H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Τα παλιοσίδερα..

Πήγαινε κάτω 
+13
spitha
15katerina
princess4
anarhos
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
markos
gerakina
Αιθηρόη
maggisoula
ioessa
ilia
Nenya
angels1
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ 28 Ιαν - 10:50:47

Ναιιιι!!!!Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 1662243607 Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 4088188550
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ 28 Ιαν - 11:13:38

http://www.aoratos-naos.com/t313p189-topic σελίδα 22
http://www.aoratos-naos.com/t313p171-topic σελιδα 20
http://www.aoratos-naos.com/t313p270-topic σελιδα 31
http://www.aoratos-naos.com/t313p297-topic σελιδα 34 εδω μαλλον ηταν ο αγριοβικος τον οποιο διορθωσα,δεν ξερω αν φαινεται
http://www.aoratos-naos.com/t313p324-topic σελιδα 37
http://www.aoratos-naos.com/t313p351-topic#3460 σελιδα 40 δεν ξερω αν λειπει κατι, εκανα μια διορθωση στο κινοα, ελπιζω να εξακολουθει να φαινεται
http://www.aoratos-naos.com/t313p612-topic#4951 σελιδα 69
http://www.aoratos-naos.com/t313p45-topic σελιδα 6

οποια θελει ,παρακαλω, ας ριξει μια ματια και πειτε μου αν λειπει κατι και τι, να το διορθωσω

Ιλια, αυτη ειναι η σελιδα 63, διορθωσα το νεραϊδογνεμα, κοιταξε το αν φαινεται
http://www.aoratos-naos.com/t313p558-topic
Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Thankyou Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Pic4ever_com_free_smiley


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nnan στις Σαβ 28 Ιαν - 12:09:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ 28 Ιαν - 11:38:31

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 2322626082 Τσέκαρα! τσακάλι μου τ΄ωρα τα βέπω! Είσαι γρήγορη! Κι ας τις παρενθέσεις το κατάλαβα το χιούμρ σου! Χα χααα! Εμείς κι ο μπαμπινοότης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ 28 Ιαν - 12:11:23

Καλημερα ΚΑλημΕΕΕΡααα αγκαλια sff sff sff sff sff :zdfhdg: :hg:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ 28 Ιαν - 12:28:24

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 4144464487 Καλημερααααα ψυχούλα!!!!!

Πήγα να σου στειλω μήνυμα αλλά νιέντε! Το χεις κλειστό. Οπότες σε ερωτώ ερωτώντας σε εδώ! Κάποιες εικόνες με φυτά που χω να στα βάλω στο φυτώριο σου; δεν είναι πολλλές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ 28 Ιαν - 12:42:16

Ωωω..μπο... λες γι'αυτο να μην ελαβα μυνημα;
Να σου πω καλυτερα Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 139fs122428
αλλα τωρα το εφτιαξα
λεω αμα συμφωνεις να μου στειλεις τις φωτογραφιες ή να της βαλεις στο τελος απο μονη σου.
προσπαθω να τις τελειωσω αλφαβητικα ... χαααα ... οχι αληθεια ειναι Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 4chsmu1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ 28 Ιαν - 14:03:08

Όλα καλά μόνο στην 40 σελίδα δεν βλέπω μόνο τον καρπό ΚΛΕΙΔΩΝΙΑ (Άνθος)Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 18228112 (καρπός)

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 4088188550 Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 4088188550 Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 4088188550 Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 4088188550 Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 3260818684 Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 2945718842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 29 Ιαν - 11:15:06

Ενταξει και η 40, αμα δειτε τιποτα "παραξενο" να συμβαινει στο φυτωριο μας, να μου το πειτε να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ 29 Ιαν - 13:29:24

προσπαθω να τις τελειωσω αλφαβητικα ... Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 2473281379 ... οχι αληθεια ειναι Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 4chsmu1

Χα χααα! Είσαι όλα τα λεφτά!!! οκ σωστό το βρίσκω αυτό που λες θα τις βαλω στο στεκι θα καταλαβεις που.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ 30 Ιαν - 20:52:50



εχ εχ εχ ......

του βαλα και πολλες καμπανες ΚΑΜΠΑΝΕΣ ΛΕΩΩΩ μπας και επιστρεψεις.... λεω.. hh

Υ.Γ το κουταλι ειναι του Γκελερ :P


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nnan στις Δευ 30 Ιαν - 21:35:49, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ 30 Ιαν - 21:03:27

Καλησπερα

magissoula σου στειλα ενα μυνηματακι να

αυτα... hh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ 30 Ιαν - 23:47:48

σαν παιδι που ημουν , ο μεγαλυτερος θελησε να με συμφιλιωσει με τον Θανατο.Δεν γνωριζα τι ηταν, πιστευε οτι επρεπε να μαθω , για παν ενδεχομενο, να εχω μια ιδεα. Μια ιδεα ,ομως χωθηκε στο νου. Πόσο μεγαλος ειναι ο Παραδεισος και η Κολαση; Απεραντος.. ηταν η απαντηση. Και τοτε , ποιο το νοημα , αν ειναι η ψυχη να ζει για να πεθανει μονο μια φορα;
Ειμαι σιγουρη και μην γελας, αυτοι που ειναι να παρουν και τους αλλους μαζι, και θελουν να ειναι εδω,ειναι εδω.Η μια στιγμουλα στον καθρεφτη,..νομιζω οτι περασε. (...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι 31 Ιαν - 10:56:53

Ουί είδον και απάντησον!

αχ η ψυχή! εγώ ξέρεις πως το έχω στην διάνοια μου; Ναι διάνοια ε΄ιπα γιατί; Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 966908911 ¨οχι διάνοια με την έννοια του τζίνιους! Λοιπόνι με φαντάζομαι κάθε φορά να αλλάζω ρούχα. Πάω για βραδινή έξοδο βάζω τα καλά μου κάτι λαμπερ΄ο. Πάω για ψώνια κάτι απλό. Πάω για τρέξιμο β΄αζω φόρμες. καλά αυτό το τελευταίο σαν παρ'αδειγμα το είπα!!!!!! Ρούχα αλλάζουμε και ρόλους γιατί η ψυχή αιώνια. αναρωτιέμαι όμως πόσο σαδομαζο είμαι γιανα ρθω τωρα εν καιρό κρίσης και με όλη τη κονταροχτυπούσα ζωή μου! Αλλά θα θυμηθώ δεν θα θυμηθώωωωωω! Πάντως λίγο πιοσοβαρά τώρα. Κόλαση παράδεισος η ψυχή του καθένα μας αλλιώς τα καταλαβαίνει. δεν είναι τόποι που πας αλλά τόποι που είσαι. καταστάσεις που νιώθει η ψυχή μου μοιάζουν. παραδεισος η ελευθερια απο τα δεινα η τη σκλαβια του σωματος. κολαση να νομίζω πως πεθανα και να ξυπνησω παλι και να βρεθω σε αυτο το σπτι με μια αφτιαχτη υδραυλικη εγκατασταση και να κυκλοφορω με το μπουρνο΄υζι στην εισοδο της πολυκατοικιας γιατι κανω στην γειτονισα μπανιο! τα πηρα τωρα που το θυμηθηκα! nnan να σου πω κάτι; εγω δεν θ΄ελω να ξαναγεννηθω. βαρέθηκα κουράστηκα ρε παιδί! Κάντε με φυτ΄'ο δέντρο πέτρα βράχο κόκο άμμο δεν με πειράζει! να μη σκλέφτομαι και να μη νιωθω και να μη καταλαβα΄ινω και να μην έχω την ευθύνη κανενός. πεστε με τεμπέλα αναίσθητη δεν φαγουρίζομαι! δεν μπορώ να μαι υπευθυνη για κανενα κοσμο. σορυ ξυπνησα στραβα σημερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι 31 Ιαν - 12:16:30

καλημερα, αγαπημενη μου, φιλη μου ,φαγουριασμενη μου, μαγισσουλα.
Ελα κατσε, ολο και κατι θα σου πω το κεφι σου να φτιαξω :P
..τοτε ημουν οχτω χρονων, ρωτουσα γι'αυτα που μου μαθαιναν. Τοτε μου ελεγαν ο καλος παει στον Παραδεισο και ο κακος στην Κολαση.Τωρα ξερω που ειναι η κολαση.. κι οταν πρωτοηρθα στον αορατο ναο, τα χα βαλει με τον ευατο μου.Εγω ,που γνωριζω πως ειναι, δεν επρεπε να κανω παιδια.. τι να ερθουν σ'αυτο το μερος να κανουν;Και το κυριοτερο μου προβλημα, ηταν : ¨Δεν παει αλλο, δεν θελω αλλο , δεν μπορω.Δεν μπορει να μην υπαρχει μια κατασταση του τιποτα, του να μην εισαι καν μερος του τιποτα, γιατι κι αυτο κατι ειναι. Ολο αυτο ρωτουσα, θελω να ειμαι ο τιποτα.Γινεται; ΟΧΙ, ετσι καταλαβα. Σ'άυτην την απαντηση δεν υπαρχει ναι , ειναι απο αλλο κοσμο.Κοσμο που δεν υπαρχουν αντιθετα. Εγω αισθανομαι οτι θυμηθηκα, ειναι πολυ ταπεινο αυτο που πρεπει να κανω.Δυστηχως... (μουαχαχαχαχχαχα..χα) δεν εμπεριεχει σχεδιο σωτηριας του κοσμου. Απλα ,μαλλον δεν το ειχα ξανακανει.
Αισθανομαι οτι εχω περασει απο ολα τα σπουδαγματα του κοσμου.
Τιποτα δεν ηθελα να σπουδασω, να μην ειμαι τιποτα. Να περασω χωρις, αν γινεται, να εχω υπαρξει καν. Μπλεξιμο..
Το μονο που με ελκει, ειναι οι γνωσεις των παλαιων για καθετι με ζωη, και πως να επικοινωνω μαζι του. Θα ελεγα πνοη, ανασα ,αλλα καποιοι λενε πως τα ζωα και τα φυτα ειναι αψυχα ή κατωτερης κλιμακας,η δικια τους η ψυχη δεν μετραει και τετοια...τελος παντων.
Εχω κατι "ψιχουλακια" μαζεμενα ,πρεπει να τα κανω πασα στα τεκνα μου.Σε οσο πιο πολλα γινεται, δηλαδη οχι μονο στα δικα μου , αλλα τα δικα μου να τα περασουν σε αλλα και αυτα σε αλλα.Συστημα.
Καλο θα ηταν να εκαναν και αλλοι το ιδιο κατα την ταπεινη μου γνωμη. Ε.. ΕΕΕ ΞΥΠΝΑ παρτο το σκουπιδι σου απο κατω...
Προσπαθω να μαζευω οτι βρισκω.Ολα εχουν αξια και λογο κι ας μην τους φαινεται.
Ειναι πολυ δυσκολο. Η γενικη γνωση μοιαζει σαν χαμενη, πηγαδι και αυτο συμβαινει διοτι οι παλαιοι δεν περασαν τα μυστικα τους στους νεοτερους ,γιατι μαλλον δεν τους θεωρουσαν ανταξιους.. τους ηθελαν να ειναι τεμπεληδες, δεν τους αγαπησαν ποτε αρκετα και οδηγησαν την ανθρωποτητα στην καταστροφη. Ασε ..που ακομα και οι παλαιοι, μοιαζουν σαν να χουν και αυτοι ξεχασει.
Μαλλον δεν καταφερα να φτιαξω ουτε το δικο μου κεφι σημερα.
Νοικοκυρουλα μου ,σε αγαπω.Θελω να χωθω μες στις κατσαρολες σου και στις σαλτσες . Οσο για την καθημερινοτητα σου, γνωριζεις καλα οτι αυτη η δυσκολη στιγμη που περνας τωρα καποια στιγμη θα ληξει. Μπορει να ειναι μετα θανατον, αλλα ευτυχως (!!!) .. δεν θα ειναι η ιδια .Αντε.. σου φεξε παλι (μπλακ χιουμορ)
Το παραδειγμα με τις φορμες.. ηταν πολυ καλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι 31 Ιαν - 13:11:45

Οφειλω να συμπληρωσω κατι, για να μην πληγωσω κατα λαθος .
Οταν γραφω οτι η δικη μου θυμηση δεν περιεχει σχεδιο σωτηριας του κοσμου, ειναι για να ειρωνευτω την διαθεση του μυαλου του συνομιλητη , να θελησει να μου πει οτι θεωρω τον ευατο μου κατι περιτρανο , σπουδαιο. Η πρωτη αντιδραση του, αυτη θα ηταν. Και επισης , να ειρωνευτω τον ευατο μου και να κανω καλαμπουρι.
Και οταν λεω για συστημα, δεν θελω να ειρωνευτω κανενος την ιδεα. Αλλα δεν πιστευω οτι η σωτηρια του κοσμου θα προελθει απο ενα και μονο Ανθρωπο, εστω και εναν Θεανθρωπο αν η Ανθρωποτητα δεν θελησει να το κανει ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΕ ΕΝΑ. Οι προγονοι ελεγαν
ΟΥΚ ΕΝ ΤΩ
ΠΟΛΛΩ ΤΟ ΕΥ
ΑΛΛΑ
ΕΝ ΤΩ ΕΥ ΤΟ ΠΟΛΥ.

Σεβομαι οτι επιθυμεις να δωσεις μια ιδεα που να την στεριωσουν ολοι μαζι. Το κατα ποσο γινεται αυτο δεν γνωριζω.Συγνωμη για το υπερβολικο των μυνηματων
Ευχαριστω






Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι 31 Ιαν - 13:17:42

Οταν σηκωνω τα ματια μου ψηλα στον Ουρανο, αισθανομαι το ποσο μικρουλα ειμαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 1 Φεβ - 11:07:13

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 3477152822 Τι παιδί είσαι εσύ!!!!!! Απ τα καλά καλά παιδιά! Μου την έφτιαξες την καρδούλα κιας μην το καταάλαβες!!!!! Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 1662243607 Έχεις δίκιο ομορφιά μου το ξέρω αλλά.................ώρες ω΄ρες κοιτάω γύρω μου και λέω τι στην ευχή κάνω εδ΄ω!!!!!! Και που σαι! γράφε γ΄ραφε γράφε χωρίς συγνώμες και τέτοια γιατί ξέρεις να τα λες. Τον πάω πολύ τον τρόπο σου! Σ αγαπάω και πολλά πολλά πολλά φιλιάαααααααααααα!!!!!

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 3421137111 Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 2147529457
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerakina

gerakina


Ηλικία : 32
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 127

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 1 Φεβ - 13:59:29

συμφωνω απολυτα με την Αρισταια nnan. και μενα μ αρεσει οπως γραφεις.

{Το μονο που με ελκει, ειναι οι γνωσεις των παλαιων για καθετι με ζωη, και πως να επικοινωνω μαζι του. Θα ελεγα πνοη, ανασα ,αλλα καποιοι λενε πως τα ζωα και τα φυτα ειναι αψυχα ή κατωτερης κλιμακας,η δικια τους η ψυχη δεν μετραει και τετοια...τελος παντων.
Εχω κατι "ψιχουλακια" μαζεμενα ,πρεπει να τα κανω πασα στα τεκνα μου.Σε οσο πιο πολλα γινεται, δηλαδη οχι μονο στα δικα μου , αλλα τα δικα μου να τα περασουν σε αλλα και αυτα σε αλλα.Συστημα.
Καλο θα ηταν να εκαναν και αλλοι το ιδιο κατα την ταπεινη μου γνωμη. Ε.. ΕΕΕ ΞΥΠΝΑ παρτο το σκουπιδι σου απο κατω...
Προσπαθω να μαζευω οτι βρισκω.Ολα εχουν αξια και λογο κι ας μην τους φαινεται.}
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 3 Φεβ - 10:30:48

gerakina μου, ευχαριστω να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 3 Φεβ - 10:48:42

Εχω καψει φλαντζες τελευταια.. δεν ειναι η πρωτη φορα που μου συμβαινει αυτο. Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 150fs464885
Συνδιαζω τα ερεθισματα που περνω απο τον χωρο γυρω μου. Κι αυτα ειναι ΥΠΕΡΟΧΑ κι ας ειναι η αισθηση "αμαρτια" και φαυλος κυκλος.Η αγαπη ποναει
Εξαλλου στην εισοδο λεει προσοχη (!) αλαλανταλα εδω..
Σημερα ...λεει
Προσοχη , ο Θεος δεν ειναι μιας μοναδας ανθρωπινης, φτιαξη
ειναι πολλων δεκαδων,εκατονταδων,μυριαδων
και οσο πιο πολυ αυτοι , συμπυκνωνονται
Μπουμ, εξαγνισμος..
....αυτο ειναι το ΖΝΤΟΥΠ , define ΖΝΤΟΥΠ : ¨Περπατας μια ωραια μερα στον δρομο, ο ηλιος λαμπει, τα πουλια κελαϊδανε, ολα καλα ..
και ξαφνικα σου σκαει κατακεφαλα η φραση , Η κοτα εκανε , το αυγο ή το αυγο την κότα; Και μετα προσπαθεις να δωσεις αποκωδικοποιηση στην φραση.Ποσα χρονια; "
Προσοχη γιατι το ΖΝΤΟΥΠ ειναι δυστηχως κληρονομικο.
Υ.Γ ζητω συγνωμη αν σου μοιαζω τρελη , σε αγαπω πολυ και σε νοιαζομαι. "Αντζελα" χεχε
αυτα.. τωρα νοιωθω καλυτερα, ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 3 Φεβ - 11:22:16

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 3 Φεβ - 12:43:23

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 F46a6ea88d85447c600
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ 11 Φεβ - 10:05:27





Καλημέραααααααααααααααααααααααα nnan!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ 11 Φεβ - 20:31:22

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ 11 Φεβ - 22:55:54

Σε αγαπω ..
σου το χω ξαναπει
ευχαριστω Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 2945718842 πολλες φορες και αυτο
Σε αγκαλιαζω
να σαι καλα
Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 894006417 Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 6 3260818684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα παλιοσίδερα..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 30Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: NNAN-
Μετάβαση σε: