H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Το συναισθημα της ημέρας.

Πήγαινε κάτω 
+31
ilia
morgana
βαγγελης1234
ba a ktsou
romantiki
Άρης
shamanwoman
markos
marilena
zizanio
georgp
spitha
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
lordos
Αιθηρόη
15katerina
ΙΚΤΙΝΟΣ
stargate
sofaki
trias
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
princess4
elgr
anarhos
ahilleas
Αθάνωρ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Λιακάδα
ioessa
gerakina
maggisoula
35 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 23:26:17

Το συναισθημα της νύχτας.......βοας! Εφαγα 9 καλαμακια! Καλα 11! Κορίνθου! Θα σκασω! Απαπα! Αύριο θα φάω πάλι μη το ξεφτυλισουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ 17 Φεβ - 11:33:32

Είδα μια διαφήμιση χθες με καλαμάκια,1.99 το κιλό..το πρωί σου φέρνουν και την εφημερίδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ 17 Φεβ - 16:42:51



Ναι ειναι αλήθεια Εμμανουηλ, ειναι αξιαγάπητες ομως,
 Όλες ειστε,  πολλες φορες οι φιλοι με πειράζουν ειναι μεσα στην φιλία και αυτο !
 ηλιος 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ 17 Φεβ - 17:08:56

Tι    αθωα    γλυκεια  που   εισαι   ioessa ,  ποσο   πολύ   σε   αγαπω ....! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 25 Φεβ - 20:10:35

Γεια σου ρε Γιάννηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!! Το λέω για έναν τύπο Γιάννη που χρωστάει κι αυτός τα χίλια μυρια σε τράπεζες σήκωσε βίντο στο γιουντουμπ όπου και.................σχολιάζει! Η ladosifa το έχει. Χα χαααααα! Δεν μπορώ να το βάλω εδώ γιατί.....θα παρεξηγηθώ. Δε θέλω. Τσου. Μια άλλη φορά. Σήμερα είμαι καλό κορίτσι.
 Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 1627244695
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 25 Φεβ - 20:18:06

χαχαχα στο φύλαξα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 25 Φεβ - 20:26:56

ναι σου λέω!!!! θα το χρειαστώ.  Χο χο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ 26 Φεβ - 18:25:46

Από το πρωί είμαι σε κατάσταση νιρβάνας προς αποχαύνωση. Δε με υπακούει το σώμα μου ούτε το μυαλό μου. Αλλού πατάω κι αλλού βρίσκομαι. Σα να έσκαβα 72 ώρες ασταμάτητα. Αλλά μια παράξενη ηρεμία βρε παιδί μου. Σα να ξύπνησε όλος ο κόσμος μόλις τώρα. Πιο ελαφριά ατμόσφαιρα γύρω μου και παντού έξω παρόλη τη βαβούρα. Παράξενη αίσθηση.  βιολί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ 27 Φεβ - 6:22:09

maggisoula έγραψε:
Από το πρωί είμαι σε κατάσταση νιρβάνας προς αποχαύνωση. Δε με υπακούει το σώμα μου ούτε το μυαλό μου. Αλλού πατάω κι αλλού βρίσκομαι. Σα να έσκαβα 72 ώρες ασταμάτητα. Αλλά μια παράξενη ηρεμία βρε παιδί μου. Σα να ξύπνησε όλος ο κόσμος μόλις τώρα. Πιο ελαφριά ατμόσφαιρα γύρω μου και παντού έξω παρόλη τη βαβούρα. Παράξενη αίσθηση.  βιολί
παιδια παω διακοπες οποτε μπορη να μην μπαινω στο φορουμ καθε μερα οποτε μαλον τα λεμε την επομενη εβδομαδα γιαααα χε  ηλιος  να  Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 3880601376
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elgr

elgr


Ηλικία : 41
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 125

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ 27 Φεβ - 9:34:04

Γι αυτό maggisoula είχες εσύ αυτή την αίσθηση της χαλαρής ατμόσφαιρας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ 27 Φεβ - 9:51:31




3:55

Ζουμπουλία....Έφυγε;
Φώτης...........Τι να το κάνεις; Θα ξανάρθει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ 27 Φεβ - 11:31:54

Έχουμε και υποχρεώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ 3 Μαρ - 12:38:20

Εξω βρέχει!!!! Κι ο Μάκης προσπαθεί να πετάξει αετό!!!!!!! Στη ταράτσα!!!!!!! Δηλαδή..........αν τον δω πουθενά στο γιουτουμπ θα τον δείρω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morgana




Ημερομηνία εγγραφής : 23/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ 3 Μαρ - 13:46:59

Αχ βρε maggisoula έχεις πολύ πλάκα! Ο άντρας σου δεν είναι ο Μάκης; Θα νομίζει κανείς ότι δεν τον εκτιμάς έτσι που γράφεις μερικές φορές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ 3 Μαρ - 17:26:50

Αχχ βρε μοργκανα! Πλάκα έχεις! Ας πειράξει κανείς τον Μάκη και θα δει και θα δει μετά ο κανείς αν και πόσο τον εκτιμαω! Δε ξέρω βέβαια αν με καταλαβαίνεις μοργκανα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 4 Μαρ - 13:06:48

maggisoula έγραψε:
Εξω βρέχει!!!! Κι ο Μάκης προσπαθεί να πετάξει αετό!!!!!!! Στη ταράτσα!!!!!!! Δηλαδή..........αν τον δω πουθενά στο γιουτουμπ θα τον δείρω!!


χαχααχαχα τελικά τον πέταξε στον αέρα ή στα σκουπίδια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 4 Μαρ - 15:45:54

ΧΑ ΧΑ ΧΑ! Α ΡΕ ΑΡΙΣΤΩ! ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕΤΕ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 4 Μαρ - 15:50:54

Κοίτα.....κατά τις 1:30 με 2 τον φέραμε μέσα. Τον στεγνώσαμε. Του βάλαμε μια άλλη στεγνή ουρά και τον ξαναβγάλαμε μπας και πετάξει έστω και λίγο και του φύγει ο νταλκάς! Αλλά μπααααα!!! Δεν ήθελε παιδί μου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 4 Μαρ - 15:52:49

Ο ΧΑΡΤΑΕΤΟΣ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 4 Μαρ - 15:54:49

Εμ ποιος; Ο Μάκης; Στον Μάκη θα έβαζα ουρά;;;;  Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 377485074 Ρε συ!!!!! Θα συγκεντρωθείς καμιά φορά;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 4 Μαρ - 15:56:16

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!! ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 4 Μαρ - 15:57:43

Τι γελάς ρε Κωστή; Για τον χαρταετό μιλούσαμε! Φταίω  επ εγώ τώρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 4 Μαρ - 15:59:38

ΧΑ ΧΑ ΧΑ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΣΑ ΑΠ ΤΑ ΓΕΛΙΑ! ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΡΙΣΤΕΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 4 Μαρ - 16:00:30

εχ γεια σου.....Δεν πάμε καλάααααααααα!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 4 Μαρ - 16:02:25

ΩΧ ΧΑ ΧΑ ΧΑ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ! ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ! ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το συναισθημα της ημέρας.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 14 από 25Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το συναίσθημα της νύχτας.
» Γρίφοι της ημέρας.
» Αριθμός Προσωπικής Ημέρας._

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.-
Μετάβαση σε: