H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας...

Πήγαινε κάτω 
+2
romantiki
Αιθηρόη
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας...   Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Icon_minitimeΤρι 28 Ιουν - 11:30:43

Εδώ μπορείτε να κάνετε ερωτήσεις και να εκφράσετε απορίες,
σχετικά με την φιλοσοφία και τον τρόπο του χώρου μας...


Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... 18-kir10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
romantiki

romantiki


Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 72

Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας...   Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ - 7:51:03

Εγώ την φιλοσοφία του χώρου μας την ξέρω. Θέλω όμως να προτείνω κάτι. Να κάνω δύο προτάσεις και μία ερώτηση;
1) Γιατί δεν το κάνεις κλειστό το φόρουμ; Δηλαδή για να μπει κάποιος να διαβάσει, να πρέπει να συνδέετε. Εγώ ας πούμε όλο αυτό το καιρό, μπαίνω και διαβάζω χωρίς να συνδέομαι και να φαίνομαι και όλοι θα νομίζουν ότι δεν είμαι παρών. Αυτό ήταν και πρόταση και ερώτηση.
2) Μπορείς να ανοίξεις ένα χώρο SOS; Τι εννοώ; Όποιος έχει ανάγκη και έχει άμεση ανάγκη από απάντηση , να μπαίνει εκεί και να κάνει την ερώτηση του, ώστε να την βλέπετε αμέσως την ερώτηση και να απαντάτε. Η έστω να μην χάνεται η ερώτηση του και να ξέρεις αμέσως Αιθηρόη, όπως και οι άλλοι , που να μπουν να κοιτάξουν. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις . Βλακείες λέω! Σίγουρα με καταλαβαίνεις. Θυμάμαι στον άλλον ναό, είχες ένα σωρό ερωτήσεις από πολλούς φίλους και άγνωστους. Τώρα νομίζω μάλλον, ότι δεν ξέρουν που να ρωτήσουν και πως. Εγώ πχ πριν βδομάδες, ήθελα να ρωτήσω κάτι που με απασχολούσε αλλά δεν το έκανα. Δεν ήξερα που να γράψω . Και λέω άστο τώρα δεν πειράζει. Γι αυτό κάνω την πρόταση.
Θέλω ακόμα να πω κάτι σημαντικό. Αυτό εδώ το φόρουμ, είναι πολύ σημαντικό. Οι καιροί μας είναι δύσκολοι. Και μας δημιουργούν ένα σωρό ερωτήματα και ανησυχίες. Αυτός λοιπόν ο χώρος, είναι ένα καταφύγιο. Είναι και θα είναι.
Ευχαριστώ που με ακούσατε. Φιλάκια πολλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας...   Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Icon_minitimeΠεμ 14 Ιουλ - 10:39:16

Για το επιπλέον θέμα που προτείνεις... θα το φροντίσω...

Για το ότι έχω ανοικτό τον aorato-nao...
Δεν αποσκοπώ σε αριθμούς...
Δεν διαγωνίζομαι κανέναν...
Δεν ανησυχώ και δεν φοβάμαι...
(αν με κατανοείς!)

Κάπου, μόνη σου τον ονόμασες "καταφύγιο"...
Σε ένα καταφύγιο γλυκιά μου Έλενα, δεν επιβάλλονται διαπιστευτήρια...

Εάν όμως, έχουν και άλλοι φίλοι μας την ίδια άποψη με εσένα, θα ήθελα να το γνωρίζω και να το δούμε εκ νέου...

Δεν ξεχνώ, πως αυτόν τον Χώρο εδώ, δεν τον δημιούργησα μόνη μου... χωρίς εσάς θα ήταν δύσκολο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας...   Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Icon_minitimeΠαρ 15 Ιουλ - 8:23:31

Εγώ από την μίσα συμφωνώ μμε την Ελενα γιατί μετά και από αυτό που έπαθα το νομίζω λιγουλάκι πιο ασφαλές να μην φαίνονται όσα γράφουμε αλλά και δικά σοπυ κείμενα. Αλλά είναι σημαντικό κι αυτό που λες Αιθηρόη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας...   Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Icon_minitimeΠαρ 15 Ιουλ - 10:44:13

εγω, θα μου επιτρεπεται να μην συμφωνω ,δεν μπορω να υποχρεωσω καποιον να μου φανερωθει αν αυτος δεν το επιθυμει, εξαλλου και η ιδια η Ελενα το κανει (συγνωμη) , ουτε μπορω να του στερησω αυτο που θελει να μαθει. ασε που αυτο ειναι ενα μεγαλο θεμα και μου ανοιγει πολλες πορτες και παραθυρα ¨(

Υ.Γ ilia για μενα ειναι να

μια συμπληρωση, στο προηγουμενο σπιτι , μπορουσαν να κανουν ερωτηση χωρις να ειναι απαραιτητη η "συγκατοικηση",ισως αυτος ειναι ενας ανασταλτικος παραγοντας για καποιους.
ας δοκιμασουμε..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nnan στις Κυρ 17 Ιουλ - 10:06:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας...   Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Icon_minitimeΠαρ 15 Ιουλ - 12:31:52

Εγω δεν έχω πρόβλημα..οτι θέλετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lordos

lordos


Ηλικία : 52
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 202

Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας...   Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Icon_minitimeΠαρ 15 Ιουλ - 23:27:36

Κι όμως! Παρά το ότι είναι ανοιχτό για να το διαβάζουν όλοι, είναι εντυπωσιακός ο αριθμός εγγραφών μέσα σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα. Κι αυτό λέει πολλά.
Κυρία Αιθηρόη δεν περίμενα να απαντήσετε κάτι διαφορετικό. Εύγε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας...   Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας... Icon_minitimeΚυρ 17 Ιουλ - 3:14:35

Δεν είναι σημαντική η αποψή μου...αλλα απο τα 2 που είπες Έλενα με το δεύτερο συμφωνώ....όμορφη κ πρακτική η ιδέα σου...διευκολύνει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Για ενεργειακό "καθαρισμό" της αύρας και του χώρου...
» Οι μυστικές δυνάμεις των Πυραμίδων
»  Ανεπιφύλακτα
» Αποριες
» Απορίες μου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ :: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ & ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ-
Μετάβαση σε: