H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου

Πήγαινε κάτω 
+7
maggisoula
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ahilleas
markos
ioessa
Αιθηρόη
manolia
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 18 Δεκ - 22:37:28

Εσεις οι γυναικες ολες........ παρτε μια βαθεια ανασα ..... αφουγκραστειται τι συμβαινει μεσα στα κεφαλια σας .... τι ακουτε , τι νιωθεται, τι βλεπεται..... ακουστε πολυ προσεκτικα, διοτι εκει μεσα γεννιεται το μελλον ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolia




Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 19

Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 19 Δεκ - 15:45:05

Μανθάνων μη κάμνε έγραψε:
[justify] Θα ήθέλα μόνο να σε παρακαλέσω ένα πράγμα, ΝΑ [color=blue]ΜΗ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,

Toν εχω χασει... προσπαθω να τον βρω αλλα ακομα δεν μπορω .
Μανθάνων μη κάμνε έγραψε:

Μείνε γαντζωμένη με το καλύτερο μέρος σου, τη ψυχή σου. Η τρυφερή

Ψυχη μου ποναει τοσο πολύ ...

Εσωτερικος κοσμος ? δεν υπαρχει ειμαι ενα ερειπειο ... ειμαι ενα αδειο σωμα που γεμιζει και υπαρχει και ζει μονο στην αγκαλια του ανθρωπου μου....


Ποναω βουλιαζω ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 19 Δεκ - 17:54:12

manolia έγραψε:
Μανθάνων μη κάμνε έγραψε:
[justify] Θα ήθέλα μόνο να σε παρακαλέσω ένα πράγμα, ΝΑ [color=blue]ΜΗ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,

Toν εχω χασει... προσπαθω να τον βρω αλλα ακομα δεν μπορω .
Μανθάνων μη κάμνε έγραψε:

Μείνε γαντζωμένη με το καλύτερο μέρος σου, τη ψυχή σου. Η τρυφερή

Ψυχη μου ποναει τοσο πολύ ...

Εσωτερικος κοσμος ? δεν υπαρχει ειμαι ενα ερειπειο ... ειμαι ενα αδειο σωμα που γεμιζει και υπαρχει και ζει μονο στην αγκαλια του ανθρωπου μου....


Ποναω βουλιαζω ......

manolia τι κάνεις; Σ αρέσει να ζεις με θρήνο στη ψυχή; Σε ξαναρωτώ τι κάνεις; Στάσου στα πόδια σου! Έχεις βρει την αγάπη και την έχεις, έστω και υπό αυτούς τους όρους και απολαμβάνεις μόνο το θλιβερό κομμάτι του, γιατί αυτό δείχνεις να ζεις πιο έντονα. Πιο πολύ θλίψη βλέπω. Στάσου στα πόδια σου! Σταμάτα να λυπάσαι τον εαυτό σου! Η αληθινή αγάπη σε γεμίζει με δύναμη και ύψος! Θες να ακούσεις για μια οδυνηρή αγάπη; Είναι αυτή που κρατάει αιώνες και θεοί και δαίμονες τους κρατάνε χώρια! Ερωτευμένοι με άρηκτο αιώνιο δεσμό απ το πυρήνα της ψυχής και είναι χώρια για χάρη μεγάλων πραγμάτων, κι όμως δεν κυλιούνται στο χώμα και ρουφάνε από την δύναμη αυτή και τους νιώθεις να αγκαλιάζουν όλο το κόσμο. Αν έχεις βρει την αληθινή αγάπη, θα πρέπει να σε κάνει πιο δυνατή! Πιο γεμάτη και περήφανη γι αυτό το δώρο της αγάπης! Την αδικείς αυτή την αγάπη με αυτό το τρόπο που τη βιώνεις. Σε συμπονώ καλή μου! Μα το θεό που πιστεύω! Αλλά με θυμώνεις με το θρήνο σου! Εκτίμησε ανάλογα αυτό που μπόρεσες να βρεις και να έχεις κοντά σου. Μπορεί να σου φανώ σκληρός. Αλλά αν είχες ιδέα για θυσίες που γίνονται και αντέχουν μακριά από μια αγάπη που την νιώθουν με κάθε κύτταρο και άτομο και μόριο και ενέργεια της ύπαρξης τους, θα ένιωθες μόνο ευγνωμοσύνη. Μακάρι να τον είχες βρει πιο νωρίς. Αλλά δεν έγινε έτσι. Κάποιος λόγος θα υπάρχει. Όμως τώρα είναι κάπου εκεί δίπλα σου. Μπορείς να ακούς τη φωνή του. Να τον έχεις. Πραγματικά δε θέλω να σε πληγώσω και να σε αποπάρω. Αλλά φτάνει μ όλο αυτό το πόνο. Δεν υπάρχει μόνο πόνος. Στάσου αντάξια σ αυτό που ζεις κι έχεις. Χαμογέλα γι αυτά που έχεις. Κι ότι είναι να γίνει θα γίνει. Χάνεις το τώρα με όλο αυτό που διαβάζω τόσες μέρες από σένα. Ζεις στο πουθενά τελικά! Έτσι χάνεις τον εαυτό σου. Γι αυτό δεν τον βρίσκεις. Εδώ έγινα εγώ ο κακός της ιστορίας. Όμως αν δεν ενδιαφερόμουν δεν θα μιλούσα καν. Δες τα καλά που έχεις από όλη αυτή την ιστορία. Και νιώσε κι ευτυχισμένη για όσα έχεις νιώσει κι έχεις γευτεί. Να είσαι καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Για όλα υπάρχει φάρμακο γλυκιά μου   Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 19 Δεκ - 18:31:48

Η αγάπη είναι ο πόνος που σε κάνει ζεις, ότι δεν το μπορείς μόνη σου το ζητάς από εκείνον που μπορεί και θέλει να στο δώσει. Βασικά λες ότι τον γνώρισες σε λάθος χρόνο κι ότι δεν μπορείς να τον έχεις κοντά σου κι ακόμα ότι υπάρχουν τρία παιδιά. Ναι υπάρχει γιατριά για την καρδούλα σου φυσικά. Αν θες το συζητάμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolia




Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 19

Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 20 Δεκ - 8:29:03

Καλημέρα. Σας ευχαριστώ και πάλι .

Anarxe έχεις δίκιο , ζω το θλιβερο κομματι μονο ! Γιατι να μου συμβαινει αυτο ? Αυτο προσπαθω να βρω την δυναμη να μην ποναω. Αλλα ισως επειδη ειμαι άνθρωπος που δεν μπορω να προσποιούμαι δεν ξερω ουτε και εγω ειμαι χαμενη .

Εχεις δικιο .Πρεπει να πολεμισω να σηκωθω να ξαναγαπησω το σπίτι μου που δεν με κραταει τιποτα πια ... πρεπει να πάρω το δρομο της επιστροφης.... δεν θελω αλλα πρεπει...

Γιωργο πολύ θα ηθελα να το συζητησουμε .

ΝΑ εχετε όλοι μια ομορφη μερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 20 Δεκ - 10:36:52

manolia έγραψε:


Εχεις δικιο .Πρεπει να πολεμισω να σηκωθω να ξαναγαπησω το σπίτι μου που δεν με κραταει τιποτα πια ... πρεπει να πάρω το δρομο της επιστροφης.... δεν θελω αλλα πρεπει...

Καμία σχέση,δεν σου είπε αυτό που κατάλαβες....στο τέλος θα βγούμε και θείτσες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 20 Δεκ - 10:51:25

ορισμός για θείτσες:
http://www.slang.gr/lemma/show/theitsa_11917

Και που 'σαι:χαλάααρωσε λίγο.
Σκάσε το χειλάκι,βαθιές ανάσες,ωραία συμβουλή.
Δεν σε εμπαίζω,γνωρίζω όμως πως το δράμα κινεί την εσωτερική εγρήγορση.
Είναι σαν τα δάνεια,πάντα χρωστάς για να έχεις αιτία να ξεπληρώνεις.
Και σε ξαναρωτώ:ένας έρωτας,που αντέχει στον άγριο χρόνο και στον άθλιο χώρο,αντέχει στην βαρβαρότητα του ΄΄κάθε μέρα'',χωρίς τα εφε...γιατί δεν έχει την τιμητική του;
Στους καφέδες και στα πεταχτά όλοι καλοί είμαστε,όταν απομυθοποιηθεί το είδωλο,ξεφτίζει.

Σου έχουν γράψει απίστευτα λόγια...[ναν μου,την αγάπη μου].
Θαυμάζω την σκέψη όλων,απο την αρχή,ως το τέλος.
Μ'αρέσετε πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolia




Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 19

Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 20 Δεκ - 12:00:41

Ολοι μου εχετε γραψει απιστευτα λογια . Ειλικρινα θελω να σας αγκαλιασω όλους . Σας ευχαριστω που ανοιξατε την αγκαλια σας , που αφιερωνετε χρονο για μενα .Ευχαριστω να σας γυρισει 1000 φορες το καλό που μου κανετε.

ladosifa mou δεν ειμαι σε θεση να καταλαβω ακριβως τι εννοει ο καθενας μιλατε τοσο ομορφα τοσο συμβολικα που δεν μπορω να φτασω στο επιπεδο σας.

Ποσο τυχερη ειμαι που ειμαι μαζι σας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolia




Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 19

Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 20 Δεκ - 12:10:16

ladosifa έγραψε:
manolia έγραψε:


Εχεις δικιο .Πρεπει να πολεμισω να σηκωθω να ξαναγαπησω το σπίτι μου που δεν με κραταει τιποτα πια ... πρεπει να πάρω το δρομο της επιστροφης.... δεν θελω αλλα πρεπει...

Καμία σχέση,δεν σου είπε αυτό που κατάλαβες....στο τέλος θα βγούμε και θείτσες

Συγχωρεστε με το κεφαλι μου μεσα ειναι χαμενο , θα το βρω ειμαι σιγουρη διαβαζω πολλες φορες τα μηνυματα σας και τα καταλαβαινω καθε μερα και πιο πολύ ...

Ο ορισμος της θειτσας μου αρεσε πολύ. Με εκανες και χαμογελασα .
Θελω να μαθω απο σας θελω να σκεφτομαι σαν και εσας Σας θαυμαζω και σας εκτιμω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 20 Δεκ - 12:30:24

Μα γιαυτό σου λέω χαλάρωσε,θα εκραγείς στο τέλος.
Κάνε κάτι αστείο,μια ''χαζομάρα'',να γελάσεις σαν παιδί,χωρίς λόγο...
Κάνε σου ένα δωράκι..
Μάθε και γνώρισε εσένα και ερωτεύσου τον εαυτό σου.
Δεν μικραίνω το πρόβλημά σου,αλλά αν σε είχα κοντά μου,θα σου αποσπούσα λίγο την προσοχή,θα σκάσεις...αποσυμπίεσε την χύτρα σου.
Δράσε!!
Διάβασε το Ήνηθα και θα καταλάβεις τι ήθελε να σου πει.
Διάβασε το,θα χαθείς όμορφα.
Τι σ'αρέσει να κάνεις;Ζωγραφίζεις;Προμηθεύσου υλικά και ξεκίνα.
Φωτογραφία;Πάρε την μηχανή σου και βγες έξω να τραβήξεις.
Χορός;Μουσική;Μαγειρική;
Πλέξιμο βελονάκι;[χαχαχααχα μην πεις ναι--όχι άλλα σεμεδάκια]
Ψάξε στον Δήμο της γειτονιάς σου για δραστηριότητες,εθελοντισμό κτλ.Ψάξε στο διαδίκτυο.
Κάτι για σένα.Μόνο για σενα.
ΥΓ εύχομαι να μην σκέφτεσαι σαν τους άλλους,αλλά σαν εσένα.
Είσαι το πρότυπό σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolia




Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 19

Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 20 Δεκ - 14:57:08

ladosifa έγραψε:
Μα γιαυτό σου λέω χαλάρωσε,θα εκραγείς στο τέλος.
Κάνε κάτι αστείο,μια ''χαζομάρα'',να γελάσεις σαν παιδί,χωρίς λόγο...
Κάνε σου ένα δωράκι..
Μάθε και γνώρισε εσένα και ερωτεύσου τον εαυτό σου.
Δεν μικραίνω το πρόβλημά σου,αλλά αν σε είχα κοντά μου,θα σου αποσπούσα λίγο την προσοχή,θα σκάσεις...αποσυμπίεσε την χύτρα σου.
Δράσε!!
Διάβασε το Ήνηθα και θα καταλάβεις τι ήθελε να σου πει.
Διάβασε το,θα χαθείς όμορφα.
Τι σ'αρέσει να κάνεις;Ζωγραφίζεις;Προμηθεύσου υλικά και ξεκίνα.
Φωτογραφία;Πάρε την μηχανή σου και βγες έξω να τραβήξεις.
Χορός;Μουσική;Μαγειρική;
Πλέξιμο βελονάκι;[χαχαχααχα μην πεις ναι--όχι άλλα σεμεδάκια]
Ψάξε στον Δήμο της γειτονιάς σου για δραστηριότητες,εθελοντισμό κτλ.Ψάξε στο διαδίκτυο.
Κάτι για σένα.Μόνο για σενα.
ΥΓ εύχομαι να μην σκέφτεσαι σαν τους άλλους,αλλά σαν εσένα.
Είσαι το πρότυπό σου.

θα πάρω την κόρη μου και την πάω βολτα ...

ευχαριστω ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 20 Δεκ - 18:02:11

ladosifa έγραψε:
Μα γιαυτό σου λέω χαλάρωσε,θα εκραγείς στο τέλος.
Κάνε κάτι αστείο,μια ''χαζομάρα'',να γελάσεις σαν παιδί,χωρίς λόγο...
Κάνε σου ένα δωράκι..
Μάθε και γνώρισε εσένα και ερωτεύσου τον εαυτό σου.
.....
Κάτι για σένα.Μόνο για σενα.
ΥΓ εύχομαι να μην σκέφτεσαι σαν τους άλλους,αλλά σαν εσένα.
Είσαι το πρότυπό σου.

http://www.aoratos-naos.com/t2232-topic#13363 Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolia




Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 19

Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 21 Δεκ - 9:58:28

Μανθάνων μη κάμνε έγραψε:

Καλημέρα ωραίο το άρθρο . Ευχαριστώ πολύ.


Διαβαζω τα μηνυματα σας και ηρεμω ... ξαναπέφτω....και ερχομαι πάλι να σας διαβασω .... ειστε το χερι που με σηκωνει καθε φορα που πέφτω .... την εχω σακατέψει την ψυχη μου....

που θα παει... θα σταθω ...στα ποδια μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 21 Δεκ - 10:11:40

ladosifa έγραψε:
manolia έγραψε:


Εχεις δικιο .Πρεπει να πολεμισω να σηκωθω να ξαναγαπησω το σπίτι μου που δεν με κραταει τιποτα πια ... πρεπει να πάρω το δρομο της επιστροφης.... δεν θελω αλλα πρεπει...

Καμία σχέση,δεν σου είπε αυτό που κατάλαβες....στο τέλος θα βγούμε και θείτσες

Σ ευχαριστώ ladosifa. Πραγματικά δεν εννοούσα αυτό που κατάλαβες manolia. Δεν πειράζει σε καταλαβαίνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manolia




Ημερομηνία εγγραφής : 16/11/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 19

Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 24 Δεκ - 11:39:16

Μεσα απο την καρδια μου σας ευχομαι τα καλυτερα για αυτες τις μέρες.

Σας ευχαριστω που ειστε στην Ζωη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 24 Δεκ - 22:19:52

https://www.youtube.com/watch?v=isGbdFEM5Ns....
Kαι σε εσενα Manolia .... καθως και σε ολους τους φιλους ομορφες γιορτες να εχουν.....!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 8 Μαρ - 12:46:49

[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου    Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 8 Μαρ - 15:28:19

Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 4088188550Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 894006417Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 894006417Ψαχνω την  δυναμη να μην ποναει η καρδια μου  - Σελίδα 3 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ψαχνω την δυναμη να μην ποναει η καρδια μου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Η καρδιά ...
» καρδιά
» Ξύλινη καρδιά._
» ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!
» Η καρδιά των παιδιών.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: ΓΙΑ Ο,ΤΙ (ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΩΝ) ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ...-
Μετάβαση σε: