H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!

Πήγαινε κάτω 
+12
lordos
markos
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
inei777
spathi
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
kirka
ioessa
Nenya
angels1
ilia
maggisoula
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 7 Σεπ - 19:18:01

Καλησπέρα ομορφιές μου! Γύρισα επιτέλους! Ελπίζω ναεισται όλοι καλά. Ελειψα πολύ αυτή τη φορά! Είμαι από χτες λες και ήρθα σε άλλο πλανήτη! Θα συνέρθω όμως που θα πάει! Ήρθα όμως πιο δυνατή. Για άλλους καλό για άλλους κακό! "εχει ο θεός για όλους λένε. Τεσπα! Αιθηρόη μου! Χιλιόκαλή μου σε σκεφτόμουν πολύ συχνά κι χιλιόευχομαι να εισαια καλά. Εχω όμως μια πολύ σοβαρή ερώτηση για σένα! Πότε θα σταματήσεις να μαζεύεις και τα φίδια στο κόρφο σου; καλά ξερω τι θα μου πεις. Τεσπά. Κι έτσι για να χαρείς θα σου πω ότι έσπασα το φράγμα και πήγα παραπέρα. Είμαι καλύτερα από ποτέ!!!!!!!!! Σου έστειλα μια κατεβασιά κείμενο ελπίζω να έχεις κουράγιο να τα διαβάσεις.! Θα τα πούμε σύντομα ομορφιές μου! Έχω αποστολή να κάνω αυτό το αχούρι σπίτι πάλι! Ως τότε ευχομαι σε όλους μάλλον σε κάποιους να κάνουν το ίδιο. Ξέρουν αυτοί. Κάποια πραματουδια δεν αλλάζουν πότε ρε παιδί μου κι ας τους χαριζεις τον ουρανό με τ άστρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 13 Σεπ - 9:05:03

Μια από αυτές τις μέρες θα σας πω ένα παραμύθι. Που θα λέει όμως μια αληθινή ιστορία. Π΄αω να πιω αυτό το ρημαδοκαφέ! Φιλούκλες! Και να χετε μια καλήν ημέρα άρχοντες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 6 Οκτ - 10:20:27

Καλημέρα ομορφιές μουουουουου!!!!!!!!!!
Κάρα μου ελπίζω να είσαι καλά. Πάντως να ξέρεοις πως μας λείπει η παρουσία σου! Πολύ πολύ!!!!!
Κίρκαααα!!! Που γυρνωβολάς βρε αλητρόνι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 6 Οκτ - 11:09:02

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcQxcBMTdIRYAveIW4IBv3GumxlFtfdbrsoijUSp1TtCPVC2vziBX9zjmFPEτο καφεδακι μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 6 Οκτ - 11:16:06

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 14724201 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcRxyi_KrNoRVZDJHomQU-jKGUu7hedfac3HJXDGOvgj6zzg5uyvεφερα και γλυκακια...αλλα μαλλον αργησα κι εφυγες...δεν μπορουσα να διαλεξω!ειμαι λιιιιγοοο γλυκατζου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 7 Νοε - 14:06:06

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Ellinikoskafeso
Μαγισσούλα!!!!Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 2986840390
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 13 Νοε - 1:45:38

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Magically-fairy-live-wallpaper-11-1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 13 Νοε - 15:07:05

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 71756305

Κορίτσια κι αγόρια μας ένα γλυκάκι για όλους με πολ΄υ αγάπη! ilia moy σ ευχαριστώ κοριτσάρα μου! ¨εκλεισα ταα 45 κααι γίνομαι............ μισό να σκεφτώ................. 35 καλά είναι μην το παραχέσουμε! Χρόνια μου πολλάαααααα! Γιατί είναι ωραίο να μας ευχόμαστε χρόνια πολλά και γιατί και μόνη μου κάνω κερκίδα και δεν θυμάμαι ποιος το είπε κάποτε αυτό! Συνήθως όταν γιορτάζουμε μας κάνουν δώρα. Εγώ συνηθίζω να κάνω δώρα όταν γιορτάζω. Κι έτσιόπως γνωριζόμαστε και υπάρχουμε εδώ σε αυτόν τον υπέροχο κήπο της Αιθηρόης κι αυτό το είπε κάποτε η Καρα μας που δεν την βλέπουμε συχνά, το μόνο που μπορώ να σας χαρίσω είναι την αγάπη μου. Και μπορε΄ι να είμαι λίγο κάπως αλλού γι αλλού. Αλλά σας αγαπώ πολύ με το μυαλό μου και την καρδιά μου. Εκεί μέσα ζήτε και είστε ολοζωντανοι και πραγματικοί. Σας μιλάω εκεί και σας βλ΄πεω. Αγαπες μου σας ευχαριστώ πολύ για όλα και πάνω απ όλα για την υπομονή σας και την ανέχεια σας στα παράδοξα του μυαλού και των τρόπων μου.

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 21290123
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 13 Νοε - 15:13:25

Σας χρωστάω κι ενα παραμύθι ε; Το ξέχασα τελείως η κακούργα! τώρα δεν προλαβαίνω αλλά το βράδυ θα το γράψω. η άυριο γιατί δεν ξέρω τι ώρα θα φύγουν οι επισκ΄πετες μου. Φιλιάααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spathi

spathi


Ηλικία : 34
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 60

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 13 Νοε - 15:34:25

Χρόνια πολλά κοριτσάκι! Ν σαι πάντα καλά! Ευτυχισμένη κ υγιής! Κ ν σου πω! Μην αλλάξεις ποτέ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 13 Νοε - 21:01:33

Μαγισσούλα μου χρόνια πολλά!!!!!!!!! οτι επιθυμεις!

Ωραιο το γλυκάκι σου! Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 1662243607
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 13 Νοε - 22:01:10

Χρόνια πολλά!!!!δεν έχει σημασία πόσο γίνεσαι αλλα πόσο νιώθεις Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 14724201 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 2238522814 .....σου εύχομαι τα καλύτερα για σένα κ την οικογενειά σου!μακιααααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 17 Νοε - 21:23:24







Καληνύχτα αγάπες μου και όνειρα γλυκά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 1 Δεκ - 10:58:55

Maggisoula , μια σελίδα http://pyrisporos.blogspot.com/search/label/%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BB%CF%8E%CE%BD%CE%B9%CE%BF%CF%82που θα σου αρέσει πολύ έχει πληροφορίες που θέλεις , νομίζώ επειδή μπορεί και να τις ξέρεις.
Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 1059784619 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 894006417 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 2 Δεκ - 13:10:41

τζα!!! Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 326707096 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν - 19:28:24

Eυχαριστώ ioessa moy! Φιλάκιααααααααααααα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 1 Φεβ - 22:30:13



Μαγισούλα είδα καλά σκούπα είναι αυτή? Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 1685985038 ώραία το έκανες συγνώμη που γελάω σε βλέπω απο το προηγούμενο άβαταρ με την μορφή της σοφής Ινδιάνας παρέα με μια σκούπα . Η σοφή Ινδιάνα παραμένει αλλα έχει και υποχρεώσεις οικοκυρικές. Μη νομίζεις και εγώ τα κάνω αυτά άσχετα αν μένω με την μαμά μου πρίν ώρα είπα ότι θα βάλω αλλα έμπλέξα με τα διαδύκτιο και τώρα είναι αργά έπληνα τα πιάτα όμως .
φιλιά Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 1 Φεβ - 23:09:24

Καλη μου ιοεσσα , αυτη ειναι μια σκουπα ειδικων οικιακων ....χρησεων Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 14724201

κοιτα http://www.aoratos-naos.com/t1563p27-topic#8846
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 1 Φεβ - 23:17:21

ioessa μου σου αρέσει η σσκούπα μου; Μόνο μαγείρεμα δεν κάνει! ¨αλλη το σκαρφίστηκε το σκηνικόν! Η nnan! Τι κατεεβάζει το μυαλό της ώρες ώρεες!!! Μ έστειλε! Χα χααα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 2 Φεβ - 11:09:20



Nανν Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 4088188550 ΄ναι γενικών χρήσεων παπαδήμο και όλους τους συναφείς κυριούς΄ η( σκούπα φιλιψ ρουφάει την σκόνη απο μακριά ) Ετσι δεν έλεγε κάποτε η διαφήμηση το θυμάμαι και να που ξαναήρθε πάλι .Αντε να βάλουμε μια σκούπα να καθαρίσουμε λίγο σαν καλές νοικοκυρές που είμαστε .Μπας και καθαρίσει ο τόπος

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 1059784619 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 894006417 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 2 Φεβ - 13:08:45

Ioessa μου, ΚΑΛΗΜΕΡΑ ¨)

Ολοι αυτοι θελουν και εχουν την πιστη να την γλυτωσουν οι ιδιοι και να την πληρωσει ο ελληνικος λαος.Ομως ο ελληνικος λαος, αρχιζει και δεχεται πιεση. Στα μεγαλα κεντρα της χωρας μας, οπως η Αθηνα, η πιεση αυτη ασκειται πολυ μεγαλυτερο χρονικο διαστημα, και η υπομονη εχει εξαντληθει. Η χωρα μας ομως , εχει πολλα νησια,ΠΟΛΛΑ...και αυτα ακομα δεν εχουν πεινασει. Θα πεινασουν ομως, αυτο θα ναι το τελευταιο καλοκαιρι, εκτος κι αν, αποφασισει η κεντρικη τραπεζα,(βλ. γιουροπα), οτι ισως δεν ειναι το καλυτερο η διασπαση της, γιατι γι'αυτο περιμενει η μαμα Αμερικα.Η Ευρωπη πρεπει να αποφασισει αν θα υποκυψει στην σκλαβια της Αμερικης παυλα, Γερμανιας. Αυτο θα επιτευχθει με την διασπαση της. Αν τα κρατη κοψουν την παυλα τραπεζα, τοτε κατι γινεται.Αλλιως παμε για παγκοσμιο νομισμα,παγκοσμιο φαι, παγκοσμιο νερο, φαρμακα, θανατος και οι πλουσιοι θα επιβιωσουν. Γι'αυτο λεω να κατσουμε ολοι κατω , να κλεισουμε τα ματια, και να προσευχηθουμε στην Δυναμη. Βλεπε το υπεροχο δωρο της Αιθηροης η γλωσσα της Θεϊκης Μητρας. Επισης λεω να τα μαζεψε οσοι μπορειτε και να απομακρυνθειτε απο τα μεγαλα αστικα κεντρα. Το τσιμεντο δεν τρωγεται, εκτος και αν παρεις το κομπρεσερ.
Ο ελληνικος λαος ,λοιπον, θα υποστει εντος ολιγου χρονου,ισχυρη πιεση. ΟΤΑΝ ΠΙΕΖΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ, ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ..
οποτε θα εχουμε την απαρχαιωμενη καταληξη ΑΙΜΑ. Πολυ λυπαμαι, αλλα δεν νομιζω να πιστευουν οτι ο απλος λαος θα ανεχτει πολλα ακομα αν δεν του δωθει το σωστο "ανταλλαγμα" ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ, ΔΙΝΕΙΣ και το αντιστροφως αναλογο.
Και αυτοι δεν εχουν ΔΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ενω ο απλος λαος δεχεται να πληρωσει ΝΟΙΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ. Κακουργοι, ζηλιαρηδες, δολοπλοκοι, ΖΩΝΤΑΝΑΑΑΑΑ ε παλιο ζωντανα.
Εγω δεν εχω την θεληση να χαρισω την σωτηρια μου σε κανεναν.Γι΄αυτο δεν θα σπασω κανενα κεφαλι, αν και δεν το χω καλοσκεφτει ακομα...μπορει και να το ανεχτω ξανα ολο αυτο, τι ειχαμε τι χασαμε..να το θυμαστε αυτο
Ισως ο μεσιε πρεσβης παυλα τραπεζα, θα επρεπε να πει στο αφεντικο του, να αναθεωρησει το Συνταγμα, ΚΑΤΑΡΓΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΑΣΥΛΙΑ
ΔΕΣΜΕΥΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΥΠΕΥΘΥΝΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΡΩΤΗΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΟΥΣ
ΚΑΙ ΕΞΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ αλλα ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ γιατι ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ εχει ΨΥΧΗ και ειναι ΖΩΣΑ οχι σαν τις δικες σας τις κατωτατου...
Επισης να παρουν το προτζεκτ βενους και να παν στα αδερφια τους στην Αφροδιτη.
Εμεις ..τι ειχαμε, τι χασαμε
Εσεις .. δεν φοβαστε.. γιατι αλλωστε.. ?
ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ.. οτι λογαριαζετε χωρις τον ξενοδοχο
κι αμα νευριασεις τον ξενοδοχο, αυτος θα σε πεταξει ΟΞΩ.. εχει ξαναγινει πολλες φορες
Εσυ σαν φρεσκος Φρανκεσταϊν, εχεις βρει να κανεις το σεισμο, να τονε σταματας ξερεις; ΟΧΙ , να το θυμασαι αυτο.
Δεν φερω καμια ευθυνη, δεν μου ανηκει τιποτα, δεν περνω καμια αποφαση και αρνουμαι την οποιαδηποτε συμμετοχη
Γιά μας
...καλα σας ζαλισα παλι και θα εχουν σηκωθει οι τριχες στο κρανιο σας , αλλα επρεπε να μιλησω, βοηθεια μου
Καλημερα σας και παλι :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
inei777

inei777


Ηλικία : 52
Τόπος : athens
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 177

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 2 Φεβ - 13:19:08

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/rethirishaepoetryinei777/
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 2 Φεβ - 13:33:29

Καλη σου μερα inei777,
προσωπικα δεν ειμαι ετοιμη για συστηματα. Το χω στο πισω μερος του εγκεφαλου μου. Αλλα αυτη την περιοδο , τα συστηματα μου φανταζουν υποπτα. Πρεπει πρωτα να μιλησουν καποιοι (?) στο πως θα καταφερεις τον ανθρωπο, γενικα, να αλλαξει το σκεπτικο του ωστε να καταληξει στο συστημα. Γιατι ενα καινουργιο συστημα σ'αυτον τον πλανητη, προϋποθετει οτι ο ανθρωπος θα αποδεχτει να καταργησει πληρως οτι εχει να κανει με την σημερινη τεχνολογια και να τα χτισει απο την αρχη. Και φυσικα το πως θα γινουν ολα αυτα ΑΝΑΙΜΑΚΤΑ. Το πως θα εξασθενησει το θηριο, δηλαδη
Θα ηθελα λοιπον, αν συμφωνεις και εσυ, να σου φτιαξει η Αιθηροη μια σελιδα στο στεκι των φιλων και να μπορουν να κουβεντιασουν οποιοι νομιζουν, εκει. Αυτο που θα ηταν πολυ χρησιμο , ειναι ενας κοινωνιολογος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 2 Φεβ - 13:38:02

Ολοι αυτοι θελουν και εχουν την πιστη να την γλυτωσουν οι ιδιοι και να την πληρωσει ο ελληνικος λαος.Ομως ο ελληνικος λαος, αρχιζει και δεχεται πιεση. Στα μεγαλα κεντρα της χωρας μας, οπως η Αθηνα, η πιεση αυτη ασκειται πολυ μεγαλυτερο χρονικο διαστημα, και η υπομονη εχει εξαντληθει. Η χωρα μας ομως , εχει πολλα νησια,ΠΟΛΛΑ...και αυτα ακομα δεν εχουν πεινασει. Θα πεινασουν ομως, αυτο θα ναι το τελευταιο καλοκαιρι, εκτος κι αν, αποφασισει η κεντρικη τραπεζα,(βλ. γιουροπα), οτι ισως δεν ειναι το καλυτερο η διασπαση της, γιατι γι'αυτο περιμενει η μαμα Αμερικα.Η Ευρωπη πρεπει να αποφασισει αν θα υποκυψει στην σκλαβια της Αμερικης παυλα, Γερμανιας. Αυτο θα επιτευχθει με την διασπαση της. Αν τα κρατη κοψουν την παυλα τραπεζα, τοτε κατι γινεται.Αλλιως παμε για παγκοσμιο νομισμα,παγκοσμιο φαι, παγκοσμιο νερο, φαρμακα, θανατος και οι πλουσιοι θα επιβιωσουν. Γι'αυτο λεω να κατσουμε ολοι κατω , να κλεισουμε τα ματια, και να προσευχηθουμε στην Δυναμη. Βλεπε το υπεροχο δωρο της Αιθηροης η γλωσσα της Θεϊκης Μητρας. Επισης λεω να τα μαζεψε οσοι μπορειτε και να απομακρυνθειτε απο τα μεγαλα αστικα κεντρα. Το τσιμεντο δεν τρωγεται, εκτος και αν παρεις το κομπρεσερ.
Ο ελληνικος λαος ,λοιπον, θα υποστει εντος ολιγου χρονου,ισχυρη πιεση. ΟΤΑΝ ΠΙΕΖΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ, ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ..
οποτε θα εχουμε την απαρχαιωμενη καταληξη ΑΙΜΑ. Πολυ λυπαμαι, αλλα δεν νομιζω να πιστευουν οτι ο απλος λαος θα ανεχτει πολλα ακομα αν δεν του δωθει το σωστο "ανταλλαγμα" ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ, ΔΙΝΕΙΣ και το αντιστροφως αναλογο.
Και αυτοι δεν εχουν ΔΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ενω ο απλος λαος δεχεται να πληρωσει ΝΟΙΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ. Κακουργοι, ζηλιαρηδες, δολοπλοκοι, ΖΩΝΤΑΝΑΑΑΑΑ ε παλιο ζωντανα.
Εγω δεν εχω την θεληση να χαρισω την σωτηρια μου σε κανεναν.Γι΄αυτο δεν θα σπασω κανενα κεφαλι, αν και δεν το χω καλοσκεφτει ακομα...μπορει και να το ανεχτω ξανα ολο αυτο, τι ειχαμε τι χασαμε..να το θυμαστε αυτο
Ισως ο μεσιε πρεσβης παυλα τραπεζα, θα επρεπε να πει στο αφεντικο του, να αναθεωρησει το Συνταγμα, ΚΑΤΑΡΓΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΑΣΥΛΙΑ
ΔΕΣΜΕΥΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΥΠΕΥΘΥΝΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΡΩΤΗΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΟΥΣ
ΚΑΙ ΕΞΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ αλλα ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΜΙΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ γιατι ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ εχει ΨΥΧΗ και ειναι ΖΩΣΑ οχι σαν τις δικες σας τις κατωτατου...
Επισης να παρουν το προτζεκτ βενους και να παν στα αδερφια τους στην Αφροδιτη.
Εμεις ..τι ειχαμε, τι χασαμε
Εσεις .. δεν φοβαστε.. γιατι αλλωστε.. ?
ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ.. οτι λογαριαζετε χωρις τον ξενοδοχο
κι αμα νευριασεις τον ξενοδοχο, αυτος θα σε πεταξει ΟΞΩ.. εχει ξαναγινει πολλες φορες
Εσυ σαν φρεσκος Φρανκεσταϊν, εχεις βρει να κανεις το σεισμο, να τονε σταματας ξερεις; ΟΧΙ , να το θυμασαι αυτο.
Δεν φερω καμια ευθυνη, δεν μου ανηκει τιποτα, δεν περνω καμια αποφαση και αρνουμαι την οποιαδηποτε συμμετοχη
Γιά μας
...καλα σας ζαλισα παλι και θα εχουν σηκωθει οι τριχες στο κρανιο σας , αλλα επρεπε να μιλησω, βοηθεια μου
Καλημερα σας και παλι :)

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 2147529457 ¨ετσι στο τσακ μπαμ γιατί μ άρεσε αλλά έχω και δουλε΄ιες με τη σκούπα που μου φόρτωσες είχες δεν είχες!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!   Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 2 Φεβ - 14:38:07



Κορίτσια αυτά σκεπτόμουν και σκέπτομαι , έλεγα για τους Ανθρώπους που ζουν στο κρύο , που έχουν χάσει τα σπίτια τους , που το μόνο που τους έμεινε είναι η Αξιοπρέπια τους.Στην Ελλάδα ζούμε σε αυτήν την χώρα την ευλογημένη απο τον Δημιουργό του Συμπαντος .Πόνο και όργη μαζι ανακατεμένα και λές να απαλύνης τον πόνο σκεπτόμενη θετικα μα η οργη σου δείχνει ξανα και ξανα την εικόνα .Θέλεις να το παλέψεις όχι σένα για τους άλλους να τους δώσεις αγάπη με την σκέψη, ελπίδα , κουράγιο .Ότι σκεπτόμαστε γίνεται Νανν η σκέψη σου είρθε και σε μένα ας προσευχηθούμε για αυτούς ας ρίξουμε το φώς στην Ελλάδα μας να φύγουν αυτοί οι λιμοκοντοροι . Μπορεί να είναι έτσι΄ να γίνουν καλλίτερα αν δώσουμε ενέργια και όραματισμό στην σκέψη μας απο την αγάπη και την θέληση !
Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 1059784619 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 1059784619 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 1059784619 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 1059784619 Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!! - Σελίδα 2 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καφεδάκι σουβλάκι και κουτσομπολιό!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΣΧΟΛΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ.-
Μετάβαση σε: