H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 συγνώμη που θα γίνω κακός

Πήγαινε κάτω 
+5
princess4
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ioessa
maggisoula
desper !!!
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 18:03:59

χαααα συγνώμη που γελ"αω αλλα εσυ λες δεν είσαι μαλάκας εγω επίσης και χτυπι'ομαστε ν αποδειξουμε οτι δεν είμαστε μαλ'ακες! Απόδειξη οτι ε'ιμαστε; λεω εγω τωρα! Μοιάζει γελο'ιο αχ! Τεσπά. Εγω δεν εχω να πω τίποτα άλλο οτι σ αφορά στ πα. Αλλα ποτέ δε ξ'ρεις. παω τωρα τα λέμε αύριο που θα χεις ολοκληρ'ωσει τα ντοκουμ'εντα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 18:12:25

maggisoula έγραψε:

Να τα βλέπεις; αυτά ακριβώς έλεγα και δες τι κ'ανεις. Απ όλα οσα έγραψε η ΑΓΓΕΛΙΚΗ κοίτα τι δι'αλεξες να τονισεις. Τόσα είπε και δεν εχω να πω κουβ'εντα και καλά κάνει να πιστε'υει οτι πιστεύει. Αλλά κοίτα πως χρησιμοποιεις τα πραματα.

ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ
ΟΧΙ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΧΙ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ
ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΟΣΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΡΙΟ,
ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ

ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ
ΜΑΓΙΣΣΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΑΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΟΛΕΜΟ
ΑΚΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ


ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ LADOSIFA
ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ,
ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ
ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 18:51:32

ααα
Πιστεύω ότι αυτό που ήθελε να τονίσει οdesper είναι ότι όπως έχω εγώ δικαίωμα να μην θέλω καμιά επεξήγηση από κανέναν, έτσι κι εκείνος έχει το δικαίωμα να θέλει το αντίθετο.
Συγγνώμη που παρεμβαίνω, είπα να μείνω στο χώρο μου και να σας διαβάζω μονάχα..αλλά δεν μπορώ, συγγνώμη.
Desper.Δεν αλλάζει τίποτα.Ειλικρινά το πιστεύω.
Καθένας ότι μπορεί και δύναται.
Κι εσύ desper έχω δει ποσό όμορφα μπορείς, και όμορφα και χρήσιμα.
Άστο να πάει.
Θα πεις ναι εσύ ξυπνια, τα πες και ξεσπασες...
Τι να πω;
Έχεις δίκιο, αλλά, γεγονός ότι δεν βγαίνει τίποτα.
Συγγνώμη και πάλι για την παρέμβαση και τις υπόδειξεις.
αγκαλια hh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 19:18:10



Μην ζητάς συγνώμη δεν υπάρχη λόγός , όλοι εδω μαζί συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 1662243607 συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trias




Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 40

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 20:18:11

Χα χα! Είστε τόσο προβλέψιμοι! Κάποια πράγματα είναι τόσο εύκολα! Όχι αλλά για να μη λέτε ότι αυτός ο χώρος είναι διαφορετικός!

Και τώρα αγαπητή Αιθηρόη τι έχεις να πεις; Ιδού το έργο σου! Οι άνθρωποι που αγαπάς και πιστεύεις! Φρόντισε όμως να τα διαβάσεις όλα όσα έχουν γραφτεί τις τελευταίες 10 με 15 μέρες! Αργά αργά.

Χα χα χα! κλαπ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 20:54:07

"Χα χα! Είστε τόσο προβλέψιμοι! Κάποια πράγματα είναι τόσο εύκολα! Όχι αλλά για να μη λέτε ότι αυτός ο χώρος είναι διαφορετικός! " ~~
χεχε είμαστε???? ....
Εγώ πάλι δεν γελάω με όλα αυτά....
Παρακαλώ πολύ... ηρεμήστε όλοι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 21:32:40

Αγαπητοί φίλοι γιατί για μένα όλοι φίλοι είναι...
Δεν θα πω τίποτα για αυτο που γίνεται μερικές μέρες τώρα αλλά θα πω το εξής...
Σέβομαι όλους όσους μιλάνε και τους καταννοώ..
Αλλά οτι προσωπικό ή μη παρακαλώ να διατυπώνεται πιο όμορφα...και τώρα θα σκεφτεί κάποιος "μας λές πως να μιλάμε?" όχι δεν λέω πως να μιλάτε απλά είτε το προσέχετε είτε όχι και επειδή διάφορα άτομα βλέπουν που δεν έχουν και τόσο αγνές προθέσεις παρακαλώ συγκρατηθείτε και μιλήστε με ήρεμο τρόπο...όλοι είμαστε φίλοι εδώ...
Ας πούμε πως περνάμε μια φάση γνωριμίας ....
Μερικούς δεν σας ξέρω όπως δεν με ξέρετε κ εσείς...οπότε μην κρίνεται και ακούστε τις διαφορετικές απόψεις...γίνεται μια ανταλλαγή απόψεων και μια συζήτηση .....
Είναι όμορφες οι συζητήσεις αλλά μην παρεκτρέπεστε...
Και επαναλαμβάνω...μην αποσπάτε η προσοχή σας απο άλλα σημαντικότερα θέματα....
Δεν έχει ΚΑΜΙΑ σημασία ποιος είπε τι.... σημασία έχει πως μαθαίνουμε κάτι μέσα απο αυτό... και διορθώνομαι τους εαυτούς μας...
Κανείς δεν είναι αλάνθαστος και κανείς δεν είναι τέλειος...
Και αυτό είναι το ΟΜΟΡΦΟ! ....
Μιλάω με πολύ προσοχή για να γίνω εύκολα κατανοητή απο όλους...
και αν δεν γίνω κάνετε ερωτήσεις και εξηγώ ..δεν προσπερνάτε το καθετί που βρίσκεται ούτε προσπαθείτε να το εξηγήσετε ..οτι δεν καταλαβαίνεται σωστά ή καθόλου ρωτάτε ..δεν είναι κακό κάποιος να ρωτάει..ίσα ίσα δείχνει πως θέλει να καταννοήσει σωστά και όχι να νομίζει άλλα που δεν ισχύουν..
Έτσι απλά και όμορφα μπορούμε να συνυπάρχουμε όλοι...αρμονικά....
Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας...
Να'στε όλοι καλά... την αγάπη μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 22:04:39

trias έγραψε:
Χα χα! Είστε τόσο προβλέψιμοι! Κάποια πράγματα είναι τόσο εύκολα! Όχι αλλά για να μη λέτε ότι αυτός ο χώρος είναι διαφορετικός!

Και τώρα αγαπητή Αιθηρόη τι έχεις να πεις; Ιδού το έργο σου! Οι άνθρωποι που αγαπάς και πιστεύεις! Φρόντισε όμως να τα διαβάσεις όλα όσα έχουν γραφτεί τις τελευταίες 10 με 15 μέρες! Αργά αργά.

Χα χα χα! κλαπ!

Αρμονικά.....πολυ αρμονικά θα πω π'οσο καραγκιόζης είσαι να! Ειμουνα σίγουρη αγαπητέ φ'ιλε τουτ οτι θα χων'οσουν κάποια στιγμή για να καρπωθεις τα γεγονότα γιατί έτσι συνηθίζουν τα όρνεα αγαπητέ gg6 αλλα δικο μας θέμα και μ'ονοι μας θα το λυσουμε. Και το πισω κε'ιμενο που αφήνεις δήθεν ταχαμου οτι έχεις κάποια σχέση μ όλο αυτό είναι να παπαρια....είναι και φυτό η παπαρια. Επίσης εσείς στο σιναφι σου είστε τόσο μα τοοοοσο ίδιοι και προβλέψιμοι. Με αρμονία και χαμόγελο να αι σιχτίρ με το κάθε σαρκοφάγο!!! sff gg6 ίλια το προσπάθησα αλλα δεεεεν!!! Κανε παιχνίδι εσύ! Εγω θα ξεφύγω. οταν τα παίρνω δε μπορει να μου βγει η νιρβ'ανα! Για μένα μιλάμε! Και το καρχαρία το σέβομαι αλλα δε θα κάτσω να με φ'αει. Να σεβαστ'ω αυτόν που χει πράματα να σεβαστώ. trias σέβομαι την άποψη σου! Ε δε ταιριάζει μοιάζει υπικριτικ'ο σε μένα! Παίρνω το κουβαδακι μου και σ αλλη παραλία!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 23:02:35

χεχε.... ούτε εγώ είμαι σε νιρβάνα... απλά προσπαθώ να σκέφτομαι ήρεμα....
Κλασικές αξίες ο trias δεν μου έκανε κάτι αυτό που είπε γιατί το περίμενα να το πει.....οπότε δεν υπάρχει λόγος θυμού www
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 23:39:59

Εγώ είμαι το θέμα σου, με εμένα σπαζοκεφαλιάζεις τόσο καιρό ;
Οι καλές εξηγήσεις δεν δημιουργούν παρεξηγήσεις
Όχι δεν έχω πρόβλημα μαζί σου

Αλλά ποιος παρακολουθούσε ποιόν ;
Στο ξαναλέω αναλυτικά πλέον, για να το καταλάβεις
Στις 4 ΦΕΒ δημοσιεύει η ladosifa την συνομιλία από το chat Άγγελου και princess4

Το βράδυ 11 με 12 πάντα μπαίνω στο Ναό μέχρι το πρωί
Συνήθως τότε έμπαινε και η Αγγελική

Δεν περνούσε ένα λεπτό και τσουπ και η ladosifa
Από τις 5 Φεβ κάθε βράδυ το ίδιο βιολί

Συνέχεια, ότι ώρα και νάτανε
Δεν υπήρχε περίπτωση να μπω εγώ και όταν ακολουθούσε η Αγγελική
καπάκι η ladosifa, σε κλάσματα δευτερολέπτου

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΟ ΤΣΟΥΠ ;
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ

ΔΥΟ ; ΤΡΕΙΣ ; ΤΕΣΣΕΡΕΣ ;
ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑΤΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΙΟΛΙ

ΕΔΩ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ, ΤΟ ΚΑΛΩΣΤΗΝΕ ΚΙ ΑΣ ΑΡΓΗΣΕ
ΑΛΛΑ
ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΤΕ ΤΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ

ΕΣΥ ΜΑΓΙΣΣΟΥΛΑ ΤΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ;

Επίσης πες μου, αν ήσουν στη θέση μου,
και σου ζητούσαν τη γνώμη σου,
και σου ζητούσαν τη βοήθεια σου

Τι θα έκανες μαγισσούλα ;
Δεν ξέρω, δεν είδα, δεν μπορώ ;

Και προσπαθώντας να δώσεις λύσεις,
χωρίς να αποσκοπείς σε οποιοδήποτε όφελος, πως θα αισθανόσουν ;

Ξεκόλλα ότι είναι φίλη σου, το καταλαβαίνω,
η φιλία είναι ιερή, αλλά έλα στη θέση μου
Πώς θα αισθανόσουν ;

Το μυαλό μου παίρνει παράξενες στροφές

Στον εαυτό μου.
Δεν πειράζει, δεν έχεις να κρύψεις τίποτα, βοήθησε…
Κάνε αυτό που πρέπει

ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΜΑΓΙΣΣΟΥΛΑ
ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ ΕΙΣΑΙ.
ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΟΠΙΑΣΩ

ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ ΚΑΙ
ΔΩΣΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ
ΣΚΕΨΟΥ… ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΙ ΑΛΛΙΩΤΙΚΑ

ΚΟΥΦΑΘΗΚΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΓΙΣΣΟΥΛΑ Η ΕΙΜΑΙ ΨΕΥΤΗΣ ;

Δεν χαρίζεσαι σε κανένα maggisoula ;
Σίγουρα ;
Κι εγώ δεν χαρίζομαι σε κανένα

Τουλάχιστον τα ενεργά μέλη,
πιστεύω να έχουν καταλάβει…

Maggisoula τον τρόπο σου δεν τον πιάνω, πότε τον βλέπω ευθύ, πότε όχι
Να είσαι σίγουρη ότι δεν είμαι φίδι. Εσύ που τα χώνεις, όταν ένιωσες ότι δεν ήμουν ευθύς
γιατί δεν με δοκίμασες, γιατί δεν με ρωτούσες ;

maggisoula Κι όταν ο άλλος σου μιλάει επιφυλακτικά…
Σε σένα πότε ήμουν επιφυλακτικός ;

Ότι σου έχω πει είναι αλήθεια και μόνον αλήθεια με το pm
και δεν παίρνω ούτε κόμμα απ όσα σου έγραψα
Μπορώ να στο αποδείξω, υπάρχουν τα στοιχεία
Με καταλαβαίνεις ;;;

Μπέσα πιστεύω ότι δεν τα λες όπως έχουν
Maggisoula το έχω ξαναπεί. Το ιντερνέτι είναι απρόσωπο, άψυχο…
Αν δεν κοιτάξεις τον άλλο στα μάτια, δεν θα καταλάβεις την ψυχή του

Maggisoula μαγκίτισσα, εσύ που τα χώνεις σε όλους…
Είσαι ψυχάρα ;;;

Πιστεύω πως ναι
Απόδειξε το

Θα ήθελα μια συνάντηση μαζί σου, να γνωριστούμε από κοντά
Έστω για μια φορά
Να κοιταχτούμε στα μάτια…όχι απ το άψυχο ιντερνετ
Θα καταλάβεις πολλά…πάρα πολλά…

Δεν ζητάω το τηλέφωνο σου, σε εμπιστεύομαι
Σου δίνω το δικό μου…

Δεν με πειράζει να είναι κι ο άντρας σου μαζί


Δεν θέλω να σου κάνω τον έξυπνο, δεν δεν δεν…
Εσύ θα το αποφασίσεις, όποτε θέλεις

Maggisoula εσύ στην αρχή καθαρός και μετά σ έχασα
Να συναντηθούμε, θα καταλάβεις…

Και το laptop μου και τα αρχεία μου στη διάθεση σου
Το τολμούν πολλοί αυτό ;
Έστω και ένας ;

Όταν ζητάς καθαρά πράματα να σαι κι ο ίδιος καθαρός κι έτοιμος ν ακούσεις
και τον άλλο χωρίς παρενέργειες
Δεν επηρεάζομαι, έχω μάθει να ακούω

maggisoula έγραψε
με λίγα λόγια κανείς σας δεν θέλω να φύγει με πονάει

…..
αλλά δεν σ έχω και για ευθύ
μπέσα πιστεύω ότι δεν τα λες όπως έχουν
αλλά όχι παλικάρι μου, μη μου βγαίνεις αθώος εδώ γιατί άχρηστα όσα λες ότι θα κάνεις
κι επίσης μου καταλογίζεις συμπεριφορές που κάνεις ο ίδιος

Ευχαριστώ πολύ για την έκθεση
από την maggisoula που επηρεάζει όλους
κατά τα άλλα, να μείνω το φυτό του Ναού

Μήπως σου πέρασε η ιδέα,
έστω για λίγο,
μην τυχόν και κάνεις λάθος ;
Mήπως ;

Maggisoula δεν επιδιώκω αντιπαραθέσεις μαζί σου
και δεν θέλω να πω τίποτα παραπάνω, για τα στραβά και τα ανάποδα…

Σε παρακαλώ, ειλικρινά σε παρακαλώ
να έχουμε μια συνάντηση
και έπειτα να αποχωρήσω

Δεν με ενδιαφέρει πλέον να δικαιωθώ
Με ενδιαφέρει να καταλάβεις
Με αποδείξεις κι όχι με λόγια του αέρα
Εσύ είπες λέμε και τι δεν λέμε

Αυτό είναι το τελευταίο μου μήνυμα
Ότι είχα να πω το είπα


τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 0:54:35

Ούτε τ αρχεία σου μ ενδιαφ'ερουν ούτε ολα τ αλλα που λες. Ποιος σου πε οτι ζητ'αω αποδείξεις; ποιος σου πε οτι χρειάζεται να κάνεις ολα αυτ'α για να δείξεις σε μένα κάτι; ποια είμαι εγώ; και ποιος σου πε οτι ε'ιμαι ψυχαρα; η οτι το παίζω ψυχαρα και θα πρ'επει να τ αποδείξω; και θα τ αποδείξω αν σε συναντησω η αν θα παραδεχτώ κάτι που δε στ'εκει; και σου ζήτησαν βοήθεια σε τι στο να κρατάς ημερολογειο π'οτε μπαίνει η ladosifa; η θα πρέπει να βάζει χρονόμετρο μετά απο πόση ωρα απο σας θα μπαίνει; και τι σημαίνει αυτό για σας γία να καταλαβω; έστηνε αυτί; τι ακριβώς σας ενόχλησε δε κατάλαβα! Και προσωπικά δε στηνομαι να δω ποιος μπαίνει ποιος βγαίνει και π'οτε. Τόσοι μπαίνουν και δε γράφουν λέξη τι θα πρέπει να σκεφτώ οτι με παρακολουθο'υν;; Αυτό με το τσατ τον αγγελο έδειχνε οχι τη πρινσες! Κι αν δε σας εβγαζε απ τους φιλους θα λειτουργουσατε το ίδιο; και γιατί δε μιλήσατε μαζί της πάρα σημειωνες τι ωρα μπήκε; τι κάθομαι και κουβεντι'αζω τώρα!!! ναι κουφαθηκα! Σα ν ακούω τα παιδιά μου πριν 7 κι8 χρόνια! Αυτό ηταν ολο το πρόβλημα σας; αυτό μωρέ; οχι desper! Δε μπορώ να συζηταω με τετοια! Δε μου πες τίποτα απολύτως. Ούτε θέλω. Ούτε μ'αγκας είμαι ούτε ψυχαρα ούτε οτι άλλο θες. Κάνετε οτι θ'ελετε. Δεν είναι ο κόμπος σ αυτά που λες γιατί αν ε'ιναι τότε θα σκεφτώ οτι......τι να σκεφτώ; έχετε καταλάβει τι συζητάμε τώρα; και που σαι φίδι δε σε είπα! Ηταν συγκεκριμενα αυτά που είπα! Λοιπόν.........οτι σκατά και να είμαι ειμαι ίδια! Η χειρότερη απ όλους σας! Λεω μόνο αυτά που θ'ελω εγώ και δε μ ενδιαφέρει τι θα σσκεφτουν για μένα. Η ladosifa μπορεί να μιλησει μονη της για τον εαυτό της και αν θ'ελει! Κι εγω που το κανα δηλαδή τι κατ'αλαβα; αλλα νταλλα! Για να παίζουμε με κουβαδακια ειμαστε! Φτου μη μας ματιασω! Παιδική χαρά. Γι όλη αυτή τη κουβέντα που κάναμε εδώ....αυτή είναι η άποψη μου. Εγω φτυαρακι εσύ κουβαδακι και παίξαμε με την άμμο. Ξέρεις τι μου τη δίνει απ οοοοοοολο αυτό; οτι στεναχωρήθηκαν άτομα σα την ιοεσα και οτι ο άλλος νομίζει οτι ξεχάστηκε το θ'εμα του! Εγω όμως δε σε ξεχνώ άντζελο!! Λοιπόν τη κάνω απ το χώρο σου να μη σ ενοχλώ. Πόλεμος δε έγινε μεταξύ μας μη στεναχωριεσαι. Δεν επιθυμώ να φύγει κάνεις.....δε ισχύει για σένα άντζελο!!!.....αλλα δε παρακαλαω! Και μη σκεφτείς οτι είχαμε συμβούλιο για το τι θ απαντήσω πριν μπήκα μέσα απλά ξ'εχασα ν αποσυνδεθω. Το λεω γιατί περιμένω να τ ακούσω κι αυτό! Δε μπορώ να πω.......ωρα'α αρχή κάναμε! Ολα καλά και παμε γι αλλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 1:27:53

[quote="maggisoula"]Ούτε τ αρχεία σου μ ενδιαφ'ερουν ούτε ολα τ αλλα που λες. Ποιος σου πε οτι ζητ'αω αποδείξεις; ποιος σου πε οτι χρειάζεται να κάνεις ολα αυτ'α για να δείξεις σε μένα κάτι; ποια είμαι εγώ; και ποιος σου πε οτι ε'ιμαι ψυχαρα; η οτι το παίζω ψυχαρα και θα πρ'επει να τ αποδείξω; και θα τ αποδείξω αν σε συναντησω η αν θα παραδεχτώ κάτι που δε στ'εκει;


ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΠΑ ΕΤΣΙ. ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ !!!

ΕΣΥ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΣ ΑΝ ΣΤΕΚΟΥΝ Η ΟΧΙ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ;
ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΓΕΜΑΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ

Δηλαδή ένα στοιχειό

Ρε πως κατάντησα, ο χειρότερος

τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 1:57:36

Desper στο δικο μου στόμα μη βάζεις λόγια που δεν είπα και μη εκφράζεις σκέψεις που δε έκανα!! Κι ας το κλείσουμε το θ'εμα τουλάχιστον μ αξιοπρέπεια. Ρόμπα γίναμε αν το κατάλαβες! άποψη μου βέβαια. Εγω παραμένω στη θέση μου εσ'υ στη δική σου τα παμε ε τι άλλο;;; η παμε παρακάτω και θα δείξει το πρ'αμα η δε πάμε. εσυ εκεί εγω αλλού πως καταντησαμε λοχία! Γειά σου trias! Για σένα δουλεύουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 2:02:44

maggisoula έγραψε:
Desper στο δικο μου στόμα μη βάζεις λόγια που δεν είπα και μη εκφράζεις σκέψεις που δε έκανα!! Κι ας το κλείσουμε το θ'εμα τουλάχιστον μ αξιοπρέπεια. Ρόμπα γίναμε αν το κατάλαβες! άποψη μου βέβαια. Εγω παραμένω στη θέση μου εσ'υ στη δική σου τα παμε ε τι άλλο;;; η παμε παρακάτω και θα δείξει το πρ'αμα η δε πάμε. εσυ εκεί εγω αλλού πως καταντησαμε λοχία! Γειά σου trias! Για σένα δουλεύουμε!!!


ΚΑΤΑΛΑΒΑ


συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 3937927111 συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 3937927111 συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 3937927111
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κάρα

Κάρα


Ηλικία : 57
Τόπος : πατρα
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 40

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 3:35:32

desper
Είμαι η Κάρα δεν έχουμε συστηθεί ούτε έχουμε μιλήσει
πριν 2 χρόνια έφυγα από αυτόν τον χώρο που για μένα είναι ότι πίο καθαρό υπάρχει , ένας ευλογημένος χώρος ,τον αγάπησε η ψυχή μου αυτόν τον Ναό εφυγα για να μην αφήσω ίχνη της αρνητικότητας μου που εκείνο τον καιρό δεν μπορούσα να διαχειριστώ , σωστό ή λάθος ήταν συνειδητή επιλογή έτσι ένιωθα έτσι έκανα ....
Αυτό που μπορω να εγγυηθώ(αν και δεν το έχει ανάγκη ) είναι η καθαρότητα της Αριστέας ,ειναι ....ΔΙΑΜΑΝΤΙ.... καθαρό χωρίς στίγματα χωρίς πρέπει και δηθεν ,και είμαι σίγουρη ότι η ψυχή σου μπορεί να το δεί να το αναγνωρίσει ...
είμαστε μέλη του ίδιου χώρου ,ότι και αν σε έχει ενοχλήσει άστο στην άκρη και πάρε τα καλύτερα αυτού του χώρου .
Ζητώ συγνώμη για την παρεμβασή μου .

Κάρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 9:22:21

Καλημέρα σε όλους.
Πρώτο πρώτο και σταθερό ...

Να θυμάσαι… Αυτό που θα βρεις, εξαρτάται από το Ποιος Είσαι και Τι ζητάς…

Έχω κάποιες απορίες Desper γιατί αυτός ο τίτλος του θέματος που επέλεξες ;;
Πολύ αρνητικούρα, πολύ !!
Περί συχρονικότητας γνωρίζεις;;
Και εφόσον γνωρίζεις γιατί το ερμηνεύεις με τρόπο που γεννά αδιέξοδα μονοπάτια;;
Που βγήκε όλο αυτό ;;
Εσύ προσωπικά δονείσαι σε συχνότητες ηρεμίας, καθαρότητας;;
Αλήθεια έχεις επιλογές;

Μίλησα με γρίφους στο αντίστοιχο θέμα, μα ισχύει και εδώ, ζητάς επιβεβαίωση από κάποιους εδώ για να σου πούμε τι;
Τι θες να ακούσεις;; Εδώ ο καθένας μας επιδιώκει να χτίσει το καλύτερο κομμάτι του, δουλεύομαι ως αβασάνιστοι σε κολασμένο τοπίο και δε θα σου πει κανείς μας κάτι που θα εκθέσει το χώρο, τη προσωπικότητά του άλλου, του εαυτού μας και πολύ περισσότερο την Αιθηρόη.
Όσοι μπορούμε τουλάχιστον, το επιδιώκουμε.
Όλα είναι στα χέρια μας, το μυαλό είναι εργαλείο δεν είναι για να σκεφτόμαστε. Για να σκεφτόμαστε έχουμε την καρδιά.
Ο trias, ο Angelos λειτουργούν με αρνητικές ενέργειες που δίνουν ότι μπορούν, εμείς όλοι μας τι επιδιώκουμε;;;
Υπάρχει ενορχηστρωμένο σχέδιο, απλό που πάντα έπιανε!!
Ως χθες, όμως!!
Το ότι γνωρίζουμε, είναι ξεκάθαρο πλέον, το ποιος δίνει και ποιος αφήνει...

Σε κόντρες και παλαιές ενέργειες δεν απαντώ, το επιδιώκω σθεναρά, δε φοβάμαι τον πόλεμο, μα τους αθώους που δε θα μπορούν να σταθούν είτε μπροστά μου, είτε μπροστά τους.

Σε παρακαλώ να σταματήσει ΕΔΩ.
Είναι σώφρων.
Και οι χαμένοι κερδισμένοι θα βγουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 17:13:19

Κάρα έγραψε:
desper
Είμαι η Κάρα δεν έχουμε συστηθεί ούτε έχουμε μιλήσει
πριν 2 χρόνια έφυγα από αυτόν τον χώρο που για μένα είναι ότι πίο καθαρό υπάρχει , ένας ευλογημένος χώρος ,τον αγάπησε η ψυχή μου αυτόν τον Ναό εφυγα για να μην αφήσω ίχνη της αρνητικότητας μου που εκείνο τον καιρό δεν μπορούσα να διαχειριστώ , σωστό ή λάθος ήταν συνειδητή επιλογή έτσι ένιωθα έτσι έκανα ....
Αυτό που μπορω να εγγυηθώ(αν και δεν το έχει ανάγκη ) είναι η καθαρότητα της Αριστέας ,ειναι ....ΔΙΑΜΑΝΤΙ.... καθαρό χωρίς στίγματα χωρίς πρέπει και δηθεν ,και είμαι σίγουρη ότι η ψυχή σου μπορεί να το δεί να το αναγνωρίσει ...
είμαστε μέλη του ίδιου χώρου ,ότι και αν σε έχει ενοχλήσει άστο στην άκρη και πάρε τα καλύτερα αυτού του χώρου .
Ζητώ συγνώμη για την παρεμβασή μου .

Κάρα
Δε με νοιάζει αυτά που πες για μένα αλλά το να σε βλ΄επω εδώ πάλι και να γράφεις και να βλέπω το Κάρα να φαίνεται..............είναι για μένα συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 2322626082συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 2322626082σα να ρθε η άνοιξη! Είναι το μόνο πλάσμα που δεν άκουσα ποτέ να λέει κάτι αρνητικό! Ποτέ ποτέ μα ποτέεεεε! Πάντα γαλ΄΄ηνια και με μια καλοσύνη απέεεεεεεεραντη! Λευκονόη την έλεγε η Αιθηρόη! Τυχαίο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ 28 Φεβ - 9:50:39

desper,επέλεξα να μην ανταποκριθώ στα σχόλια σου γιατί το έκρινα μάταιο να αποδείξω τα όσα σκέφτηκες.
Έβλεπα οτι θα μπαίναμε σε ένα τρυπάκι ''σου είπα και μου είπες''.
Το πιο σημαντικό είναι όμως οτι σε αυτά που μου αναλογείς,δεν υπάρχουν στέρεα πατήματα,για παράδειγμα το αν παρακολουθούσα το πότε έμπαινε εδω κάποιος κτλ.
Αυτά τα μη στέρεα πατήματα,δεν θα μπορούσα καν να στα διαψεύσω γιατί τα εξέλαβες απο την αίσθηση που σου προκλήθηκε...σωστή-λάθος;Θέλω μόνος σου να το δεις.
Έχεις κάνει ένα σημαντικό λάθος όμως:μου έδωσες και μου δίνεις περισσότερο αξία από όσο έχω και μου πρέπει.
Χαμηλώνω την όποια φαινομενική μου αξία για να το δεις.
Οχι απο μεγαλοπρέπεια δική μου και όχι για να σου κάνω κάποια χάρη,αλλά γιατί αυτή είναι η αλήθεια.
Οι όσοι και όποιοι φίλοι μου εδώ μέσα,είναι εύκολο να με ''δουν'' και είναι εύκολο να διατηρούμε μεταξύ μας ένα όμορφο κλίμα ενότητας και να το βλέπετε όλοι σας.
Λυπάμαι αν αυτό έφερε την αίσθηση του διαχωρισμού,το αντιλαμβάνομαι.
Δεν απολογούμαι για το οτι έχω κοντά μου κάποιους.
Το εύκολο όμως βρήκε την ανάγκη να παραστεί δύσκολο,δύσκολο για μένα είναι να σε συμπαθώ μετά απο όσα αισθάνομαι οτι νιώθεις για μενα.
Θέλω να το ξεπεράσω,μην μου δίνεις αξία τόση,μην με ρωτάς αν θα μείνεις ή θα φύγεις,μην στέκεσαι στο αν είμαι ή όχι φίλη σου.
Κατα βάθος γνωρίζεις πως όλοι είμαστε φίλοι,όλοι είμαστε ΕΝΑ...τα εδώ επιφανειακά είναι τροχιές και διαστήματα στο ανάμεσα μας,δρόμοι κακοτράχαλοι μέχρι την συνειδητοποίηση της ένωσης.
Μην εστιάζεις σε μένα..είσαι εδω όχι τυχαία.
Δεν θέλω να λυπάσαι για τίποτα και να στεναχωριέσαι,δεν αξίζει.
Δώσε χαρά στον εαυτό σου,γνωρίζοντας πως,οι σχέσεις των ανθρώπων θέλουν δουλειά,όλα θα πάνε καλά αν το θέλουμε...δεν υπάρχουν κλίκες,με τις όποιες κλίκες που βλέπεις χωρίζω αν το θες και αποκολλώ κομμάτια μου και με πονά..αλλά αν σε πόνεσα κι εγώ,άθελα μου έστω,αυτήν την ανταμοιβή μου δίνω...
Ανοίξου,δες το φως...στο ξανατονίζω όλα θα πάνε καλά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
συγνώμη που θα γίνω κακός
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΔΟΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΝ
» Οι μυστικές δυνάμεις των Πυραμίδων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΑΚΑ...-
Μετάβαση σε: