H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Το συναισθημα της ημέρας.

Πήγαινε κάτω 
+31
ilia
morgana
βαγγελης1234
ba a ktsou
romantiki
Άρης
shamanwoman
markos
marilena
zizanio
georgp
spitha
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
lordos
Αιθηρόη
15katerina
ΙΚΤΙΝΟΣ
stargate
sofaki
trias
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
princess4
elgr
anarhos
ahilleas
Αθάνωρ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Λιακάδα
ioessa
gerakina
maggisoula
35 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zizanio

zizanio


Ηλικία : 33
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 91

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 31 Οκτ - 17:16:26

Αιθηρόη έγραψε:
Δεν με πειράζει να θυμώνεις μαζί μου.
Κατανοώ και δεν αντιστέκομαι στο αίσθημα σου.

Θέλω όμως να σου πω, πως κανένα "άκουσμα" δεν είναι πιο τρομακτικό από την ίδια την πραγματικότητα που πονάει.
Και όπως βλέπετε, είστε αρκετά δυνατοί για να υπάρχετε σε αυτήν.

Μέσα σας, έχετε όλα τα εφόδια που χρειάζεστε, όχι μόνον για να την αντιμετωπίσετε... αλλά και για να ολοκληρώσετε τον σκοπό σας, τις επιλογές σας, την "μοίρα" σας και το πεπρωμένο της εποχής.
Εάν δεν τα είχατε, δεν θα είσασταν εδώ.

Και πρέπει να πιστέψετε επιτέλους, πως...

Η Πίστη σας... χμ... το πνεύμα σας "εμπνέει" τον "Θεό", το πνεύμα σας και τον "Διάβολο".

Μου άρεσε αυτό που γράφεις, για το τι εμπνέει το καλό και το κακό. Γιατί με την πίστη μας προκαλούμε και κινούμε το καθένα ανάλογα.
Μου άρεσε κι αυτό που γράφεις για τα εφόδια που έχουμε όλοι μέσα μας. Είναι ενθαρυντικό.
Αλλά! Ερώτηση για σένα τώρα! Δεν σε πειράζει που θύμωσε κάπως ο georgp. Μαζί μου γιατί θυμώνεις κάποιες φορές και μου την λες μαεστρίδικα, όταν εγώ θυμώνω;
Δεν παραπονιέμαι, γιατί μαθαίνω έξυπνες κι φοβερά εύστροφες ατάκες, αλλά τώρα μου δημιουργήθηκε αυτή η απορία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zizanio

zizanio


Ηλικία : 33
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 91

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 31 Οκτ - 17:20:03

maggisoula μου αρέσει πολύ αυτό το μάτι! Και το σχόλιο! Κάτι που λέει κι η Αιθηρόη συνέχεια.
¨
<Ακόμα και το πιο μικρό άτομο, μπορεί να αλλάξει την πορεία του μέλλοντος!>

Πιστεύω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marilena

marilena


Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 189

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 31 Οκτ - 18:13:44

                   zizanio για σένα! Θα σου αρέσει.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marilena

marilena


Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 189

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 31 Οκτ - 18:24:49

Αιθηρόη έγραψε:
Γιώργο, μάτια μου, δεν είσαι ο μόνος...
Ο ένας κοιτάζει τον άλλον με καχυποψία.

Η παρακαταθήκη της εποχής...

"Ο άνθρωπος φταίει", φυλαχθείτε!

Δεν είστε πλέον ασφαλείς, μην εμπιστεύεστε κανέναν, χωθείτε στα σπίτια σας και μην ανοίγετε σε κανέναν, να τρώτε μπροστά στην τηλεόραση για να απορροφάτε καλύτερα τα όσα σας μεταδίδουν, μην ασχολείστε με τους άλλους, μην μιλάτε, μην προσπαθείτε άδικα, δεν μπορείτε, δεν γίνεται τίποτα, ελέγχεστε από παντού, είναι αργά, κάνετε υπομονή θα έρθει ο σωτήρας, σας τον ετοιμάζουν...

Και ως τότε μην εμπιστεύεστε πλέον τους ανθρώπους, είναι αδύναμοι και ανίκανοι να ανταπεξέλθουν στον κόσμο που τους δόθηκε.

Δεν σας αρέσει να το "ακούτε" αυτό... έτσι δεν είναι;
Και όμως δεν λέτε κάτι διαφορετικό, όποτε δίνεται η ευκαιρία.

Χμ...

Ευθύνεται όντως ο άνθρωπος;
Είστε σίγουροι;

Η μεγαλύτερη προπαγάνδα που έγινε ποτέ!

Είναι άλλο να κατανοείς την ευθύνη σου και να σε υπολογίζεις συνυπεύθυνο, αναλαμβάνοντας συμμετοχή... και άλλο αυτό που ξεστομίζετε.

Ακούγεστε! Και ακούγεστε από αυτούς που καραδοκούν για μία κατάλληλη στιγμή.

Οι άνθρωποι έχουν φθάσει στο κρίσιμο σημείο, να κατηγορούν ο ένας τον άλλον για όσα συμβαίνουν.

Μία τέτοια μεγέθους σπορά διχόνοιας και παραπλάνησης, δεν έχει γίνει ποτέ στο παρελθόν.

Προσέχετε!

Ποιος διέδωσε αυτήν την... ετυμηγορία;

Ποιοι ορίζουν και ονομάζουν τους εχθρούς σας;

Η Ιστορία;
Η Ιστορία που γνωρίζετε εξυπηρετεί δύο σκοπούς...
1... Αναδεικνύει και ισχυρίζεται μόνον τα λάθη των ανθρώπων. Και πολλά από αυτά, δεν ήταν δικές τους επιλογές. Πουθενά δεν διακρίνονται αυτοί που υποκίνησαν γεγονότα και λειτούργησαν σαν σκιές.
Σταγόνες αλήθειας, περιπλεγμένες σε απέραντους ιστούς ψεύδους!
2... Διαγραφή και αλλοίωση της μνήμης σας.

Η Επιστήμη;
Αυτήν που είναι υποχείριο όντων που προσπαθούν να θέσουν τον νου σας σε πλήρη υποταγή και τις δυνάμεις σας σε καταστολή;
- Παράγουν ασθένειες, προφασίζονται επιδημίες ώστε φοβισμένοι να δέχεστε τα όποια πειραματικά φάρμακα και εμβόλια, που σκοπό έχουν να χειραγωγήσουν το DNA σας.
- Στήνουν βάσεις σε πλανήτες, χρησιμοποιώντας ανθρώπους και εσείς ακόμη αναρωτιέστε εάν πάτησαν άνθρωποι στην κατεχόμενη Σελήνη.
- Προσπαθούν να μεταμορφώσουν το "σώμα" της Γαίας κατά τις ανάγκες τους και αδιαφορούν για την ζωή της. Της Γαίας, του δικού σας μητρικού πλανήτη. Προσπαθούν να εμποδίσουν και να παράγουν παράσιτα στην δόνηση και τον "ήχο" που εκπέμπει.
- Χειραγωγούν το πνεύμα σας, με μια σκάρτη εκπαίδευση, προορισμένη να σας καθιστά ανίκανους στην σκέψη και στην αντίληψη, αδρανοποιούν τις δυνάμεις σας, ώστε να πιστεύετε μόνον όσα εκείνοι κρίνουν απαραίτητα για τους σκοπούς τους.
- Ταλανίζεται ολόκληρη ανθρωπότητα από ασθένειες, χωρίς να αναρωτιέστε πόσοι από όλους αυτούς τους έχοντες θέσεις υψηλές, έχουν καταλήξει σε νοσοκομεία, έχουν χάσει δικούς τους ανθρώπους, βασανίζονται από ασθένειες όπως εσείς.
- Ασχολείστε με τους ατμοσφαιρικούς ψεκασμούς... Ψεκάζουν όχι μόνον την ατμόσφαιρα σας, αλλά το πνεύμα, την ψυχή, τον νου, την σκέψη σας, με ψεύδος και παραπλάνηση, με αναισθητικές πεποιθήσεις και θεωρίες.

Η κοινωνική, νομική και ηθική δικαιοσύνη; Αυτές που δεν έχουν καμία ισχύ και δεν είναι αληθινές στον σκοπό τους;

Η προσαρμοσμένη θρησκεία; Αυτήν που εκπροσωπεί και είναι ανάλογη του δουλικού χαρακτήρα που αποκαλύπτει η κάθε φυλή ξεχωριστά;

Η φιλοσοφία; Η παραμορφωμένη πλέον Φιλοσοφία, που αδυνατεί να παραδεχτεί το μεγαλείο της ψυχής και να θαυμάσει με σθένος;

Ο πολιτισμός; Ποιος; Αυτός που αποκαταστάθηκε από την οικονομική και εμπορική εικόνα;

Ακούω συνέχεια την ίδια σκέψη, πως όλα γίνονται για το χρήμα.
Αλήθεια; Είστε σίγουροι;

Δικαιολογείτε τα παιδιά σας όταν παρασύρονται ή διαφθείρονται, προσπαθείτε να τα βοηθήσετε (και καλώς πράττετε), αλλά δεν έχετε την ίδια κατανόηση για τους υπόλοιπους συνανθρώπους σας.

Τα δεινά δεν έρχονται από μόνα τους.
Παρατηρήστε προσεχτικά!

Με όποιον άνθρωπο και να κουβεντιάσετε, νιώθει όπως νιώθετε, θέλει ό,τι θέλετε, φοβάται ό,τι φοβάστε... και αναρωτιέμαι τελικά... ποιος ακριβώς είναι αυτός ο άνθρωπος που ευθύνεται για τα δεινά;

Σταματήσετε εγκαίρως να "εχθρεύεστε" ο ένας τον άλλον.
Δεν είναι ο άνθρωπος ο εχθρός της Ανθρωπότητας!
Είναι ένα είδος που δεν έχει καμία συμπόνια εκ φύσεως του.

Δεν μπορεί να σας πολεμήσει και να σας κατακτήσει με άλλα μέσα, παρά μόνον μέσω της συγκατάθεσης σας και της άγνοιας σας για το τι είστε και το ποιοι είναι αυτοί.

Εάν είχαν όποια άλλη δυνατότητα, θα την είχαν εκτελέσει. Να είστε σίγουροι.

Να θυμάστε πάντα... ο Δούρειος Ίππος ήρθε στην ώρα της πλάνης!

Ο Όμηρος δεν έκρυψε ουδέν!

Δεν είστε πρόβατα!
Μην συμπεριφέρεστε σαν να είστε!

Δεν είστε αδύναμοι!
Το γνωρίζετε πως μπορείτε να κάνετε τα πάντα.
Ναι. Επιμένω. Το γνωρίζετε.-

Δείξτε εμπιστοσύνη στον εαυτό σας!
Μην σας τρομοκρατούν όλα αυτά. Μην συγχίζεστε με την πληθώρα θεωριών και πληροφοριών.

Ο άνθρωπος γνωρίζει την αγάπη, την συμπόνια, την χαρά, την καλοσύνη. Ιδιότητες της ψυχής.
Είναι τα σημάδια που σας βοηθούν να δείτε την αλήθεια σε ό,τι ψάχνετε.
Όπου αυτά συναντάτε, μπορείτε να αναγνωρίσετε και τα "Δικά σας".

Πόσα όντα ζήλεψαν τον άνθρωπο για την ιδιότητα της ψυχής του;
Πόσα όντα δεν προσπάθησαν να αποκτήσουν αυτό που εσείς έχετε ως κληροδότημα;
Πόσα όντα δεν προσπάθησαν να σας την αφαιρέσουν;

Είναι μύθος η ζήλια για μερίδες "θεών" και "αγγέλων", για την ψυχή του ανθρώπου;
Είστε βέβαιοι;

Προσέχτε που θα παραδώσετε την εμπιστοσύνη σας!
Είστε τόσο θυμωμένοι με τον άνθρωπο, τον αδελφό σας, την ίδια σας την οικογένεια, που εύκολα θα επιλέξετε κάποιους "Άλλους" να σας οδηγήσουν.

Ελευθερία, δικαιοσύνη, είναι δύο πράγματα που δεν μπορούν να υλοποιηθούν στην πράξη, εάν δεν τα ενεργοποιήσετε μέσα σας. Διότι δεν είναι "πράγματα" που θα τα βρείτε εκεί έξω...
Αυτό το Δένδρο, έχει μέσα σας την ρίζα.

Οι "υπεύθυνοι", έχουν κατανοήσει πλήρως τις αδυναμίες, τις ευαισθησίες και τις ανάγκες της ανθρώπινης φύσης.
Με αυτές σας πολεμούν.

Δεν είστε μόνοι!
Δεν είστε μόνοι, ούτε ανίσχυροι!
Μην πιστεύετε τους φιδόγλωσσους που σισσσσσιρίζουν στις ψυχές σας φόβο και ψέματα.

Θα ακούσετε πως είστε δημιουργήματα κάποιων άλλων όντων...
Λοιπόν, όχι! Όχι ο Άνθρωπος!

Δεν είστε μόνο Άνθρωποι εδώ πάνω.
Είναι και αυτοί που είναι "σαν"!

Μπορεί, επίσης, να είχαν επέμβει στην σωματική κατασκευή και στους συνδέσμους του εγκεφάλου των Ανθρώπων...
Όχι στην ψυχή!

Εκεί κανείς δεν μπορεί να αγγίξει.

Ψυχή, ερχόμενη κατευθείαν από την Πηγή... αυθεντική και αιώνια.

Αυτό είστε εσείς και δεν είστε κατασκευάσματα!

Είστε Άνθρωποι, οι έχων την ψυχή, το αγαπημένο πλάσμα και στολίδι του Κόσμου.

Και αυτό να μην το διαπραγματευθείτε με καμία θεωρία!

Ελπίδα υπάρχει άφθονη.
Η Πίστη ασθενεί.

Ό,τι και εάν κάνετε, φροντίστε να ανταποκριθείτε στο κάλεσμα εντός σας, στον εαυτό σας και σε αυτά που γνωρίζετε βαθιά μέσα σας... και ας μην τολμάτε να τα παραδεχθείτε.

Με όλα αυτά, θέλω να πω...

Ξέρετε τι θέλω να πω...

Λυπάμαι... σας αγαπώ περισσότερο από όσο θα θέλατε και από όσο κατανοείτε.

Λοιπόν...

Ναι, χρόνια πολλά Άνθρωποι και Έλληνες.

Το ΟΧΙ, η άρνηση σε δυνάστες, αφορά όλους τους ανθρώπους.
Και δεν μιλώ για το "όχι" του Μεταξά ή του κάθε Μεταξά.

Μιλώ για το ΟΧΙ που υπερασπίστηκαν και υπερασπίζονται οι άνθρωποι του κόσμου, κάτω από τον ουρανό και όχι πάνω στις προστατευτικές καρέκλες τους.

Την καρδιά μου για στέφανι, για κάθε έναν τους ξεχωριστά, σε όποια γωνία της γης και του κόσμου και εάν βρέθηκαν... και βρίσκονται.




Σ αγαπώ Αιθηρόη!






Κοίταζα τα βίντεο του αόρατου ναού στο youtube. Κι αυτό το βρήκα ιδανικό για την περίσταση!
Το έχω ξαναδεί, έχω δει και την ταινία 2-3 φορές.
Σήμερα όμως όπως το κοίταζα, την ώρα που λέει αυτός ο αντιπαθέστατος τύρανος να μεταδώσουν σε όλο το ίντερλινγκ το μήνυμα που προστάζει,
εγώ άκουγα ίντερνετ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 31 Οκτ - 18:58:33

zizanio έγραψε:

Μου άρεσε αυτό που γράφεις, για το τι εμπνέει το καλό και το κακό. Γιατί με την πίστη μας προκαλούμε και κινούμε το καθένα ανάλογα.
Μου άρεσε κι αυτό που γράφεις για τα εφόδια που έχουμε όλοι μέσα μας. Είναι ενθαρυντικό.
Αλλά! Ερώτηση για σένα τώρα! Δεν σε πειράζει που θύμωσε κάπως ο georgp. Μαζί μου γιατί θυμώνεις κάποιες φορές και μου την λες μαεστρίδικα, όταν εγώ θυμώνω;
Δεν παραπονιέμαι, γιατί μαθαίνω έξυπνες κι φοβερά εύστροφες ατάκες, αλλά τώρα μου δημιουργήθηκε αυτή η απορία.

Χα χα! Αυτό θα ήθελα κι εγώ πολύ να το μάθω!
zizanio μου αρέσεις! Η νέα γενιά που λέγαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 31 Οκτ - 22:52:29

Επειδή ακριβώς είσαι ζιζάνιο για αυτό σου τη λέει... Χα χα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgp

georgp


Ηλικία : 39
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 79

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ 2 Νοε - 13:11:27

Αιθηρόη σε καταλαβαίνω. Αλήθεια! Κι εγώ νιώθω ότι δεν είναι έτσι όπως τα λένε. Υπάρχουν κάποιοι πίσω απ όλα αυτά. Είδα και τα βίντεο που έβαλαν και η marilena και ο Αθάνωρ, και τι λέει η maggisoula, και καταλαβαίνω. Ίσως όχι όσο αυτοί, αλλά καταλαβαίνω. Αλλά άνθρωποι κάνουν επίσης εγκλήματα κι είναι απάνθρωποι. Είναι αθώοι; Και τελικά λένε οι απεγνωσμένοι καιροί θέλουν και απεγνωσμένες λύσεις. Και λέω είναι καιρός να βρω και να αναζητήσω ότι μέσο υπάρχει. Είναι κακό;
Λένε ζήτα και θα σου δοθεί. Έτσι δεν είναι; Ότι αναζητήσω λοιπόν θα το βρω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ 2 Νοε - 13:21:36



1:11
Ναι ότι αναζητάμε το βρισκουμε η μαλλον αρχιζουμε να το βλέπουμε

Με συγχωρεις που απαντησα αλλα έτσι νομιζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ 2 Νοε - 13:55:22

Γιώργο, μάτια μου, σε ό,τι αφορά το πρώτο σου ερώτημα...

Δεν είπα ότι οι άνθρωποι δεν φέρουν την ευθύνη των πράξεων ή των μη πράξεων τους.

Είπα ότι δεν είναι αυτός ο εχθρός που αναζητάτε.

Ένα παιδί που μεγαλώνει στην βαναυσότητα, μπορεί να γίνει το ίδιο βάναυσο μεγαλώνοντας, ή μπορεί να θελήσει να σώσει τον κόσμο.

(Στην πρώτη περίπτωση, μοιάζει με εχθρό, αλλά στην ουσία είναι το θύμα.)

Και σε ό,τι αφορά το δεύτερο...

Χμ...

Έχω πει πολλές φορές... το τι θα βρει ο κάθε ένας στην ζωή του, εξαρτάται από το ποιος είναι και τι ζητάει. Οι αναζητήσεις του, εξαρτώνται από βαθιές επιθυμίες της ψυχής, από "ανάγκες" ορατές ή αόρατες, πνευματικές ή υλικές.

Σε αυτό που με ρωτάς, πέραν των παραπάνω, θα έλεγα και το εξής... πρόσεχε και υπολόγισε βαθιά τι αναζητάς... διότι μπορεί να το βρεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ 2 Νοε - 14:05:04

Χμ...
Δεν είναι απλά "ζιζάνιο"... είναι γεμάτος από "γιατί" και αντιρρήσεις για τα πάντα.
Δεν υπάρχει πιο απολαυστικό, πιο αυθεντικό, πιο προσοδοφόρο μα και υγιές από αυτό.

Αλλά...
Μάτια μου...
Δεν έχω θυμώσει ποτέ μαζί σου.
Ούτε έχω σκοπό να το κάνω, με κανέναν σας.

Μην χρησιμοποιείτε μία λέξη για πολλά πράγματα. Χάνεται η σημασία τους.

Η αντίρρηση και η ένσταση, λοιπόν, δεν είναι θυμός.

Και έχω αντίρρηση, μόνον όταν θυμώνεις με τον εαυτό σου, για πράγματα που δεν σου αναλογούν.

Και είσαι αρκετά εύστροφος, ώστε να μην χρειάζεται να μάθεις "ατάκες" άλλων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
markos

markos


Ηλικία : 43
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 231

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ 2 Νοε - 15:41:31

Αυτή η γυναίκα.... Δεν ξέρω τι να πω. Ότι και να πει, είναι βοήθημα. Είναι έμπνευση, και μάθημα. Δεν σπαταλάει και δεν πετάει τίποτα. Από όλα μα όλα, θα βγάλει διαμάντια. Μόνο σπουδαία πράγματα διαβάζω.
Αυτή η Γυναίκα!
Αυτό το πρόσεχε και τι ζητάς γιατί μπορεί και να το βρεις, μακάρι να το είχα μάθει χρόνια πριν!

Έχει μεγάλη σημασία το ποιος σου λέει τι, και πως και πότε σου το λέει.
Αιθηρόη είσαι η πιο ωραία μου ψυχική και πνευματική εμπειρία. Ένα σημαντικό συμβάν.

Η εποχή μας θα μας αποκαλύψει πολλά μυστικά. Πολλά πράγματα θα βγουν απ τις σκιές. Πολλές μάσκες θα πέσουν. Να είμαστε προετοιμασμένοι για να μην διασαλευτούμε. Και όμορφα πράγματα θα μας αποκαλυφτούν, και άσχημα ψέματα.
Και όπως έλεγε η μάνα μου, ας φέρουν όλα το καλό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ahilleas

ahilleas


Ηλικία : 54
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 95

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ 3 Νοε - 12:57:41

Αγαπητέ marko συμπίπτουν οι απόψεις μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ 3 Νοε - 21:33:43

Η   magisoula   εκανε   κατι  που  θα   επρεπε  να   το  κανουμε  ολοι....
Σπασιμο  η  ξεπουλημα   των  τηλεορασεων ...
Προτιμω   το   σπασιμο   διοτι  με   το   πουλημα  απλως   μεταφερουμε   το  προβλημα   σε   αλλον  συνανθρωπο  μας ....
Πλημυριζουν   το  νοητικο  με  σκουπιδια  και   αυτα   με  την   σειρα   τους  αναπαραγωνται  δημιουργωντας   πραγματικοτητα
Την   δικη  μας    πραγματικοτητα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λιακάδα

Λιακάδα


Ηλικία : 38
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 59

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι 5 Νοε - 11:06:53

Συμφωνώ με την Αιθηρόη σε όλα. Κυρίως να προσέχουμε τι ψάχνουμε γιατί θα το βρούμε.
Για την τηλεόραση, ρε παιδιά εγώ ακόμα την χρωστάω! Χα χα! Τέλος πάντων. Έτσι όμως δεν αποκλειόμαστε από τον κόσμο κι όσα συμβαίνουν; Κι εκτός αυτού, μ αυτή τη λογική θα πρέπει να πετάξουμε και τον υπολογιστή. Αποκοπή τελείως απ τον κόσμο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shamanwoman




Ηλικία : 38
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 6

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι 5 Νοε - 21:04:32

Θέλω να πω ότι έχετε πολύ ωραία θέματα και σας βρίσκω όλους, πολύ αγαπητούς!
Χαίρομαι για την γνωριμία με όλους σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι 5 Νοε - 21:56:00


Μα   αγαπητη  μου,  ετσι   και   αλλιως  ολα  τα   χρωσταμε,  ακομη  και  τις   ζωες   των  παιδιων  των  παιδιων  μας ,  λιγο  παραπανω  λιγο  παρακατω ,  δεν  βαριεσαι....

Βιβλια.... τα   επιλεγει   κανεις    συμφωνα  με  τις   αναγκες   του  συνεχως  μεταβαλλομενου   εσωτερικου   του  κοσμου....
Μουσικη... την   επιλεγει   και   ακουει  με  την  ιδια  διαδικασια....
Διαδυκτιο....  μια  παγκοσμια   βιβλιοθηκη  πληροφοριων  που   εσυ   εχεις  τον  ελεγχο   του   τι  θα   διαβασεις,   η   του  πως   θα   το   χρησιμοποιησης ,  παντα  σε   σχεση  με   αυτο  που   εισαι   ανα  πασα  στιγμη...
Τηλεοραση ....  χωνευτηρη    συνειδησεων ,   φυσικα   δεν  θα   την  θεωρουσα  την    αισχροτερη  εφευρεση  ολων  των  εποχων  αν  δεν  την  χρησιμοποιουσαν  ως  μεσο   εισβολης  μεσα   στα  ιδια  μας   τα   σπιτια  εστιαζοντας    κυριως  στο  γυναικειο  νοητικο   κατευθυνοντας   τασεις  και   ροπες ,   αν  επηρεασης    μερικες    γυναικειες  συνειδησεις  αλλαζεις  ολο  το   χωριο ,  μερικες   εκατονταδες  ολοκληρη  την  πολη ,  και  μερικες   χιλιαδες  ολοκληρη  την  χωρα...
Γυναικες ....  εως   τωρα,    σπανια  θα   συναντουσες   μια  με  πληρη  επιγνωση  της  τεραστιας  και  εκπληκτικης  δυναμης  που  διαθετει  ...
Ολες  οι  οικονομικες ,  παραγωγικες ,   πολιτισμικες ,  κοινωνικες ,  περιβαλλοντολογικες ,   ακομη  και  πολιτικες    αλλαγες   προκυπτουν  απο  την  θεληση   της   γυναικας....
Ολα   ξεκινουν  απο  μια  γυναικα ,  δεν  υπαρχει  παραδεισος  χωρις   αυτη...
Ολη  η   σοφια  και   ευτυχια   του  κοσμου  περικλειεται  στην  αλληλεπιδραση  μιας  αρμονικης   σχεσης  με  μια  πολυ  καλη   γυναικα....
Η  ιδια  η   γυναικα   ειναι  ο  παραδεισος...
Οι   ανδρες   ειναι  τα  βλεμματα   του  παραδεισου...
Ολα   τα   παραδεισενια   σχηματα  ειναι  εντελως  ανωφελα   χωρις   το  αντιθετο  αντικαθρεφτισμα   τους....
Οταν  καποιος  θελει  να  δει  το  μελλον  συζητα  με   μερικες   γυναικες,  αυτες   ειναι  το  μελλον...
Τα  παντα   αλλαζουν  μεσα   απο   αυτες ....
Η  ευθυνη   τεραστια,  καλως  η  κακως...

 
 
  
                 
  
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shamanwoman




Ηλικία : 38
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 6

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι 5 Νοε - 22:45:48

Μ αρέσει αυτό που λες για τις γυναίκες.
Αλλά η μισή δουλειά γίνεται από εμάς κι η άλλη μισή, απ τους άντρες.

Είμαστε ένας τρόπος. Ο άλλος εσείς.
Κι αναρωτιέμαι αν ξέρεις καμία γυναίκα ολοκληρωμένη σαν αυτή που περιγράφεις!
Χαίρω πολύ για την γνωριμία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι 5 Νοε - 22:58:31

Σε   τουτο  το  μερος....
Μολις   γνωρισα  μια....
Απλως  δεν  το  ξερει  ακομη...
Ετσι,  η  χαρα   δικη  μου   αγαπητη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι 5 Νοε - 23:51:26

Αναμφισβητητα  μια   γυναικα  με  τον  ενα  η  τον  αλλο  τροπο  στο   τελος  θα  περασει  την  δικη  της   θεληση,   εχει  ολα  τα  μεσα  και   εφοδια  για  κατι  τετοιο....
Το  θεμα  ειναι   η   πορεια    του   συνειδησιακου   της   επιπεδου....
Ο   ανδρας   ετσι   και   αλλιως  ελκεται   προς  πασα  κατευθυνση   της ...
Ολες  οι  γαληνιες  και  πλουσιες  οικογενειες  δεν  εχουν  χρηματα,  εχουν  μια  καλη   γυναικα...
Ολοι  οι   ανδρες  μεγαλωσαν  και    ανδρωθηκαν  στα   χερια  μιας  γυναικας....
Ολοι  οι   ανδρες  αναζητουν   την  λυτρωση   στο  βλεμμα  και  την  καρδια   μιας  γυναικας...
Ο  καθε   ανδρας   ειναι   ετοιμος  να  δωση  ακομη  και  την   ζωη   του  για   αυτην  που  αληθινα  αγαπα...
Η   μωρια ,  η  ανοησια ,  η   απαισιοδοξια ,  η  θηριωδια ,     που  φαινεται  κατα  καιρους  στους  ανδρες   ειναι  γιατι  δεν  αγαπηθηκαν   απο  μια  γυναικα...
Και    δεν   αγαπηθηκαν  διοτι   κλαπηκε   απο  την    γυναικα  η   ικανοτητα  να   αγαπα...
Αυτο  που   φαινεται   ως  αγαπη   ειναι  η  εναποθεση   και  ικανοποιηση  ενος  μικροσυμφεροντολογικου  βολεματος μεχρι  να  περαση  η   ζωη...
Η   αγαπη   ειναι  η  μεγαλυτερη  δυναμη   της   γυναικας ...
Η  αγαπη   ειναι  ο  λογος  υπαρξης  της   γυναικας...
Η   γυναικα  πρεπει  να   ανακαταλαβει   την   δυναμη  της  ξανα...
Τιποτε   δεν  λειτουργει  ορθα  χωρις   αυτη  την   δυναμη... 
 

 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ 6 Νοε - 9:18:58

Λιακάδα έγραψε:
Συμφωνώ με την Αιθηρόη σε όλα. Κυρίως να προσέχουμε τι ψάχνουμε γιατί θα το βρούμε.
Για την τηλεόραση, ρε παιδιά εγώ ακόμα την χρωστάω! Χα χα! Τέλος πάντων. Έτσι όμως δεν αποκλειόμαστε από τον κόσμο κι όσα συμβαίνουν; Κι εκτός αυτού, μ αυτή τη λογική θα πρέπει να πετάξουμε και τον υπολογιστή. Αποκοπή τελείως απ τον κόσμο;
Λιακάδα μου,σε καμία περίπτωση δεν προτείνεται εδώ η αποκοπή μας από τον κόσμο,όμως πες μου,με την ενημέρωση της τηλεόρασης,λαμβάνουμε πραγματικά το τι συμβαίνει στον κόσμο ή μήπως,σκεπάζουν τα γεγονότα,κατευθύνοντας τα προς τον δικό τους,επιθυμητό σκοπό;
Θα μπορούσε να ήταν ένα χρήσιμο εργαλείο,έχει όμως πλέον χειραγωγηθεί με τον πιο ύπουλο τρόπο.
Αν θέλεις να δεις,ως έρευνα,τι επέλεξαν αυτήν την περίοδο για να αποπροσανατολίσουν το κοινό,τότε να την ανοίξεις.
Το πιο σημαντικό είναι να έχουμε κάθε φορά την επίγνωση για το κάθε τι που υπάρχει και μας αφορά.
Όταν έχεις την επίγνωση,μπορείς να έχεις την συσκευή,αλλά να επιλέγεις να μην κατακλύζεσαι.
Στο ίντερνετ,έχεις εσύ περισσότερο την επιλογή στο τι θέλεις να δεις,ανάλογα με αυτό που σε ενδιαφέρει,στην τηλεόραση θα σου επιβάλλουν αυτό που εκείνοι θέλουν και θα σε πείσουν ότι σε αφορά.
Μην ξεχνάς την δύναμη της εικόνας,την γνώση μας πλέον για τα κύματα του εγκεφάλου και τον τρόπο που εισχωρούν τα μηνύματα στο υποσυνείδητό μας.
Μπορείς να έχεις την συσκευή για επιλεγμένες χρήσεις,να την ανοίγεις και να την κλείνεις όταν αυτό που ήθελες να δεις,τέλειωσε ή για να παρακολουθείς dvd της επιλογής σου.

Τα σπίτια έχουν ανοικτή την τηλεόραση από το πρωί μέχρι το βράδυ και στα περισσότερα υπάρχει παραπάνω από μια.
Το χειρότερο είναι να την αφήνεις και να μην παρακολουθείς,απλά να ακούγεται και να κάνεις κάτι άλλο.Αυτό που ακούω συχνά ''έτσι για να νιώθω ότι έχω παρέα''.Όσο όμως πιο αφηρημένος είναι κανείς και χαλαρός,τόσο πιο εύκολα εισχωρούν μέσα του οι εκπομπές-τα μηνύματα και οι κατευθύνσεις.
Το έγκλημα-για μένα-είναι να κάνεις παραμάνα την τηλεόραση στα παιδιά.
Να τρως και να βλέπεις τηλεόραση.
Τηλεόραση ανοικτή στο υπνοδωμάτιο του ζευγαριού.
Τηλεόραση ανοικτή και να κοιμάσαι.
Ειδικά με τους αποκωδικοποιητές[αποβλακωποιητές],η κατάσταση επιδεινώθηκε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ 6 Νοε - 10:53:00

Ωωω ο emmanouil είναι απίθανος! Εχει τη τέχνη του γητευτη χε χε χε! Καπετάν Μανώλη......στη προηγούμενη σου ζωή τι εισουνα; Γιααααα πεεεες! Λοιπόν αυτόν το κόσμο γυναίκες τον........ασε δεν θα πω τίποτα τώρα για τις γυναίκες. Ευτυχώς υπάρχουν μερικές που θυμίζουν όσα δε πρεπει να ξεχάσω. Ασχετο τώρα αλλά εδω μέσα έχουμε υπέροχους άντρες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 7 Νοε - 0:41:22

Με   ρωτας  τι  ειμουνα  στην  προηγουμενη  ζωη  γλυκεια  μου  φιλη...
Στην  απλοτητα   του  ερωτηματος  σου  λοιπον....
Ολοι  οι   ανθρωποι  βλεπουν  ονειρα ,  ολο  και  περισσοτεροι   τα  θυμουνται...
Οσο  περισσοτερο  τα  θυμουνται  τοσο  θα  τα  βιωνουν  ολοζωντανα  με  καθε  λεπτομερια....
Οσο   τα  βιωνουν   σαν  μια   δευτερη   ζωη  τοσο  θα  αντιλαμβανονται  την  συνειδηση   εντος  του  ονειρου   τους ...
Οσο   αντιλαμβανονται  την  συνειδηση  του  ονειρου  τους ,  τοσο  θα  ανακτουν  τον  ελεγχο  της  πραγματικοτητας  που  βιωνουν....
Οσο  ανακτουν  τον  ελεγχο  της  πραγματικοτητας  που  οι  ιδιοι  αναδυουν   , τοσο  περισσοτερο  θα   ισχυροποιουν   την   αισθηση  της  λειτουργικης    ατομικοτητας   τους  μεσα   σε   αυτα   τα   συνειδησιακα   πεδια....
Μια  σωστα  δομημενη  και  ισχυροποιημενη  ατομικοτητα  ειναι   σε   θεση    να  αλληλεπιδρα  εν  πληρει   συνειδηση , τοσο  με  τις  δικες  της   αναδυομενες  πραγματικοτητες,  οσο  και   ταυτοχρονα   με  την  πραγματικοτητα  του   φυσικου  υλικου  πεδιου,  αντλωντας  πληροφοριες   αλλα  γνωριζοντας  τις  διαφορες,   [Αστρικη  προβολη]....
 Οσο  η  διαδικασια  διατηρειται  και  εκλαμβανεται  ως   δευτερη  φυση,  τοσο  η   συνειδητοτητα  θα   ειναι   σε   θεση  να   μεταφερει   αναλοιωτες  μνημες  προαποφασισμενων  επιθυμιων  η  σκεψεων   απο   το  υλικο  πεδιο  στο  νοητικο  πεδιο...
Στην  πραγματικοτητα  το  πνευμα  μαθενει  να   μεταφερει  την  ιδια   του   την  συνειδηση  με  ολες  της  μνημες  της   σε   διαφορετικα  αισθητηριακα  επιπεδα  υπαρξης  χωρις  να  χανη  την  ταυτοτητα   της  ...
 
Η  ολη   διαδικασια  εχει   να  κανει  με  την  εκπαιδευση   της   ψυχης  να   διατηρει  την μνημη  μετα  την  απωλεια   του  υλικου   σωματος   στην  νεα   ενσαρκωση  της ....
 Που   σημενει  αγαπημενη  μαγισουλα  οτι  εφοσων  καποιος     βιωνει   αυτες   τις  γνωσεις  στο  τωρα   δεν  τις  βιωσε  στο  πριν ...
Ετσι  δεν  μπορω  να  απαντησω ....
Αν  ημουν  γυναικα  ;  πιθανον ....  αν  ημουν  δολοφονος ;  και   αυτο  πιθανον ....
Το  πνευμα ,   υπαρχει  και  απλωνεται  παντου,   ψαχνει  διαρκως   ''δοχεια  -  σωματα''  να  εκφραστει,  να  εκδηλωθει...
Πληροφοριες ,  απεγνωσμενα  χρειαζεται  πληροφοριες ...
Η  ανακτηση  και  συγκεντρωση   της   πληροφοριας   σχηματιζει   την  ψυχη...
Η  πληροφορια  ειναι  αναγκαστικα  αθανατη ,  διαφορετικα  υπαρχει  καταρευση ....
Η  πληροφορια   συνεχως  εξελισεται,  ελκοντας   βαθμιαια  τα   αναλογα  της  ποιοτητας   της ...
Τα   αναλογα   ''σωματα''  που  ελκονται  και  δομουνται  απο   την   ποιοτητα  μιας   τετοιας   πληροφοριας  ειναι  αυτα  που  μπορουν  να  την  εκφρασουν  η  εκδηλωσουν  στο  μεγιστο...
Καθ   αυτο   τον   τροπο  ειναι  αδυνατον  η  πληροφορια  μιας  ανθρωπινης  διανοιας  να  ενσαρκωθει  στην  διανοια  ενος  βατραχου,   καθως  και  το   αντιθετο....
Καθ   αυτο  τον   τροπο  η  ανθρωποτητα  ειναι   σε  θεση  να   απελευθερωθη  απο  τον  φοβο  του  θανατου ....
Καθ   αυτο  τον  τροπο  φαινεται  οτι  πλασματα  του  συμπαντος  κοσμου  και  κοσμικη  νοηση  ειναι  ενα  και  το   αυτο...
Καθ   αυτο  τον  τροπο  φαινεται  η  διαδικασια   της  αναγκαστικης  διασπασης  του  πνευματος  στην  μορφη  της   ατομικοτητας...
Η  πληροφορια  απο  καθε  κυτταρο  και  σωματιδιο  που  πεθενει  καθημερινα  μεσα   σε   ενα   υλικο  σωμα  μεταφερεται  ακαριαια   στα  επομενα που  γεννιουνται ...
Καθ   αυτο  τον  τροπο  συγκροτειται  η  ταυτοχρονη   αρμονια  ενος  οργανισμου,  με  την   ακαριαια  μεταδοση  της  πληροφοριας...
Κατα  τον  ιδιο  περιπου  τροπο  και  η  αρμονια  του  συμπαντος  κοσμου...
     


      
 
 
            
      
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 7 Νοε - 8:37:02

Δεν κατάλαβα τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ 7 Νοε - 21:16:53

Μηπως  με  περασες  για  θεσσαλονικιο  καλη μου  ladosifa...  ;     τι ,   δεν ,  καταλαβενεις , ...;
οχι  πες  μου ....
χε  χε
αστειακι
Αν   στα  αληθεια  δεν  καταλαβενεις  τοτε  εχω  κανει  ενα  σοβαροτατο  λαθος...
Προσεχως    επαναδιατυπωση ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ 8 Νοε - 12:10:34

Ααα! emmanouil μου κι εγω μπαχαλιαστηκα! Εξπλέιν πλιζ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το συναισθημα της ημέρας.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 25Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το συναίσθημα της νύχτας.
» Γρίφοι της ημέρας.
» Αριθμός Προσωπικής Ημέρας._

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.-
Μετάβαση σε: