H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!

Πήγαινε κάτω 
+10
markos
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
sofaki
Ασταρτη
ANIMA
Αιθηρόη
kirka
ioessa
ilia
maggisoula
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 24 Οκτ - 9:38:16

maggisoula έγραψε:
olor=white]5) δεν θα χει νερόοοοοο;;;;;; οι τουαλέτες δε θα ξεπλένονται!!!!!! Είστε τρελοί;;;;;;;;;;;;;; Που έτσι και δεν ρίξω νερό όταν…….ξέρετε!!!.....εξολοθρέυω τη γειτωνιά!!!! Αφού ο άντρας μου λέει αν γίνει πόλεμος στείλτε την Αριστέα να χέσει στο αντίπαλο στρατόπεδο!!!
χαχαχαχαα εμένα αυτό με πείραξε από όλο το βίντεο,το νερό και η τουαλέτα.
Θα πεθάνουμε απο την μπόχα.
Αριστέα,θα κοιτάω τις ταράτσες για μια αναμαλλιασμένη,γυμνή Μόνικα να πλένεται με φωτόνια..




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ - 9:19:22

Ικανή σ έχω!!! ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 2986840390
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ - 9:28:44

Το λοιπόν!! Αποφάσισα ότι δε μ αρέσει καθόλου καθολού ο τρόπος που γράφω. Θα προσπαθώ να γράφω αργά και όσο μπορώ πιο σωστά. Δε λέω για την Αριστέα που βγαίνει προς τα έξω μην απατάστε! Λέω για τη γραφή που αλλού παν οι τόνοι τα γράμματα και όλο το υπόλοιπο χάλι. Θα εκπαιδέυσω τα εναπομείναντα δάχτυλα μου να πατάνε σωστά ΄και συγκεκριμένα. Κάνω εκπαίδευσης μέρες τώρα! Με βάζει ο γιος μου να γράφω κείμενα και κάθεται πάνω απ το κεφάλι μου και κα΄θε τρεις και λ΄ιγο ακούω........Αριστέααααα!!!! Να το βουτήξω απ το μαλλί!!! ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 219140800Αν τα δώσεις λίγο θάρος γίνονται λοχίες!!!!

Α! Καλημέρα σας! Σας αγαπάω σας το πα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ - 9:29:58

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 31 Οκτ - 12:03:53

Και κλέινω το π΄ρογραμμα μου γιατί ΄σχόλασε νωρίς το σκασμένο σήμερα και θέλει να κάτσει στο μικρόφωνο! Χώρισε αυτός κατασχέθηκε το κομπιούτερι κατάλαβες; ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 3678868925

Και το κλέινω μ ένα μεγάαααααααααααααααααααααλο σας αγαπώ! Μαρία Αλιφέρη. Τα θυμαάται κανείς ρε παιδιά τα τετράγωνα των αστέρων; Λοιπόν σας χαιρετώ με απειλεί με το καλώδιο!!! Τη μάνα που σ έβγαλε τσογλάνι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 1 Νοε - 8:10:30

Καλημέρα σε όλη τη παρέα... Αριστέα χθες έβγαλες τα εσώτερά σου και μου άρεσε να σε διαβάζω, όχι οτι δε μου αρέσεις και τις άλλες φορές, τουναντίον, μα να... ίσουν πιο εσύ, να το κάνεις όταν σου βγαίνει, είσαι μοναδική. :78:
ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 525892_292672484166410_1985224414_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 12 Δεκ - 9:18:57

Σ αγαπάω Μανθάνων μη κάμνε! Το ειπα όλο! Αδελφέ μου και φίλε μου! Όλους σας αγαπάω! Πρωινό φλασιά σήμερα! Είμαι ντίρλι ντίρλι σήμερα!!! Τρεις καφέδες κιόλας. Αλλά δεν είναι του καφέ η χαρ΄α και το τσακιρ κέφι. Είναι τ όνειρο τάχα που μου φτιαξε τη μέρα; Είναι το ένστικτο; Είναι το τρεις λαλλούν και δυο χορεύουν; Είναι το χάιντε χάιντε της Αριστέας; Είναι γιατί φαίνετε να είμαι στο σκοτάδι αλλά και το σκοτάδι φως είναι με το τρόπο του; Είναι γιατί ότι και να γένει ο κ΄οσμος είναι άπειρος κι όλα περαστικά στο κόμσο τούτο και πολλά τα ταξίδια μας; Είναι γιατί δε φοβάμαι τίποτα και λέω έλα....ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 2263251855..... τι θα μου κάνεις στο κάτω κάτω; είναι μ΄ονο το τραγούδι του πάριου στη διαπασώνε; Χου νόους και χου κέαρς! ¨εχω δι΄αθεση κι αγαπάω το κόσμο! Πωωω! Και τι πηγή ενέργειας που είναι η αγάπη ωρέ!!!! Κλέβω απ το σύμπαν μάλλον και του αρέσει μη νομίζετε!! ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΣΜΕ!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΑΝΤΟΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!!!

ΑΙΘΗΡΟΗ!!!! Χωρίς εσένα δεν θα ρχοταν ποτε μέρες σαν αυτή εδώ και το ξέρω καλά και θέλω να ξέρεις ότι το ξέρω κι ας λες εσύ αυτά που λες!!!

Νιώθω..........ήλιος σήμερα! Εσείς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 12 Δεκ - 9:53:21

[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 12 Δεκ - 9:57:39

Όμορφο πρωινό να σε συναντώ τόσο χαρούμενη.
Σε σένα και σε όλους σας:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 12 Δεκ - 9:58:39

Χαμογελάτε είναι μεταδοτικό

μπορεί και να ναι της ζωής το μυστικό

χαμογελάτε κι ότι θα ζητάτε γίνεται με μιας σ ένα λεπτό



Χαμογελάτε είναι μεταδοτικό

σαν μελωδία σε τραγούδι λαικό

χαμογελάτε πάμε όλοι μαζί να φύγει το κακό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 12 Δεκ - 10:05:50

Κοριτσάρα μου!!! Γιατί να μην είμαι χαρούμενη; ¨ολα μπάχαλο και χάλια λένε όλοι. Εγώ λέω ε και!!! Βρε το καλύτερο χορό τον κάνεις πάνω στη τρικυμία!!! Ξυπνάει η ψυχήηηηηηηηηηηηη!!!! Βαρέθηκα το ωχ αμάν και τρις αλί μου! Το βαλα πείσμα να σπάσω τον τοίχο που θεν να μου χτισουν για να μη βρισκω τη ψυχή μου. Την βρήκα και δεν την αφ΄ηνω με τίποτα!!!!!! Το δικό μου θα περάσει!!! Ε και το λοιπόνε ξαναλέω; Εγώ ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 2322626082ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 2322626082και τους γράφω στα καπούλια του γαιδάρου που χει η κυρά ματίνα στο χωριό!!!

Χαμογελάτε είναι μεταδοτικόοοοοοο...........ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 3994858278ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 3994858278ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 3994858278του ρου του ρου του ρου του ρου του ρουουουου....

ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σ ΑΓΑΠΩ ΚΟΣΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 3 Ιαν - 13:51:40

¨αλλαξε ο μανωλιός κι έβαλε τα ρούχα τοπυ αλλιώς!!!! Θα δείξει............

Βασικά έιναι άλλη μέρα σήμερα. Μπορεί κι άλλη ζωή ποιος ξέρει! ¨οσα φέρνει η ώρα δε τα φέρνει ο χρόνος κι απ τη μια στιγμή στην άλλη έχρονται τα πάνω κάτω. Σα να βρίσκω τη θέση μου στο περίπου μη περιμένετε θεαματικές αλλαγές μη τρελαθούμε κιόλας! Ο λύκος λέει το τρίχωμα του αλλάζει όχι το χούι του! και χωρίς να το π΄΄αρεις χαμπάρι βιολίστρια μου το βαλες το χε΄ρακι σου. ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΔΕ ΣΤΟ ΠΑ;;;;;;;; Μα από που μπήκε ρε παιδιί μου;;;;;; Απ τη χαραμάδα! Ξέρεις τι μπορεί να σου κάνει μια χαραμάδα;

Μμμμμμμμμμμμμμμ.........το σπρώχνω να μου βγει το χαζο και χάι σάπαραλ Αριστέικο!!! Το σπρώχνω γιατί ανακατέυτηκε στη χαρά μου η θλίψη κι η νοσταλγ΄΄ια. Κάτι μου το κάνει δύσκολο ντε και καλά να σπάσω κι άλλο κομματάκι. ¨εχετε δει την εποχή των παγετώνων; Εκείνο το σαλταροβελανιδιασμένο σκιουράκι τι ήταν ικανό να κάνει μες στην άγνοια του; Μια τόση δα τρυπούλα χαραγμαδούλα έσκισε στα δυο ένα βουνό από πάγο!!! Τι σας λέω τώρα;;;;;;!!!!!! Αλλά να ξέρετε μόνος του δεν φτάνει κανείς εύκολα. Ο ένας τον άλλο μπορούμε να βοηθήσουμε. Μου το πε και μια αδελφή μας κι είχε δίκιο. ¨οποιος νομίζει ότι μόνος του μπορεί και τα κάνει όλα είναι χαζίλιακας! Για μένα το λέω!!!! Και για μ΄΄ενα δηλαδή!!! Χρειαζόμαστε ο 'ένας τον άλλον γιατί έχουμε κάτι ο ένας απ τον άλλον που του λείπει και του χρειάζεται. ¨ετσι είναι σας το υπογράφω! Κάποτε τη τσιγκλούσα εγώ τώρα με τσίγκλισε αυτή!!!!! Είμαι περίεργη πότε θ αλλάξεις το άβαταρ σου. Κάποιοι εδώ μέσα δεν είμαστε ξένοι και μη πει κανείς ότι λ΄΄εω μαλακίες θα το χετε νιώσει αρκετοί!!!! Ακόμα θυμάμαι τη κάρα να λέει για εκείνη τη μαγική κορδέλα της Αιθηρόης που δένει το μπουκέτο. Α! Τώρα που το θυμήθηκα............Καραααααααααααααααααααααα!!!!!!!!! Που στο καλό είσαι πάλι;

Ξέρετε το φοβούνται οι μπαμπούλες και τα σκιάχτρα των ξένων χωραφιών;;;;;;;;;;;;;;;;;; Μη τυχόν και θυμηθούμε!! ¨ολο το παιχνίδι εκεί παίζετε. Μια τόση δα χαραμάδα φως γράφει κάπου.................μια χαραμάδα φως αρκεί.......................μια χαραμ΄αδα.............................

Σας αγαπω πολύ εγώ η Αριστέα η όπως αλλιώς κι αν με λένε αλήθεια γιατί όχι αυτά δε είναι τα πραγματικά μας ονόματα τα αληθινά μας εγώ!!!!!!!!!!!! σας αγαπώ πολύ λοιπόν μ ακούτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Και τώρα πάω να μαγειρέψω κι ο θεός της μαγειρικής βοηθός έτσι ΄΄οπως είμαι σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ 3 Ιαν - 18:33:50

Άλλαξες το Άβαταρ σου! Μ αρέσει. Σε ακούω. Είναι ωραίος ο δρόμος, και είναι ωραίο να βρίσκεις σιγά σιγά τα βήματα σου.

Συμφωνώ μαζί σου και το πες ωραία για τα ονόματα. Όμως εδώ έχεις τον κώδικα 'Αριστέα'. Όλος ο κόσμος μας είναι γεμάτος σύμβολα. Κάθε πράγμα στη ζωή μας κι ότι έχει μορφή και ύλη κι έχει όνομα, είναι σύμβολα σαν αναπαραστάσεις για όσα δεν βλέπουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν - 10:01:12

Σ ευχαριστώ Πάνο μου όμορφε μου!!!! Κώδικας Αριστέα. Μ άρεσε!!! Πως λέμε πράκτωρ 007; Αυτό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν - 11:16:17

Μια χαραμάδα αρκεί!!

ΟΟ7;Κι όμως,7 γράμματα και σύνολο 7 το Αριστέα[βάσει ενός πίνακα με αντιστοιχίες αριθμών και γραμμάτων].
Το Αριστέα,το εξηγώ σαν προτροπή,να αριστεύσεις,να είσαι άριστη,τέλεια.
Το τέλειο,φέρει και το τέλος,την ολοκλήρωση.

Θα μπορούσε όμως να κρύβει κι έναν εξαναγκασμό,μια καταπίεση του να είσαι σε όλα τέλεια και σωστή,να μην κάνεις λάθη και σφάλματα.
Από την άλλη όμως,πως μαθαίνει κανείς δίχως τα λάθη;
Το αποτέλεσμα θα δικαιώσει το όνομα,είμαι βέβαιη.

Τι γίνεται όμως με τα χριστιανικά ονόματα που έχουν κερδίσει το έδαφος σε σχέση με τα ελληνικά;
Μπορούμε να βγάλουμε τους κωδικούς σε αυτά;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν - 12:06:55

Τότε εγώ δε θα ολοκληρώσω ποτέ!!!! Δεν γίνεται ρε παιδί μου αφού έχω αυτό το βουρρρρ που με πάει μονίμως σε μπαχαλοκαταστάσεις! Κι εντελικά δε θέλω να αριστεύσω!!!! Δε με νοιάζει θέλω μόνο να κάνω τη δουλειά μου σωστά όποια είναι αυτή. Το τρώω που το τρώω το πακέτο αυτής της ζωής τουλάχιστον μη πάει χαμ΄΄ενη.

Γιατί σκορπίσαμε;;; Αυτό το παράπονο κι η απορία θα με φάει. Γιατί;;; Ποιο σύνδεσμο μας πήραν και σκορπίσαμε; Τι λάθος έγινε; Ποιος το κανε; μήπως εγώ; Δε ξέρω. Είμασταν πολλοί. Είμασταν μαζί. Είμασταν ομάδα. Τ΄'οτε κάποτε κάπου που όλα ήταν αλλιώς. Αναστενάζετε χωρίς λόγο για κάτι που σας πονάει μέσα σας σαν το μπαγάζι που δε μπορείς να ξεφορτωθείς σαν ρημαδιασμένη θύμηση που σου λέει.......πιάσε με αν μπορείς...............και δε μπορείς!!! Βουρκώνεται στα καλά καθούμενα όταν κοιτάτε γύρω σας έτσι στ αμέριμνα και ξαφνικ΄α κάνει διακοπή το μυαλό και σαν για λίγο να μην είστε παρών εκεί ακριβώς που είναι και το σ΄΄ωμα σας και βουρκώνεται σα να στε μισοί;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν - 12:09:00

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Il570xn274026110ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Il570xn274026532
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν - 12:41:29

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 3994858278ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 3994858278ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 3994858278

Το άλλαξες!!! ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 725582281Μ αρέσει πάααααααααααααααααρα πολύ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν - 12:44:45

Η χρονιά των αλλαγών ... υπέροχο avatar ladosifa μας.
Μου αρέσει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν - 12:54:41

Ω!ναι καλέ μου φίλε,η χρονιά των αλλαγών με τα υπέροχα δώρα του.
Την εικόνα δεν την εντόπισα εγώ,μπήκε η Αριστέα μέσα στο ασυνείδητο μου,[πως αλλιως να το πω;δεν βρίσκω λέξη] και την ξετρύπωσε.Αυτήν,καθώς και άλλες που ταιριάζουν.
Όμως επέλεξα την συγκεκριμένη γιατί είναι μια εικόνα που την βλέπω από παιδί.
Όλες τις οι εικόνες και αυτές που βάζει εδω και οι μουσικές και τα λόγια,είναι ένα θαύμα ενθύμησης.

Χαίρομαι πολύ που είσαι μαζί μας Μανθάνων μη κάμνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν - 13:04:55

[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν - 13:09:31

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Il570xn274026532

Η κάτι περιμένουν η κάτι έχασαν η σα να κάτι τους έσωσε και βρεθηκαν ξαφνικα αλλου..........κάτι κάποιος τις έσωσε........αλλά και κάτι έχασαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν - 13:38:45

δε πάω καλάααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ξέρεις τι θέλω;;;;;;;;;;;;;; Να την β΄αλω εδώ έτσι τεράστια να πιάσει όλη τη σελίδα η φωτο και και και καιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Φεύγω πάω έξω θα εκραγώ παω να πάρω τους δρόμους πάω γιατί δεν................................................................................................................................................εφυγα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν - 0:29:14

Σήμερα έζησα μια εμπειρία κα-τα-πλη-κτι-κη!!!! Εγώ έχω μια φιλενάδα που είναι αστροφυσικός. Στο σπίτι της στη ταρ'ατσα έχει ένα μεγάλο τηλεσκόπιο. Το χει κάνει εκεί π'ανω εργαστήριο!! Τεσπά! Μ άφησε να δω και μου δειξξε ένα σμήνος αστεριών. Ρε παιδιά!!!! Τι καταπληκτικό συναίσθημα ηταν αυτό;;; ούτε ξέρω που κοίταζα αλλά σκεφτόμουνα ότι εκεί ζούνε κάποιοι ίσως αδ'ρφια μας χαμένα. Σκεφτόμουνα ότι κάπου εκεί υπάρχουν γιακάποιους χαμένες πατρίδες και για κάποιους μελλοντικ'ς. Σκεφτόμουνα και προσπαθούσα να δω με τη καρδιά μου και σας ορκίζομαι γ'εμισαν τα μάτια μου δάκρυα. Ένιωθα τόση ζωή παντού και παντού πλάσματα κι όντα που ζου"νε τις ζωές τους κι η καρδιά μου χτυπούσε σαν τρελή!!! Δε μπορώ να πάρω τα ίσα μου. Θέλω να κλάψω!!! Κοιτάζω γύρω μου και λ'εω γαμωτοοοοοοο!!! Δε με χωράει το σπιτιιι! Δε φεύγει από μ'σα μου αυτή η αίσθηση που ταν πολύ δυνατή!!!!! Αφού κλείνω τα μάτια και νατα τ αστέρια τατουάζ!!!! Μοιάζουν όλα αλλι'ωτικα αυτή τη στιγμή!!! Δεν ήξερα Αιθηρόη!!! Με πήραν και με σήκωσαν είχες δίκιο!!! Θα πάρω τηλεσκόπιο!!!! ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΟ!!! Ήθελα να ξερα όλοι αυτοί που τα κοιτάνε κάθε μ'ερα και τα μελετάνε πως γίνονται μέσα τους; Πωωω! Ένα μυαλό ουρανός!!!! Ηθελα να σας τα πω πριν π'αω για ύπνο. παω να ταξιδευτώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν - 19:07:44

Συμφωνώ για το τηλεσκόπιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ουμπέρτο Έκο-Το όνομα του Ρόδου-Ο διάλογος για το γέλιο.
» ΕΩΣ ΠΟΤΕ;
» Δεν θα πεθάνουμε ποτέ...
» Πότε θα αλλάξει ο κόσμος;
» ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ (ποτέ δεν είχα...)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ Ή ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ;-
Μετάβαση σε: