H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!

Πήγαινε κάτω 
+18
Στέφανος
Λιακάδα
ahilleas
βαγγελης1234
Δήμητρα
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
lordos
maggisoula
ilia
zizanio
Αθάνωρ
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
sofaki
georgp
Αιθηρόη
katerina15
ioessa
marilena
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 22 Ιαν - 20:42:29

Σε ευχαριστώ πολύ...

Αλλά έχω καλύτερα να σου αντιπροτείνω...

Επιθυμείς, καλέ μου φίλε, να διαβάσεις λόγια συγκλονιστικά;

* http://www.aoratos-naos.com/f257-forum
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΟΣ


Ηλικία : 49
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 155

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 23 Ιαν - 20:26:17

Κατάλαβα. Το πήρα το μήνυμα. Και βέβαια πολλοί άνθρωποι μας γράφουν όμορφα και δυνατά. Δεν λέω το αντίθετο. Άφησε με όμως εσένα να σε θαυμάζω ιδιαίτερα.
Πάντα μου δίνεις λόγους. Όπως και αυτός τώρα, με την απάντηση σου αυτή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 14 Μαρ - 20:41:31

Νομίζω ότι τα διάβασα όλα. Διάβασα κάθε θέμα, σχόλιο, μήνυμα, εικόνα, βίντεο, όλα. Τα διάβασα ένα ένα. Όλα! Αρκετά δεν τα κατάλαβα. Δεν πειράζει, σιγά σιγά.
Σας γνώρισα όλους όσο μπόρεσα και με αφήσατε, απ αυτά που γράψατε.

Σας συμπάθησα, σας εκτίμησα, σας έβαλα στη ζωή μου, στη σκέψη μου, στη καθημερινότητα μου.
Σας ευχαριστώ!
Ένιωσα κοντά στον Λέωντα μου, και μου εξηγήθηκαν πολλά για τον αδελφό μου, που από πάντα τα είχα απορία, και γιατί ήταν τόσο αλλιώτικος.
Όλες αυτές τις μέρες ήταν σαν να έκανα ένα ταξίδι στο χρόνο, και στις σκέψεις σας.
Σας ευχαριστώ! Είστε όλοι πολύ όμορφοι.

Αιθηρόη και τώρα θέλω να πω για σένα. Και θέλω να πω ότι είσαι ότι πιο όμορφο έχω γνωρίσει. Μέσα απ τα γραφτά σου και τα λόγια σου, γέμισε η καρδιά και το μυαλό μου νέους κόσμους. Απόκτησα καινούργια μάτια.
Ευχαριστώ πολύ για το τηλεφώνημα σου και τα μαγικά σου λόγια! Ευχαριστώ για όσα μοιράστηκες μαζί μου για τον αδελφό μου. Ευχαριστώ για όλα. Δεν θα το ξεχάσω ποτέ! Η φωνή σου η μαγική, έντονη μα κι αιθερική μαζί, και που μοιάζει με κάτι που δεν μοιάζει με τίποτα απ όσα ακούσματα έχω, θα συνοδεύει για πάντα την φαντασία μου και τα αισθήματα μου. Τόσο τόσο ζεστή και ήρεμη, και καθαρή! Τόσο καθαρή!! Λάτρεψα την ελληνική γλώσσα ακόμα περισσότερο! Κι έχω σκοπό να πάρω βιβλία για να μάθω τα πάντα γι αυτήν!
Συγνώμη που μιλάω έτσι, αλλά χάνω τα λόγια μου. Πως να περιγράψεις κάτι που δεν μπορείς να περιγράψεις; Γι αυτό κι αναγνωρίζω ότι ήταν ιδιαίτερη στιγμή αυτό που έκανες. Κι αυτό το χρωστάω στον αδελφό μου πάλι. Είχα πολλά στην ζωή μου, κι έχω χάρη στον Λέωντα.

Αιθηρόη θα είσαι πάντα το χρώμα της ψυχής μου κι η φωνή του καλύτερου εαυτού μου.
Δεν θα μπορούσα ποτέ να στα πω μπροστά σου. Θα ντρεπόμουν. Γι αυτό στα λέω εδώ.
Ίσως δεν θα έπρεπε να τα γράψω μπροστά στα μάτια όλων, αλλά δεν κρατιέμαι κι έπρεπε να τα βγάλω από μέσα μου. Κι αφού δεν έχω άλλο τρόπο να σε βρω να σου μιλήσω, το κάνω εδώ. Άλλωστε εδώ μου είναι πιο εύκολο.

Και μια ερώτηση τελευταία. Δεν ήταν όνειρο. Έτσι; Ακόμα κι αν δεν μου απαντήσεις, εγώ ευχαριστώ κι ευχαριστώ για όλα.

Με τεράστια αγάπη!
Δήμητρα.

Λέωντα μου θα σε αγαπώ για πάντα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 14 Μαρ - 20:55:26

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 1945457999  ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 1945457999  ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 1945457999
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 14 Μαρ - 21:04:14

Αιθηρόη έγραψε:
Καλέ μου...

Ούτε ανθούς, ούτε σπαθί...

Αλήθεια!
Από εκεί ξεκινάμε.

Εάν δεν γνωρίζεις για τι πολεμάς, για ποιον κόσμο, με ποιον εαυτό... θα σηκώσεις τον έναν, για να καθίσεις τον επόμενο που περιμένει πίσω από τον προηγούμενο.

Αιώνες συμβαίνει...

Ακούω για πρόβατα και μάζες... και βλέπω να γεννιούνται νέοι βοσκοί και τσοπανόσκυλα...

Και κατανόησε με...

Με ενοχλεί ο τρόπος που κρίνονται οι άνθρωποι, από ανθρώπους που θεωρούν ότι "βλέπουν" αυτά που δεν αντιλαμβάνονται οι άλλοι.

Πολλά τεντωμένα δάχτυλα βλέπω να στρέφονται προς άλλους.

Προφήτες, κράχτες, κριτές και υποκριτές...
Ουκ ολίγοι.

Λοιπόν...

Υπάρχουν πολλοί που τους τα πετάνε στα μούτρα.

Δεν ενδιαφέρομαι.

Όσο για το ότι με παρατηρείς... εσύ λογαριάζεις τον χρόνο σου και πώς θα τον χρησιμοποιήσεις καλύτερα.

Άλλωστε, ο κάθε ένας κατανοεί σύμφωνα με τις αόρατες επιθυμίες του.

Αντί, λοιπόν, να θυμώνεις με τους υπόλοιπους γύρω σου, δοκίμασε μόνος σου... μπορεί να φέρεις εσύ την αλλαγή εκείνη, που θα σταθεί αφορμή να αλλάξει πορεία ο κόσμος...

Ο σωστός "μοχλός"... και θα "μετακινηθεί" ένας ολόκληρος κόσμος...

Το εννοώ...

Δεν ήταν ποτέ οι "πολλοί" που επηρέασαν την Συνειδητότητα της Ανθρωπότητας...

Το "κακό" για να ολοκληρώσει την αποστολή του, χρειάζεται πολλά "χέρια".

Το "καλό"... μία γενναία, φωτεινή Καρδιά.

Χμ...

Όλα στην ώρα τους...





πραγματη οι πολλες επαναστασης δεν φερανε καμια αλαγη λυκοι κηβερνουσαν πριν λυκοι και μετα την επανασταση και οπως ακουσα απο καποιον αν πολεμας το σηστημα εισαι μερος του σηστηματος 
το δυνμωνης οι θες να αλαξης το σηστημα μην το πολεμας και μην υπακους σε αυτο θα γινη ενας γιγαντας με γυαληνα ποδια και θα καταρευση
αν θελουμε αλαγη την κανουμε πρωτα εμεις με τον τροπο σκεψης μας
με την σταση ζωης μας γενικα σκεφτομαστε και δρουμε οπως θελουμε να ζουμε 
οχι οπως θελοι το σηστημα αυτη ειναι οι αρχη και αν γινουμε και περισοτερη 
τιποτα δεν μπορουν να κανουν
Υ.Γ αιθηροη και εγω αρχιζω πραγματηκα να σε θαυμαζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ahilleas

ahilleas


Ηλικία : 54
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 95

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 14 Μαρ - 22:06:40

Δήμητρα έγραψε:
Νομίζω ότι τα διάβασα όλα. Διάβασα κάθε θέμα, σχόλιο, μήνυμα, εικόνα, βίντεο, όλα. Τα διάβασα ένα ένα. Όλα! Αρκετά δεν τα κατάλαβα. Δεν πειράζει, σιγά σιγά.
Σας γνώρισα όλους όσο μπόρεσα και με αφήσατε, απ αυτά που γράψατε.

Σας συμπάθησα, σας εκτίμησα, σας έβαλα στη ζωή μου, στη σκέψη μου, στη καθημερινότητα μου.
Σας ευχαριστώ!
Ένιωσα κοντά στον Λέωντα μου, και μου εξηγήθηκαν πολλά για τον αδελφό μου, που από πάντα τα είχα απορία, και γιατί ήταν τόσο αλλιώτικος.
Όλες αυτές τις μέρες ήταν σαν να έκανα ένα ταξίδι στο χρόνο, και στις σκέψεις σας.
Σας ευχαριστώ! Είστε όλοι πολύ όμορφοι.

Αιθηρόη και τώρα θέλω να πω για σένα. Και θέλω να πω ότι είσαι ότι πιο όμορφο έχω γνωρίσει. Μέσα απ τα γραφτά σου και τα λόγια σου, γέμισε η καρδιά και το μυαλό μου νέους κόσμους. Απόκτησα καινούργια μάτια.
Ευχαριστώ πολύ για το τηλεφώνημα σου και τα μαγικά σου λόγια! Ευχαριστώ για όσα μοιράστηκες μαζί μου για τον αδελφό μου. Ευχαριστώ για όλα. Δεν θα το ξεχάσω ποτέ! Η φωνή σου η μαγική, έντονη μα κι αιθερική μαζί, και που μοιάζει με κάτι που δεν μοιάζει με τίποτα απ όσα ακούσματα έχω, θα συνοδεύει για πάντα την φαντασία μου και τα αισθήματα μου. Τόσο τόσο ζεστή και ήρεμη, και καθαρή! Τόσο καθαρή!! Λάτρεψα την ελληνική γλώσσα ακόμα περισσότερο! Κι έχω σκοπό να πάρω βιβλία για να μάθω τα πάντα γι αυτήν!
Συγνώμη που μιλάω έτσι, αλλά χάνω τα λόγια μου. Πως να περιγράψεις κάτι που δεν μπορείς να περιγράψεις; Γι αυτό κι αναγνωρίζω ότι ήταν ιδιαίτερη στιγμή αυτό που έκανες. Κι αυτό το χρωστάω στον αδελφό μου πάλι. Είχα πολλά στην ζωή μου, κι έχω χάρη στον Λέωντα.

Αιθηρόη θα είσαι πάντα το χρώμα της ψυχής μου κι η φωνή του καλύτερου εαυτού μου.
Δεν θα μπορούσα ποτέ να στα πω μπροστά σου. Θα ντρεπόμουν. Γι αυτό στα λέω εδώ.
Ίσως δεν θα έπρεπε να τα γράψω μπροστά στα μάτια όλων, αλλά δεν κρατιέμαι κι έπρεπε να τα βγάλω από μέσα μου. Κι αφού δεν έχω άλλο τρόπο να σε βρω να σου μιλήσω, το κάνω εδώ. Άλλωστε εδώ μου είναι πιο εύκολο.

Και μια ερώτηση τελευταία. Δεν ήταν όνειρο. Έτσι; Ακόμα κι αν δεν μου απαντήσεις, εγώ ευχαριστώ κι ευχαριστώ για όλα.

Με τεράστια αγάπη!
Δήμητρα.

Λέωντα μου θα σε αγαπώ για πάντα!

Τι όμορφα λόγια ήταν αυτά! Δήμητρα πολύ χαίρομαι που είσαι σε αυτή την παρέα.

Ζηλεύω για την γεύση που πήρες από την Αιθηρόη.. Ναι αλήθεια.
Αλλά χαίρομαι που την μοιράστηκες μαζί μας.

Προσωπικά θέλω να ευχαριστήσω για τα ωραία σου λόγια, και για τον χρόνο που έδωσες για να μας γνωρίσεις. Ελπίζω να μας δώσεις και μας αυτή την δυνατότητα, με το να διαβάσουμε και τις δικές σου σκέψεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 14 Μαρ - 22:45:49

Ωραία τα είπε ο Αχιλλέας, συμφωνώ μαζί του.  να 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 14 Μαρ - 23:38:13

Δήμητρα σ αγαπάμε πολύ. Κι εγω σ ευχαριστώ για όσα είπες κι έκανες. Λίγοι το κάνουν αυτό να τα διαβάζουν όλα για να μας γνωρίσουν. Ούτε γω θυμάμαι να το έκανα. Κι αυτά που λες για την Αιθηρόη......δεν είσαι η μόνη. Δήμητρα μου τον Λέων μας τον αγαπάμε όλοι. Θυμάμαι το γέλιο του! Βαθύ δυνατό της καρδιάς. Πανεμορφος σε καρδιά μυαλό κι εμφάνιση. ηταν τιμή μου και χαρά που τον βρέθηκα δίπλα του έστω και λίγο. Λοιπόν να μπαίνεις συχνά και να μιλάμε. Είσαι της οικογένειας τώρα πια! Φιλη κι αδερφή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 15 Μαρ - 12:17:38

Δήμητρα έγραψε:
Νομίζω ότι τα διάβασα όλα. Διάβασα κάθε θέμα, σχόλιο, μήνυμα, εικόνα, βίντεο, όλα. Τα διάβασα ένα ένα. Όλα! 










Όλα;;;Στάθηκες διάβασες και αφουγκράστηκες τόσα πολλά;
Μοναδική και σπάνια κίνηση αυτή.
Μεγάλη τιμή για όλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 19 Μαρ - 18:18:41

Αχ μα τι είναι αυτά που λες ladosifa; Έπρεπε να τα διαβάσω όλα, για να σας γνωρίσω και να μπορώ να σας καταλαβαίνω καλύτερα!
Εμένα είναι τιμή μου για όλα αυτά τα όμορφα που μου λέτε, και που με δεχτήκατε έτσι απλά.

ahillea ευχαριστώ επίσης και σένα, και να σου πω ότι δεν γίνεται να ζηλεύεις εσύ, που είσαι περισσότερο καιρό εδώ και την ήξερες πριν από μένα την Αιθηρόη.
Καταλαβαίνω ότι μιλάς για το τηλεφώνημα της. Και καταλαβαίνω ότι το έκανε όχι γιατί εγώ είμαι ξεχωριστή, αλλά γιατί μόνο εκείνη μπορούσε να μου μιλήσει όπως μου μίλησε για τον αδελφό μου. Δεν χρειάζεται να πω όμως.
Και μακάρι να μπορούσα να μοιραστώ μαζί σου αυτό τον ήχο της φωνής που άκουσα, γιατί δεν θα ήθελα να ζηλεύει κανείς. Μακάρι να ζούσε ο αδελφός μου, κι όλα τα υπόλοιπα ας τα στερούμουν.

Σκέφτομαι πολύ ώρα τώρα, αν θα πρέπει να γράψω αυτά που θέλω να πω. Δεν νομίζω ότι κάνω κάτι κακό. Οπότε θα συνεχίσω. maggisoula είσουνα στην εκδήλωση πριν χρόνια νομίζω. Από αυτά που διάβασα εδώ στον αόρατο ναό, αυτό κατάλαβα. Έκανες γκριμάτσες στις φωτογραφίες; Γέλασα πολύ, όπως γελάω όταν διαβάζω αυτά που γράφεις κι εδώ. Όχι σε όλα, μη με παραξηγήσεις! Για τα αστεία σου μιλάω. Και σκέφτηκα ότι εσύ θα πρέπει να είσαι αυτή με τις γκριμάτσες και τα γέλια. Θα σου εξηγήσω τι εννοώ.

Βρήκα το θάρρος μετά από τόσο καιρό, να κοιτάξω στα πράγματα του αδελφού μου. Είχε ένα μπαουλάκι με τα προσωπικά του πράγματα. Εκεί βρήκα κάποιες φωτογραφίες. Φωτογραφίες που ήταν τυλιγμένος από ανθρώπους, κι εκείνος να γελάει και να είναι πιο όμορφος από ποτέ.
Στο πίσω μέρος από αυτές τις φωτογραφίες, είχαν την ημερομηνία 30-4-11. Σε κάποιο μήνυμα του εδώ που ευχαριστεί για την παρουσία κάποιων σε μια γιορτή, υπήρχε η ημερομηνία 1 Μαίου 2011. Κι η ώρα έδειχνε ότι ήταν ξημερώματα.

Όλα τα πρόσωπα γελούσαν κι ήταν πολύ χαρούμενα. Αγκαλιασμένοι και τόσο όμορφοι όλοι! Αυτούς τους φίλους του δεν τους είχα γνωρίσει ποτέ. Πολύ κρίμα!
Ήταν κι ένα πρόσωπο που έκανε γκριμάτσες. Μια γυναίκα καστανή και γοητευτική, και μάλιστα σε μία τον τσιμπούσε στο μάγουλο. Πολύ γέλασα με αυτή. Σας κοιτούσαν κι οι άλλοι και γελούσαν όλοι μαζί τους. Δεν ξέρω αν σου λέει κάτι; Πραγματικά θα ντραπώ πολύ αν κάνω λάθος και δεν είσαι εσύ! Θα ντραπώ κι άμα δεν είναι φωτογραφίες από τότε κι από εσάς! Και συγνώμη από τώρα αν κάνω λάθος! Αλήθεια συγνώμη! 
Αν θέλεις μου λες maggisoula.

Επίσης ήταν και τρεις φωτογραφίες που τις είχε δεμένες σε μια κορδέλα. Πάλι ίδια ημερομηνία από πίσω. Στη μία ήταν πάλι όλη αυτή η παρέα μαζεμένη, και με τους 8. Και κάπου πιο πίσω μια γυναίκα. Το πρόσωπο δεν φαινόταν καθαρά, αλλά όλη τη φιγούρα της την είχε φτιάξει μάλλον σε πρόγραμμα κι ήταν κάπως πιο φωτεινή σαν να είχε κάτι σαν αύρα γύρω της. Πολύ μακριά μαλλιά κι η εικόνα μου θύμισε την περιγραφή που γράφατε εδώ μέσα για την Αιθηρόη. Ακουμπούσε σε τοίχο με το ένα πόδι πίσω στο τοίχο λυγισμένο, κι έδειχνε να κοιτάζει στην παρέα που φωτογραφιζόταν. Φορούσε μπότες μακριές, μάλλον τζιν η μπλε παντελόνι κι είχε ζώνη στη μέση, και μπλούζα μπεζ, άσπρη; Δεν είμαι σίγουρη. Αν βλέπω καλά.
Οι άλλες δυο φωτογραφίες ήταν πάλι με την ίδια γυναίκα κοντινές. Νέα γυναίκα και πολύ, δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω. Πάντως πολύ ωραία. Η μία με κλειστά τα μάτια κι η άλλη γερμένο το κεφάλι και μάλλον μιλούσε με έναν άντρα επίσης πολύ ωραίο κι επίσης εντυπωσιακό, και πάλι δεν φαίνοταν τα μάτια. Κι ήθελα τόσο πολύ να τα δω! Γιατί ήθελα να την δω όλη. Πανέμορφη είναι! Σώμα και πρόσωπο πόσο όμορφη κι εντυπωσιακή! Τι τέλειες γραμμές στο πρόσωπο! Πολύ ωραίο εντυπωσιακό πρόσωπο! Η μύτη της, το στόμα της κι οι γωνίες της, κι όλα αυτά τα μακριά πολλά μαλλιά γύρω της! Δεν ξέρω αλλά όλα αυτά τα πρόσωπα στις φωτογραφίες, ήταν ιδιαίτερα όμορφα κι εντυπωσιακά. Κι ο αδελφός μου επίσης, κι όχι επειδή τον αγαπώ πολύ.

Αν σας λέει κάτι αυτά που σας εξηγώ, μπορεί κάποιος να μου πει αν ξέρει αυτές τις φωτογραφίες, ποια πρόσωπα είναι, γιατί μπορεί να τις έχει κι αν ήταν κάποιος από εσάς στις φωτογραφίες, κι αν αυτή η γυναίκα ήταν η Αιθηρόη;
Θα χαρώ πολύ αν μου δώσετε κάποιες πληροφορίες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 19 Μαρ - 20:01:35

Χαχαχααααα! Μη ζητάς συγνώμη! Αυτή η χαζή με τις γκριμάτσες  τερε είμαι εγώ! Και δε του τσιμπούσα το μάγουλο τον καθάριζα βασικά απ τα κραγιόνια μου! Και σου στειλα μηνυμα δες το. www Και ναι η Αιθηρόη. Αυτή η ωραία πανωραία!   ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 3400357680 Αρα δε χρειάζεται να ντρεπεσαι κι ούτε να ζητάς συγνώμη ομορφιά μου. Ναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 19 Μαρ - 20:02:44

Είσαι μέσα Δήμητρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λιακάδα

Λιακάδα


Ηλικία : 38
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 59

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 20 Μαρ - 9:10:53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 20 Μαρ - 17:14:33

Ευχαριστώ που μου απάντησες κι εδώ, και δεν άφησες να μοιάζω ανόητη με όλες αυτές τις υποθέσεις και τις ερωτήσεις που έκανα!
Το εκτιμώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Στέφανος

Στέφανος


Ηλικία : 44
Τόπος : Περιστέρι
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 90

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 21 Μαρ - 9:30:05

Κι εγώ διάβασα πολλά όλες αυτές τις μέρες. Θέλω λοιπόν να αφιερώσω ένα τραγούδι που μου αρέσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lordos

lordos


Ηλικία : 52
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 202

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 3 Μάης - 0:32:14

Αιθηρόη μου καλησπέρα. Θέλω απλά μια επιβεβαίωση.
Πριν 2 εβδομάδες σου έγραψα δύο φορές στο email που είχα πριν κλείσεις και τα μηνύματα σου. Απάντηση δεν έχω πάρει, όμως πήρα την βοήθεια που χρειαζόμουν!
Εσύ το έκανες;
Τα διάβασες; Πες μου έστω αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μάης - 1:02:15

Όχι Πέτρο μου...

Δεν ανοίγω το e-mail και οι λόγοι είναι γνωστοί.

Επομένως, δικό σου έργο... και χαίρομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μάης - 8:46:44

Αιθηρόη έγραψε:
Όχι Πέτρο μου...

Δεν ανοίγω το e-mail και οι λόγοι είναι γνωστοί.

Επομένως, δικό σου έργο... και χαίρομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marilena

marilena


Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 189

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 9:56:40

Αιθηρόη μου μοναδική και ξεχωριστή! Αιθηρόη μου λατρεμένη!
Σου εύχομαι όμορφο ξεκούραστο καλοκαίρι!

Μου αρέσει πολύ αυτό το τραγούδι. Σου το αφιερώνω και σε αγαπώ πάρα πολύ!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zizanio

zizanio


Ηλικία : 33
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 91

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 17:34:44

Κι αυτό από εμένα Αιθηρόη της ψυχής μου Μνημοσύνη.

 




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Άρης

Άρης


Ηλικία : 44
Αιγόκερως
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 61

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ - 9:30:54

Αιθηρόη καλή μου, σε χρειάζομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αόρατος ναός
Admin
αόρατος ναός


Ηλικία : 40
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 192

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ - 15:40:03

Άρη σου έστειλα pm.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Άρης

Άρης


Ηλικία : 44
Αιγόκερως
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 61

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 2 Οκτ - 10:24:35

Ευχαριστώ θερμά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mentalist

Mentalist


Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 37

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 19 Δεκ - 11:15:59

Επιτέλους τελείωσα τα αναγνώσματα μου. Κι αφού διάβασα όλα όσα έχεις γράψει ως τώρα Αιθηρόη, μπορώ να πω ότι, το "εζυγίσθης-εμετρήθης και ευρέθης ελλιπής" που ειπώθηκε από τον Ναβουχοδονόσορα, σίγουρα δεν ισχύει για σένα. Το αντίθετο θα έλεγα.
Να σε έχουν οι θεοί καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!    ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 19 Δεκ - 19:30:34

Αυτος  που   ζυγιζει    μετραει    κρινει   και   συγκρινει ,   προυποθετει   συνειδητα  η   ασυνειδητα   μια    ανωτεροτητα,    ανταγωνιστικη  στην    φυση   της   ως   προς    και   σε   σχεση  με  το   κρινομενο  και   μετρουμενο .....

Ετσι   τυφλωνεται   απο  το   προφανες,   και   αυτο   ειναι  μια   απο   τις   αιτιες  της   δυστηχιας ....    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΙΘΗΡΟΗ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Προς την Αιθηρόη γυναίκα.
» ΑΙΘΗΡΟΗ
» Προς Αιθηροη
» Αιθηρόη προσπαθώ να σε βρω μεσω του Αορατου Ναου κ δεν ειναι ευφικτο..
» Εκπέμπω προς Αιθηρόη::

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ :: ΑΠΟΨΕΙΣ & ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ-
Μετάβαση σε: