H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 συγνώμη που θα γίνω κακός

Πήγαινε κάτω 
+5
princess4
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ioessa
maggisoula
desper !!!
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 3:01:58

maggisoula έγραψε:
Λοιπόν να σου πω κάτι; Θα συμφωνήσω σε πολλά απ αυτά που λες εκτός απ αυτά που αντιφ'ασκουν μ αυτά που λες. Ω ναι θα συμφων'ησω ακόμα κι αν με αφοράν με κάποιο τρόπο. Γιατί το τρυπακι με τους γρίφους το χα ανέκαθεν. Αλλά δε μπορώ να μη παραδεχτώ οτι έχεις δίκιο. Αν και το τελευταίο μου σχόλιο ηταν τζαστ!! Και πέραν τούτου μια που παίρνεις τέτοια θέση τωρα έχε το νου σου γιατί δεν πας πίσω σε γρίφους στάιλ γραφής. Και το ξέρεις καλά. Εκτ'ος αν γρίφος με γρίφο έχει διαφ'ορα. Και ξεκαθάρισμα με τηλεπαθεια δεν γιέντε! Σωστά; Κι εδώ μέσα κανείς δεν είναι καλ'τερος και κατώτερος. Και φανερα τουλαχιστον δεν άκουσα κανέναν να το λέει. Βέβαια έχει να κ'ανει με επίπεδα μη ξεχνιομαστε!!! Τα επίπεδα μου μέσα!!!! Και δε θυμάμαι να σου καπελωσε κανείς μηνύματα άρα.....γουοτ;; Να αυτά είναι που αντιφ'ασκουν! Λέμε λέμε και τι δε λέμε κι ανάθεμα κι αν λ'εμε! ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα μας; Η δεν λέμε το πραγματικό μας πρόβλημα η ούτε κι οι ίδιοι δε το παραδεχ'ομαστε. Το σκεφτομοτν σήμερα που μαλωνα με το γιο μου. Τεσπα. Υπάρχει μια μπαχαλοκατασταση. Γιες ιντιτ. Δεν έκατσε ακόμα η σκ'ονη. Θα βόλευε να το ρίξω στη πανσ'εληνο που ρχεται. Και στη τελικη δε ξέρω αν τσακωνόμαστε με τους άλλους η στη πραγματικότητα μας ενοχλεί κάτι με τον εαυτό μας. Κι ο αόρατος ναός π'αντα δεχόταν επιθεσεις. Σε τέτοιο μπάχαλο βέβαια είναι δεύτερη φορά στα τόσα χρ'ονια. να πω όμως κάτι μπεσα; Δεν τα φοβάμαι αυτά τα τρακουνηματα. Ούτε παίρνω πίσω τίποτα απ όσα έγραψα σ'ημερα. Ούτε λέξη! Κι όλοι ξέρουμε τι λέμε μάι φρεντ και δεν έχει να κάνει με την άπταιστη Ελληνικην!! Οι άλλοι δε κταλαβαινουν οταν τα λέμε όπως τα λέμε. Φταίνε; Δε νομίζω. Και δε σου σπαν τα νεύρα! Στρετσινγκ γυμναστική κάνουν. Αντε καλό ξημέρωμα desper.


Ήρεμος,
με συνειδητή επίγνωση του Είναι μου
και χωρίς να δειλιάσω,
είμαι έτοιμος

Έτοιμος για αντιπαράθεση
με λόγο Ουσίας

Θα είμαι παρών,
για όσο χρειαστεί

ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ
ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΑ ΨΕΥΤΙΚΑ
ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ;

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΙΣΟΙ ;

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΝΑ ;


τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 3:24:24

Είμαστε και τα τρία. Απλά σε λάθος θέση. Η μπορεί κι όχι λάθος. Απλ'α σκέτα σ άλλη θέση. Να γιατί ο θεός την έχει καλά! Είναι πανταχού παρών και καθ'αρισε μια κι έξω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 5:39:40

maggisoula έγραψε:
Είμαστε και τα τρία. Απλά σε λάθος θέση. Η μπορεί κι όχι λάθος. Απλ'α σκέτα σ άλλη θέση. Να γιατί ο θεός την έχει καλά! Είναι πανταχού παρών και καθ'αρισε μια κι έξω!

.........
.........
και το καρότο, θα συμφωνήσω μαζί σου σε πολλά απ αυτά που λες.....
ναι μεν αλλά.....
Διπλωμστικές απαντήσεις απο την πανέξυπνη maggisoula

Ξεκάθαρες ερωτήσεις, ξεκάθαρες διαπιστώσεις,
ξεκάθαρες απαντήσεις, ξεκάθαρες οι ψυχές

ΟΧΙ, ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΣ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ



τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 9:54:17



Desper αν πάρουμε τον ευατό μου , πολλές φόρες δεν καταλαβαίνω και τα ξαναδιαβάζω , ξέρεις πολλές φορές δεν τα πιάνω με την πρώτη θέλω και δευτέρη φορά να τα ξανακοιτάξω
κιαν έχω γράψει με γρίφους δεν το κάνω εσκέμενα μου βγαίνουν πολλές φόρες χώρις να θέλω να μπερδεψω κάποιον , το λέω αυτό επειδη είπες για γρίφους και ίσως κάποιες φορές ίσως να εγραψα με γρίφους .Επίπεδα υπάρχουν είναι άτομα εδω μέσα που έχουν προχωρίσει ναι υπάρχουν , εγω ίσως λίγο αλλα όλοι έχουμε τα ίδια δικαιώματα και τα ίδια ερεθίσματα απο κει και πέρα εχει να κάνει με την προσωπικότητα !
Για μένα ο Ναός είναι το σπίτι εκει που θα τρέξω να ΄΄πάρω ΄΄ κάτι που έχω χάσει να ακούσω μελωδίες άλλων και να επνευστώ ειναι οι φίλοι μου εδω και' εσύ είσαι φίλος άσχετα αν δεν σας εχώ δει , Πηγένω με το συναίσθημα πολυ ίσως να είναι ΄΄λάθος ΄΄ όμως όποτε η η καρδία μου χτυπά δυνατα εκει είναι για μένα και η αλήθεια
Κι αν δεν γράφουμε κι αν δεν γράφω είναι πολλές φορές πειδη δεν έχω να πώ τίποτα μερικα πράγματα δεν χρείάζεται να τα λές είναι σαν να βλέπεις ένα εργό τέχνης και να το θαυμάζεις , δεν είσαι εσυ ο καλλίτέχνης άλλος το έφτιαξε απλα το θαυμάζεις!
Κι αν υπάρχουν εχθροι υπάρχουν παντού όλοι χρειάζονται για να δούμε και τίποτα δεν είναι τυχαίο
Την αγάπη μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 10:22:39

ioessa έγραψε:


Desper αν πάρουμε τον ευατό μου , πολλές φόρες δεν καταλαβαίνω και τα ξαναδιαβάζω , ξέρεις πολλές φορές δεν τα πιάνω με την πρώτη θέλω και δευτέρη φορά να τα ξανακοιτάξω
κιαν έχω γράψει με γρίφους δεν το κάνω εσκέμενα μου βγαίνουν πολλές φόρες χώρις να θέλω να μπερδεψω κάποιον , το λέω αυτό επειδη είπες για γρίφους και ίσως κάποιες φορές ίσως να εγραψα με γρίφους .Επίπεδα υπάρχουν είναι άτομα εδω μέσα που έχουν προχωρίσει ναι υπάρχουν , εγω ίσως λίγο αλλα όλοι έχουμε τα ίδια δικαιώματα και τα ίδια ερεθίσματα απο κει και πέρα εχει να κάνει με την προσωπικότητα !
Για μένα ο Ναός είναι το σπίτι εκει που θα τρέξω να ΄΄πάρω ΄΄ κάτι που έχω χάσει να ακούσω μελωδίες άλλων και να επνευστώ ειναι οι φίλοι μου εδω και' εσύ είσαι φίλος άσχετα αν δεν σας εχώ δει , Πηγένω με το συναίσθημα πολυ ίσως να είναι ΄΄λάθος ΄΄ όμως όποτε η η καρδία μου χτυπά δυνατα εκει είναι για μένα και η αλήθεια
Κι αν δεν γράφουμε κι αν δεν γράφω είναι πολλές φορές πειδη δεν έχω να πώ τίποτα μερικα πράγματα δεν χρείάζεται να τα λές είναι σαν να βλέπεις ένα εργό τέχνης και να το θαυμάζεις , δεν είσαι εσυ ο καλλίτέχνης άλλος το έφτιαξε απλα το θαυμάζεις!
Κι αν υπάρχουν εχθροι υπάρχουν παντού όλοι χρειάζονται για να δούμε και τίποτα δεν είναι τυχαίο
Την αγάπη μου

Καλημέρα ioessa

Συγνώμη αν δεν έγινα κατανοητός

Έκανα
ξεκάθαρες ερωτήσεις και ξεκάθαρες διαπιστώσεις

και ζητάω αν είναι δυνατόν
ξεκάθαρες απαντήσεις
και όχι μόνο για τους γρίφους


τστστσ τστστσ τστστσ







Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 11:55:49

Καλημέρα!
Θα συμφωνήσω μμε την ioessa:
"... θα τρέξω να ΄΄πάρω ΄΄ κάτι που έχω χάσει να ακούσω μελωδίες άλλων και να επνευστώ...".
Έτσι αισθανόμουν για αυτό το χώρο.
Από εκεί και πέρα θα συμφωνήσω με τον desper.
Διότι πάει καιρός που δεν ηχούν"μελωδίες"αλλά παραφωνίες στο χώρο.
Και για να γίνω πιο συγκεκριμένη και να μην ακουστεί σαν γρίφος.
Λόγια με κρυφά νοήματα, με συγκεκριμένο στόχο αλλά όχι ερειπωμένα ξεκάθαρα..
Υπονοούμενα και επικριτική διάθεση.
Πιστεύω είναι κατανοητή η διάφορα μεταξύ απλής και ξεκάθαρης κριτικης και επικριτισμου.
Άλλο είναι λέω την άποψη μου για ένα θέμα κι άλλο αυτήν την άποψη την υποστηρίζω βγαζοντας και συμπεράσματα που κατακρίνουν προσωπικότητες , διαθέσεις, πεποιθήσεις.Κι όταν αυτό γίνεται"συγκαλυμμένα"κι όχι καθαρά, ντόμπρα και κατάμουτρα, είναι στην χειρότερη μορφή του.
Θα πείτε...οποιος έχει τη μύγα...μυγιαζεται.
Θα πω : Έτσι είναι!
Όσο για τον Άγγελο, ναι, υπήρξε η αφορμή.
Κατά την γνώμη μου η αφορμή να φανεί πιο έντονα κάτι που υπάρχει καιρό τώρα.
Και ναι,ο άνθρωπος είναι παράξενος,είναι"σπίρτο".
Αλλά το σπιρτο ανάβει με την τριβή.
Τριβή που είχε την μορφή όλων των παραπάνω.
Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζι του και αν διαβάζει να με συγχωρεί που ξανά αναφέρθηκα πάλι στο όνομα του.
Όσο για το αν είμαστε όλοι ένα;
Προσωπικά θεωρώ μετά από ότι είδα τελευταία ότι αυτό που είπε κάποτε) Αιθηροη σχετικά με το ότι μας φαίνεται παιχνίδι όλο αυτό που γίνεται εδώ μέσα...κατανοώ τώρα γιατί το είπε.
Ναι, μοιάζει παιχνίδι.
Μια μπάλα που πότε αλλάζει χέρια συγκεκριμένα και πότε όπως στα μήλα που παίζαμε παιδιά στοχεύει τον παίκτη-ες που είναι κάδου στην μέση.
Λυπάμαι για όλο αυτό, θα σταματήσω να γράφω κάπου εδώ κι αυτό διότι θα προδώσω ακόμα περισσότερο τις πεποιθήσεις μου...
Κι εδώ βγαίνω από το"παιχνίδι".
Ευχαριστώ για όλα.
Θα μείνω στα μετοπισθεν σε ένα φόρουμ που τελικά ναι, είναι για λίγους.
Κι αυτό ξέρω πως θα χρησιμοποιείθει...αλλά δεν με νοιάζει πλέον!
Καθαρά και ξαστερα:
Δεν αναγνωριζω πλέον στο χώρο αυτό λ που με "τράβηξε"κάποτε.
Μένω στο χώρο που μου παραχώρησε η Αιθηροη και διαχωρίζω την θέση μου από κάθε κίνηση-λόγο που περιέχει οσα προανέφερα.
τουτ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 14:05:52

ΑΓΓΕΛΙΚΗ έγραψε:
Καλημέρα!
Θα συμφωνήσω μμε την ioessa:
"... θα τρέξω να ΄΄πάρω ΄΄ κάτι που έχω χάσει να ακούσω μελωδίες άλλων και να επνευστώ...".
Έτσι αισθανόμουν για αυτό το χώρο.
Από εκεί και πέρα θα συμφωνήσω με τον desper.
Διότι πάει καιρός που δεν ηχούν"μελωδίες"αλλά παραφωνίες στο χώρο.
Και για να γίνω πιο συγκεκριμένη και να μην ακουστεί σαν γρίφος.
Λόγια με κρυφά νοήματα, με συγκεκριμένο στόχο αλλά όχι ερειπωμένα ξεκάθαρα..
Υπονοούμενα και επικριτική διάθεση.
Πιστεύω είναι κατανοητή η διάφορα μεταξύ απλής και ξεκάθαρης κριτικης και επικριτισμου.
Άλλο είναι λέω την άποψη μου για ένα θέμα κι άλλο αυτήν την άποψη την υποστηρίζω βγαζοντας και συμπεράσματα που κατακρίνουν προσωπικότητες , διαθέσεις, πεποιθήσεις.Κι όταν αυτό γίνεται"συγκαλυμμένα"κι όχι καθαρά, ντόμπρα και κατάμουτρα, είναι στην χειρότερη μορφή του.
Θα πείτε...οποιος έχει τη μύγα...μυγιαζεται.
Θα πω : Έτσι είναι!
Όσο για τον Άγγελο, ναι, υπήρξε η αφορμή.
Κατά την γνώμη μου η αφορμή να φανεί πιο έντονα κάτι που υπάρχει καιρό τώρα.
Και ναι,ο άνθρωπος είναι παράξενος,είναι"σπίρτο".
Αλλά το σπιρτο ανάβει με την τριβή.
Τριβή που είχε την μορφή όλων των παραπάνω.
Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζι του και αν διαβάζει να με συγχωρεί που ξανά αναφέρθηκα πάλι στο όνομα του.
Όσο για το αν είμαστε όλοι ένα;
Προσωπικά θεωρώ μετά από ότι είδα τελευταία ότι αυτό που είπε κάποτε) Αιθηροη σχετικά με το ότι μας φαίνεται παιχνίδι όλο αυτό που γίνεται εδώ μέσα...κατανοώ τώρα γιατί το είπε.
Ναι, μοιάζει παιχνίδι.
Μια μπάλα που πότε αλλάζει χέρια συγκεκριμένα και πότε όπως στα μήλα που παίζαμε παιδιά στοχεύει τον παίκτη-ες που είναι κάδου στην μέση.
Λυπάμαι για όλο αυτό, θα σταματήσω να γράφω κάπου εδώ κι αυτό διότι θα προδώσω ακόμα περισσότερο τις πεποιθήσεις μου...
Κι εδώ βγαίνω από το"παιχνίδι".
Ευχαριστώ για όλα.
Θα μείνω στα μετοπισθεν σε ένα φόρουμ που τελικά ναι, είναι για λίγους.
Κι αυτό ξέρω πως θα χρησιμοποιείθει...αλλά δεν με νοιάζει πλέον!
Καθαρά και ξαστερα:
Δεν αναγνωριζω πλέον στο χώρο αυτό λ που με "τράβηξε"κάποτε.
Μένω στο χώρο που μου παραχώρησε η Αιθηροη και διαχωρίζω την θέση μου από κάθε κίνηση-λόγο που περιέχει οσα προανέφερα.
συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 3421137111
kalispera se olous kai as min me simpathoun kapoioi ego tha miliso kai tha kalisperiso tous pantes,gia na min xrisimopoioisoun kapoioi osa grafo gia antitheto skopo,giati ta panta einai dita,kai kapoioi otan leo kati strefoun tin prosoxi tis dianias singekrimena skopimos,den leo pos den iparxi i energia pou mporoume na kateftinoume, ta epipeda siniditotitas i diastasis kai ta sxedia kapoion na kateftinoun to kosmo,apenantias ta stirizo kai me oloi mou tin psyxiki dinami pos omos,ayto pou leo arketo kero tora einai pos kapoioi ta xrisimopoioun kai vgazoun terastia posa,i apodiksi einai sta xrimata pou exei diathesi o kathenas,kai epidi o filos mas me to profil anarxos leei pragmata ta opoia tha metaniosi kapoia stigmi,tou apantao me osa exeis grapsi itheles na me kaneis po dimosia kapoies texnikes me enan paromia tropo litourgi kai i astinomia eksitari to pnevma kapoiou kai aytos prospathi na ton kanei na pei kai dimosia pragmata ta opoia aytos adinati na pei logo tou oti isos fovate,kai vazi kapoious alous na to kanoun isos na psarevi na dei ti gnosis exei o kathenas,mia erotisi tha sou kano.exoume mia epixirisi pos tha poulisoume,proto melima einai i diafimisi deftero melima to idos diafimisis px xroma tou fontou leksis oikones pou magnitizoun tin diania kai tin kanoun na dimiourgi fantasiosi,ta legomena sporia,epita perimenoume na fitrosoun,kapoioi kseris exoun ena xarisma, katara pes to opos thes vlepoun apo 10 optikes gonies kai gia na sinenoithoun prepei na sintonisoun tia optikes tous gonies,den pezi na kaneis mono to kalo giati an kaneis to ena kaneis aytomatos kai to alo,an doso perisoteres leptomeries mporei na kano kalo me to na prosexoun kapoioi kano kai kako giati kapoioi tha ta xrisimopoioisoun gia kako,kai me oloi tin katastasi pou exoume dimiourgisi edo mesa paroti vgika o kakos to kalo pou emine einai oti dosame trofi gia na katalavoun oloi arketa gia tis optikes gonies diladi kalo,apla min estiazis sto ti leo ola sto ti ginete meso tou sait pos kapoioi mas xrisimopoioun,episis tha anafertho se osos milane gia emena antilamvanonte to dilitirio pou dinoun kai ego edosa den leo alla kai ayto ena mathima aytognosias einai pos den elenxoume apolita ton eayto mas,mia aloi optiki gonia einai pos olo ayto miazi me enan programatismo tis anthropotitas opos kapoia piramata pou kanoun i psixologi,,,,,sinidita anafera ola ayta ksero oti exo magnitisi to vlema polon kai ayta pou tha akolouthisoun me ton oson eipa,kai kati akomi anarxe epidi ego exo dosi stixia alithi tis taytotitas analamvano tin eftini ton oson leo oxi opos esy,sinidita afisa kai egina to ergalio sou,mporei ontos na eisai sostos kai ilikrinis se pola,den alazi omos to thema pos to idos ipnotismou pou xrisimopoioume kai edo mesa den epireazi polous edo mesa kai tous ekmetalevonte ta arpaktika,alla oso gia tin timiotita sou mila gia ayta gia na mas pisis.ti enoo pos otan xrisimopoioume tin agapi kai to sinestima pos mporoume na epireasoume tin krisi tou alou leme na min skeftomaste arnitika vgale tin diania sou apo to kako to poniro giati to elkis,kai kapoioi to kanoun kai einai evaloti pleon kai tous ekmetalevonte,i alithies ponane,kai min mou peis pos olo ayto den to skeftikes file mou tote ti na po epeses stin pagida.kai gia na min exoume pali ta idia na len diafori ta dika tous kai pali ta idia,den leo pos i prothesi tis aithirois itane ayti to ksanaleo den enoo pos i prothesi tis einai ayti kai mia triti den leo pos i prothesi tis einai ayti,apla kapoioi pou xrisimopoioun to sait ayto einai apo aytous,elpizo na sintonistika stin katalili gonia kai na katanoises ta osa eipa,kai tha po kati akomi gia ta epipeda, aytin tin periodo i perisoteri vgazoun arnitismo logo ton gegonoton tis krisis eseis aporofate opos kai ego arnitiki energia kai tin alazete se thetiki pira arketi apo olous sas kai tin alaksa kai antapodido me tis gnosis aytes pou afisa edo mesa kai to leo dimosia se ena alo epipeda se kathodigousa,pos niosate otan ta vgazate apo mesa sas,?? anakoufisi xerome,kai anti na stelnis tin diania olon edo mesa anantion mou kane kati xrisimo xrisimopoioise olo ayto sosta oste na paroume oti xrisimo mporoume kai ase tis kontres,zito signomi gia tin grafi alla den exo eliniki grafi sto lap top,eyxomai oloi na exete ena iperoxo kiriakatiko mesimeri.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 14:35:33

[youtube][/youtube]


τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 18:26:49

["maggisoula"]Και δε θυμάμαι να σου καπελωσε κανείς μηνύματα άρα.....γουοτ;;


Μέχρι σήμερα maggisoula κανένας δεν καπέλωσε κανένα
Μήπως όμως είδα κανένα παράξενο όνειρο, μήπως είχα την προνοητικότητα ;;;

Γιες ιντιτ.


τστστσ τστστσ  τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 19:30:13



Συγχωρέστεμε αλλα δεν καταλαβαίνω , τίποτα για μένα δεν έχει αλλαξει τίποτα
συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 19:46:44

Παρούσα φίλε μου desper www
Λοιπόν εγώ από πάντα δεν μιλούσα πολύ ....
Αλλά όταν μιλάω πάντα έχω κάτι να πώ και μερικές φορές δεν γίνομαι και εύκολα κατανοητή και παρεξηγούμε κιόλας αλλα είναι εντάξει...
Δεν με αφορά το ΈΝΑ δεν ήμουν ποτέ ένα με κανέναν μου αρέσει η διαφορετικότητα .... κατανοώ και νιώθω όλους όσους γράφουν...
Αγγελική ...να κάνεις αυτό που νιώθεις ..να είσαι αυτή που είσαι...
Μπορεί να διαφωνώ με πολλά όσα γράφοντε εδώ μέσα αλλα εκτιμώ την τόλμη να τα λένε....
Ξέρετε γιατί εγώ δεν μιλάω συχνά??? Ξέρετε γιατί μένω μόνο στο Λεύκωμά μου????? Έχω τον δικό τρόπο .... μπορεί και να μην αρέσει...
Έχω μάθει να ζώ "εκτός" του ΕΝΑ γιατί η δική μου δουλειά είναι άλλη... και αυτό νομίζω το ξέρει η Αιθηρόη...
Και επειδή είμαι "εκτός" εγώ θα πω το εξής ....
Ο καθένας εδώ μέσα μπορεί να λέει οτι νιώθει χωρίς να μειώνει κανέναν...χωρίς να επιτήθετε με οποιοδήποτε τρόπο...χωρίς να διαχωρίζει..... εγώ οτι νιώθω το λέω δεν το κρύβω... εξάλλου είμαι της άποψης οτι είναι κακό να κρύβουμε οτι νιώθουμε μέσα μας...
Ο Ναός δεν είναι μερικά άτομα....και ο Ναός δεν είναι κ δεν υπάρχει για να "φτιάχνει" σκέψεις αλλά αντίθετα για να βάζει όλα τα άτομα να σκέφτονται με καθαρή κρίση .....
Εδώ μιλάμε για αγάπη και για "νέα " πράγματα σας παρακαλώ όλους να τα κάνετε πράξη αυτά....
Και ΠΑΡΑΚΑΛΩ να μην χάνετε την ουσία και καταναλώνεστε σε άλλα....
Και αν με ρωτάτε εμένα ...εγώ δεν θα ήθελα να χάσω απο φίλους κανέναν εδώ μέσα αλλά ΕΝΑ... συγνώμη δεν μπορώ να γίνω αλλά ευχαρίστως μπορώ να βοηθήσω όποτε και αν χρειαστεί για οτιδήποτε....
Ελπίζω....να έγινα κατανοητή και να σταματήσει αυτό εδώ...δεν θέλω να πείτε συμφωνώ κτλ... θέλω να δω πράξεις ... ο καθένας σας....
Και όλα αυτά τα λέω με αγάπη .....
Καλό βράδυ σε όλους.... gg6 star rrros

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 20:13:24

lia  www

Δεν τα λέω για φιλοφρόνηση

Απόλυτα κατανοητή με ξεκάθαρες θέσεις και απόψεις

Όμως είχες λείψει


τστστσ τστστσ  τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 20:17:39

Ναι το ξέρω Desper ... συγνώμη... συγνώμη γιατί άφησα μερικά πράγματα να γίνουν ενώ τα είδα να έρχοντε.... αυτό δεν θα το αφήσω να συμβεί ξανά....
Αλλά πάντα όταν με καλούν έρχομαι χαχαχα είδες τσουπ ήρθα ηλιος

Ευχαριστώ φίλε μου να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 22:00:10

Αν το πάτωμα είναι γεμάτο χώμα
και το σφουγκαρίσουμε
χωρίς να το σκουπίσουμε
θα παραμείνει λάσπη

Έκανα
ξεκάθαρες ερωτήσεις και ξεκάθαρες διαπιστώσεις

και ζητάω ξεκάθαρες απαντήσεις

ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ
ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΛΑΣΠΗ

ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΟΜΑΙ
ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ

ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

[/quote]

τστστσ τστστσ τστστσ







Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 8:20:24

Maggisoula καλημέρα

Σε παρακαλώ, πολύ σε παρακαλώ, μην πεις τίποτα, μην γράψεις τίποτα
προτού γράψω εγώ ( ηρέμησε….. )

Πράγματι υπήρξε μπαχαλοκατάσταση, για να μην πω τίποτα άλλο

Αναγκάστηκα να διαβάσω τους γρίφους σας και όχι μόνο
από τα Χριστούγεννα
και να πονοκεφαλιάσω για μια ακόμα φορά

Κατάλαβα αρκετά…

Αλλά έχω μερικά ερωτηματικά

Αν λυθούν και αυτά
με καλή διάθεση απ όλους, χωρίς γρίφους
και ξεκάθαρα,
θα είναι καλύτερο για όλους μας,
για όλα τα μέλη του Ναού

Είναι άδικο να αυτοτιμωρούνται,
και να αδικούνται κατάφορα
διάφορα μέλη του Αόρατου

ΠΕΡΙΜΕΝΕ


τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 12:46:45

Είτε το πιστεύετε, είτε όχι,
δεν τα πάω καλά με την τεχνολογία και δεν ήμουν σίγουρος
αν τα pm μου μπορούσαν να τα δουν και άλλοι
και δεν έχω προηγούμενη εμπειρία από άλλο forum

Η πρώτη μου φορά ήταν στο Ναό

Και για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου

Μην με ξαναενοχλήσουν
είτε μωρά είτε μεγάλα παιδιά

Δεν πρόκειται, τουλάχιστον από μένα να δοθούν,
οδηγίες και μαθήματα,
ούτε με pm, ούτε με οποιοδήποτε άλλο τρόπο

Και αν κάνουν την μικροτηλεμετακίμηση
ποιός ο λόγος
Για την ματαιοδοξία τους ;
Για το ΕΓΩ τους ;

Το μόνο που μπορώ να βοηθήσω, εφόσον κρίνω σωστό
να παραπέμψω σε αυτά που έχει γράψει η Αιθηρόη
ή σε αντίστοιχα πιο εξειδικευμένα sites


ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

24 JAN
Ladosifa desper συγνώμη, πολλές φορές δεν σε πιάνω….
Desper Δεκτή η συγνώμη σου, χρόνια σου πολλά κι ευτυχισμένα…

Maggisoula 13 ian
Τι κάνει φσφσφς στο χώμα….του πατάς το κεφάλι…

Δεν θυμάμαι ημερομηνία, το έγραψε ή η maggisoula ή η ladisofa
για δήθεν γνώστες…

desper από μέσα του. Τι στο διάβολο πάθανε αυτές οι δυο εναντίον μου
Τι τους έκανα ; Έστω και απ τα pm μου είμαι καθαρός
Γιατί τάχουν βάλει μαζί μου ;
Μάλλον η ladosifa το έχει κρατήσει Μανιάτικο
και η maggisoula επειδή την πειράζω έχει βιδώσει
Υπομονή desper… ηρέμησε desper…


Και ξεκινάνε η maggisoula και η ladosifa τους γρίφους, επί γρίφων…
Πολλοί και ακατανόητοι γρίφοι

4 feb
Desper Ήμουν άρρωστος και καμιά εικοσαριά μέρες δεν παρακολουθούσα
Ακόμα δεν έχω συνέλθει καλά-καλά, ζορίζομαι να καταλάβω και στεναχωριέμαι
Φσφσφστ, φσφσφστ, ο γρίφος της ημέρας, όρια, ξερίζωμα….
Τι γίνεται, θα βοηθήσει κανένας ;

Μανθάνων εγώ θα σου αφήσω μόνο αυτό και η συνέχεια στη ladosifa
( desper από μέσα του. Τώρα τα πιάσαμε τα λεφτά μας )
Όποιος ήρθε για να κλέψει, το μόνο που θα πάρει είναι αγάπη και πόνο
Μην ασχολείσαι περισσότερο


ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ
Όταν μιλάτε με γρίφους,
καταλαβαινόσαστε μόνον εσείς που έχετε ανταλλάξει pm μεταξύ σας

Είναι έξυπνο να καταλαβαινόσαστε μεταξύ σας ;

Προσωπικά δεν είχα ποτέ οποιαδήποτε επαφή με τον Άγγελο

Εγώ δεν καταλάβαινα και ένιωθα ότι οι μπηχτές ήταν για μένα και την Αγγελική

ΓΙΑΤΙ ;
ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ KAI ΞΑΣΤΕΡΑ
Είμαι πολλές ώρες στον Ναό, έχω δυο πανομοιότυπα laptop
οπότε εφόσον δεν πληρώνω παραπάνω, δεν με πειράζει να είμαι μέσα
κι ας παίζω τάβλι…

Αλλά όποτε έμπαινε η Αγγελική, νύχτα, μέρα, πρωί, βράδυ,
τσουπ και η ladosifa
Ποιος ο λόγος ;
Γιατί η συνεχής παρακολούθηση ;

Για να σας φύγει κι η απορία
Μετά από μετρήσεις που έκανε ο γιός μου,
ενώ το τηλέφωνο λειτουργεί κανονικά,
ανεβοκατεβαίνει το κέρατο, δεν ξέρω πως να το πω
και όταν γίνεται νέα δημοσίευση,
άλλες τις πιάνει το ένα laptop και άλλες το άλλο

Γι αυτό κάνω αποσύνδεση και επανασύνδεση στο Ναό

4 ΦΕΒ
Ladosifa λυπάμαι που για κάποιους και κυρίως για κάποιες
θα αποβεί μοιραία και δραματική η εξέλιξη

Οι κάποιες….Σαφέστατες μπηχτές για την Αγγελική

Για κάποιες… Εκτός απ την Αγγελική, ποια άλλη άγγιξε το θέμα ;

Στη συνέχεια η ladosifa βγαίνει από το προφίλ από τους φίλους μου
Με γεια της με χαρά της. Έτσι αισθάνθηκε, αυτό έπραξε


ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΟΤΑΝ
Ή ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ
ΕΓΩ Η LADOSIFA ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ
ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ


Λυπάμαι για κάποιους…
Δεν έγραψε η ladosifa λυπάμαι για κάποιον
Ο κάποιος είμαι εγώ ή λυπάσαι για τον Άγγελο ;
Με αυτό τι εννοείς ladosifa ;

Γιατί εκτός απ τον Άγγελο, ποιον άλλο άγγιξε το θέμα σου ;

Λυπάσαι για τον Άγγελο ή για μένα ;

ΕΞΩ ΑΠ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ
Τα μισόλογα και τα υπονοούμενα, διαιωνίζουν καταστάσεις

Η Αγγελική έγραψε ένα μήνυμα που με στεναχώρησε πολύ

Εσάς τα υπόλοιπα μέλη σας αφήνει αδιάφορους αυτή η κατάσταση ;
Γιατί αυτός ο ωχαδερφισμός ;


Ladosifa Είπες ότι είχες να πεις για τον Άγγελο
και ο ίδιος πλέον έχει δείξει ποιος είναι…

ladosifa και όποιοδήποτε άλλο μέλος μπορεί
Δεν έχω καταλάβει και σαν ενεργό μέλος δικαιούμαι να καταλάβω

Τι έχει να καταλογισθεί εναντίον της Αγγελικής

Τι έχεις να καταλογίσετε εναντίον μου
Μην ντρέπεστε, πέστε το, βγάλτε το από μέσα σας

Είμαι πέντε μήνες στον Αόρατο Ναό

Αν θα μείνω, θα γράφω πλέον πιο απλά

Τι ξέρετε για μένα, τι γνωρίζετε για τον εσωτερικό μου κόσμο

Τι έχετε να μου καταλογίσετε και στο τέλος-τέλος
αν δεν σας αρέσω, πέστε το ανοιχτά
και ειλικρινά θα φύγω,
χωρίς να σας δημιουργήσω κανένα πρόβλημα

Είναι ψυχοφθόρες οι μπηχτές και τα υπονοούμενα με πολλαπλούς αποδέκτες

Το μόνο που σας ζητώ, είναι κάποιος να με μάθει κάποιος,
να αποσυνδεθώ οριστικά,
γιατί προσπάθησα και δεν τα κατάφερα
να παρακολουθώ αόρατος

Δεν θέλω να φαίνομαι σαν μέλος

Εσείς γνωρίζετε και πολλοί από σας μπαίνετε όποτε σας βολεύει
Εγώ δεν ξέρω

Ξεκάθαρα λόγια, ξεκάθαρες ψυχές

Οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους
Τα μισόλογα διαιωνίζουν καταστάσεις…

Είναι αποδεκτά όλα τα υπερενεργά μέλη
από τα αντίστοιχά τους ;
Όλοι ;
Σίγουρα ;

ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ
ΘΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ


τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 13:16:41

Εκτός απ την απάντηση της ladosifa
maggisoula σε παρακαλώ πολύ και τη δική σου άποψη όχι με υπεκφυγές,
ότι σε φωτίσει ο Θεός, ότι,ότι,ότι.... ούτε και με γρίφο

Καθαρά και ξάστερα

Ή να μείνω ή να φύγω

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 13:46:51

Desper, εγώ προσωπικά δεν θέλω εξήγηση καμιά από κανέναν.
Ναι ένιωσα να βάλλομαι από την ladosifa, ναι μου κακοφανηκε που με διέγραψε γιατί πολύ απλά, μπορεί να υπήρξα αντίθετη στην πράξη της αλλά από εκεί και πέρα δεν θεώρησα ότι έγινε κάτι τόσο τραγικό ώστε να την διαγράψω!
Απο την άλλη, είναι αντιφατικό απο μέρους μου να υποστηρίζω ότι όλοι πρέπει να εκφραζόμαστε ελεύθερα κι απο την άλλη να θυμώνω με την ladosifa.Τέλος εδώ.Πρέπει τις πεποιθήσεις μου να μάθω να τις υπερασπίζομαι πιο...συνολικά.
Για αυτό λοιπόν, από μένα, τέλος.
Δεν θέλω καμιά εξήγηση από κανέναν, το πρόβλημα εγώ το είχα, οπότε και μόνη μου θα το λύσω.
Στον χώρο μου, με ότι μου αναλογεί εδώ μέσα.
Μην κάνεις τον κόπο λοιπόν και συγχύζεσαι άδικα.
Δεν υπάρχει λόγος να κακιωσουμε παραπάνω.
Ο καθένας όπως μπορεί και ότι έχει δίνει, κι αυτό πρέπει να το βάλω πιο βαθιά μέσα μου.
Καλά το λέω, καιρός να το κατανοήσω.
Να είσαι καλά, και να μην στεναχωριέσαι!
Τέλος τα παράπονα, τέλος κι οι καημοί που λέει και το τραγουδάκι!
Δεν υπάρχει για μένα κανένα άλλο θέμα ξεκαθαρισματος.
Ότι είχα να πω το είπα,οποιος θέλει καταλαβαίνει,οποιος δεν θέλει, καλή καρδιά, καλά να είμαστε, να αρχίσουμε να κάνουμε πράξη τα όμορφα που μαθαίνουμε και νιώθουμε...
Πρώτη εγώ.
Δεν θέλω να ξαναπροδωσω τα πιστεύω μου.
Αυτά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 14:03:18

["ΑΓΓΕΛΙΚΗ"]Desper, εγώ προσωπικά δεν θέλω εξήγηση καμιά από κανέναν.
Ναι ένιωσα να βάλλομαι από την ladosifa, ναι μου κακοφανηκε που με διέγραψε γιατί πολύ απλά, μπορεί να υπήρξα αντίθετη στην πράξη της αλλά από εκεί και πέρα δεν θεώρησα ότι έγινε κάτι τόσο τραγικό ώστε να την διαγράψω!


Από μέρους μου, σεβαστές όλες οι απόψεις

Αγγελική και μέλη του Ναού
παρακαλώ να σεβαστείτε και την δική μου

Σαν μέλος, δικαιούμαι και θέλω να γνωρίσω


τστστσ τστστσ  τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 14:20:10

Θέλω να παραμείνω στον ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ

Όχι όμως υπό προϋποθέσεις

Οι άνθρωποι γεννιούνται για να είναι ελεύθεροι

Ξεκάθαρα πράματα, ξεκάθαρα για όλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 14:49:37

desper έγραψε:
Θέλω να παραμείνω στον ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ

Όχι όμως υπό προϋποθέσεις

Οι άνθρωποι γεννιούνται για να είναι ελεύθεροι

Ξεκάθαρα πράματα, ξεκάθαρα για όλους

Δεν χρειάζεται να τυραννιέστε,
να ψάχνεστε για να τα ωραιοποιήσετε

Πέστε το με δικά σας λόγια να τελειώνουμε

Ο χρόνος όλα τα γιατρεύει


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 15:24:57

Πας καλά;; Τι θα πει η να με'ινεις η να φύγεις; είναι δυνατόν να μου πετάς τέτοιο μπαλ'ακι; εγω είμαι το θέμα σου μ εμ'ενα σπαζοκεφαλι'αζεις τόσο καιρό; Δε μιλάω για τη ladosifa γιατί δε είμαι δικηγόρος κι εκπρόσωπος κανεν'ος κι ας τ ακούω ιδίως τελευταία συνεχεια. Σκασίλα δε βάζω μέσα μου γι αυτό. Αλλά βλέπεις τι γρ'αφεις; ποιος παρακολοτθουσε ποιον; αυτό με κουφανε λίγο!! Κι όσα γράφεις βγάζουν το συμπ'ερασμα μηχανοραφιας δίκης μου και της ladosifa απέναντι σε σένα και την ΑΓΓΕΛΙΚΗ! Κι δε στέκει! Μ εσένα εγω προσωπικά σε κάποια συμφωνώ και σ αλλά οχι. Το τρόπο σου δε το πιανω ποτε τον βλ'επω ευθύ ποτε οχι. Δικο μου πακέτο αυτό!!! Και για να τα λέμε ισα για τη περίοδο του φσφσφσ που λες το μάτι μου πάνω στον αγγελο ηταν οταν είδα τις παπαριες στο τσατ που έλεγε στη πρινσες σσσσ μη μιλάς μας βκεπουν αλλά εδώ μέσα είναι έτσι κι αλλιως! Σα φίδι που σέρνεται και έπαιζε με το μυαλό των άλλων και ήξερε και σε ποιον να χωθεί. Δεν ασχολούμαι μ αυτόν τωρα σου εξηγώ για το φσφσφσ! τίποτα δεν έγινε τυχαία αλλά το στόμα σου δένεται οταν ξ'ερεις οτι δε θενε να εκτεθούν κάποιοι γιατί φοβουνται. Τελευταία γι αυτό τα πήρα και στη κρανα αλλά οκ και τεσπα!

Δε βιδωθηκα ποτέ με τα πειραγματα σου μη μας τρελενεις! Αλλά δε σε εχω και για ευθύ. Μπορεί να φταίει που εσυ νομιζες αυτά που νόμιζες κι άρχισες να γρ'αφεις με σπόντες. Τη μια χωνοσουν την άλλη φίλοι. Κι οταν ο άλλος μου μιλ'αει επιφυλαχτικα και πότε έτσι πότε αλλιώς το πρ'ωτο που θα σκεφτω είναι οτι με δουλεύει. Πες μου οτι λεω μαλακιες δε με νοιάζει αλλά τα δήθεν τάχα γυρω γυρω με προκαλούν. Και τ άλλο που μου την δίνει είναι τα pm σου στέλνω αυτό μόνο σε σένα και στειλτω και στους 2-3 εξής η το δω στείλει στους 2 3 εξής! Θυμάμαι έναν βλαμενο που το κανε σύστημα από παλιά γιατί νόμιζε εμείς τα χαμε καλά με την Αιθηρόη και μέσω εμάς θα τον κανακευε.

Μη το κουραζουμε. Μου μιλάς στα ίσα; είμαστε οκ. Δεν το κάνεις; μου γυρίζει η βίδα. Μ όλους ισχύει αυτό. Λίγοι εδω λεν αυτό που χουν στο μυ'αλο κσι στη καρδιά τους. Κι οταν το κάνω εγω οι μισο'ι κουμπωνονται κι οιαλλοι μισοί με δουλευουν. Τα ποσοστα δεν είναι σωστ'α αλλά καταλαβαίνεις τι εννοώ. Με την ΑΓΓΕΛΙΚΗ δεν είχα ποτέ θέμα πριν μεχρι που έγραψε αυτά για ιερά εξ'εταση και αλλα χωρίς να περιμένει καν να δει ποιος γιατί πως. Εμεινα μαλακας γιατί ποτέ δεν εδειξε παρ'ομοιο στυλ. Τόσο καιρό ηταν γλυκιά και ήρεμη και ξαφνικ'α βγήκε με γιαταγανι. Εγω φημιζομουν για το γιουργια και λιγο πολυ μ έχετε ικανή για διαφορα. Αλλά διαβαζοντας την εκεινη τη μερα ενιωσα σα να μ'ιλαγε άλλη. Αλλά τωρα καταλαβα'ινω. Ενιψθε να ναι στην ίδια θέση. Εσείς ψάχνετε τι λ'εμε εγω κι η ladosifa μ αποτέλεσμα να κάνετε ακριβώς αυτ'ο που κάναμε εμείς αλλά με λάθος αντικείμενο. Εγω ε'ιμουν σίγουρη οτι όσα πεταγα θα βρησκαν το στόχο τους σ εκείνον που πρεπε. Εσείς γιατί το βλέπατε έτσι; άσε την ΑΓΓΕΛΙΚΗ δε μου τίποτα εμένα. Εσύ γιατί κατέληξε να νιώθεις έτσι;

Μπεσα πιστεύω οτι δε τα λες όπως έχουν. Κι επίσης μου καταλογιζεις συμπεριφ'ορες που κάνεις κι ο ίδιος. είναι στραβό κλίμα να ζητάς από μένα να ξηγηθω για το ίδιο. Δε εχω πρόβλημα να το κάνω. Κι οοοοοοοολα αυτά που λεω τ'ωρα κατα μου είναι γιατί εσυ βάζεις το θέμα θα γ'ινω κακός αλλά δεν είμαι εγω η διπλωματικη. Είμαι χύμα στο κύμα και δε μετανιώνω.

Με λ'ιγα λόγια. Κανείς σας δε θέλω να φ'υγει με πονάει. Το βλαμενο ναι και να το σπρ'ωξω κιολας βάζω πλάτη! Κι ασχετου σκοπού σου με ρώτησες στα ίσα. Και σου λέω οτι κάνατε λάθος εξ'ηγηση τότε. Ιδίως η ΑΓΓΕΛΙΚΗ. Εσύ στην αρχή καθαρός και μετ'α σ έχασα. Κι ακόμα δε σε βρ'ηκα γιατί δεν δεν κάπου κολλαω. Προφανως γιατί είμαι κρανιοκεφαλη κι αν μου κολησει κάτι στραβ'α μονη μου πρέπει να το φτι'αξω. Εμπιστοσυνη δε νιώθω όπως κι εσυ και δε είναι τυχαίο. Κι ούτε χρειάζεται. Αν συμφωνώ σε κ'ατι θα το πω αν οχι δε θ ασχοληθώ. Σε κάποια σε παω σε αλλα οχι. Οπως κι εσύ. Κι είμαστε οκ. Εσυ εδεσες με καποιους κι εγω επισης. Φυσικά πράματα. Αλλά μη μου καταλογίζετε πράματα που κ'ανετε κι εσείς γιατί αυτό είναι δο'υλεμα χοντρό και δε το γουστάρω. Οταν ζητάς καθαρ'α πραματα να σαι κι ο ίδιος καθαρός κι ετοιμος ν ακουσεις και τον άλλο χωρ'ις παρενεργειες. Αυτό που κανες τωρα μπορεί να καθαρίσει τοπίο και να π'αμε απ την αρχή. Για μας λ'εω τους δυο. Αλλά άλλο σουρσουρ και ταχαμ δηθεν μην υπάρξει γιατί ξεφτ'λα στο λόγο μας και δε είμαστε πια παιδιά να παιζουμε με τις λέξεις.

Επίλογος! Απ όσα ζητησες εξηγήσεις ε'σουν λ'αθος και δε θα μπω σ άλλη συζήτηση. Αλλού χτυπαγαν τα τελια. Δε λεω οτι δε σ είχα κατα νου μερικές φορ'ες και βεβα'ιως σε είχα! αλλα οχι παλικ'αρι μου μη μου βγα'ινεις ως αθώος εδώ γιατί αχρηστα όσα λες οτι θες να κ'ανεις! Τρόπος οταν κάποιος λεει οτι θ'ελει καθαρά πραματα αλλά δε με κάνω και μαλ'ακα. Ξέρω και τι λεω εδω σε σένα τωρα και γιατί. Θα δείξει η πρ'οθεση του καθεν'ος μας. Μήπως θες να κ'ανουμε κι ο καθένας μια λίστα ποιος συμπαθο'υμε ποιους οχι; κι αυτό αμα θες εγω το κ'ανω. Μοι'αζω τσογλανι desper και μπορεί να ε'ιμαι. Προδότης καθ ψεύτης στα αισθ'ηματα μου όχι. Λοιπόν εννοείται θέλω να με'ινεις αλλά δε σημα'ινει οτι επειδή λεω αυτ'ο οτι συμφωνο'υμε κιολας! Αν με ρωτάς γι αυτ'ο δηλαδή.

Και μη μου πεις οτι δε σ απ'αντησα γιατί θα γυρίσει το μ'ατι μου μετά από τόσο γρ'αψιμο που έκανα!!!! Δε ξαναμιλάω γι αυτά οτι είχα να πω το πα.

ΥΓ μιλησα για οτι αφορά εσένα και μένα και την ΑΓΓΕΛΙΚΗ για να ξηγουμαστε. Τα θέματα που χω μ άλλους ούτε δικ'ο σου θέμα είναι ούτε το τ'ελειωσα ακόμα. Κι επίσης τι λ'εω και τι κάνω με τη ladosifa δε πέφτει λόγος σε καν'εναν! Είναι το κολητ'αρι μου εδω μέσα και της εχω εμπιστοσ'υνη για πολλούς λόγους. Και να φανταστε'ις οτι πριν χρ'ονια της είχα χώσει και μου χε χ'ωσει τα χίλια μ'υρια. Δε παραμυθιασε ποτ'ε όμως η μια την 'αλλη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 15:28:24

Μισό ρε desper δε το παίζω τουρ'ιστας έγραφα τόση ώρα και ξ'ερετε οτι δε μπορώ να γράφω γρ'ηγορα και πολλά δυσκολεύομαι και είχα και στο νου μου το φα'ι γι αυτό άργησα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 17:23:39

[quote="desper"]
ΑΓΓΕΛΙΚΗ έγραψε:
Desper, εγώ προσωπικά δεν θέλω εξήγηση καμιά από κανέναν.
Ναι ένιωσα να βάλλομαι από την ladosifa, ναι μου κακοφανηκε που με διέγραψε γιατί πολύ απλά, μπορεί να υπήρξα αντίθετη στην πράξη της αλλά από εκεί και πέρα δεν θεώρησα ότι έγινε κάτι τόσο τραγικό ώστε να την διαγράψω!


Από μέρους μου, σεβαστές όλες οι απόψεις

Αγγελική και μέλη του Ναού
παρακαλώ να σεβαστείτε και την δική μου

Σαν μέλος, δικαιούμαι και θέλω να γνωρίσω


τστστσ τστστσ τστστσ




Να τα βλέπεις; αυτά ακριβώς έλεγα και δες τι κ'ανεις. Απ όλα οσα έγραψε η ΑΓΓΕΛΙΚΗ κοίτα τι δι'αλεξες να τονισεις. Τόσα είπε και δεν εχω να πω κουβ'εντα και καλά κάνει να πιστε'υει οτι πιστεύει. Αλλά κοίτα πως χρησιμοποιεις τα πραματα. Συγκεκριμ'ενα πραματα έχεις στο μυ'αλο σου κι αυτά αναδυκνε'ιεις. Αυτό εννοούσα οτι δε σ εχω γι αυτά που λες. και το κλε'ινεις με τ όλες οι απόψεις σεβαστ'ες. Τόσα είπε αλλααααααα....Αυτά είναι τα πονηρ'α που λεω εγω!! Και τώρα πρόσεξα και τις ημερομην'ιες που κραταγες. Τόσο καιρο.....τι να πω!!! Και βάζεις και το σχόλιο νσ μη φοβάμαι να μιλήσω και μη προσπαθ'ω να τα ωραιοποι'ησω.....γιατί εμεσος πλιν σαφ'ως αυτό έλεγες και για μένα η τη ladosifa πήγαινε το πράμα γιατί απο μας περ'ιμενες απάντηση. Είσαι πονηρός κι ας το παίζεις αθώα και καθαρά. Δε σε κρίνω μαγκιά σου κι ο καθένας έχει το τρ'οπο του αλλά μη με δε'ιχνεις τουλαχιστον. θα πρεπε να νιώθω πολυ μαλάκας που εγω σου μίλησα στα ίσα αλλά δε νιώθω. Είμαι οκ με τον εαυτό μου. Και σ οτι πιστεύω π'ιστεψε με δεν εχω πρόβλημα μαζί σου γιατ'ι δε μου κανες καμια εκπληξη. Κι αν θες να μείνεις εδω αυτό να κάνεις όλοι χρειαζ'ομαστε και να το κάνεις επειδ'η εσυ γουσταρεις κι οχι επειδή σε συμπαθε'ι η οχι η maggisoula κι όποιος άλλος απο δω. Κανένας δεν είναι ίδιος με τους άλλους. Να μαστε αληθινοί το κερατο μου όμως!! Τεσπά. Εγω τα λεω δικ'η μου πετριά. Λοιπόν να μαστε καλά να μαστε εδω και κ'απου θα συναντηθουμε. Μεταφορικα το λεω αυτό και το εξηγ'ω γιατί μ ολα αυτά μη βγει κανείς και πει οτι έχει απειλή αυτό που πα!

Ουφ κοίτα τι πάθαμε να φοβόμαστε πως θα εκφραστο'υμε μη και! Α μπα δε τα μπορώ αυτά! Ελεύθερα και ενα ενα θα τα φτιάχνουμε. Εχουμε δρόμο ακομα. Πολύς παναθεματον! Καλη συν'εχεια desper και τα λέμε. Ολα μπορούν να γ'ινουν αρκεί να θελουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: συγνώμη που θα γίνω κακός   συγνώμη που θα γίνω κακός - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 25 Φεβ - 17:44:54

[quote="maggisoula"]Πας καλά;; Τι θα πει η να με'ινεις η να φύγεις; είναι δυνατόν να μου πετάς τέτοιο μπαλ'ακι; εγω είμαι το θέμα σου μ εμ'ενα σπαζοκεφαλι'αζεις τόσο καιρό;
ΟΧΙ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ


Αλλά βλέπεις τι γρ'αφεις; ποιος παρακολοτθουσε ποιον; αυτό με κουφανε λίγο!!
ΑΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΡΑΝΑ, ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ
ΟΧΙ ΜΑΓΙΣΣΟΥΛΑ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ.
ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΘΕΟΚΟΥΦΗ

ΗΡΕΜΟΣ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Η LADOSIFA
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΗΡΕΜΟΣ, ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ

ΘΕΛΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ, ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΟΥ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΔΟΠΑΤΗΣΕΙ

ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΦΤΑΣΕ ΩΣ ΕΔΩ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΩΣ ΑΥΡΙΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΩ
ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΓΙΣΣΟΥΛΑ
ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ

ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΓΙΣΣΟΥΛΑ
ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ

ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΟΥΦΑΘΟΥΝΕ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ;


τστστσ τστστσ τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
συγνώμη που θα γίνω κακός
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΔΟΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΝ
» Οι μυστικές δυνάμεις των Πυραμίδων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΑΚΑ...-
Μετάβαση σε: