H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ανεκδοτο τη ειναι οι πολητηκη

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

ανεκδοτο τη ειναι οι πολητηκη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ανεκδοτο τη ειναι οι πολητηκη   ανεκδοτο τη ειναι οι πολητηκη Icon_minitimeΚυρ 6 Απρ - 11:34:01

ηταν ενα αγορι που ειχε αποριες το τι ειναι οι πολιτικη και ρωταει τον πατερα του τη ειναι πολιτικη
 ο πατερας στην αρχη σκεφτηκος σκεφτεται να του δωσει ενα παραδηγμα τη ειναι πολιτικη και του λεει μετα απο λιγο 
πολιτικη ειναι σαν μια οικογενεια εγω που διαχειρηζομαι τα οικονομικα του σπιτιου ειμαι το κεφαλαιο 
οι μητερα σου που διαχηρηζεται το σπιτι ειναι οι κυβερνηση 
οι υπηρετρια που εχουμε ειναι οι εργατικη ταξη μιας χωρας 
εσυ που εισαι μικρος και δεν μετεχης σε αυτα εισαι οι κινη γνωμη 
ο μικρος αδερφος σου που ειναι ακομα στην κουνια ειναι το μελον τον επομενον γενεων κατσε σκεψου ολλα αυτα και αυριο πρωι μου λες τη πιστευεις ειναι πολιτικη 
το βραδυ ο μικρος την ωρα που κοιμοτανε ακουει τον αδερφο του να κλαιει σηκωνεται να ξηπνηση την μανα του να παει να τον αλαξη ξαφνικα ακουει περιεργους θορυβους απο το υπνοδωματιο της υπηρετριας παει κρυφα και βλεπει τον πατερα του να πηδαει την υπηρετρια 
και σκεφτεται αν ξυπνησο την μητερα μου θα δει οτι λοιπει ο πατερας μου θα και θα τους πιασει στα πρασα καλυτερα να παω για υπνο την αλλη μερα το πρωι ο πατερας ρωταει το γιο του λοιπον καταλαβες τη ειναι πολιτικη και του λεει ο μικρος 
να σου πω τη καταλαβα οτι ειναι πολιτικη οτι οταν οι κυβερνηση κοιμαται το κεφαλαιο πηδαει την εργατικη ταξη οι κοινη γνωμη αδιαφοροι και το μελον της χωρας βυθηζεται στα σκατα"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ανεκδοτο τη ειναι οι πολητηκη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο Άνθρωπος Είναι αυτό που Σκέφτεται πως Είναι
» Tο DNA μας δεν είναι από την ΓΗ
»  ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ
» ΑΝΕΚΔΟΤΑ
» Όλα είναι στο Δρόμο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΝΑΨΥΧΗΣ :: ΜΕΤΑΞΥ ΑΣΤΕΙΟΥ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΥ-
Μετάβαση σε: