H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.

Πήγαινε κάτω 
+18
Nenya
ba a ktsou
βαγγελης1234
Σαπφώ
Κενταυρος
ilia
Vdrin
sofaki
marilena
anarhos
15katerina
Άρης
Αθάνωρ
Αιθηρόη
maggisoula
ioessa
mikri neraida
desper !!!
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μάης - 0:42:51

Λοιπόν...

Για να μπουν κάποια πράγματα στην θέση τους...

Ο λόγος που χρειάζεται να δώσετε (όλα τα νέα παιδιά) χρόνο στον εαυτό σας να μεγαλώσει, ωριμάσει, μάθει, όπως είπε η Αριστέα, είναι διότι όσες περισσότερες γνώσεις συλλέγετε, τόσο πιο ορθά θα μπορείτε να εκτιμάτε την κάθε κατάσταση που θα καλεστείτε να αντιμετωπίσετε, σε οποιοδήποτε τομέα ύπαρξης σας.

Από αρκετά γραφόμενα που έχω δει (όχι μόνον σε αυτόν τον χώρο) παρατήρησα πως εκφράζονται γνώσεις, (μάλιστα υποστηρίζονται με... βεβαιότητα), οι οποίες δεν οφείλονται σε ιδίαν εμπειρία, αλλά σε αισθητική άποψη.

Αυτό δεν είναι κατά ανάγκην αρνητικό.

Το επιζήμιο είναι, όταν οι απόψεις αυτές, προέρχονται από πετυχημένες τηλεοπτικές σειρές, εμπορικές ταινίες και εμπορικά βιβλία, χωρίς να αποτελούν μέρος της εσώτερης γνώσης.

Και φαντάζομαι... vdrin, πως όταν οι γονείς σου, σε συμβουλεύουν επιστώντας σου την προσοχή σε κάτι, δεν το κάνουν από ρατσισμό απέναντι σου.

Η Αριστέα δεν σου αρνήθηκε τις γνώσεις της...
Αντιθέτως... σου τις προσέφερε, από ενδιαφέρων και με προσοχή, σε σχέση με την ηλικία και τις πληροφορίες που δήλωσες.

Μπορείς να βρεις πολλές πληροφορίες σχετικά με τα αστρικά ταξίδια.

Μία από αυτές, είναι πως άνθρωποι που ερευνούν αυτό το πεδίο συνειδητότητας, χρειάστηκαν χρόνια εξάσκησης και μελέτες χρόνων, για να μπορούν να εκτιμούν σωστά, να αναγνωρίζουν τα αληθή ζητούμενα τους και να αντεπεξέλθονται αρμονικά (και χωρίς επιβλαβείς συνθήκες), στις προϋποθέσεις ενός τέτοιου ταξιδιού.

Και αυτήν την σημαντική πληροφορία, επιμένουν να την αγνοούν οι περισότεροι.

Δεν μπορώ να σε αποτρέψω από αυτό που επιθυμείς να κάνεις vdrin.

Σου λέω όμως, να εκτιμάς σωστά και ανάλογα, την κάθε πληροφορία που λαμβάνεις.

Και για να είσαι σε θέση να το πράξεις αυτό, χρειάζεσαι γνώσεις του Κόσμου που ζεις και γνώση του Ποιος Είσαι.

Διότι ό,τι και να σου πει ο κάθε ένας από εμάς εδώ, δεν θα βρίσκεται δίπλα σου για να σε καθοδηγήσει ή βοηθήσει όταν θα το χρειάζεσαι πραγματικά.

Θέλεις να ταξιδέψεις και να επισκεφθείς τα αόρατα πεδία;

Υπέροχα, πράξε το!

Έλεγξε σωστά, όλους τους λόγους που το επιθυμείς... και εάν εμμένεις σε αυτό, συνέχισε.

Αλλά πριν... χρειάζεσαι εντατική και ασφαλή προετοιμασία, με όλα όσα συνεπάγεται αυτή.

Ο αόρατος (των φυσικών και νοητικών μας αισθήσεων) κόσμος, απαιτεί τον ανάλογο σεβασμό και την δέουσα προσοχή και εκτίμηση.

Ό,τι μοιάζει εύκολο, δεν σημαίνει πως θα πρέπει να προσεγγίζεται με λιγότερη υπευθυνότητα.

Vdrin ή όχι, 15 ετών ή όχι... δεν το λαμβάνω υπόψην. Απευθύνομαι σε όποιον θέλει να ασχοληθεί, για τους όποιους λόγους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μάης - 1:32:41

Κυρά μου σ' hh ω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Στέφανος

Στέφανος


Ηλικία : 44
Τόπος : Περιστέρι
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 90

Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Μάης - 8:20:25

κλαπ!  κλαπ! 

Δεν έχω να προσθέσω λέξη, γιατί εκφράζεις απόλυτα την σκέψη μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: !   Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 13 Μάης - 16:01:39

Καλησπέρα σε όλους/ες!

Είμαι ένα πολύ πρόσφατο μέλος και διάβασα με ενδιαφέρον την συζήτηση γύρω από την Αστρική Προβολή,αλλά και ένα άλλο θέμα που αφορούσε το ίδιο ζήτημα.

Από αρκετά μικρός έχω μία τάση να ασχολούμαι με τέτοια πράγματα,έχω διαβάσει βιβλία και έχω (συνήθως ανεπιτυχώς) προσπαθήσει να κάνω μερικές απλές ασκήσεις Διαλογισμού.Την φορά που έφτασα πιο κοντά ήταν υπό την καθοδήγηση άλλου και έφτασα στο σημείο να νιώθω οτι αιωρούμαι εντελώς στον αέρα,αλλά μέχρι εκεί.Όταν το κατάφερα αυτό,για αρκετές εβδομάδες με επηρέασε,ένοιωθα αρμονικά,ανάλαφρα,δεν με επηρέαζε τίποτα και μπορούσα να αντλώ ικανοποίηση ακόμα και από πράγματα που θεωρούσα δεδομένα.

Πραγματικά θέλω να συνεχίσω να ψάχνω το θέμα,αλλά θα ήθελα να θέσω κάποια ερωτήματα,ώστε οι απαντήσεις που θα λάβω από κάποιο εμπειρότερο άτομο να με κατευθύνουν καλύτερα και να μου διαλύσουν τις τελευταίες αμφιβολίες για μερικά πράγματα.

1)Όταν μιλάμε για Αστρική Προβολή και τις διαδικασίες που την προϋποθέτουν,μιλάμε για πραγματική εμπειρία?Θέλω να πω,υπάρχει κάποια πιθανότητα απλά η μεγάλη χαλάρωση και η μεγάλη φαντασία να μας δημιουργούν εικόνες που τις ζούμε ως ψευδαίσθηση?Πώς είμαι σίγουρος ότι δεν ζω μέσα στην φαντασία μου?Πώς διαχωρίζω την Φαντασία μου από τις εικόνες που μου πασάρει το Υποσυνείδητο σε στιγμές χαλάρωσης?Το να ακολουθώ σε ορισμενες τεχνικες βήματα που αφορούν την σκέψη εικόνων,δεν σημαίνει ότι βάζω την φαντασία μου στο παιχνίδι για να τις πλάθω?Αφορά αυτό κάτι όντως αληθινό?

2)Μερικές από τις λίγες φορές που έφτασα σε ικανοποιητικά επίπεδα συγκέντρωσης και χαλάρωσης,μου πετάχτηκαν στο μυαλό αρνητικά πρόσωπα,αρνητικές σκέψεις που με έκαναν να τρομάξω σχετικά με το τι θα δω αν καταφέρω να πετύχω μια Αστρική Προβολή.Έχασα την αυτοσυγκέντρωσή μου.Είναι σφάλμα του νου μου,ή προειδοποίηση για το ότι δεν είμαι ακόμα έτοιμος?Μπορεί απλά να είναι ο δισταγμός για το Άγνωστο,που είναι εν μέρει φυσικό.Να σημειώσω ότι τις φορές που έγινε αυτό,δεν μπόρεσα να αναχατίσω τις αρνητικές αυτές σκέψεις με την δημιουργία Ασπίδας από τον Ήλιο και την Συνείδησή μου,την οποία δημιουργω κάθε φορά σε αυτές τις διαδικασίες και όχι μόνο(και με κάνει να αισθάνομαι απολύτη Ασφάλεια),και αν και τις διέλυε το φως,αυτές επανερχόντουσαν.Το ότι διαπέρασαν και την πιο ισχυρη θετική μου σκέψη μήπως είνα σημάδι ότι δεν είμαι έτοιμος?Πώς θα το ερμηνέυατε?

3)Πραγματικά έχω την πεποίθηση και άλλων Σφαιρών Ύπαρξης αλλά θέτω συχνά στον εαυτό μου το εξής ερώτημα:Κάθε φορά που νοιώθω το δέλεαρ να μυηθώ σε διαδικασίες για να τις επισκεφθώ αναρωτιέμαι,ποιος ο λόγος που γεννήθηκες και αντιλαμβάνεσαι τον εαυτό σου ως Ύλη?Θέλω να πω,δεν απορρίπτω την ύπαρξη ανώτερων διαστάσεων αλλά το γεγονός ότι γεννηθήκαμε συμπαγείς μήπως σημαίνει ότι οι αιθερικές/πνευματικές εμπειρίες δεν προορίζονται για την ολοκλήρωσή μας σε αυτό το επίπεδο?Μήπως εδω πρέπει να κοιταξουμε να εκπληρώσουμε πρώτα την υλική μας ύπαρξη,τους υλικούς στόχους και τις εμπειρίες σε αυτό που λέμε Πραγματικότητα,όσο υλιστικό και αν ακούγεται,και κάθετι άλλο μας συγχύζει,μας μπερδεύει,μας παραπλανεί?Δεν θέλω σε καμιά περίπτωση να ισχύει κατι τετοιο και ουσιαστικά θετω το ερώτημα για να μου δώσω την ευκαιρια,να λαβω μια απαντηση που θα διαλύσει τις αντιρρήσεις που μου υπαγορεύει η Λογική μου.

Ελπίζω να μην έγινα πολύ κουραστικός thenks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 13 Μάης - 16:38:54

emmanouil λάβε δράση! Καινούργιε μας φίλε ο emmanouil είναι ιδανικός για να σου εξηγήσει. Και δεν έγινες κουραστικός!  Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 3921961289 Μη το ξαναπείς! Καλώς ήρθες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 16 Μάης - 16:12:17

Sunlight έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους/ες!

Είμαι ένα πολύ πρόσφατο μέλος και διάβασα με ενδιαφέρον την συζήτηση γύρω από την Αστρική Προβολή,αλλά και ένα άλλο θέμα που αφορούσε το ίδιο ζήτημα.

Από αρκετά μικρός έχω μία τάση να ασχολούμαι με τέτοια πράγματα,έχω διαβάσει βιβλία και έχω (συνήθως ανεπιτυχώς) προσπαθήσει να κάνω μερικές απλές ασκήσεις Διαλογισμού.Την φορά που έφτασα πιο κοντά ήταν υπό την καθοδήγηση άλλου και έφτασα στο σημείο να νιώθω οτι αιωρούμαι εντελώς στον αέρα,αλλά μέχρι εκεί.Όταν το κατάφερα αυτό,για αρκετές εβδομάδες με επηρέασε,ένοιωθα αρμονικά,ανάλαφρα,δεν με επηρέαζε τίποτα και μπορούσα να αντλώ ικανοποίηση ακόμα και από πράγματα που θεωρούσα δεδομένα.

Πραγματικά θέλω να συνεχίσω να ψάχνω το θέμα,αλλά θα ήθελα να θέσω κάποια ερωτήματα,ώστε οι απαντήσεις που θα λάβω από κάποιο εμπειρότερο άτομο να με κατευθύνουν καλύτερα και να μου διαλύσουν τις τελευταίες αμφιβολίες για μερικά πράγματα.

1)Όταν μιλάμε για Αστρική Προβολή και τις διαδικασίες που την προϋποθέτουν,μιλάμε για πραγματική εμπειρία?Θέλω να πω,υπάρχει κάποια πιθανότητα απλά η μεγάλη χαλάρωση και η μεγάλη φαντασία να μας δημιουργούν εικόνες που τις ζούμε ως ψευδαίσθηση?Πώς είμαι σίγουρος ότι δεν ζω μέσα στην φαντασία μου?Πώς διαχωρίζω την Φαντασία μου από τις εικόνες που μου πασάρει το Υποσυνείδητο σε στιγμές χαλάρωσης?Το να ακολουθώ σε ορισμενες τεχνικες βήματα που αφορούν την σκέψη εικόνων,δεν σημαίνει ότι βάζω την φαντασία μου στο παιχνίδι για να τις πλάθω?Αφορά αυτό κάτι όντως αληθινό?

2)Μερικές από τις λίγες φορές που έφτασα σε ικανοποιητικά επίπεδα συγκέντρωσης και χαλάρωσης,μου πετάχτηκαν στο μυαλό αρνητικά πρόσωπα,αρνητικές σκέψεις που με έκαναν να τρομάξω σχετικά με το τι θα δω αν καταφέρω να πετύχω μια Αστρική Προβολή.Έχασα την αυτοσυγκέντρωσή μου.Είναι σφάλμα του νου μου,ή προειδοποίηση για το ότι δεν είμαι ακόμα έτοιμος?Μπορεί απλά να είναι ο δισταγμός για το Άγνωστο,που είναι εν μέρει φυσικό.Να σημειώσω ότι τις φορές που έγινε αυτό,δεν μπόρεσα να αναχατίσω τις αρνητικές αυτές σκέψεις με την δημιουργία Ασπίδας από τον Ήλιο και την Συνείδησή μου,την οποία δημιουργω κάθε φορά σε αυτές τις διαδικασίες και όχι μόνο(και με κάνει να αισθάνομαι απολύτη Ασφάλεια),και αν και τις διέλυε το φως,αυτές επανερχόντουσαν.Το ότι διαπέρασαν και την πιο ισχυρη θετική μου σκέψη μήπως είνα σημάδι ότι δεν είμαι έτοιμος?Πώς θα το ερμηνέυατε?

3)Πραγματικά έχω την πεποίθηση και άλλων Σφαιρών Ύπαρξης αλλά θέτω συχνά στον εαυτό μου το εξής ερώτημα:Κάθε φορά που νοιώθω το δέλεαρ να μυηθώ σε διαδικασίες για να τις επισκεφθώ αναρωτιέμαι,ποιος ο λόγος που γεννήθηκες και αντιλαμβάνεσαι τον εαυτό σου ως Ύλη?Θέλω να πω,δεν απορρίπτω την ύπαρξη ανώτερων διαστάσεων αλλά το γεγονός ότι γεννηθήκαμε συμπαγείς μήπως σημαίνει ότι οι αιθερικές/πνευματικές εμπειρίες δεν προορίζονται για την ολοκλήρωσή μας σε αυτό το επίπεδο?Μήπως εδω πρέπει να κοιταξουμε να εκπληρώσουμε πρώτα την υλική μας ύπαρξη,τους υλικούς στόχους και τις εμπειρίες σε αυτό που λέμε Πραγματικότητα,όσο υλιστικό και αν ακούγεται,και κάθετι άλλο μας συγχύζει,μας μπερδεύει,μας παραπλανεί?Δεν θέλω σε καμιά περίπτωση να ισχύει κατι τετοιο και ουσιαστικά θετω το ερώτημα για να μου δώσω την ευκαιρια,να λαβω μια απαντηση που θα διαλύσει τις αντιρρήσεις που μου υπαγορεύει η Λογική μου.

Ελπίζω να μην έγινα πολύ κουραστικός thenks


Πολύ θα ήθελα να απαντηθούν αυτά τα ερωτήματα, έτσι όμορφα όπως ετέθησαν, με σοβαρότητα, χωρίς αερολογίες και ασάφειες , με κατανοητές απαντήσεις. Κι αν δεν μπορούν οι απαντήσεις αυτές να κεντράρουν τις ερωτήσεις στον στόχο τους, ας είναι όσο το δυνατόν πιο κοντά σε αυτόν.

και εγώ ευχαριστώ sunlight  να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 16 Μάης - 20:42:20

nnan έγραψε:
Sunlight έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους/ες!

Είμαι ένα πολύ πρόσφατο μέλος και διάβασα με ενδιαφέρον την συζήτηση γύρω από την Αστρική Προβολή,αλλά και ένα άλλο θέμα που αφορούσε το ίδιο ζήτημα.

Από αρκετά μικρός έχω μία τάση να ασχολούμαι με τέτοια πράγματα,έχω διαβάσει βιβλία και έχω (συνήθως ανεπιτυχώς) προσπαθήσει να κάνω μερικές απλές ασκήσεις Διαλογισμού.Την φορά που έφτασα πιο κοντά ήταν υπό την καθοδήγηση άλλου και έφτασα στο σημείο να νιώθω οτι αιωρούμαι εντελώς στον αέρα,αλλά μέχρι εκεί.Όταν το κατάφερα αυτό,για αρκετές εβδομάδες με επηρέασε,ένοιωθα αρμονικά,ανάλαφρα,δεν με επηρέαζε τίποτα και μπορούσα να αντλώ ικανοποίηση ακόμα και από πράγματα που θεωρούσα δεδομένα.

Πραγματικά θέλω να συνεχίσω να ψάχνω το θέμα,αλλά θα ήθελα να θέσω κάποια ερωτήματα,ώστε οι απαντήσεις που θα λάβω από κάποιο εμπειρότερο άτομο να με κατευθύνουν καλύτερα και να μου διαλύσουν τις τελευταίες αμφιβολίες για μερικά πράγματα.

1)Όταν μιλάμε για Αστρική Προβολή και τις διαδικασίες που την προϋποθέτουν,μιλάμε για πραγματική εμπειρία?Θέλω να πω,υπάρχει κάποια πιθανότητα απλά η μεγάλη χαλάρωση και η μεγάλη φαντασία να μας δημιουργούν εικόνες που τις ζούμε ως ψευδαίσθηση?Πώς είμαι σίγουρος ότι δεν ζω μέσα στην φαντασία μου?Πώς διαχωρίζω την Φαντασία μου από τις εικόνες που μου πασάρει το Υποσυνείδητο σε στιγμές χαλάρωσης?Το να ακολουθώ σε ορισμενες τεχνικες βήματα που αφορούν την σκέψη εικόνων,δεν σημαίνει ότι βάζω την φαντασία μου στο παιχνίδι για να τις πλάθω?Αφορά αυτό κάτι όντως αληθινό?

2)Μερικές από τις λίγες φορές που έφτασα σε ικανοποιητικά επίπεδα συγκέντρωσης και χαλάρωσης,μου πετάχτηκαν στο μυαλό αρνητικά πρόσωπα,αρνητικές σκέψεις που με έκαναν να τρομάξω σχετικά με το τι θα δω αν καταφέρω να πετύχω μια Αστρική Προβολή.Έχασα την αυτοσυγκέντρωσή μου.Είναι σφάλμα του νου μου,ή προειδοποίηση για το ότι δεν είμαι ακόμα έτοιμος?Μπορεί απλά να είναι ο δισταγμός για το Άγνωστο,που είναι εν μέρει φυσικό.Να σημειώσω ότι τις φορές που έγινε αυτό,δεν μπόρεσα να αναχατίσω τις αρνητικές αυτές σκέψεις με την δημιουργία Ασπίδας από τον Ήλιο και την Συνείδησή μου,την οποία δημιουργω κάθε φορά σε αυτές τις διαδικασίες και όχι μόνο(και με κάνει να αισθάνομαι απολύτη Ασφάλεια),και αν και τις διέλυε το φως,αυτές επανερχόντουσαν.Το ότι διαπέρασαν και την πιο ισχυρη θετική μου σκέψη μήπως είνα σημάδι ότι δεν είμαι έτοιμος?Πώς θα το ερμηνέυατε?

3)Πραγματικά έχω την πεποίθηση και άλλων Σφαιρών Ύπαρξης αλλά θέτω συχνά στον εαυτό μου το εξής ερώτημα:Κάθε φορά που νοιώθω το δέλεαρ να μυηθώ σε διαδικασίες για να τις επισκεφθώ αναρωτιέμαι,ποιος ο λόγος που γεννήθηκες και αντιλαμβάνεσαι τον εαυτό σου ως Ύλη?Θέλω να πω,δεν απορρίπτω την ύπαρξη ανώτερων διαστάσεων αλλά το γεγονός ότι γεννηθήκαμε συμπαγείς μήπως σημαίνει ότι οι αιθερικές/πνευματικές εμπειρίες δεν προορίζονται για την ολοκλήρωσή μας σε αυτό το επίπεδο?Μήπως εδω πρέπει να κοιταξουμε να εκπληρώσουμε πρώτα την υλική μας ύπαρξη,τους υλικούς στόχους και τις εμπειρίες σε αυτό που λέμε Πραγματικότητα,όσο υλιστικό και αν ακούγεται,και κάθετι άλλο μας συγχύζει,μας μπερδεύει,μας παραπλανεί?Δεν θέλω σε καμιά περίπτωση να ισχύει κατι τετοιο και ουσιαστικά θετω το ερώτημα για να μου δώσω την ευκαιρια,να λαβω μια απαντηση που θα διαλύσει τις αντιρρήσεις που μου υπαγορεύει η Λογική μου.

Ελπίζω να μην έγινα πολύ κουραστικός thenks


Πολύ θα ήθελα να απαντηθούν αυτά τα ερωτήματα, έτσι όμορφα όπως ετέθησαν, με σοβαρότητα, χωρίς αερολογίες και ασάφειες , με κατανοητές απαντήσεις. Κι αν δεν μπορούν οι απαντήσεις αυτές να κεντράρουν τις ερωτήσεις στον στόχο τους, ας είναι όσο το δυνατόν πιο κοντά σε αυτόν.

και εγώ ευχαριστώ sunlight  να
για το πρωτο σου λεω ειναι πραγματηκη εμπειρια οι αστρηκη προβαλη 
αλλα τυθεται και θεμα να ειναι της φαντασιας μας
πως παρε τον εγκεφαλο σαν ενα κβαντηκο οργανο οπου εχει την δυνατοτητα 
να ειναι πανταχου παρων και μπορουμε μεσω της φαντασιας και της νοηση μας
να βλεπουμε διαφορα μερη σαν αστρηκη προβολη
παρολα αυτα ξεχωρηζουν οι αστρηκη προβολη απο το νοερο ταξηδη

για το 2 δευτερο δεν εισαι ετοιμος πραγματη και ο λογος ειναι οτι οχι δεν εισαι ικανος αλωστε με αυτα που λες ετοιμος εισαι 
αλλα αμα φοβασαι την αστρηκη προβολη οι εχεις αμφιβολιες
οι φοβασαι θα παθης τιποτα φυσικο ειναι να μην εισαι ετοιμος
καταρχην πρεπη να σκεφτης γιατι θες να κανης αστρηκη προβολη 
αν το θες για θεματα κοτσομπολιου παραδειγμα
οι να βλεπης πρωσοπηκες στηγμες αλλον 
οι να βλεπη παραδειγμα πως κανουν ερωτα καποιοι ξεχασε το
δεν υπαρχη περιπτωση
αν το κανης για την εμπειρια 
για να δεις οι αν εποικηνωνης με αλλες οντοτητες 
οι για να μαθης αν υπαρχη ζωη μεταθανατο παραδειγμα οι να ταξηδευη στο συμπαν τοτε εχει καλος οι 
και για αλλους λογους σου τοτε ναι θα τα καταφερης 

για τον φοβο σου απλα διεγραψε τον στο λεω δεν υπαρχη τιποτα αρνητηκο να φοβασε
ειναι δικαιωμα σου να κανης αστρηκη επιλογη οπως και καθε αθρωπος


3 για το τρητο
θα μου επιτρεψης ισως και να μην ειναι λαθος να πω την γνωμη μου αλλα δεν θα στην πω καθολου
αλλα γιατι το θεωρω πρεπων να το ανακαληψης εσσει αυτο 
και οχι να σου πω σου πει καποιος την γνωμη του

παντως με το αστρηκο ταξηδη μπορης να ανακαληψης αλλες σφαιρες υπαρξης για την ακριβεια να πας 
και να μαθης οτι ειναι να μαθης

ελπιζω εγω πρωσοπικα να σε καληψα
αν οχι πες μου τη δεν καταλαβες να σου απαντησω σε οτι ξερω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: :-)   Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 17 Μάης - 2:50:50

Ευχαριστω για την ανταπόκριση φιλαράκια :-)

Κατάλαβα τι λες σχετικά με την απάντησή σου στο πρώτο μου ερώτημα! thenks 
Γύρω από το θέμα της Αστρικής Προβολής αλλά και γενικότερα επειδή κάνω Οραματισμό καθημερινά,το γεγονός ότι έχω φτάσει σε ένα επίπεδο που οι εικόνες φαντάζομαι,μου δημιουργούν συναισθήματα που τα βιώνω πραγματικά και εκείνη την στιγμή,και όταν τα θυμάμαι, σαν να ήταν αναμνήσεις μου,ενδεχομένως να δείχνει ότι έχω φτάσει σε ένα καλό στάδιο για την Αστρική Προβολή?Απλά μου είχε δημιουργηθεί η εντύπωση μερικές σερί μέρες που επιχειρούσα αστρική προβολή ότι κατέβαλλα συνειδητή προσπάθεια,και σταμάτησα εφόσον αυτό δεν πρέπει να συμβαίνει.Ίσως δεν πρέπει να το πιέζεις για να έρθει,και θα σε βρει μονο του αν ενδιαφέρεσαι όντως,γι αυτό το άφησα για την ώρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vdrin

Vdrin


Ηλικία : 25
Δίδυμος
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 7

Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ευχαριστο    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 18 Μάης - 16:07:58

Μπερδεύτηκα με όλα αυτά παρόλο το μπέρδεμα που δημιουργήθηκε
θα προσπαθήσω να μάθω όσο πιο πολλά μπορώ για αστρική
προβολή ευχάριστο σε όσους με συμβουλέψαν παρόλα αυτά προσπαθώ να κάνω ΑΠ   χε 
Εφόσον ζω δεν σταματάω να κάνω τίποτα  και θα συνεχίζω να μαθαίνω μέχρι το τέλος
Από ότι έχω καταλάβει ο φόβος σε σχέση να κάνει κάποιος αστρική προβολή είναι περισσότερο θέμα ιδεολογίας και πεποιθήσεις
Γιατί να μην αναλύσουμε ποιοι ανακαλύψαν την αστρική προβολή και γιατί και έτσι θα καταλάβουμε αν είναι επικίνδυνη
για αρχή http://en.wikipedia.org/wiki/Astral_projection
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexWake




Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 1

Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 15 Οκτ - 1:02:54

Κάνω εδώ και κατι μερες προσπαθειες ατρικης προβολης
Χθες το βραδι πήγα να κοιμηθώ....και ολα αρχισαν 
στην νεκρά θάλασσα ήμουν πάνω απτό νερό η πέταγα η περπάταγα δν θυμάμαι σχεδον καθολου...αλλα ημουν ελαφρύς κ ηταν τοσο αληθινο αυτο το ονειρο μπορουσα να κοιταξω οπου ηθελα εγω κ να κουνησω καθε μερος του σωματος με τν θέληση μου...Και κοιταξα κατω δν ειδα τα ποδια μου....ακυρη διευκρινηση αλλα τεσπα :ρ
οσο πήγαινε έκλειναν τα ματια μου ολο ενα και παραπανω κ ξαφνικα επεσα μεσα στο νερο κ ξυπνησα
ξυπνησα λαχανιασμενος κ μουδιασμένο το πανω μερος κ ελαφρυ βοιτο στα αυτια.....
Υπαρχει περίπτωση να ηταν αστρικη προβολη. γτ μετα ξανα προσπάθησα ματαια ομως...

Ας απαντήσει κάποιος με προσωπική εμπειρία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 15 Οκτ - 13:43:15

AlexWake έγραψε:
Κάνω εδώ και κατι μερες προσπαθειες ατρικης προβολης
Χθες το βραδι πήγα να κοιμηθώ....και ολα αρχισαν 
στην νεκρά θάλασσα ήμουν πάνω απτό νερό η πέταγα η περπάταγα δν θυμάμαι σχεδον καθολου...αλλα ημουν ελαφρύς κ ηταν τοσο αληθινο αυτο το ονειρο μπορουσα να κοιταξω οπου ηθελα εγω κ να κουνησω καθε μερος του σωματος με τν θέληση μου...Και κοιταξα κατω δν ειδα τα ποδια μου....ακυρη διευκρινηση αλλα τεσπα :ρ
οσο πήγαινε έκλειναν τα ματια μου ολο ενα και παραπανω κ ξαφνικα επεσα μεσα στο νερο κ ξυπνησα
ξυπνησα λαχανιασμενος κ μουδιασμένο το πανω μερος κ ελαφρυ βοιτο στα αυτια.....
Υπαρχει περίπτωση να ηταν αστρικη προβολη. γτ μετα ξανα προσπάθησα ματαια ομως...

Ας απαντήσει κάποιος με προσωπική εμπειρία
ναι και οχι αστρηκη προβολη ειναι να βγαινεις με το αστρηκο σου σωμα
οταν γινεται αυτο το σωμα μας γινεται σαν παραμορφωμενο γιατι δεν εχει το αστρηκο σωμα 

ενας αλλος τροπος αστρηκης προβολης ειναι με την νοηση μας 
δεν διαφερη καθολου απο την αστρηκη προβολη 

γενηκα αν κανης αστρηκη προβολη με εξοδο
του αστρηκου σωματος υπαρχη απο πισω κατι σαν κληωστη 
που μας ενωνη με το σωμα 
οταν ημαστε σε αστρηκη προβολη και δεν αισθανομαστε αυτη την αργυρη χορδη δεν ημαστε 
σε αστρηκη προβολη με το αστρηκο μας σωμα 
αλλα νοητηκα 

εσυ θα απαντησης με ποιον τροπο εκκανες αστρηκη προβολη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αρετή

Αρετή


Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 57

Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 15 Οκτ - 14:13:14

Vdrin έγραψε:
Μπερδεύτηκα με όλα αυτά παρόλο το μπέρδεμα που δημιουργήθηκε
θα προσπαθήσω να μάθω όσο πιο πολλά μπορώ για αστρική
προβολή ευχάριστο σε όσους με συμβουλέψαν παρόλα αυτά προσπαθώ να κάνω ΑΠ   χε 
Εφόσον ζω δεν σταματάω να κάνω τίποτα  και θα συνεχίζω να μαθαίνω μέχρι το τέλος
Από ότι έχω καταλάβει ο φόβος σε σχέση να κάνει κάποιος αστρική προβολή είναι περισσότερο θέμα ιδεολογίας και πεποιθήσεις
Γιατί να μην αναλύσουμε ποιοι ανακαλύψαν την αστρική προβολή και γιατί και έτσι θα καταλάβουμε αν είναι επικίνδυνη
για αρχή http://en.wikipedia.org/wiki/Astral_projection

Καλησπέρα, θα αφήσω ένα σχόλιο προς αυτούς που θέλουν να πειραματιστούν σε αυτό.

Κατ'αρχήν σας λέει κάτι η παροιμία: Η περιέργεια σκότωσε την γάτα;
Για τους περισσότερους ανθρώπους, κυρίως τους πιτσιρικάδες, είναι θέμα περιέργειας. Όταν ήμουν 17 προσπάθησα με ένα βιβλίο να δω προηγούμενη ζωή μου. Το αποτέλεσμα ήταν να μην μπορέσω να ξαναχαλαρώσω για τα επόμενα 3-4 χρόνια, από κάποιο σοκ που υπέστη ο οργανισμός. Μεγαλώνοντας διάβασα αρκετά βιβλία, όχι περι αστρικής προβολής κλπ, διάβασα φιλοσοφία, ώστε να χτίσω καλύτερα την ψυχή μου και να αποκτήσω άμυνες. Μου πήρε πολλά χρόνια να καταφέρω να μην φοβάμαι. Όταν ξανάρχισα διαλογισμό ,τον έκανα εντατικά για δυο μήνες, ψηνόμουν για αστρική προβολή στην συνέχεια, αλλά προέκυψε κάτι άλλο: το άνοιγμα της κουνταλίνης! Αυτό κι αν ήταν εμπειρία.. Θετική όμως για όσους δεν έχουν φόβους και άγχη στο κεφάλι τους, αρνητική για όσους έχουν στο μυαλό τους πώς θα λύσουν τα προβλήματα της καθημερινότητας. Η κουνταλίνη γίνεται ανεξέλεγκτη και αν δεν ξέρεις να την διαχειριστείς σε πειράζει στα νεύρα. Οχι οτι γίνεσαι νευρικός και φωνάζεις, αλλά γυρνάει σε όλο σου το σώμα και σου τινάζει τα νεύρα, πώς κάνουν οι τικάκιδες με το μάτι; Κάπως έτσι! Αλλά παντού. Εκεί λοιπόν λες: "Ή την κλείνω σιγά σιγα και δεν την ξανανοιγω ποτέ ή φεύγω απ την πόλη και πάω να βρω μοναχούς και να ζω χωρίς προβλήματα,αν θέλω να παίζω μαζί της". 

Άλλο πρόβλημα που προέκυψε: Λόγω περιέργειας πάλι, ήθελα να στείλω όλη την κουνταλίνι στο τρίτο μάτι για να "δω". Αυτό που είδα ήταν μια φρικτή σκιά,(μόνη μου στο σπίτι,) να πηγαίνει στην κουζίνα και να χτυπάει όλα τα πιάτα! Είχα παγώσει απ τον φόβο μου, έφυγε μόλις βγήκα απ την χαλάρωση, αλλά έκανα να το ξεχάσω μήνες.. 

ΣΤΗΝ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ αν δείτε κάτι παρόμοιο ή και πολύ χειρότερο, πόσο σίγουροι είστε οτι θα το αντέξετε και δεν θα πάτε τρελάδικο;; 

Στα ελευσίνια μυστήρια λέγεται πως όσοι ήθελαν να δουν την Αλήθεια έπρεπε να έχουν πλήρως απαλλαγεί από τους υλικούς τους Δαίμονες (φοβος κλπ) και οποιαδήποτε φρίκη αντίκριζαν πριν την Αλήθεια, να μην τους πείραζε καθόλου. ΠΟΣΟΙ από εμάς είμαστε έτοιμοι για κάτι τέτοιο;

Εν τέλει... αυτά τα πράγματα δεν είναι αστεία... μα ούτε και ωφέλιμα. Μόνο αν είσαι ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ από τα υλικά σου προβλήματα. 

Ο Πλούταρχος και άλλοι ιερείς λέγεται οτι χρησιμοποιούσαν τέτοιες τεχνικές. Ήταν όμως ΓΝΩΣΤΕΣ! Εμείς που πάμε ξυπόλητοι στα αγκάθια;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erevna-enimerwsi.blogspot.gr/
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 15 Οκτ - 16:41:52



Λίγη θεωρία για την αστρική προβολή (την τέχνη της εξόδου της ψυχής από το σώμα).

Συζητώ μαζί σας για την αστρική προβολή εδώ:
http://www.youtubetranslations.gr/46_pop_up.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 12 Νοε - 20:58:47

Στην  πραγματικοτητα  κατα   την  διαδικασια   της   αστρικης   προβολης  αυτο  που   συμβενει   δεν   ειναι  η   εξοδος   του   πνευματος  η   της   συνειδητοτητας  αν   θελεται    απο  το   υλικο   σωμα,   αυτο  που   φαινεται   ως   εξοδος  ειναι  η   διαμορφωμενη  ψυχομαγνητικη    προσωπικοτητα   εως   εκεινη  την   στιγμη,   ενας   φθαρτος     φορεας   και    αυτη    που   χρησιμοποιει    η  αλλη ,   η  αλληθινη   μας   φυση   και   ατομικοτητα  που   ετσι   και   αλλιως  ειναι   απαλλαγμενη  απο  καθε   ειδους  συνδεση   και   αποσυνδεση ,   διοτι  αυτη  η  ενδοατομικη  η   ενδοαιθερικη   κατασταση   υλης   του   πνευματος   μας  ειναι  μονιμα  και   ακαριαια  συνδεδεμενη  με   τα   παντα ,  ειναι  μια   κατασταση ,  μια   πιθανοτητα  συνειδησης   του   χωρου ,   που  με   την   καταλληλη   συμπηκνωση   η   καμπυλωση    των   δονησεων  της   δημιουργει  ποιο   χονδροηδεις   φορεις    ωστε   να   μπορεσει  να     εκφραστει    και   να   δραση   στο  μεγιστο  της   εμπειριας  της  με  την  πυκνοτερη  υλη....

Οσο    για   τις   αρνητικες   '' συναντησεις ''   οντοτητων   σε    τετοια   ταξιδια  ειναι   ενα   θεμα  βεβαιως   που  θα   πρεπει  κανεις  να   ειναι   σε   θεση  να   αναγνωριση   την   προελευση  τους ,    διοτι   ειναι   γνωστο  πλεον   πως   η   συνειδητοτητα  ειτε   θα   αυτοπροβαλλει  τετοιες    οντοτητες  με  οπτικα   συμβολικο    χαρακτηρα  τις  περισσοτερες    φορες  ,    ειτε   αυτες   θα   αποτελουν    φυσικους   κατοικους     αυτων   των   πεδιων  ,    [ με   την   εννοια   οτι   δεν   ζωοποιουνται    απο   εμας   τους   ιδιους ]  αν   και   υπαρχει  η   δυνατοτητα  να  διαχωριστει  η   φυση   τους  απο  τον  παρατηρητη  ,   οπως   υπαρχει   και  η   δυνατοτητα  να  ανταπεξερθει  κανεις   στην   οποια   επιθεση  τους  ,    ακομη  και   να   νικηθουν ,    τα   παντα   ειναι   θεμα  νοητικης   και   συνειδησιακης    δυναμης ,    ας   μην   ξεχναμε ,   στην   βαθυτερη   αναλυση  τους  ολες   αυτες  οι   καταστασεις  αποτελουν   παντοτε   ενα   matrix,    υλικο   η   πνευματικο  ,    μικρο  η   μεγαλο ,  που   αν    και   εμεις    ως   ανθρωποι   δεν   ορισαμε   τους  κανονες    που   το   διεπουν  ,   εν   τουτοις   μας   δοθηκε   η   δυνατοτητα   του   αποκαλλυμενου   πλεον  χειρισμου   του .

Παρολα   αυτα  δεν  πρεπει   ποτε   να   ξεχναμε  οτι   σε   αυτες   τις   εμπειριες    εκτειθωμαστε   στο  95 %  της   συνειδητοτητας   του   συμπαντος  ,   εφοσων   εχουμε  η  αποτελουμε  κομματι  σχεδον    ομοιας   φυσης ,    καταλαβαινεται   λοιπον    τα   τρομακτικα    νοητικα   μεγεθη   αγνωστων      προβολων   και   αλληλεπιδρασεων  που   πιθανον   να   αντιμετωπισει   καποιος   σε   τετοια   ταξιδια,   ακομη  και   με   την   μαγνητικη   προστασια     απο  την   πηγη  της   εκπορευσης  μας  ,   ακομη   και   τοτε   ελοχευουν  κινδυνοι    ....                

Σε   καθε   περιπτωση   χρειαζεται  προσοχη   διοτι  αν   κανεις  δεν   ειναι  '' ετοιμος ''  για    αυτου   του   ειδους   τις   εμπειριες  πραγματι   θα   καταντησει  μισοτρελλος   για   να  μην  πω   εντελως  τρελλος ,   διοτι  υπαρχει  κινδυνος   καταρρευσης   του   νευρικου    συστηματος   αδυνατωντας  το  νοητικο   να   συλλαβει   την  πολυδιαστατικοτητα    πραγματικοτητων    της   υπαρξης   του ,   μεταφερωντας   μνημες   και   εμπειριες   απο  το   ενα   πεδιο   στο   αλλο,   συχνα  οδυνηρες  και   συγκεχυμενες  ....
             



   
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jeta

Jeta


Ηλικία : 26
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 58

Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 12 Οκτ - 13:49:22

Μου εχει συμβει 3 φορες μεχρι τωρα αλλα ποτε ολοκληρωμενα....Εννοω οτι εγω η ιδια διακοπτω την αστρικη δεν ξερω  φοβαμαι .Οπως και να χει θελει πολυ δυναμη η διακοπη αυτη.Την πρωτη φορα ηταν πολυ εντονο. Ημουν κουρασμενη και ξαπλωσα, εκεινη την στιγμη ακουω στα αυτια μου τρεμαμενους ηχους απο σκουριασμενα καγκελα και κατι σαν κουδουνισμα.Τρομοκρατηθηκα μολις καταλαβα οτι ηταν αστρικη με πιεσα τοσο πολυ και το σταματησα...Τωρα παλι χωρις να το θελω μου ετυχε δυο φορες η δευτερη σημερα ακουσα απλα το κουδουνισμα αλλα με ειδα κιολλας να το ακολουθω δεν μπορω να το περιγραψω και ενω περπαταω  πεφτω απο υψος το πως το σταματησα παλι ενας θεος ξερει. Ειναι κουραστικο ποναει , θελω να σταματησει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.    Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 21 Οκτ - 18:33:23



Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.  - Σελίδα 3 10153058_768745286470457_71302410_n



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πως κάνουμε Αστρική Προβολή.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Αστρική Προβολή...
» Πως να κάνουμε τον κόσμο καλύτερο.
» περιεργα οντα σε αστρικη
» Η ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΥΛΗ ΤΗΣ ΥΕΜΕΝΗΣ
» ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΤΑ WINDOWS

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΜΕ ΑΔΡΑΝΗ ΘΕΜΑΤΑ.-
Μετάβαση σε: