H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Σαυροειδή... (Η αλήθεια των ματιών)...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Σαυροειδή... (Η αλήθεια των ματιών)... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σαυροειδή... (Η αλήθεια των ματιών)...   Σαυροειδή... (Η αλήθεια των ματιών)... Icon_minitimeΠεμ 6 Οκτ - 17:44:13

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

Σαυροειδή... (Η αλήθεια των ματιών)... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαυροειδή... (Η αλήθεια των ματιών)...   Σαυροειδή... (Η αλήθεια των ματιών)... Icon_minitimeΠεμ 6 Οκτ - 19:06:48

Η ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΟΙ ΟΠΩΣ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ, Η ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΞΑΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΣΑΥΡΟΠΛΑΣΜΑΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ. ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΠΟΥ ΣΦΡΑΓΙΣΕ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ. ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΦΛΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΔΥΟ ΘΕΜΑΤΩΝ. ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΝΟΙΞΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΟ ΓΚΟΜΠΙ. ΑΙΘΗΡΟΗ ΠΡΙΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΕΛΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΙ ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΣΑΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑΧΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ. ΕΓΩ ΛΕΩ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ. ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ. ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΥΠΕΡΟΧΗ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Parhs

Parhs


Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 32

Σαυροειδή... (Η αλήθεια των ματιών)... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σαυροειδή... (Η αλήθεια των ματιών)...   Σαυροειδή... (Η αλήθεια των ματιών)... Icon_minitimeΚυρ 20 Νοε - 20:40:06

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σαυροειδή... (Η αλήθεια των ματιών)...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σαυροειδή... (Η γλώσσα)...
» Η Αλήθεια
» Η υπέρτατη αλήθεια
» Επιλογές και αλήθεια.
» αληθεια η ψεμα.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΒΙΝΤΕΟ :: Ἔχουσιν γνῶσιν οἱ φύλακες...-
Μετάβαση σε: