H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Το συναισθημα της ημέρας.

Πήγαινε κάτω 
+31
ilia
morgana
βαγγελης1234
ba a ktsou
romantiki
Άρης
shamanwoman
markos
marilena
zizanio
georgp
spitha
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
lordos
Αιθηρόη
15katerina
ΙΚΤΙΝΟΣ
stargate
sofaki
trias
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
princess4
elgr
anarhos
ahilleas
Αθάνωρ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Λιακάδα
ioessa
gerakina
maggisoula
35 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 8:43:34

Όλα σου τα χαίρομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 8:44:27

Χα χααααα! Κι εγώ όλα μου τα χαίρομαι! Τι κάνεις ψυχή μου; Ωραίο το νησί τελικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 8:46:05

Κι αυτός είναι ο λόγος που δεν παγιδεύεσαι σε εμμονές και ανασφάλειες. 
Ναι Αριστέα είναι ωραίο το νησί! 
Δεν το βάζεις κάτω, έτσι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 8:46:43

Ποτέ! Και μ αρέσει.  Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 934713797
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 8:47:52

Κι έτσι να παραμείνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 8:48:08

Πως τα περνάτε εκεί;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 8:52:26

Έχουμε γίνει πολλοί τώρα και υποφέρετε κάπως η κατάσταση. 
Αλλά δεν παύει να είναι το μυαλό μας αλλού. 
Θα κρατήσει πολύ το νησιώτικο paradise; Ποιος ξέρει! Δεν είμαι εγώ για τέτοια. Μάλλον ο καιρός δεν είναι για τέτοια. 
Τέλος πάντων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 8:55:39

Ο καιρός είναι για όλα. Κι όλοι είμαστε για όλα. Δες κι εμάς εδώ!!!!!! Αντε μην αρχίσω να σκέφτομαι και τα πάρω τώρα! Χάιντε! Και δικαιούστε περαν του δέοντος μια ανάπαυλα! Επιβάλλεται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 8:56:59

Πάσο ως ένα σημείο. Χα χα! Και δεν χρειάζεται να τα πάρεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 8:57:06

Περαν του δέοντος! Πως σου φάνηκε η έκφραση μου ε; ε; ε ; Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 934713797
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 8:58:37

Δεν με ξαφνιάζει. Εγώ σε ξέρω, οι άλλοι δεν σε ξέρουν. Και δεν ευθύνονται καθόλου. Ότι τους δίνεις λαμβάνουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 9:00:14

Είπα εγώ ποτέ το αντίθετο; Ούτε με ενοχλεί. Άλλωστε δεν γίνεται κάτι που δεν θέλω και δεν έχω επιλέξει. Οπότε όλα καλά όλα ανθηρά κι όλα στην θέση τους! Και δεν είμαι εγώ που γκρινιάζω!!! Ααααααλλος είναι μεσ τη γκρίνια!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 9:01:11

Αυτόν τον άλλον τον γνωρίζω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 9:03:44

οχι καλέ! Που να τον γνωρίζεις! Αυτός που λέω είναι σ ένα χάλια μέρος που δε χωράει πουθενά. Ενώ εσύ παραθερίζεις σ ένα ωραιότατο νησί και είσαι με φίλους και συντρόφους σε μια πανεμορφη παραλλία μια πανέμορφη τέλεια παρέα.  εχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 9:03:55

Δεν απαντάς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 9:04:21

Απάντησα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 9:07:10

Χα χα! Εντάξει δεν το συνεχίζω. Είμαι σε ένα πάρα πολύ ωραίο νησί! Το είπαμε αυτό! 
Ελπίζοντας να περάσει γρήγορα ο καιρός και να είμαι εκεί που θέλω και που χρειάζεται. 
Τέλος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 9:07:38

Καλά το βουλώνω!  Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 934713797
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 9:09:23

Εσύ; Αυτό κι αν είναι παράλογο! 
Λοιπόν τα λέμε κορίτσι. 
Και με προσοχή. Ναι; Είναι λίγο εύθραυστη η υπομονή. Ναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 9:11:29

Ναι καλέ! Τι λες τώρα! Οτι πεις! Λέμε τώρα! Ξεκουράσου ψυχή. Κι όλα με σειρά. Ολα θα γίνουν. Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε όλους. Κι από την Χριστίνα είμαι σίγουρη. οπότε μεταβίβασε σε όλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 9:12:48

Χε χε! Καλά Αριστέα. 
Και θα μεταβιβάσω. Πες ότι έγινε ήδη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
romantiki

romantiki


Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 72

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 10:15:31

Αθάνωρ έγραψε:
Δεν με ξαφνιάζει. Εγώ σε ξέρω, οι άλλοι δεν σε ξέρουν. Και δεν ευθύνονται καθόλου. Ότι τους δίνεις λαμβάνουν.


Η Αριστέα έχει απίστευτο μυαλό! Και ξέρει πάρα πάρα πολλά! Παλιά κάναμε πολλές συζητήσεις και το ξέρω καλά αυτό . Αλλά δεν μιλάει έτσι όπως την ξέρουμε κάποιοι. Αυτό είναι αλήθεια. Δεν θέλει να δείχνει. Και ξέρω ότι μπορεί να μην φαίνεται αυτό που θα πω, αλλά η Αριστέα έχει κάτι που εμένα με συγκινεί. Της αρέσει να δείχνουν οι άλλοι περισσότερο τις γνώσεις τους και να φαίνονται. Κάνει πάντα πίσω σ αυτό. Κι αυτό το ξέρω καλά. Κι ας μην θέλει να το καταλάβουν οι άλλοι. Κι αν αυτό δεν είναι ποιότητα και μεγαλείο, τότε τι είναι;

Όλοι την ξέρουν σαν αθυρόστομη και καυγατζού. Επίσης νομίζουν ότι όλα τα παίρνει στην πλάκα γιατί έχει πολύ χιούμορ, κι όλα τα αστειεύεται. Κι έχεις δίκιο Αθάνωρ ότι δεν φταίνε οι άλλοι γι αυτό. Μιλάει με τρόπο άτσαλο κι ενώ λέει σημαντικά πράγματα, δεν τα βλέπουν . Γιατί μιλάει άτσαλα και βάζει και την πλάκα της μέσα. Και το κάνει επίτηδες. Για να μην ασχολούνται πολύ πολύ μαζί της. Και στον θυμό της ακόμα, αν μιλούσε σοβαρά και όπως της βγαίνει πραγματικά με όλη αυτή τη δύναμη που έχει, θα ήταν σαρωτική. Και το ξέρει. Και γι αυτό δεν το κάνει. Κι αυτό το ξέρω καλά. Και την εκτιμώ πολύ γι αυτό. Και το θεωρώ επιπέδου ευγένεια να μην θέλει να υπερισχύει στους άλλους.
Ξέρω ότι θα φαίνονται απίστευτα αυτά που λέω. Δεν έχω λόγο να πω ψέματα. Κι ούτε θα κερδίσω κάτι. Μακάρι να της έμοιαζα έστω και λίγο!

Αριστέα μου σε ξέρω κι εγώ, και χαίρομαι πολύ γι αυτό. Και πραγματικά θα ήθελα έστω και μια φορά, να γράψεις κάτι που θα δείξει κι αυτή την μοναδική πλευρά σου. Έστω για να αποδειχθώ αληθινή και να δικαιωθώ. Κι όχι μόνο εγώ.

Να περνάς καλά αγαπημένη μου και να μας δίνεις γέλιο. Αλλά και πολλά άλλα ακόμα που εσύ τα αποφεύγεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 20:16:47

Έχεις δίκιο Ρομαντική!Κι εγώ το θέλω αυτό πολύ,δεν της το ζητάω επίμονα γιατί ξέρω τι θα πάρω,αν και αθυρόστομη δεν είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ 25 Ιουλ - 23:11:50

maggisoula έγραψε:
Ναι καλέ! Τι λες τώρα! Οτι πεις! Λέμε τώρα! Ξεκουράσου ψυχή. Κι όλα με σειρά. Ολα θα γίνουν. Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε όλους. Κι από την Χριστίνα είμαι σίγουρη. οπότε μεταβίβασε σε όλους.


Ναι κι από μένα,καλά έκανες κοριτσάρα.
Έρχονται δύσκολες μέρες,η ξεκούραση είναι φόρα,όχι αδράνεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ 28 Ιουλ - 15:57:15

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 24 1338507933 Τι έγινε πάλι ρε παιδιά;  Γιατί τόσα στολίδια; Ξέρετε κάτι που δεν ξέρω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το συναισθημα της ημέρας.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 24 από 25Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το συναίσθημα της νύχτας.
» Γρίφοι της ημέρας.
» Αριθμός Προσωπικής Ημέρας._

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.-
Μετάβαση σε: