H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...

Πήγαινε κάτω 
+18
elgr
desper !!!
Αχιλλεας !!!
ANIMA
inei777
ξωτικο
kOkOna m
ΑΒΡΑΞΑΣ
kirka
gerakina
sofaki
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
maggisoula
Αιθηρόη
ioessa
angels1
Nenya
ilia
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ 19 Νοε - 1:51:49

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Fallem
.................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ 19 Νοε - 1:53:16

Όνειρα γλυκά και ήρεμα....γεμάτα μαγεία....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ 19 Νοε - 2:26:28

Στείλε μου λίγη μαγεία! Γιατί μόλις κοιτ΄αζω την κουζίνα μου ισοπεδώνομαι! Καληνύχτα κορίτσι ανήσυχο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 22 Νοε - 21:53:33

Και προσπαθούν να καταννοήσουν τι είναι αυτο που τους έλκει και τα βλεμματά τους πάνω σε εμάς κολλάνε...και δεν μπορούν να καταλάβουν γιατί νιώθουν ετσι...

Κρύβουμε τον εαυτό μας για να μην το νιώσουν κ προχωράμε ανάμεσα στον κόσμο...κρύβουμε...κ προστατεύουμε τον ίδιο μας τον εαυτό απο εσάς τους ίδιους...γιατί άραγε ποτε δεν ρωτήσατε....το μόνο που κάνετε είναι να μας αφισβητείτε λέγοντας πως δεν υπάρχουμε για να συνέχισετε αυτη την μοναχική κ αλαζονική πορείας σας σε αυτόν τον πλανήτη που εσείς λέτε δικό σας μονό σπίτι...

Όχι δεν θυμώνω απλά απογοητεύομαι...ακόμα κ τώρα μερικοί κρύβεστε πίσω απο τις λέξεις και γυρίζετε το κεφάλι σε αυτά που δεν σας κολλάνε στην δική σας λογική...αιώνες τώρα τα ίδια κ τα ίδια....αιώνες τώρα πληγωμένοι κ κουρασμένοι προσπαθούμε...

Μπροστά σας είναι η μαγεία κ εσείς δεν την βλέπετε...ακόμα θέλετε να "δείτε"? εδώ δεν αντέχετε να μας κοιτάτε...

Δεν μετανιώνω για αυτά που πολέμισα τα πίστευα..τα ένιωθα δεν ήταν απλές διαταγές αν κ απο αυτό έχω κάνει κ μερικά με στεναχωρούν αλλα ας το πούμε "παλιά νοοτροπία"....

Σας τρομάζω?δεν με ενδιαφέρει δεν είναι αυτός ο σκοπός μου...τα λόγια μου μπορεί να είναι κοφτερά αλλα πάντα λένε τα πράγματα όπως είναι...

Και εσείς ακομα δεν "ακούτε" δεν "βλέπετε"!!!!Αδέφια μου...υπομονή...κάποια στιγμή θα είμαστε δίπλα δίπλα...κάποια στιγμή θα "ελευθερωθούμε"...μην μας κρατάτε τις δυνάμεις μας...αφήστε μας...μην μας κρατάτε άλλο εδώ...αφήστε μας...

Όχι αυτός δεν είναι θυμός είναι πόνος...πόνος ψυχής....

Το αντέχετε??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 22 Νοε - 22:12:41


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 22 Νοε - 23:20:04

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Granted
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 22 Νοε - 23:25:43

καλη σου νυχτα :cccvz: αγαπημενη να
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Argema_mimosae_9494_03F37AE49BA7C
AFRICAN MOON MOTH | Argema Mimosae

(κατι με επιασε με τις πεταλουδες σημερα :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: )

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 22 Νοε - 23:50:53

αχ υπέροχηηηηη!!!!!ευχαριστώ ναν μου!όνειρα γλυκά!Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 2986840390 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 312708591
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 24 Νοε - 0:06:18

Λίγο και αγγίζω τα αστέρια...λίγο ακόμα για να κάνω την ευχή μου.Σύντομα θα είμαι εγώ μαζί σου ακόμα κ αν σε ψάξω στην σιωπή....Τα λόγια κ οι πράξεις τρομάζουν και εγω μένω εδω να περιμένω να φανείς....

Και η αναμονή μοιάζει αιώνας και ο πόνος μεγάλος...που να σε βρω?που να με βρείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 24 Νοε - 11:34:09

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Imagescaia4hrh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ 25 Νοε - 21:36:06

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 2238522814 ioessa Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ 27 Νοε - 22:11:20

Τι γίνεται σήμερα?????πφ......τι είναι αυτη η θλίψη...η μοναξιά...η απογοήτευση....η βαρεμάρα κ η αίσθηση πως δεν έχει τίποτα νόημα οτι κ αν κάνουμε????

Τι συμβαίνει???αρχίζω κ τσαντίζομαι.........γρρρ τι αίσθηση είναι αυτή???απο το απογευμα κ μετά όλα χάλια φαίνοντε..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 28 Νοε - 0:22:11

Τι έπαθες κοριτσάκι εσύ; Εγώ ααπ τα φάρμακα έχω μια ωραία αίσθησης άλλο πράμα! Χαμογελάμε λέμεεεεεεεεεεε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 28 Νοε - 10:32:15

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 1662243607

Ίλια αυτό το ένιωθα και εγώ , την βρίσκεις την άκρη , παίρνω την μπουμπού και κάνουμε πιο μεγάλες βόλτες . Αγγίζω τα δέντρα τα χαιρετώ , με τρόπο μη με περάσει κανείς για ........ ξέρεις ! Γενικα προσπαθώ να βρίσκομαι κοντά στην φύση με κάνει να νιώθω όμορφα . ίλια Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 2986840390 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ 28 Νοε - 22:52:40

Βασικά το "ρανταρ" μου κάτι έπιασε....ευχαριστώ πάντως κοριτσάκια μου....Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 1059784619 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 3260818684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ 3 Δεκ - 19:06:57

Ο ουρανός μαύρος....το χώμα μαύρο κ εγω πατάω πάνω του...κ η θλίψη μεγάλη...

Ακουμπάω το χώμα κ η γή βουίζει.......εκεί στο κέντρο της γης..εκεί που δεν υπάρχει χρόνος...εκεί που άρχισαν όλα...

Και αφήνω τον εαυτό μου να δεί...

Όταν οι άνθρωποι πάψουν να ονειρεύοντε...πάψουν να πιστεύουν...πάψουν να είναι μέσα τους παιδιά τότε όλα θα χαθούν...

Ακουμπάω το χώμα...μαυρό...ένα δέντρο με τα φύλλα πεσμένα με κοιτάει......μόνο του έρημο...κ η σιωπή απλώνετε........

Και εαν δεν μπορέσουμε?θα μπορεσουμε!κ ο πόνος?θα αντέξουμε...και οι μνήμες?θα μας δυναμώσουν...κ ότι χάσουμε?θα το πάρουμε...κ η αλήθεια?θα φανεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ 3 Δεκ - 19:31:15


Όλα αλλάζουν ....αλλα μερικά όχι προς το καλύτερο..μερικοί δεν θέλουν αυτό που είναι ή που έγιναν .... βοηθήστε τους ... μην κοιτάτε το "έξω"... δείτε το "μέσα"...
Αλλάξαν οι κόσμοι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ 4 Δεκ - 10:45:29

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 1059784619 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 4088188550
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 6 Δεκ - 21:19:54

Το κακό όταν αλλάζεις σπίτι είναι πως ποτέ δεν ξέρεις τι έκανε ο προηγούμενος που έμενε κ το χειρότερο τι επέτρεψε να μπεί μέσα....

Οπότε πάλι "καθαρισμός" ....Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 743589328 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 3262782669
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι 6 Δεκ - 21:49:00

Είναι πραγματικά τόσο εκνευριστικό να προσπαθούν να σου ελένξουν την σκέψη και να το καταλαβαίνεις κιόλας!πφφφ........

Δέχομαι να πέρνω όλα τα συναισθήματα κ τις σκέψεις των άλλων αλλα δεν δέχομαι να προσπαθεί κάποιος να μπεί στο μυαλό μου κ με κακό σκοπό να βάζει σκέψεις κ λόγια για να με ελένξει...

Δεν δημιουργήθηκα για να με ελέγχουν...έχω λόγο και άποψη...κ αν δεν αρέσει σε μερικούς δεν με απασχολεί...κ ας με βλέπουν εχθρικά....

Έχω νευριάσει πολύ....και ιδιαίτερα ο "ανώτερος εαυτός μου" ή όπως θέλετε πείτε το γιατι ο εαυτός μου είναι κ δεν του αρέσει καθόλου να τον "ταρακουνάνε" πιόνια κατα την διάρκεια "ύπνου"....


Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Rukiat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ 7 Δεκ - 17:17:32


ilia καλό "καθάρισμα" εύχομαι !


Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Imagesca9so97w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kOkOna m




Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 8 Δεκ - 11:09:11

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 1105834cme1lwaolq
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 8 Δεκ - 19:25:42

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 2540295108 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 2540295108 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 2540295108
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kOkOna m




Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ 11 Δεκ - 12:13:25

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Bonsaiwacholderstein200
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ 11 Δεκ - 14:35:46

arigato KOKOna m!!!!Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 7 2986840390
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το δωματιό μου ....η μουσική μου!
» Στο μυστικό μου δωμάτιο.
» Δωμάτιο Πανικού
» Δωμάτιο για τα νεύρα...πολεμικές τέχνες....
» Μαύρο σημάδι στην Μεσόγειο - Πύλη του κάτου κόσμου;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ILIA-
Μετάβαση σε: