H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤετ 31 Αυγ - 18:26:50

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤετ 31 Αυγ - 18:27:18

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤετ 31 Αυγ - 18:27:55

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤετ 31 Αυγ - 18:28:18

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤρι 3 Σεπ - 12:52:03

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤρι 3 Σεπ - 16:59:58

¨οτι ο ήλιος δεν είναι το κέντρο το ξέρουμε κι ότι κινιέται γ΄υρω απ το κέντρο του γαλαξία μαζί με τους πλανήτες κι ότι κι ο γαλαξίας κινείτε γύρω απ το κέντρο του σύμπαντος και.............πιο κάτω δε ξέρω να πω! Δε μας λέει κάτι καινούργιο το βιντεο. Αλλάααααααααααα!!!!!!! Δεν είχα ποτέ φανταστεί πως θα έμοιαζε η κίνηση αυτή του ηλιακού συστήματος μας γύρω απ το κέντρο του γαλαξία κι έπαθα πλάκα! Τι χορός!!!! Τι τέλειο που ήταν!! Τρέχουν ΄όλοι οι πλανήτες μαζί γύρω γύρω και στρέφονται σαν ελικας! Δεν πάει μονοκόματο το ηλιακό σύστημα! Πανέμορφο! ba a ktsou μ άρεσε πάρα πολύ! δεν την είχα φανταστεί αυτή τη κίνηση! Δεν κάνει κύκλους! Κάπου κάπου το χα δει γραμμένο απ την Αιθηρόη ότι τίποτα δεν κάνει κύκλους αλλά......δε θυμάμαι ακριβώς τι είχε γράψει! Που να σκεφτώ τόσο μακριά! Σ ευχαριστώ χιλιόκαλε μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤρι 3 Σεπ - 17:05:59




Μου κατσε! Μαγεύτηκα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤρι 3 Σεπ - 21:21:11

Τι  πιο   μαγευτικο   απο  την  εκρηκτικη  και  μεγαλειωδη  διαπιστωση  οτι...
Αποτελουμε   τμημα   της   κοσμικης  νοησης ....
τι  πιο  ομορφο   οτι   αποτελουμε  μερος  της  σκεψης   του   θεου...
Τι  πιο  συγκλονιστικο  οτι   ειμαστε  εν   δυναμει  οι  ιδιοι  θεοι...
Μαγευτικη  magisoula....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤρι 3 Σεπ - 22:20:14

Ελευθερωστε την Φαντασια . ... !    !    !

Ελευθερωστε την Κινηση που διεισδυει παντου στον Χωρο . .. !   !  !

Ελευθερωστε την Ζωη της Πνοης  . .. !   !   !

Απιστευτος χορος maggisoula,
αυτο ειναι η Υπαρξη ολακερη . ..
Ενας Χορος των σφαιρων ,
& συγκεκριμενα τρειων κυκλων

Η Κινηση του Ελιγμου ειναι . ..
ελισσομαι, παλλομαι . ..

 
παρακαλω αγαπητη μου  ...
ειθε να ανελθουμε εις στο Σημειο το Αρεστο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤετ 4 Σεπ - 16:52:59

Ναι είμαι μαγευτική Μανωλιό μου! Και μεγεμένη με το κόσμο ε΄ιμαι ba a ktsou μου! Κι είμαι και καλή και κακή και τρελή και νορμάλ και αγάπη έχω και μια τσαντίλα έχω και όλα τα καλά και τα κακά έχω. κι αυτός είν ο δικός μου χορός. Και το ωραίο ξέρετε ποιο είναι; ότι χωράω μεσ σ αυτό το κόσμο. Και με χωρ΄αει γιατί τον χωράω κι εγώ. Και τ ακόμα πιο ωραίο ξέρτε ποιο είναι; ¨οτι δε ξέρω που τελειώνει αυτός και που αρχίζω εγώ!! Ναι! Χορεύουμε βαλς αγκαλιά.....πότε μ αφήνει για λίγο να κάνω τη δική μου φιγούρα. Πότε τον αφήνω για να κάνει τη δική του. Πότε με οδηγεί αυτοός και πότε εγώ. Αλλά το ακόμα πιο ωραίο είναι να βλέπω τους άλλους να χορεύουν. Θυμαμαι ρωτησα την Αιθηροη τι ειναι ο χορός του κόσμου καποτε παλιά........και μου πε μόνο μια λέξη πρώτα ΕΡΩΤΑΣ. Οταν χορεύεις στο κόσμο μου πε τότε ειναι σα να κάνεις έρωτα μαζί του. Κάπως έτσι όπως και πολλά άλλα αλλά θυμάμαι τότε εγω όλο αντίδραση της ε΄ιπα.......γιατί εγώ νιώθω να μου κάνει αυτός έρωτα; δε το πα ετσι ακριβώς ε φαντασία έχετε!!!! Γέλασε δε μπορω να πω αλλά μου πε τοτε...........απ την ζηλια σου το λες αυτο γιατι αντι να χορευεις κάθεσαι και κοιτάς. Πάλι με δικά μου λόγια το λέω αλλά αυτό μου πε. Κι εγώ από τότε χορεύω. κι είναι έρωτας! και δε μπορει να ναι κάτι άλλο γιατί από τ΄οτε και με τα καλά και με τα κακά εγώ μέσα μου έω μια σχεση πάθους ερωτική που με ξυπναει και με πάει παραπερα. Αν μη τι άλλο χορεύω και δεν είμαι θεατης ούτε κομπαρσα που πάει ένα ποτηρι νερό ν ακουμπ΄ησει στο τραπεζι του πρωταγωνιστη. Μμμμμμναι.....αλλιώς το χω στο μυαλο κι αλλιως μου βγήκε τωρα αλλά δε το σβηνω παει τωρα το γραψα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerakina

gerakina


Ηλικία : 32
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 127

Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤετ 4 Σεπ - 17:47:16

και εκανες πολυ καλα που δεν το διεγραψες. και αγαπω ιδιαιτερα τον χορο σου! αυθεντικος κι αυθορμητος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΤετ 4 Σεπ - 19:31:42

Ψυχήηηηηηη μου! Κοριτσάκι μου! Αχχχ ποσο χάρηκα γιαβρί μου καρδιά μου!!!! Κι εγώ σ αγαπάω πολύυυυυ! Να σαι πάντα καλά Αριάδνη μου!! Να σαι γερή δυνατή κι εκεί που πρέπει να σαι πάντα παρών!!!!
Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... 3248139268 Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... 3248139268
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...   Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων... Icon_minitimeΚυρ 15 Σεπ - 19:42:14

Αριαδνη.....!    Ομορφο  ονομα .
Κουκλες...
   τους  θερμους  χαιρετισμους  και  την  αγαπη  μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μια μεταφυσική οπτική των γονιδίων...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΒΙΝΤΕΟ :: DNA-
Μετάβαση σε: