29:05

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 4 Μάης - 0:28:44

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 894006417ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 894006417ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 4088188550ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1059784619ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1059784619ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 17 Μάης - 10:22:17

maggisoula έγραψε:


Καλησπέρα σε όοοοοοοολους με αγάπη!!!!

Διάβασα μερικά σοφόλογα και μ άρεσαν σήμερα!!!

Βλάκες... μμμμ... οι αγαπημένοι μου. Πάντα με εκπλήσσουν μαθαίνοντας με αρκετά για την πονηριά και τον απρόσμενο χαρακτήρα που κρύβουν μέσα τους αυτά τα συμπαθητικά αλλά πανούργα πλάσματα.


Ο μαλάκας είναι ανίκητος. Θα σε τραβήξει με κόλπο στο επίπεδο του και παίζοντας εντός έδρας θα σε νικήσει με μεγάλη διαφορά μη μπορώντας να κάνεις τίποτα.



Αριστέα κορίτσι μου όλα καλά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 23 Μάης - 9:41:14

Ολα καλά όλα ενιωσα Πανο μου γλυκέ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
markos

markos


Ηλικία : 43
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 231

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 23 Μάης - 9:43:09

Καλημέρα maggisoula! Όλα ένιωσες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 23 Μάης - 9:46:16

Μην πέσει κατι κάτω αμέσως να το μαζεψεις! Σκεφτόμουν πολλά κι έκανα ε'να ποτ πουρί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
markos

markos


Ηλικία : 43
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 231

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 23 Μάης - 9:47:29

Χα χα! Καλημέρα κορίτσι χύμα στο κύμα! Άντε και καλό υπόλοιπο της μέρας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 23 Μάης - 9:49:25

Μερσί μποκού! Να σαι καλά παλικαράκι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 23 Μάης - 10:15:14

Πυροτέχνημα κάνω την αγάπη μου και την στέλνω παντούουουου!!! ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 265655849 Σας αγαπάω όλους!!! Και μεν και δε!!!!!!! ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 14724201 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 2322626082
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 24 Μάης - 17:16:03

Σ'αγαπώ σ'αγαπώ
που με βάαααααζεις ?
Σε ένα πύργο ψηλό
να διατάζεις ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1685985038

κι άμα πέσω από κει ..βασιλιά μου ;
θα βρεθείς μέσα στην αγκαλιά μου ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 1662243607


ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 894006417και εγω σε ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 2945718842
ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 3260818684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 25 Μάης - 1:02:52

:71: :71: :71:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 2 Ιουλ - 0:48:25

Παράξενα πράματα συμβαίνουν! Παράξενα! Αλλα καλα κι άλλα ακομα αδιευκρίνιστα. Και νι ώθω κι αλλιώς. Τεσπα! Ονειρα γλυκ'α αγάπες μου!!!!!!
:6;:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 1 Αυγ - 12:10:23

Πήρα μήνυμα από κα΄που και δεν λέω ποιον. Και μου παι ότι γράφω άλλα ντ άλλα. Και βέβαια γρ'άφω άλλα ντ άλλα. Εγώ το κάνω επίτηδες. Χαζή δεν είμαι. Τ αντίθετο. Αλλά και να είμουνα δεν θα με πείραζε. Μήπως θα το καταλάβαινα; Ποιος το καταλαβαίνει; ¨ολοι νομίζουν τ αντίθετο. Ας πούμε λοιπόν ότι είμαι χαζή. Σε τι διαφέρουμε τα δυο μας; Τι κάνει έναν άνθρωπο πιο πέξυπνο η πιο ιδιοφυια και σοφό και πετυχημένο απόέναν άλλο; Τα λεφτά; Η εξουσία; Τα διπλώματα και οι σχολές; Οι μεγαλόστομες κουβέντες με τ απόκρυφα χόκους πόκους μηννύματα;

Να στα πω έτσι λίγο Αριστέικα; Για μένα μετράει αυτός που μπορεί να βάλει το μαγικό του χέρι μέσα βαθιά στην ψυχή μου και να την αγγίξει. Κι όχι μόνο νατην αγγίξει αλλά να καταφέρει να την βάλει στις χούφτες του και να την μεταμορφώσσει και να την ανεβάσει πολύ ψηλά. Μεγάλο πράμα να είσαι ψηλά και να λαχταράς ν ανεβ΄ασεις τους άλλους πιο ψηλά από σένα. ¨οπως η Αιθηρόη παράδειγμα. Εγώ δεν το μπορώ όχι γιατί δεν θέλω αλλά γιατί δεν μπορώ και δεν ξέρω. ϊσως να μπορώ να σε τραβήξω δίπλα μου. Αυτό είναι στα κιλά μου. Αλλά για πιο πάνω δεν έχω τα κατάλληλα εργαλεία και παράσημα. Και μπορώ νμα ανοίγω χώρο σε αυτούς που τα χουν για να κάνουν ελεύθερα αυτό το ιερό έργο που χουν αναλάβει. εσύ θέλεις να με πας πιο κάτω από σένα. έτσι γιατί είναι ο μόνος τρόπος που χεις να νιώθεις εσύ πιο ψηλά απ τους άλλοιυς. και χέστηκα αγάπη μου αν την βρίσκεις έτσι με παραμύθιασμα του εαυτού σου. Αναρωτιέμαι όμως εσύ τι έχεις να δώσεις; δεν είδα να γράφεις και πουθενά.

¨ακου να δεις. Αυτός ο τόπος είναι ιερός. Για τη γη μας μιλάω. αν δεν ήταν δεν θα την πατούσαν τόσες θαυμάσιες και μαγικές ιερές ψυχές και όντα. ¨ετσι λοιπόν δεν με νοιάζει καθόλου τι πιστεύουν τόσοι και τ΄οσοι. ¨οτι τάχα είναι φυλακή και κατώτερη λάσπη και τα χίλια μύρια δεινά. Γιατί να ξέρεις ότι στην κόλαση δεν πατάει πόδι αγγέλου. ούτε από έλεος ούτε από δικαιοσύνη. Εδώ πάνω ανακάλυψα την αγάπη και την συμπόνια και την ευσπλαχνία. Εδώ ένιωσα την ψυχή μου να πετάει στα ουράνια σε αναλαμπές και ν αγγίζω τα θαύματα ενός μαγικού σύμπαντος θεού. Και τις νύχτες ταξιδεύω σε κόσμους που εκατομύρια μυαλά δεν φαντάζονται ότι υπάρχουν. Κι όχι με τη φαντασία μου. Κάποιος μας κρατ΄'αει την πύλη ανοιχτή για να μην μείνουμε πίσω. με νύχια και με δόντια το κάνει. Και δεν έχω σκοπό να του κάνω μάταιη αυτή τη μάχη ούτε να είμαι αιτία να ξοδευτεί τσάμπα τόση ενέργεια ψυχή και αίμα του. ΚΙάποιοι κάνουν για μας πράματα που δεν μπορο΄υμε να τα φανβταστούμε ούτε στα πιο τρελά μας όνειρα. και κάποιοι κάνουν πράματα που δεν μπορούμε να φανταστούμε ούτε στους πιο τρελούς εφιάλτες μας. και κάποιοι κάνουν πράματα που δεν βλ΄πεουμε ούτε στους πιο κωμικούς εφιάλτες μας. στο πρώτο εσύ δεν είσαι σίγουρα ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 2322626082 !!! Για το τρίτο μέρος σε κόβω ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 4196041389 !!!

Είναι λίγο άσχετο τώρα όλο αυτό της δεύτερης παραγράφου αλλά μ αρέσει και θα το κρατήσω. ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 3 2707236321
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ουμπέρτο Έκο-Το όνομα του Ρόδου-Ο διάλογος για το γέλιο.
» ΕΩΣ ΠΟΤΕ;
» Δεν θα πεθάνουμε ποτέ...
» Πότε θα αλλάξει ο κόσμος;
» ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ (ποτέ δεν είχα...)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ Ή ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ;-
Μετάβαση σε: