H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Αποριες

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Sunshine40
Επισκέπτης




Αποριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αποριες   Αποριες Icon_minitimeΠαρ 31 Ιουλ - 19:43:58

Kαλημερα ο λόγος που επικοινωνώ μαζι σας ειναι ο εξής. Απο τοτε που θυμάμαι τον εαυτό μου ειχα τρομερή διαίσθηση πολλές φορές ένιωθα πως θα συμβεί κατι, κ μετά απο λιγο γινόταν ή ξαφνικά μου ερχόταν μια εικόνα στο μυαλό κ μετά συνέβαινε...οφείλω να ομολογήσω πως μου άρεσε πολυ, αλλα δεν ήξερα πως γινόταν. Αυτο συνεχίζετε μεχρι κ τωρα, αλλα πλέον συμβαίνουν κ αλλα, πολλές φορές οταν κάποιος μου διηγείται μια ιστορία μου έρχονται στο μυαλό εικόνες κ λεπτομεριες (πχ του χώρου ή ενός προσώπου) που δεν μου τα εχει πει κ οταν τα περιγράφω πέφτω μεσα σε παρά πολλα πραγματα. Επισης μπορω κ νιώθω εκείνη την στιγμη της διήγησης, τα συναισθήματα του ατόμου, πολυ έντονα σαν να τα εχω ζήσει εγω. Τέλος τα τελευταία χρονια βλέπω όνειρα με πραγματα που θα συμβούν σε εμένα ή πραγματα που εχουν συμβεί σε κοντινούς μου ανθρώπους τα οποιοα δεν μου εχουν αναφέρει ποτέ...αυτα τα όνειρα ειναι διαφορετικά απο τα αλλα, διοτι α) οταν τα βλέπω εχουν μια περίεργη αίσθηση κ Β) οταν ξυπνάω το κεφάλι μου ειναι πολυ βαρύ κ νιώθω κουρασμένη κ ζαλισμένη σχεδόν όλη την μερα... Η αλήθεια ειναι πως ο κόσμος του παρά φυσικού πάντα με γοήτευε, αλλα δεν ξέρω εαν όντως εχω καποιο χάρισμα κι αν εχω δεν ξέρω πως να το αναπτύξω.Γι αυτο επικοινωνώ μαζι σας, μηπως εσεις μπορέσετε κ με βοηθήσετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

Αποριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποριες   Αποριες Icon_minitimeΠεμ 6 Αυγ - 19:20:28

Εισαι ενα ατομο με ωραιο χαραχτηρα που αφηνεις να ακουσεις τι εχει να πει ο καθενας
για αυτο κ αντιλαμβανεσαι περισσοτερα
απο οτι ενας που δεν αφηνει να ακουσει ωστε να μπορεσει να κατανοησει. ..

Δωσε χρονο στο να κατανοησεις την δικια σου συμπεριφορα. ..

Οταν καταλαβεις πως λειτουργει ο εσωτερικος σου κοσμος
θα ερθει και η αναπτυξη εντος σου . ..

Εισαι διαισθητικο ατομο, 
ανοιξε τα φτερα της Φαντασιας σου να τρεξουν για να νιωσεις, να δεις. ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αποριες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Απορίες μου
» Ψυχικές Δυνάμεις...
»  Ανεπιφύλακτα
» Συζητηση περι του Ε΅ν . .. αποριες . .. Γιατι ;
» Ερωτήσεις και απορίες για την "φιλοσοφία" και τον "τρόπο" του χώρου μας...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΑΣ.-
Μετάβαση σε: