H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...

Πήγαινε κάτω 
+18
elgr
desper !!!
Αχιλλεας !!!
ANIMA
inei777
ξωτικο
kOkOna m
ΑΒΡΑΞΑΣ
kirka
gerakina
sofaki
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
maggisoula
Αιθηρόη
ioessa
angels1
Nenya
ilia
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ 18 Ιαν - 13:45:34

[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αχιλλεας !!!

Αχιλλεας !!!


Ηλικία : 40
Τόπος : Αθηνα
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 18

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ 6 Φεβ - 15:30:45

γεια σου ιλια...αν δεν το ξερεις ακουσετο ! :) δεν ειναι αναγκη να σχολιασεις απλα ακουσε!

https://www.youtube.com/watch?v=SMznNlfLXP4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΚυρ 17 Φεβ - 23:14:00

maggisoula είμαι καλά καλή μου...Ήμουν κουρασμένη αλλά πήρα δυνάμεις....Μόλις γύρισα απο Ελλαδίτσα πήρα δυνάμεις για να ερθώ πάλι πίσω στην δουλεία...χεχε
Να μου προσέχετε όλοι ...πάντα σας σκέφτομαι με τον τρόπο μου και πάντα είμαι εδώ...
Αχιλλέα ευχαριστώ.... ανθη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ 18 Φεβ - 23:39:17

Μερικές φορές ψάχνουμε τόσο πολύ να βρούμε απαντήσεις όταν ήδη είναι μπροστά μας...
Μερικές φορές ξεχνάμε τι είμαστε γιατί κοιτάμε να γίνουμε αυτό που θέλουμε να είμαστε....
Μερικές φορές μιλάμε για αγάπη και άπλετο φώς όταν εμείς οι ίδιοι κλείνουμε το δικό μας μέσα μας...
Μερικές φορές θέλουμε να μιλήσουμε μα κρατάμε σιωπή.....
Μερικές φορές ζητάμε κατανόηση όταν εμείς δεν κατανοούμε τους άλλους....
Μερικές φορές λέμε πως δεν φοβόμαστε μα φοβόμαστε τον ίδιο μας τον εαυτό...
Μερικές φορές μιλάμε πολύ και ξεχνάμε την ουσία....
Μερικές φορές ζητάμε γνώση χωρίς καν να έχουμε προσπαθήσει μόνοι μας...
Μερικές φορές χανόμαστε στο σκοτάδι για να κρυφτούμε...
Μερικές φορές περιμένουμε από άλλους βοήθεια λες και είμαστε αδύναμοι...
Μερικές φορές ....σκέφτομαι πως καλύτερα να μην ήμουν εδώ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ 18 Φεβ - 23:56:42

Εγώ αγαπώ την ilia που γν'ωρισα και την ilia που ξέρω. Την ilia μας. Είσαι κομμάτι αυτού του ναού. Θυμάσαι τι έγραψε για σένα η Αιθηρόη; Τ'ιποτα δεν λέει τυχαία. Μισό να το βρω.......πάντως χαίρομαι που σε βλέπω πάλι εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 19 Φεβ - 0:00:29

Ίλια σε ευχαριστώ πολύ! Η Ίλια... πάντα άγρυπνη και αυστηρή εκεί που πρέπει και μπορεί να βάζει φρένο σε καταστάσεις που είναι δύσκολες, πριν οδηγηθούν σε ανεπιθύμητα αποτελέσματα... Μην σας ξεγελάει όμως… έχει μια ζεστή καρδιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 19 Φεβ - 1:02:16

ilia έγραψε:
Μερικές φορές ψάχνουμε τόσο πολύ να βρούμε απαντήσεις όταν ήδη είναι μπροστά μας...
Μερικές φορές ξεχνάμε τι είμαστε γιατί κοιτάμε να γίνουμε αυτό που θέλουμε να είμαστε....
Μερικές φορές μιλάμε για αγάπη και άπλετο φώς όταν εμείς οι ίδιοι κλείνουμε το δικό μας μέσα μας...
Μερικές φορές θέλουμε να μιλήσουμε μα κρατάμε σιωπή.....
Μερικές φορές ζητάμε κατανόηση όταν εμείς δεν κατανοούμε τους άλλους....
Μερικές φορές λέμε πως δεν φοβόμαστε μα φοβόμαστε τον ίδιο μας τον εαυτό...
Μερικές φορές μιλάμε πολύ και ξεχνάμε την ουσία....
Μερικές φορές ζητάμε γνώση χωρίς καν να έχουμε προσπαθήσει μόνοι μας...
Μερικές φορές χανόμαστε στο σκοτάδι για να κρυφτούμε...
Μερικές φορές περιμένουμε από άλλους βοήθεια λες και είμαστε αδύναμοι...
Μερικές φορές ....σκέφτομαι πως καλύτερα να μην ήμουν εδώ.....

Μεστός λόγος, σοφά ειπωμένος
ηλιος ηλιος ηλιος



Στους επικίνδυνους,
τους στενούς τους δρόμους,
γεμάτους με λακκούβες
και επικίνδυνες στροφές,
γκάζι, γκάζι. γκάζι….

Φρένο ποτέ ;

Γιατί ;

Δεν υπάρχει άλλος τρόπος
για να μην χάνεται ο έλεγχος ;

Γιατί ;


τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 19 Φεβ - 22:09:36

Maggisoula αχ αύτα λες και με κάνεις κ ντρέπομαι.. σσσσ... μου χαλάς την εικόνα χαχαχαχα.... είμαι "κακιά" εγώ δεν ξέρω από τέτοια χαχαχα..
Desper είναι έτσι η φύση μερικών ανθρώπων .... θέλω να πιστεύω πως δεν είναι όλοι έτσι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 19 Φεβ - 23:04:35

Ήρθε η ώρα να "μιλήσουμε" λιγάκι..... καθαρισμός έγινε του ναού ως ένα βαθμό...
Παιδιά πέρα της πλάκας να "καθαρίζεται " ~~
Πάω για νάνι... κουράστηκα κ έχω να κάνω και άλλα...
Την αγάπη μου.... αγκαλια ..όνειρα γλυκά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ 20 Φεβ - 15:24:12

... απλά ... για σένα, επειδή έλειψες σε όλους μας...

[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ 20 Φεβ - 23:14:26

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου .....Μου άρεσε πάρα πολύ! gg6 να
Να' σαι πάντα καλά ηλιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ 21 Φεβ - 22:43:22

ilia μου,γνωρίζεις οτι σε αγαπώ...μην το ξεχνάς..οτι θες εδώ είμαι :hg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ 21 Φεβ - 22:45:54

Αγαπημένη μου αδελφούλα!!!! ναι το ξέρω...ευχαριστώωωω Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 3248139268
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ 21 Φεβ - 23:20:38

Όλοι μιλούνε για αγάπη...αλλά οι άνθρωποι δεν έχουν φτάσει καν στο επίπεδο να κατανοήσουν τι είναι αυτό σε σχέση με άλλες διαστάσεις...
Όταν ένα ον παθαίνει κάτι όλοι νιώθουν θλίψη...είτε αυτό είναι ζώο...είτε φυτό..είτε κάποιος απο την φυλή σου..είτε εχθρός...
Είμαι κατά της βίας αλλά αυτό δεν με εμποδίζει να είμαι στην πρώτη γραμμή ή να ενεργώ όποτε νιώσω την ανάγκη...
Είμαι κατά του φανατισμού ...οποιουδήποτε τύπου φανατισμού ..προτιμώ να είμαι αντικειμενική και να έχω καθαρή κρίση...
Δεν χωρίζω άτομα σε ομάδες...δεν μπαίνω σε τρυπάκια...
Προσπαθώ να καταννοώ... οτι καταννοω δεν σημαίνει πως συμφωνώ κιόλας....
Μου αρέσει το σκοτάδι μου αρέσει και το φώς...
Έτσι είμαι εγώ! ~ εσύ τι νομίζεις πως είσαι? ή τι είσαι?...

Μην πράττεται συνέχεια με την καρδιά μόνο αλλα με όλες τις αισθήσεις σας και με την λογική....έχετε απίστευτα εργαλεία για να σκέφτεστε πιο καθαρά...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ 22 Φεβ - 23:20:43

Με αυτά που διάβασα έχω μείνει...
Τσάμπα το λίγο καθάρισμα που έκανα...απαπα...πονάει η μέση μου απο την προηγούμενη φορά κ έκανα κ λίγα... δεν θα καθαρίσω σήμερα...

Πάντως εγώ ξαναλέω ο φανατισμός δεν είναι καλός......και κάτι άλλο όταν κάποιος/α μιλάει τότε είναι οκ....όταν δεν μιλάνε όμως τότε να φοβάστε.... "σκυλί που γαβγίζει δεν δαγκώνει" ....
Εγώ απλά είπα αυτά που ήθελα σαν κάποια που απλά παρακολουθεί.....

Όνειρα γλυκά.... star moon stars rrros

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΣαβ 23 Φεβ - 13:04:01

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 894006417Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 4088188550Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 19:53:40

ioessa μου ...την αγάπη μου.... μικρή μου χεχε να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 20:03:38

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Images14789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 21:22:02

Αγαπητοί φίλοι γιατί για μένα όλοι φίλοι είναι...
Δεν θα πω τίποτα για αυτο που γίνεται μερικές μέρες τώρα αλλά θα πω το εξής...
Σέβομαι όλους όσους μιλάνε και τους καταννοώ..
Αλλά οτι προσωπικό ή μη παρακαλώ να διατυπώνεται πιο όμορφα...και τώρα θα σκεφτεί κάποιος "μας λές πως να μιλάμε?" όχι δεν λέω πως να μιλάτε απλά είτε το προσέχετε είτε όχι και επειδή διάφορα άτομα βλέπουν που δεν έχουν και τόσο αγνές προθέσεις παρακαλώ συγκρατηθείτε και μιλήστε με ήρεμο τρόπο...όλοι είμαστε φίλοι εδώ...
Ας πούμε πως περνάμε μια φάση γνωριμίας ....
Μερικούς δεν σας ξέρω όπως δεν με ξέρετε κ εσείς...οπότε μην κρίνεται και ακούστε τις διαφορετικές απόψεις...γίνεται μια ανταλλαγή απόψεων και μια συζήτηση .....
Είναι όμορφες οι συζητήσεις αλλά μην παρεκτρέπεστε...
Και επαναλαμβάνω...μην αποσπάτε η προσοχή σας απο άλλα σημαντικότερα θέματα....
Δεν έχει ΚΑΜΙΑ σημασία ποιος είπε τι.... σημασία έχει πως μαθαίνουμε κάτι μέσα απο αυτό... και διορθώνομαι τους εαυτούς μας...
Κανείς δεν είναι αλάνθαστος και κανείς δεν είναι τέλειος...
Και αυτό είναι το ΟΜΟΡΦΟ! ....
Μιλάω με πολύ προσοχή για να γίνω εύκολα κατανοητή απο όλους...
και αν δεν γίνω κάνετε ερωτήσεις και εξηγώ ..δεν προσπερνάτε το καθετί που βρίσκεται ούτε προσπαθείτε να το εξηγήσετε ..οτι δεν καταλαβαίνεται σωστά ή καθόλου ρωτάτε ..δεν είναι κακό κάποιος να ρωτάει..ίσα ίσα δείχνει πως θέλει να καταννοήσει σωστά και όχι να νομίζει άλλα που δεν ισχύουν..
Έτσι απλά και όμορφα μπορούμε να συνυπάρχουμε όλοι...αρμονικά....
Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας...
Να'στε όλοι καλά... την αγάπη μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 21:52:06

Το οτι πρέπει να πηγαίνουμε μπροστά και παρόλα αυτά γυρίζουμε πίσω δεν μπορώ να το καταλάβω......
Εξέλιξη................πως εξελίσσεστε ο καθένας σας όταν φαίρεστε έτσι??!?!
είμαι πραγματικά απογοητευμένη............
Νιώθω τόση αρνητικότητα που πονάω........προσέχετε την ενεργειά σας.......υπάρχουν και άτομα ευαίσθητα εδώ μέσα..........
Και βάζω τελείες για να μην λέω όλες μου τις σκέψεις γιατί πραγματικά θα βλέπατε πόσο απογοητευμένη είμαι αυτή την στιγμή...κανείς μα κανείς δεν με άκουγε τόσο καιρό....
Αλλάξτε σκέψη και στάση αμέσως!!!! ......
Και δεν θα πω τίποτε άλλο.......


Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Fantasyartworkofwomenfa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ 28 Φεβ - 0:00:41

Έχω κάποιες αποφάσεις να πάρω κ μια απο αυτές είναι να σταματήσω να γράφω πλέον στον ναό για δικούς μου λόγους...
Πλέον το περιβάλλον δεν με κάνει να νιώθω πως θέλω να δώσω τις όποιες γνώσεις έχω...συγνώμη Αιθηρόη που δεν θα κάνω αυτό που μου είχες πεί όταν είχα πρωτομπεί πριν απο αρκετά χρόνια στον ναό "να μοιραστώ"...
Μάλλον σε λάθος στιγμή ξανάρχισα να γράφω..οπότε το σταματάω ...
Σας ευχαριστώ όλους για τις όμορφες στιγμές αλλά κ για τις άσχημες...
Να'στε όλοι καλά....
Με την σιωπή μου απλά δείχνω την απογοητευσή μου από όλους ....
ίσως κάποια μέρα ξαναβρεθούμε.......μέχρι τότε απλά σταματάω να γράφω στον ναό και θα παραμείνω απλά να παρακολουθώ........
Όνειρα γλυκά σε όλους .............. :zdfhdg: rrros
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ 28 Φεβ - 0:09:15

ilia μου,λυπάμαι σε ότι μου αναλογεί για το περιβάλλον αλλά ήταν πολλά τα ζητήματα..
Θέλω να γνωρίζεις οτι μου έλειψες τόσον καιρό.
Να μοιράζεσαι την ilia,εκφράζω επιθυμία μου τώρα,απλά και μόνο γιατι είσαι εσύ.
Οτι κι αν αποφασίσεις,έχε σε παρακαλώ στην άκρη του μυαλού σου οτι σε αγαπώ και σε νοιάζομαι,πίστεψε το.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elgr

elgr


Ηλικία : 41
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 125

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ 28 Φεβ - 0:51:06

Αν μπορώ κι εγώ να εκφράσω μια άποψη, θα έλεγα να παραμείνεις ilia. Ξανασκέψου το. Είσαι κομμάτι αυτού του χώρου.

Έχω διαβάσει σχεδόν κάθε ανάρτηση που έχει γίνει εδώ μέσα. Η θέση σου εδώ, μου άρεσε.

Οι απογοητεύσεις είναι μέρος της ζωής. Ότι κι αν έγινε, δεν νομίζω να είναι τόση η ζημιά ώστε να αποχωρήσεις. Ίσως γι αυτό και να ήρθες πάλι αυτή τη περίοδο. Εσείς εδώ μέσα δεν λέτε, ότι τίποτα δεν είναι τυχαίο; Για εξέτασε το κι από αυτή τη πλευρά.


Κατάλαβα ότι για να είμαι σ αυτόν τον πλανήτη, αυτές τις εποχές, εδώ και τώρα άνθρωπος, είναι γιατί έχω τις αντοχές και την ικανότητα. Λοιπόν θα κάνω ότι καλύτερο μπορώ. Αλλά ποτέ πίσω. Με καταλαβαίνεις; Ο καλός ο καπετάνιος στη φουρτούνα φαίνεται. Επέτρεψε μου το θάρρος. Δεν είστε μόνο εσείς όλοι που γράφετε εδώ. Είμαστε κι εμείς και μπορούμε να έχουμε άποψη. Είστε όλοι μοναδικοί.

Καλό σας βράδυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ 28 Φεβ - 1:45:49



Ilia με βοηθησες στην αρχη που ηρθα , τα κειμενα σου με βοήθησαν, έψαχνα να βρω και γω δεν ξερω τι αλλα εψαχνα βρεθηκα εδω σε εσας και με στολισατε μέσα μου
Τωρα λες ότι σταματας να γραφεις , σε καταλαβαινω , ενιωσα και γω έτσι ξέρεις, αλλα δεν θελω να σταματησω .Αυτος ο χωρος υπάρχει για όλους και είσε μια απο αυτους που το χτίσανε .
Σε περιμένουμε όπως και να έχει ίλια
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 78615325
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ 28 Φεβ - 4:27:18

[quote="ilia"]Έχω κάποιες αποφάσεις να πάρω κ μια απο αυτές...

Ilia
Διάβασα και ξαναδιάβασα
και ξαναδιάβασα όσα έγραψες τις τελευταίες τρεις μέρες
και σε κατανοώ…

Ilia…Μείνε
Πρέπει...

Εγώ πλέον θα συνεχίσω
στον Aόρατο Nαό
μέλος και παρατηρητής…

Αλλά εσύ πρέπει να μείνεις



Έχει επεξεργασθεί από τον/την desper στις Πεμ 28 Φεβ - 9:25:31, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το δωματιό μου ....η μουσική μου!
» Στο μυστικό μου δωμάτιο.
» Δωμάτιο Πανικού
» Δωμάτιο για τα νεύρα...πολεμικές τέχνες....
» Μαύρο σημάδι στην Μεσόγειο - Πύλη του κάτου κόσμου;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ILIA-
Μετάβαση σε: