H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...

Πήγαινε κάτω 
+6
Nenya
maggisoula
leontas
romantiki
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Αιθηρόη
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΔευ 14 Μαρ - 11:19:42

Ενημερώστε μας για τυχόν απορίες και προβλήματα που έχετε
για το τεχνικό και λειτουργικό τομέα του χώρου μας…


Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Istock10


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Αιθηρόη στις Τρι 16 Αυγ - 11:50:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΤρι 15 Μαρ - 13:56:25

ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΠΩΣ ΒΑΖΟΥΜΕ VIDEO ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΕΣ; ΣΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΓΓΡΑΦΗ. ΣΤΑ VIDEO ΑΠΟ YOU TUBE ΠΩΣ ΤΟ ΚΟΛΛΑΣ ΕΔΩ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΤρι 15 Μαρ - 16:27:48

Σου παραθέτω την απάντηση της Nenya, σχετικά με το πώς βάζουμε εικόνες...
Διότι έχει άλλη διαδικασία για μένα και άλλη για τα υπόλοιπα μέλη...

"Από: Νenya

Έχει δύο εικονίδια για να ανεβάζεις εικόνες...
ένα που δείχνει μία εικόνα που έχει κάτω δεξιά μια δισκέτα (λέγεται "Εισαγωγή Εικόνας" και ένα που δείχνει μία εικόνα (λέγεται "εικόνα") σκέτη.
Για να ανεβάσω μία εικόνα από τον υπολογιστή μου επιλέγω το πρώτο. Το δεύτερο είναι για εικόνες που βρίσκονται ήδη στο ιντερνετ.
Αφού επιλέξεις το πρώτο σου βγάζει choose file (από τον υπολογιστή σου) και κατόπιν πατάς host it. Τότε σε βγάζει σε μία σελίδα που λέγεται imagesack και σου ζητά να δώσεις email και password, κοινώς να δημιουργήσεις λογαριασμό για να διασφαλίσεις ότι οι εικόνες δεν θα χαθούν.
Αφού το κάνεις αυτό από εκεί και πέρα για να ανεβάσεις και άλλες εικόνες πας στην επιλογή Media Upload και τσεκάρεις πριν ξεκινήσεις την επιλογή Image resize: 320x240 (for websites and emails).
Στη συνέχεια πατάς Browse για να βρεις την εικόνα από τον υπολογιστή σου και κατόπιν UPLOAD NOW για να την ανεβάσεις.
Εμφανίζεται η εικόνα σου και στα δεξιά της έχει την επιλογή View full size. Κάνεις δεξί κλικ και copy image url , επιστρέφεις στο foroum εκεί που θες να δημοσιεύσεις, πατάς τη σκέτη εικόνα τώρα (χωρίς τη δισκέτα) κάνεις κλικ μέσα paste και μετά πατάς οκ.
Αυτό ήταν!!!
Κοινώς από τη δεύτερη φορά και μετά οι εικόνες ανεβαίνουν μέσω του προγράμματος ImageSchack που προφανώς συνεργάζεται με το forum.
Τις περνάς δλδ πρώτα εκεί..."

Αυτά από την Nenya...

Τώρα σχετικά με το βίντεο... θέλω να πιστεύω ότι είναι ίδια διαδικασία...
Αν όχι, ας ενημερώσει κάποιο μέλος...

Πατάς το εικονίδιο για βίντεο... εκεί σου δίνει να περάσεις κωδικό από το βίντεο...
Τον κωδικό τον παίρνεις από το Υou-Τube...
Kάτω από κάθε βίντεο, αναγράφει (συν κάποιων άλλων), ενσωμάτωση...
Όταν κλικάρεις αυτό, σου ανοίγει έναν κωδικό... (έχε στο νου σου, να έχεις τσεκαρισμένο
το "Χρήση παλιού κώδικα ενσωμάτωσης")...
Κάνεις αντιγραφή του κωδικού (είναι μπλε μαρκαρισμένο)...
Κατόπιν, επανέρχεσαι εδώ, και τον εισάγεις στο κενό νταμάκι που σου βγάζει, όταν πατάς το εικονίδιο με το φιλμάκι.
Πατάς οκ... ενσωματώνεται ο κωδικός στο μήνυμα σου...
Λογικά, όταν σταλεί το μήνυμα σου, θα ανοίξει το βίντεο...

Για όποιο άλλο πρόβλημα - δυσκολία, ενημέρωσε μας...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
romantiki

romantiki


Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 72

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΤετ 16 Μαρ - 11:38:46

Να ρωτήσω κάτι; Κουμπάκι να πατάμε ευχαριστώ δεν έχει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΤετ 16 Μαρ - 19:41:14

θα το κοιτάξω Έλενα μου...

~~~

Ήθελα να εξηγήσω...
Για τις φατσούλες...
Αν πατήσετε πάνω στο "περισσότερα Εmoticons", αρχικά σας δίνει δύο επιλογές...
Φάτσες 1 και Φάτσες 2...
Μόλις τσεκάρετε μία από τις δύο επιλογές, θα σας φανερώσει τα ανάλογα εικονίδια...
Εάν, τώρα, ξαναπατήσετε το "περισσότερα Emoticons", θα σας φανερώσει και τον κατάλογο με τις φάτσες 3...

Δηλαδή, με το πρώτο πάτημα, δεν σας φανερώνει εξ αρχής την τρίτη επιλογή...
Χρειάζεται δεύτερο πάτημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
leontas

leontas


Ηλικία : 48
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 84

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΤετ 16 Μαρ - 20:26:16

Και ήθελα να ρωτήσω πως να βάλω βιντεάκι. Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΠεμ 17 Μαρ - 13:19:58

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... 3321783088 Αιθηρόη έχω ένα πρόβλημα!!! Μπορείς να μου φτιάξεις μια σελίδα για να βάλω θέματα για την Ελλάδα; Δεν θέλω να τα ανακατέψω με τους άλλους πολιτισμούς. Ο πολιτισμός όλος κρύβεται μέσα στην μυθολογία της. Και θέλω να βάλω πολλά θέματάκια! Μπορείς;
Πλιιιιζζζζζζζζ! Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... 16083495
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΠεμ 17 Μαρ - 13:36:40

Απλά να συμπληρώσω ότι:

α) αν κάποιον δεν τον ενδιαφέρει να κρατήσει άλμπουμ αλλά να ανεβάσει απλά μερικές εικόνες, δεν χρειάζεται να κάνει εγγραφή στο ImageShack. Μπορεί να το χρησιμοποιεί ελεύθερα χωρίς εγγραφή. Σε αυτή την περίπτωση θα κάνει απλά κλικ πάνω στην εικόνα που ανέβηκε ώστε να εμφανιστεί σε μεγαλύτερο μέγεθος.

β) αν κάποιος θέλει να ανεβάσει μία εικόνα που ήδη υπάρχει στο internet κάνει δεξί κλικ στην εικόνα, copy image url και έρχεται εδώ στο εικονίδιο ΕΙΚΟΝΑ, κλικ, paste και ok.

γ) Ένας εναλλακτικός τρόπος για να ανεβάσει κάποιος βιντεάκια είναι να πάει στο εικονίδιο με την κινηματογραφική ταινία που γράφει ΒΙΝΤΕΟ και να κάνει επικόλληση το url που έχει κάνει αντιγραφή από το αντίστοιχο βιντεάκι στο youtube, δηλαδή https://www.youtube.com/.....


:mmj:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΠεμ 17 Μαρ - 22:58:46

Ax ευχαριστώ Αιθηρόη μου!!! Το είδα το καινούργιο θέμα με την Ελλάδα! Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... 2147529457

Ευχαριστούμε που μας ενημερώνετε για τον τρόπο να κάνουμε πράγματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΔευ 21 Μαρ - 13:47:22

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΤρι 22 Μαρ - 12:06:05

Μπορώ κι εγω να προσθέσω ένα θέμα αν θέλω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΤρι 22 Μαρ - 15:16:38

Καλώς όρισες ricardo!

Φυσικά και μπορείς να προσθέσεις όσα θέματα θέλεις! Είναι χαρά μας να υπάρχει ανταλλαγή απόψεων και πληροφοριών! Πας στην αντίστοιχη κατηγορία και κάτω αριστερά πατάς την επιλογή Νέο θέμα.

www
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerakina

gerakina


Ηλικία : 32
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 127

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΤρι 29 Μαρ - 8:09:29

καλημερα! μπορουμε να βαλουμε και πραγματικη φωτογραφια στο αβαταρ? εχτες προσπαθουσα να μπω και δεν δεχοταν τον κωδικο. εστειλα για υπενθυμιση κωδικου. ακυρο ομως γιατι σημερα μπηκα κανονικα. τι εφταιγε? βιαζομαι τωρα αλλα θα δω το απογεμα την απαντηση. ευχαριστω πολυ. φιλια σε ολους. πολλα φιλια Αιθηροη μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΠεμ 31 Μαρ - 15:55:58

Αριάδνη μου...
Ασφαλώς και μπορείς να βάλεις ό,τι εικόνα θέλεις...

Με τον κωδικό, νομίζω τακτοποιήθηκε...

Να μου είσαι καλά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
marilena

marilena


Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 189

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΣαβ 12 Νοε - 13:26:45

Συγνώμη αλλά δεν ξέρω πως να βάλω εικόνα. Μου ζητάει εγγραφή. Έκανα αλλά ποιος είναι ο σύνδεσμος που πρέπει να πάρω; Όταν παίρνω κάποιον δεν μου βγάζει την εικόνα αλλά ένα μικρό κουτάκι με ένα κόκκινο Χ. Τι κάνω λάθος; Σας ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΚυρ 13 Νοε - 1:15:00

marilena πατάς πάνω στην εικόνα δεξί κλικ...μετά ιδιότητες...σου βγάζει ένα κουτάκι κ έχει εναν σύνδεσμο...τον κάνεις αντιγραφή κ μετά επικόλληση στο κουτάκι εδώ που γράφεις στα εργαλεία κ λέει εικόνα κ μετα οκ κ έτσι μπήκε η εικόνα....έτσι γίνετε όταν θες να βάλεις μια εικόνα απο το ιντερνετ που έχεις βρεί εδώ...τώρα...

Εάν έχεις ήδη εικόνα στον υπολογιστή σου κ θες να την βάλεις πας στο κουτάκι εδω που γράφεις πάνω δεξια στα εργαλεία που λέει εισαγωγή εικόνας πατας πάνω βάζεις αναζήτηση κ βρίσκεις την εικόνα που θες απο τον υπολογιστή σου μετα host it κ σου βγάζει την εικόνα σου ανοιγοντάς σου μια σελίδα εκεί θα την δείς απο τα αριστερά σε μικρότερο μέγεθος πατα πάνω στην εικόνα κ κάνε αυτο που έκανες πριν όταν έβγαζες εικόνα απο το ιντερνετ (δεξι κλικ- ιδιότητες-αντιγραφή το λινκ).Μετά πατας απο τα εργαλεία το κουτάκι (εδω που γράφεις τα εργαλεία απο πάνω)που είναι δίπλα απο την εισαγωγή εικονας που λέει εικόνα κ στην συνέχεις επικόλληση κ οκ κ έτοιμη η εικόνα....

Δεν ξέρω εαν βοήθησα αλλα είναι ενας απο τους τρόπους που το κάνω εγω....υπάρχει κ άλλος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marilena

marilena


Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 189

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΚυρ 13 Νοε - 13:25:07

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... 4144464487

Γιούπι!! Τα κατάφερα! Ήταν πανεύκολο! Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ ilia!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΚυρ 13 Νοε - 22:09:39

Να'σαι καλά γλυκιά μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΠεμ 31 Οκτ - 1:50:31

ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ! ΜΗ ΒΑΖΕΤΕ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ. ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ. ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ. ΜΗΝ ΤΙΣ ΑΦΗΝΕΤΕ ΕΤΣΙ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...   Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons... Icon_minitimeΠεμ 31 Οκτ - 1:52:35

ΝΑ ΟΠΩΣ ΕΔΩ. http://www.aoratos-naos.com/t1912p9-topic#17924
ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥΣ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχετικά με τις Εικόνες και τα Εmoticons...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σχετικα με . ..
» Σχετικά με το προφίλ - 8-7-2014.
» Πληροφορίες σχετικά με ανάπτυξη εσωτερικών δυνατοτήτων
» Πρεσβύτερος των Μάγια σχετικά με τα σενάρια 2012...
» και με εικόνες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ :: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ - ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ.-
Μετάβαση σε: