H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!

Πήγαινε κάτω 
+10
markos
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
sofaki
Ασταρτη
ANIMA
Αιθηρόη
kirka
ioessa
ilia
maggisoula
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 29 Ιαν - 11:18:49

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 39657736878213980450826
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 29 Ιαν - 13:25:28

Τι στε εσεις βρε!!!!!! Μου φτιάξατε τη μέραα! Αστάρτη αυτό είναι απ τα αγαπημένα μου τραγούδια!!! Ευχαριστώωωωωωωωωω!!!!!! Μμμμμμμμμμμ....περίεργο. Σ ένιωσα σα καποια που μου λείπει πολ΄υ. Τεσπα! ioessa! ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 3169671233 Ναι!!! με τεττοιο κρύο για βόλτα με τη σκούπα είμαστε! και πες ότι το κ΄άνω το διάβημα.....η σκούπα θ αντέξει να σηκώσει εμένα την κουβέρτα το πάπλωμα και την φλοκάτη; Χα χαχαααα! Θα με βλέπουν από κάτω και θα φωνάζει ο κόσμος ωωωωωωωω μια εξωγήινη αρκούδααααα!!!! nnan μου αυτή η σκούπα είναι παλιό μοντε΄λο. ¨εχω πάρει μια της φίλιπς τούρμπο! Και καταδύσεις κάνει άμα θες! Λοιπόνπάλι βλακείες λέω σταματάω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ασταρτη

Ασταρτη


Ηλικία : 52
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Δίδυμος
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 11

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 29 Ιαν - 15:20:54

Nα τη παμε βρε παιδια τη βολτα ολες μαζι.
Μια βολτα της ψυχης μας, οπου συναντιομαστε και περναμε τελεια, γιατι εχουμε η μια την αλλη!! ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 3260818684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 1 Φεβ - 11:20:44

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 16083495

αχ ωραία θα ήταν!!!! Αλλά με τον ένα η τον αλλο τρόπο την κάνουμε την βόλτα. αρκεί ναχεις ταξιδιαρικο νου. Πολλά φιλιάαααα αγάπες μου!!!!!!

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2147529457 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2147529457 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2147529457 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2147529457
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 1 Φεβ - 12:22:03

Καλημερα ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1662243607

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑ ειναι ο μηνας των τρελων και των ερωτευμενων. Ή των τρελα ερωτευμενων ...
χεχε
τι σου χω εγω τι σου χω γω για να αποκρεεψεις;
Κλειστα τα ματακια...μην κλεβεις!
Αν.. συνδιασεις μια σκουπα ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 39657736878213980450826

την Siemens στα κοκκινα (βλ. κος 'πρεσβης' Παπαδημος, συγνωμη κυριε Παπαδημο..αλλα...) ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Indexih

και την εικονα στο προφιλ σου ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 16-11

ισον την στολη σου ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ !!!!!!

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 73030702



ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 153fs550051
Καλες Αποκρεες Αριστουλα μας ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 σε ευχαριστω που εισαι εδω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 1 Φεβ - 21:43:21

ΔΕ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!! Χα χα χαααααααααααα χαααααααααα! Αχ θα πεθάααανω!!!! ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1685985038 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1685985038 Είσαι θεοπάλαβη!!!! Χα χααχαααα! Οοοοκ! Το παίρνω! Ωι την τρελή τι έκανε! Χα χα χααααα! Σ αγαπάωωωω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 1 Φεβ - 23:19:53

και εγω σε αγαπω
και ειναι χαρα μου ,που σε εκανα να γελασεις ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 894006417

και ξερεις τι; Και μενα μου λειπει, αλλα καταλαβαινω και την σκεφτομαι παντα ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 3260818684
ηθελα να το μοιραστουμε μαγισσουλα μου αυτο ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 1 Φεβ - 23:24:27

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Scaled.php?server=19&filename=hearts10e

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 14724201
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 1 Φεβ - 23:29:46



Καληνύχτα ψυχάκι.......

Καληνύχτα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Φεβ - 13:03:01

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Planetearth13848

ειναι πανέμορφη ρε παιδιά!!!!!!!!! Ο πιο όμορφος πλανήτης!!!!!! Στην Αιθηρόη είπα ότι μου ρχεται να βγω εξω να κυληστώ πάνω της αλλά φυσικ΄α δεν μπορώ να το κάνω για ευνόητους λόγους! Θα με μαζέψουν και δεν έχω μαγειρέψει ακόμα! Τι νοικοκυρά χριστέ μου!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Φεβ - 13:13:36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ασταρτη

Ασταρτη


Ηλικία : 52
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Δίδυμος
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 11

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 7 Φεβ - 22:24:28

Γεια σου μαγισσουλα και ολοι οι αλλοι!
Σας ευχαριστω ολους για την υπεροχη παρεα.
Παρεπιπτοντως ειμαι η Μαιρη!!




https://www.youtube.com/watch?v=2bfdY42VKAk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 8 Φεβ - 12:32:37

Αχ ρε κορίτσια! Είστε φοβερές! Τι γέλιο έκανα χθες που τα διάβαζα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 18 Φεβ - 14:40:27

Κάποια στιγμή, η Αιθηρόη πρότεινε να μαζέψουμε βότσαλα… όποια από τις τρεις μας έβρισκε τα ομορφότερα, θα της έφτιαχνε ένα κολιέ από κοχύλια…

Έτσι κι έγινε… κι όπως φαντάζεστε… υπήρξε διαφωνία μεταξύ των τριών… η κάθε μία μας, ήταν βέβαιη πως είχε τα ωραιότερα…


Η Γιαγιά μου, έφτιαξε το κολιέ για την Μάρθα.

Το βράδυ ήρθε στο κρεβάτι μου να με σκεπάσει…

«Πιστεύεις ακόμα πω εσύ είχες τα καλύτερα βότσαλα;» με ρώτησε…

«Μα ήταν τα καλύτερα!» της απάντησα.

Σηκώθηκε και βγήκε από το δωμάτιο. Σε λίγο γύρισε με μία πάνινη τσάντα…

Με ανασήκωσε και άδειασε στα πόδια μου χούφτες από βότσαλα…

«Ξεχώρισε ποια είναι τα δικά σου!»…

Δεν μπόρεσα… ήταν όλα όμορφα…


¨εχεις ένα τέλειο τρόπο να λες κάποια πράματα και με λίγα λόγια να εξηγε΄ις τις πιο ανώτερες ιδέες! Και εχεις δίκιο Αιθηρόη μου!

Αλλά.....................

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 18 Φεβ - 15:55:33

Καλησπερα Αρισταια μουας ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2473281379 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1662243607 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 3260818684 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271

ριξε μια ματια εδω http://www.aoratos-naos.com/t1151-topic που σ αγαπω πολυ πολυ πολυ

ειναι στην καμαρα μιας υπεροχης ανεμωνας ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 4088188550 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1472744271
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 29 Φεβ - 10:44:36

Αποφασίζω να ζω
αποφασίζω να χαίρομαι
αποφασίζω να ευχαριστώ
αποφασίζω να επιλέγω
αποφασίζω να μην επηρεάζομαι
αποφασίζω να μάχομαι


αποφασίζω να δρω
αποφασίζω να είμαι ευγνόμων
αποφασίζω να αγαπώ
αποφασίζω να χαρίζω
αποφασίζω πάντα να δίνω

αποφασίζω να γελώ
αποφασίζω να χορεύω
αποφασίζω να μιλώ
αποφασίζω να ανοίγομαι

αποφασίζω να Πιστεύω
αποφασίζω να καλλιεργώ τον καρπό του πνεύματος
καιι όχι του σώματος,

αποφασίζω να αγαπώ
κι όχι να ερωτεύομαι

αποφασίζω να ζω κι όχι να κοιτάζω την ζωή,
Χάρη σε εκείνον που μου δίνει δύναμη
γιατί γνωρίζω ότι μόνο με την δική μου

δεν θα μπορούσα να κάνω τίποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=Poems&act=details&poem_id=169951
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 29 Φεβ - 10:51:34

Αυτοσεβασμός σημαίνει αποφασίζω να σταματήσω ό,τι μου φέρνει θλίψη. Όταν αποφασίζω να καθίσω στο θρόνο του αυτοσεβασμού μου, τότε κάθε αδυναμία μου, επειδή οφείλεται σε αυταπάτες, διαλύεται αυτόματα...

Η θλίψη μολύνει την αντιληπτική μας ικανότητα γιατί την ακολουθούν η κριτική, η κακεντρέχεια, το παράπονο και η απαισιοδοξία. Η καρδιά στεγνώνει... Είναι μία από τις αρνητικές συνήθειες που μαθαίνουμε στο πέρασμα του χρόνου για να έλκουμε την προσοχή των άλλων και να δικαιολογούμε την εσωτερική μας αδράνεια για αλλαγές που θα μας κάνουν αληθινότερους. Εν αγνοία μας βέβαια διότι πρόκειται για την πιο καλά κρυμμένη 'συνωμοσία' στον κόσμο...: Την ευτυχία και τη θλίψη μας την δημιουργούμε εμείς. Είναι δύο από τις επιλογές μας και δημιουργίες μας. Ξεκινούν και οι δύο με μία σκέψη...



- "Και πώς να έχω αυτοσεβασμό; Πώς να έχω ευτυχία με τόσα που συμβαίνουν; Ποιος είναι ο θρόνος του αυτοσεβασμού;" " ρωτά καταιγιστικά όπως πάντα ο νους

- "...πώ πώ γλυκέ νου , πολλές ερωτήσεις έχεις μαζεμένες... να τις πάρουμε με τη σειρά για να μπορείς να έχεις το βίωμα της απάντησής τους;", απαντά υπομονετικά η διάνοια.

- "εντάξει... ποιος είναι αυτός ο μαγικός θρόνος που είπες στην αρχή; ;"... ρωτά γαλήνια ο νους έτοιμος να τα πάρει όλα από την αρχή ένα ένα...

- "Γλυκέ φίλε, νου... οθόνη αλλά και πληκτρολόγιο των σκέψεων και των συναισθημάτων της ψυχής... ο αυτοσεβασμός είναι η εσωτερική κατάσταση της ψυχής όταν βιώνει την αληθινή της ταυτότητα και φύση... Όταν στην αφοσιωμένη εσωτερική σιωπή η ψυχή περνά από την αναζήτηση της αυτογνωσίας στην εμπειρία της αυτογνωσίας: Βιώνει ότι είναι ένα αιώνιο, απεριόριστο όν, διαφορετικό από την ύλη και τους ρόλους που παίζει σε συνεργασία με αυτήν. Βιώνει τον εαυτό ως μια ύπαρξη μέσα σε ένα σώμα και ως ένα ηθοποιό που παίζει ρόλους στο σκηνικό της ζωής."

-"...αν εστιαστώ καλά στις σκέψεις αυτές βιώνω ελευθερία.... αυτή η ελευθερία με κάνει να νιώθω ολοκλήρωση και αγνότητα: τίποτε δεν χρειάζεται να προσθέσω στην ύπαρξή μου για να πάρω αξία και σεβασμό... δεν νιώθω την έλξη να χρησιμοποιήσω τις αδυναμίες μου για να πάρω αυτό που θέλω...;" λέει ο νους βυθισμένος στην πνευματική εμπειρία του αληθινού εαυτού...

-"Βιώνεις λοιπόν ότι η ευτυχία είναι μία από τις εσωτερικές σου ικανότητες; Ότι είναι θέμα πνευματικής επίγνωσης; Όταν βρίσκεσαι στη συνειδητότητά αυτή η ευτυχία είναι φυσικό εσωτερικό προϊόν που θέλεις άμεσα να το μοιραστείς με τους άλλους."... απαντά η διάνοια χαρούμενη που ο νους είχε μια όμορφη πνευματική
εμπειρία .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 29 Φεβ - 13:08:56

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Scaled.php?server=59&filename=sourceprismroles400001
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 6 Μαρ - 9:49:57

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 6 Μαρ - 9:50:58

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Μαρ - 14:05:27

ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ!

Αυτό θα πω σήμερα τίποτα άλλο!!!!!!!



ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 2945718842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Μαρ - 16:28:49

μαγισουλα...ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1831363116 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1831363116 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 1831363116 ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 3248139268 κι εγω επισης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ!!!!!!!!!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ - 10:29:25

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με λένε Ελλάδα-My name is Greece   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ - 10:32:44

.

Με λένε Ελλάδα, είμαι μητέρα και τα παιδιά μου είναι οι Έλληνες!
Βρίσκομαι στην Ευρώπη! Είμαι μικρή χώρα, μια κουκκίδα στον παγκόσμιο χάρτη, έχω όμως το καλύτερο "οικόπεδο" στον πλανήτη...!

Διακρίνομαι για την Ιστορία μου...,
τους Αγώνες μου...,
την Αντίστασή μου...,
την Ψυχή και τον Πατριωτισμό μου!!!
Όλοι με ζηλεύουν... Πάντα με ζήλευαν γι αυτό και πάντα είχα εχθρούς!
Πολεμούσα κι Αντιστεκόμουν με όλη μου την δύναμη...
και στο τέλος τα κατάφερνα!!!

Κι εκεί που όλα ήταν ήσυχα... μ αιφνιδίασαν και τρόμαξα!!!
Ο εχθρός με χτύπησε εσωτερικά... Πονηρά και Ύπουλα...
όχι όπως τις άλλες φορές...
Ζούσε "σπίτι" μου, τον είχα με τα παιδιά μου αλλά...
ήταν καλά καλυμμένος και δεν φαινόταν...
Ξεγέλασε ακόμα και μένα!!!

Προσπαθώ να τον αντιμετωπίσω αλλά...
πολλά απ τα παιδιά μου τον υποστηρίζουν...
κι αντιστέκονται σε μένα!
την ίδια τους την μάνα...

Έχουν φτάσει σε σημείο να με περιγελούν...
να με κοροϊδεύουν...
να με πουλάνε...
να μην με αναγνωρίζουν...!!!

Είμαι Πικραμένη...
Τρομαγμένη...
Εξουθενωμένη...
αλλά δεν θα το βάλω κάτω!!!

Με το κεφάλι Ψηλά θ Αγωνιστώ...
και θ Αντισταθώ, όπως έκανα πάντα...
Μπορεί να γονατίσω... αλλά θα παλέψω...
και θα νικήσω!!!

Την Ψυχή και τον Πατριωτισμό μου δεν θα μου τα πάρουν ποτέ!,
ούτε και πρόκειται να με φτάσει κανένας σ αυτά...
Δεν πρόκειται να Παραδοθώ...
να Πουληθώ...
και να Πεθάνω για το χατίρι κανενός...

'Άλλωστε...
ποιά μάνα εγκαταλείπει το σπίτι και τα παιδιά της...

Joya Koun


My name is Greece, I'm a mother and my children are the Greeks!
I'm in Europe! I'm a small dot on the world map, but I have the best plot in the world...!

I am well known for my History...,
my Battles...,
my Resistance...,
my Soul and my Patriotism!!!
Everyone is jealous of me...Always have been, that is why I always had enemies.
I Fought my battles and Resisted
with all my strength...
and at the end I was always successful!

Suddenly, when everything was quiet... they surprised me and I got scared!!!
The enemy struck internally... Manipulative and Insidiously...
not like the other times...
It lived with me, at my "home", with my children but...
it was well hidden and it did not appear...
and it even tricked me!!!

I am trying to deal with it but...
many of my children support it...
and they contradict me!
their own mother...

To the point that they laugh at me...
making fun of me...
selling me...
not recognizing me...!!!

I'm very Bitter...
Scared...
Exhausted...
but I will not give up!!!

With my head held High I will Fight...
and I will Resist like I always have...
It might be difficult but I will fight...
and I'll win!!!

They will never take away my Soul and Patriotism
and no one will be like me...
I will not Surrender...
I will not Sell myself...
and I will not Sacrifice myself for anyone...

Anyways...
which mother abandons her home and her children...

Joya Koun
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!   ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ - 11:13:31

ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΙΔΕΑ ΠΟΣΟ ΜΑ ΠΟΣΟ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΑΔΙΑΦΟΡΑ ΚΙ ΑΖΗΤΗΤΑ ΟΣΑ ΛΕΤΕ ΓΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ!!!!! ΠΕΞΤΕ ΤΟ ΟΣΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΙ ΘΕΤΕ! ΠΕΞΤΕ ΤΟ ΟΣΟ ΘΕΤΕ ΕΞΥΠΝΟΙ ΚΑΙ ΔΗΘΕΝ ΚΑΙ ΤΑΧΑΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΕΙΡΩΝΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ! ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΞΟΚΛΑΜΕΝΗ ΤΑΧΑ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΗΡΑΝ! ΒΡΕ ΟΥΣΤ! ΚΑΙ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΜ ΠΑΡΤΟΝ ΚΑΤΩ! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΧΥΜΗΞΩ ΚΑΤΑΠΑΝΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΖΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΠΑΜ! ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ.......................ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΚΑΛΙΑ ΜΟΥ! ΧΤΥΠΑΤΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ! ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΣΑΚΙΣΕΤΕ ΕΔΩ ΤΟΠ ΠΝΕΥΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΗΓΗ ΠΟΥ ΔΙΑΧΕΕΤΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ..ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΠΟΔΥΝΑΜΩΘΕΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΚΕΡΟΤΗΤΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΙΑΚΟ ΚΑΙ ΒΑΘΥΤΕΡΟ ΓΕΓΟΝΟΣ! ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΤΡΑΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ! ΕΓΩ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ! ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.........ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΟΛΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ! ΟΞΥΓΟΝΟ! ΧΩΡΟ! ΑΝΑΣΑ! ΚΙΝΗΣΗ! ΡΟΗ!

ΟΧΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΤΟΠΝ ΣΚΑΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΑΘΗΤΟΣ! ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΑΝ ΕΙΧΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΡΟΓΟΝΟΙ ΜΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΦΩΣΑΝ ΚΑΛΑ Σ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΦΩΤΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ! ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΤΑΝΟ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΑ ΠΑΝΤΑ ΨΗΛΑ ΣΤΑ ΑΣΤΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΤΥΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΤΑ! ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΤΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΣΚΟΤΑΔΙ ΑΛΛΑ ΑΣΤΡΑ!

ΔΕΝ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΑΤΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ. ΜΕ ΚΟΙΜΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ! ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΜΗΣΑΤΕ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΛΙΓΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2000 ΧΡΟΝΙΑ ΣΚΛΑΒΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΟ! ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΕΓΩ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΝΑ ΠΟΛΕΜΑΩ 2000 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΑΠΟΣΤΑΣΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΛΙΑΣΤΩ ΛΙΓΟ! ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟΣ ΕΙΜΟΥΝΑ ΟΧΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΣ!

ΕΛΛΗΝΕΣ ΒΡΙΣΤΕ ΟΣΟ ΘΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΑΛΕΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ. ΕΓΩ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΨΗΛΑ! ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ! ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΕΓΩ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ!



ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ουμπέρτο Έκο-Το όνομα του Ρόδου-Ο διάλογος για το γέλιο.
» ΕΩΣ ΠΟΤΕ;
» Δεν θα πεθάνουμε ποτέ...
» Πότε θα αλλάξει ο κόσμος;
» ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ (ποτέ δεν είχα...)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ Ή ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ;-
Μετάβαση σε: