H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Φαντασία- Πηγή

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alicetwiligh

Alicetwiligh


Ηλικία : 35
Τόπος : ΕΛΛΆΔΑ
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2017
Αριθμός μηνυμάτων : 74

Φαντασία- Πηγή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φαντασία- Πηγή   Φαντασία- Πηγή Icon_minitimeΤετ 14 Απρ - 11:19:00

Βλέπω εδώ κ μέρες που ασχολούμαι στόν ελεύθερο μου χρόνο όσο μπορώ για να βρω έναν τρόπο επικοινωνίας με το ανωτέρω εγώ μου, μια υπέροχη εικόνα δεν ξέρω αν έχει σχέση με την ψυχική μου αναζήτηση άλλα θα σας την περιγράψω....

Είναι κάτι σαν τοπίο όμορφο αλλά όχι τόσο όπως αυτά στην Γαία ποιο έντονο σαν από άλλη διάσταση παραμυθένια φανταστείτε. Υπάρχει λοιπόν ένας καταρράκτης που ταυτόχρονα τα νερά του είναι χρυσό χρώμα που φωτίζει ένα φως αστραφτερό την μια και την άλλη τα νερά γίνονται καθαρά κρυσταλλικά έχει αυτή την μορφή ο καταρράκτης να μεταλαζεται σαν να έχει και τα 2 μαζί ταυτόχρονα πολύ περίεργο αλλά πανέμορφο .... δίπλα ένα δέντρο γέρικο το αισθάνομαι εγώ ενώ μοιάζει με φρέσκο ολοζώντανο οι ρίζες του συνδεδεμένες με την πηγή που σας είπα και ταυτόχρονα οι ρίζες πάνε σε όλους τους κόσμους .... Βλέπω και κάτι όντα να πετάνε όμορφα φωτεινά χρωματιστά με φτερά χωρίς φτερά δε ξέρω περίεργες μορφές σε ζευγάρια παίζουν μεταξύ τους και πετούν ευτυχισμένα γύρω από την πηγή αγνά αθώα ... ΈΙΝΑΙ Η Π
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alicetwiligh

Alicetwiligh


Ηλικία : 35
Τόπος : ΕΛΛΆΔΑ
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2017
Αριθμός μηνυμάτων : 74

Φαντασία- Πηγή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασία- Πηγή   Φαντασία- Πηγή Icon_minitimeΤετ 14 Απρ - 11:20:14

ΟΥΡΑΝΙΑ θΕΙΚΗ ΠΗΓΉ......Δε ξέρω γιατί αλλά εγώ την βλέπω έτσι ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alicetwiligh

Alicetwiligh


Ηλικία : 35
Τόπος : ΕΛΛΆΔΑ
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2017
Αριθμός μηνυμάτων : 74

Φαντασία- Πηγή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασία- Πηγή   Φαντασία- Πηγή Icon_minitimeΤετ 14 Απρ - 11:23:48

Τι νιώθω όταν μου έρχεται??? Χμ κάτι σαν να θέλω να βρεθώ εκεί παίζοντας με αυτά τα όντα και εγώ να γίνω κ εγώ ένα από αυτά ίσως είναι οι ψυχές μας .....δε είμαι συγουρη ακόμη.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alicetwiligh

Alicetwiligh


Ηλικία : 35
Τόπος : ΕΛΛΆΔΑ
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2017
Αριθμός μηνυμάτων : 74

Φαντασία- Πηγή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασία- Πηγή   Φαντασία- Πηγή Icon_minitimeΠαρ 16 Απρ - 11:25:01

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alicetwiligh

Alicetwiligh


Ηλικία : 35
Τόπος : ΕΛΛΆΔΑ
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2017
Αριθμός μηνυμάτων : 74

Φαντασία- Πηγή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασία- Πηγή   Φαντασία- Πηγή Icon_minitimeΠαρ 16 Απρ - 12:08:04

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Φαντασία- Πηγή
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Χορός
» η παρουσια μου στο σαιτ
» Φαντασία...
» Φαντασία και θεραπεία...
» Φαντασία ποιήτρια...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ-
Μετάβαση σε: