H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!

Πήγαινε κάτω 
+10
markos
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
sofaki
Ασταρτη
ANIMA
Αιθηρόη
kirka
ioessa
ilia
maggisoula
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ 24 Μαρ - 22:07:44

maggisoula έγραψε:
Ηθελα να πω μια ωραία καληνύχτα και μια γλυκιά νυχτιά!
moon stars moon

Καληνύχτα ψυχάκι :hg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 25 Μαρ - 13:04:04




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 894006417


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 28 Μαρ - 1:53:31

Καληνύχτα ομορφε κόσμε! Καληνύχτα όμορφοι άνθρωποι! Καληνύχτα όμορφη μοναδική Αιθηρόη! stars
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ - 8:25:57

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 743589328ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 743589328ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 743589328ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 743589328
Δεν έχω να πω τ ι π ο τ α......
Κουφό εεε;;;;;;; Δε μ αρέσει αυτή η ήσυχία!!! Κάπως σα να φρενάρει το μυαλό λαχανιασμένο και λέει στη γλώσσα, βγ΄αλε το σκασμό επιτέλους κι άσε με να πάρω μια ανάσα! Η σα να λέει...............μισοοοοοοοο.........και να αδειάζει για χι ψι λόγους. Κι εγώ δε μπορώ μ άδειο μυαλό δε μπορώ!!!! Χρειάζομαι βεντζίνα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
markos

markos


Ηλικία : 43
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 231

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ - 16:25:05

Αριστέα μου αγαπημένη! Ακόμα κι όταν δεν λες, χε χε, λες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 15 Απρ - 17:41:12

markos έγραψε:
Αριστέα μου αγαπημένη! Ακόμα κι όταν δεν λες, χε χε, λες!

Εσύ δηλαδής κατάλαβες ότι κάτι λέω;;;;;;ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 743589328ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 743589328..........ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 2871910706Μάρκο μου τα ίδια χάπια πίνουμε ωρε γιαβρί μου;
Αι γεια μας!!!ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 326707096
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ 24 Απρ - 10:50:49

Δε ξέρω μ έχει πιασει ενα επαναστατικο ντελιριο αναμεικτον μ πα΄θος τσαντιλα θλίψη αγαπη όλα μαζι! Σα να καιγεται το στηθος μου ενα πραμα. Ενα θέλω να τα πω αλλά δε μου φτανει πια αυτό, θέλω να τα κάνω. Πιο πολύ μου κάνει αυτό. Θέλω να τα πω λέει το τραγουδι αλλά εγώ θέεελω να τα κάαααανωωωω! Αλλά τι το κερατο μου; Κοιτάζω γυρω μου ωσαν μαλακας μπας και βρω ν αρπαχτω απο κάτι. Μαλάκας. Τι λέξη κι αυτή! Ελληνική. Τυχαίο; Δε νομ΄ιζω. Τι φυλη κι αυτη! ¨εχει όλα τα κουσουρια όλων των λαων αλλά κι όλα τα προτερηματα όλων των λαων. Ολα σ ενα. Εκτός της βαρβαροτητας. Δεδομενου ότι όπως ελεγε κι ο περικλιής και το κλιης σε στυλ αμαλιας απ το παραπεντε. Μαλακας........Μεγαλη επιτυχια αιωνες τωρα!!! Οτι θέλω λέω το ξέρω. Γιατί πρώτη φορά είναι; ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ! Α γεια σου! Στα λόγια μου ερχεσαι. Ας το τρελο στη τρελα του παιδι μου και μην ανακατεύεσαι σου λέω! Δε βγαζεις ακρη. Το γιατι θα με φαει εμένα. Πολλά ΓΙΑΤΙ. Για τ αδικα ολα που δε καταλαβαινω. Κι ειναι πολλα ρε παιδια! Κι οκ λες γαμωτο! Τι κανεις; πως το κανεις; Γιατι στο τελος θα τρελαθουμε και θ αρχισουμε να παιρνουμε κεφαλια κι αμα σ ανεβει το αιμα στο κεφαλι, κατι παθενει το βλεμα και δε βλεπεις ποιος και τι παραμόνο σκιες. Ειναι βλαμενο αισθημα αυτο και δεν ειν καλο να θολωνει το βλεμα, και δεν ειμαι και σουπεργουμαν να διαπερναω τις σκιες και να βλεπω ποιος ειν απο πισω. Κι ειν κι αυτη η εικονικη ησυχια που μου σπαει τα νευρα!!! Με σιγαστηρες πυροβολουν κι στησαν τοιχους γι απομονωση ηχων. Δε την μπορώ εγώ την ησυχια αυτή με τρελένει! ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ! ΟΚ; Νετα σκετα το λεω θελω να ξερω! Ν ακουω το νταβαντουρι κι οχι να μου σηκωνεται η τριχα απο διαισθηση.
Ααααα τι θυμηθηκα τωρα!!!!! Τσακωθηκα ενα βραδυ με τον αντρα μου!! Μαλια κουβαρια γιναμε και μου τη δινει οταν εγω εχω βγει απ τα ρουχα μου και κανω γυμνισμο, κι αυτος σα να χει πιει ενα κουτι αταραξ χιλίων!!!! Με κάνει φουρκα!!! Πεφτει να κοιμηθει με τα πολλά αλλα εγω που!!!!! μπινγκ μπανγκ γινοταν μεσα μου και χαλασμος κυρίου!!!! Εκει που κοιμοταν βουταω το πορτατιφ και το σκαω στο τοιχο! Σηκωθηκαν τα παιδια σηκωθηκε η γειτωνια κι αυτός χόι χόι ακινητος βουδας!!!!! Κοιμηθηκα στο σαλονι. Ξυπναει το πρωι κι ερχεται.........ρε Στουλα εβλεπα ένα όνειρο.........δεν αποσωσε τη κουβεντα!!!! Ξυστα του περασε η κουπα!!!!! Δε μπορω ρε παιδι μου την αφασια σαλταρω!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ 24 Απρ - 11:39:09

Μ ΕΧΕΙΣ ΠΕΘΑΝΕΙ!!! ΤΟ ΤΙ ΓΕΛΙΟ ΕΡΙΞΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ! ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ ΑΡΙΣΤΩ ΜΟΥ! ΑΛΛΑ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΗΡΩΑΣ! ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ 24 Απρ - 12:37:10

Αγοράκι μου εσύ!!! Σ αγαπάω αλλά λες χαζά! Εγώ είμαι ο ήρωας! Οταν μπλεξεις μ άντρες γίνεσαι η λι'ωμα η ήρωας. ΛΟΙΠΟΝΝΝΝ!! Κι εγώ είμαι ήρωας τέλος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ 24 Απρ - 12:44:42

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!! ΟΤΙ ΠΕΙΣ! ΣΟΥ ΠΑΩ ΚΟΝΤΡΑ! ΕΧΕΙΣ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΒΙΑΖΟΜΑΙ. ΣΕ ΦΙΛΩ ΑΡΙΣΤΩ ΜΟΥ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ 24 Απρ - 12:47:11

Βρε αντε απο κει! Το κλε΄ινω εγω ασυζητητή με δημοκρατικες και συνοπτικες διαδικασίες! Αντε!!!
Κι εγω σε φιλάω αγορι μου όμορφο και καλό!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ 13 Νοε - 20:12:52

Άλλαξες την εικόνα σου; Η παλιά μου άρεσε πιο πολύ. Αυτή δεν είσαι εσύ μωρέ!
ανθη ανθη ανθη ανθη ανθη ανθη ανθη ανθη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ 13 Νοε - 20:32:22

Εμένα μου αρέσει,είπα: Αμαν!Πήρε το όπλο της...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 11 Μαρ - 21:05:16




 τερε  τερε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 11 Μαρ - 21:10:40

Ξέρεις καράτε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 11 Μαρ - 21:15:14

Κατι ξερω κι εγω αλλά δε το βαλα γι αυτό!  χε  χε  τερε  τερε  ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 3400357680  ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 3400357680
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 11 Μαρ - 21:28:13

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 1945457999  ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 1945457999  ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 1945457999
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 7 Απρ - 20:47:10

Καλά ε! Νιώθω όπως όταν πάω στο σουπερ μαρκετ κι έχουν αλλάξει τα ράφια και τις σειρές! Χαχαααα!

Χριστίναααααααααααα!!!!! Ουουουουουου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 7 Απρ - 20:50:28

Α κι εσύ το φτιαξες ωραια! Ωπα μισό......συγνώμη.....αν θέλω εγώ να μπω στο δικό σου να σου γράψω κάτι άσχετο ρε παιδι μου απ τα θέματα σου!..............που θα στο γράφω καλέ; Να με κεράσεις έναν καφέ ένα κοστσομπολιό κάτι!!! Ε;;; που;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 9:33:53

Θες να ανοίξουμε καφενέ;
Έλεγα να κάνω ένα :''έχω έναν καφενέ στου λιμανιού την άκρη'',αλλά μου τον πήρε ο Νταλάρας.
Να σου πω άλλο;Θες να ανοίξουμε μαγαιρείον:αι δύο αδερφαι;

όχι,μαγειρείον,μαγαιρείον,με πιάνεις;με εξακολουθείς;με αντιλαμβάνεσαι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 10:42:30

Και τι θα βάζουμε;;; συνταγές παντώς είδους;  ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 1390623085 από το πως να φτιάχνετε πίτες μέχρι πως να εξολοθρέυετε τα μαμούνια και τους λεκέδες; !!!! Γιεπ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerakina

gerakina


Ηλικία : 32
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 127

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 12 Μάης - 17:12:52

καλησπερα. χαθηκα! πολλες αλλαγες βρηκα. ομορφα πραγματα.
Αριστεα μου τι κανεις? Χριστινα? ειστε καλα? σας σκεφτομουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerakina

gerakina


Ηλικία : 32
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 127

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 12 Μάης - 17:17:16

ω! οκ. σε αναστατωση σας βρισκω. μαλλον εχω να διαβασω πολλα. οποτε τα λεμε αλλη στιγμη, να ειμαι κι εγω στο πνευμα κι οχι στο ασχετο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 12 Μάης - 19:42:21

Γεια σου Γερακίνα.
Αναστάτωση;Θλίψη θα λεγα.
Πολλά γράφτηκαν και σβήστηκαν έντεχνα,αλλά όχι από την μνήμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 13 Μάης - 16:51:52

gerakina έγραψε:
ω! οκ. σε αναστατωση σας βρισκω. μαλλον εχω να διαβασω πολλα. οποτε τα λεμε αλλη στιγμη, να ειμαι κι εγω στο πνευμα κι οχι στο ασχετο.


Πρώτη φορά είναι; Κι ούτε η τελευταία φοβούμε. Τεσπά. Αριάδνη μου κοριτσάκι μου τι κάνεις; Που σουν εσύ; ¨όλα καλά; Κι εμείς σε σκεφτόμαστε να το ξέρεις όπου και να σαι ότι και να κάνεις! Μα καλά που σε πήγαν πάλι; Μήπως να κόψεις τις μεταθέσεις; Λεω εγώ τώρα! Γιαβρί μου χάρηκα πολύ που ειδα μηνυμα σου! Φιλιά πολλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ουμπέρτο Έκο-Το όνομα του Ρόδου-Ο διάλογος για το γέλιο.
» ΕΩΣ ΠΟΤΕ;
» Δεν θα πεθάνουμε ποτέ...
» Πότε θα αλλάξει ο κόσμος;
» ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ (ποτέ δεν είχα...)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ Ή ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ;-
Μετάβαση σε: