H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!

Πήγαινε κάτω 
+7
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ioessa
Αιθηρόη
sofaki
Σαπφώ
spitha
maggisoula
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
15katerina

15katerina


Ηλικία : 49
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 146

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 30 Δεκ - 12:21:59

Πανέμορφες μου! Χρόνια πολλά και να είστε ευτυχισμένες! Να χαίρεστε όσους αγαπάτε, και να σας χαίρονται όσοι σας αγαπούν.
Οι υπόλοιποι δεν μας ενοχλούν! www  

Σας σκέφτομαι πάντα και σας αγαπώ ιδιαίτερα!
Αριστέα μου να περάσεις όμορφα τις γιορτές! Χριστίνα μου κι εσύ το ίδιο! Και να έχετε πληρότητα στις καρδιές σας!
Πολλά φιλιά, αγκαλιές και χαμόγελα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 31 Δεκ - 14:28:00

maggisoula έγραψε:
Λοιπον το καφε μου τον ήπια και μου χει κάτσει αυτό που είπα και θα το κάνω. Ααα! Μ έχει ενθουσιάσει η ιδέα μου! Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 934713797 κι όποιος δεν έχει τι να κάνει.......ας το κάνει κι αυτός. Ετσι ας πουμε ότι πάμε μια μεγαααααααααλη βόλτα και να μαστε πολύ παρατηρητικοί και προσεχτικοί με τοςυ γύρω μας. ποτέ δε ξέρεις. Μπορεί κάτι που θα κάνουμε σε κάποιον άγνωστο να σταθεί αιτία για ένα σημαντικό ντόμινο που θα κάνει την έκπληξη! Εκεί έξω αλλάζουμε τα πράματα. Καλή σας μέρα και σας φιλώ όλους ομορφιές μου!

ανθη να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ 10 Ιαν - 19:08:21

15katerina έγραψε:
Πανέμορφες μου! Χρόνια πολλά και να είστε ευτυχισμένες! Να χαίρεστε όσους αγαπάτε, και να σας χαίρονται όσοι σας αγαπούν.
Οι υπόλοιποι δεν μας ενοχλούν! www  

Σας σκέφτομαι πάντα και σας αγαπώ ιδιαίτερα!
Αριστέα μου να περάσεις όμορφα τις γιορτές! Χριστίνα μου κι εσύ το ίδιο! Και να έχετε πληρότητα στις καρδιές σας!
Πολλά φιλιά, αγκαλιές και χαμόγελα!


Λαμπερή Κατερίνα,σου εύχομαι να εκπληρώσεις όλα όσα επιθυμείς.

Υ.Γ..Η Αριστέα ποια είναι;;
Είναι νέα χρήστης;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 12 Ιαν - 17:39:09

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 934713797
Ξεαποκλείστηκα κι ήρθα! Αντι να ρωτας αν είμαι καλά αν ζω αν πέθανα ρωτάς αν είμαι νέα χρήστης;;;;;
Ε λοιπόν όχι! είμαι αρχαια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 12 Ιαν - 18:00:38

Και γιατί να ρωτήσω;;Ούτε που με νοιάζει και κατ'αρχάς δεν σου μιλάω κι όλας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 12 Ιαν - 18:30:43

Μ αρέσεις! Γιαβρι μου εσυ! Καλα θα μπω να μου τα χωσεις αυριο γιατι πριν λίγο ήρθα και είμαι λιώμα............εγω η πρωην αποκλεισμένη εκ του χιονια και των παγων!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 12 Ιαν - 19:53:59

Παρακαλείται η διαχείριση του Αόρατου Ναού,να μεταφέρει τα παρακάτω στο μέλος maggisoula,γιατί δεν της μιλάω,
ευχαριστώ εκ των προτέρων:

<<Μπα;Και γιατί παρακαλώ είσαι κουρασμένη;
Ένα μήνα και βάλε τι έκανες στο χωριό σου αποκλεισμένη και κουράστηκες;
Έσκαβες χιόνι;
Έφτιαχνες χιονάνθρωπους;
Το έλιωνες και έκανες νερό;
Αλήθεια,έχετε νερό εκεί τρεχούμενο τύπου;;
Αλλά βέβαια!
μπήκεςόπωςόλοιπουμπαίνουνεδώμέσαλεςκαικατουριούνται!Πουθεςνασταψάλωαύριο,όχιρε!
Σήμεραθασταψάλωναταδειςαυριοτοπρωίχωρίςναεχειςπιεικαφε.Αντε!
ΠουπαςστοκατστικοχώρισουκαικάθεσαιεκείέναμήναΕΝΑΜΗΝΑκαιβάλεκαιμετάμπαίνειςάνετηκαιωραία;
ΦΤΟΥΣΟΥ!Και;τι;;Δενανοιξεςκαντομήνυμάμου;;Κενοέπρεπενασουστείλωγιατί,δενσουμιλάω,
ναπαςμόνιμαστοχωριόσου,εκείναμείνειςκαινακατσικωθείς,χωρίςιντερνετ,
ναπλέκειςδαντέλεςμεβελονάκι,ναστρίβειςτιςλέξεις-ξεβλαχιάτελείως-
ναστύβειςμυζίθραστοτουλπάνικαιναφτιάχνειςσπιτικόπελντέ,γιακανένανλόγο,
αφουυπάρχειέτοιμοστοσουπερμάρκετ,
πουσόρυ,ξέχασαδενέχετεσουπερμαρκεταλλάκαιναχατε,απόκαθαρήβαρεμάρα,θαφτιάξεις
(έχωσυνταγή,bytheway,πουσιγάμηνστηνπωδεντηνξαναπατάωνακάθομαινασουεξηγώσε30μηνύματακαινα
μηντοπιάνειςέναστύβειςτηνντομάτατηνστραγγιζειςδύοτοκατάλαβες;όχι-ήμουνσίγουρη)>>



Επίσης,η Αριστέα διάβαζε αυτό:


Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 30l2jjp


Και διασκέδασε εδώ:

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Ocn49


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ladosifa στις Δευ 12 Ιαν - 20:00:00, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : να μην σε νοιάζει)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 13 Ιαν - 9:44:48

χαχα χαχα χαααα χαααα χαααα χαααα χαααα χαααα χαααα

ΣΟΥ ΛΕΙΨΑΑΑΑΑ!!!!! Μ ΑΡΕΣΕΙ!!!!!! Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 934713797 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 934713797 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 934713797 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 934713797
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 2 Φεβ - 16:26:20

Moy κάνεις αντίπραξη τωρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 2 Φεβ - 21:06:08

Όχι!Η σιωπή έχει αξία,δεν την σπαταλώ σε αντίποινα.


Ήθελα να καθαρίσω.
Είναι εποχή κάθαρσης-άμεσης-πριν κάνουν τα κατάλοιπα κουμάντο.
Αδειάζω φορτία.Να κάνω χώρο στα όνειρα.
Φοβέρισα τα φαντάσματα μου και τρομαγμένα όπως τα είδα,μετάνιωσα και τα καλόπιασα σε ήρεμο ύπνο.
Και έμοιαζαν αθώα,σαν παιδιά.
Από εμένα,είναι ελεύθερα από κάθε πράξη-αντίπραξη και δεσμά,για την επόμενη φορά τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ 6 Φεβ - 11:37:07

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 2853291497 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 2853291497 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 1945457999 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 1945457999
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 12 Φεβ - 10:41:23

Ακόμα καθαρίζεις;;;;;;;;; Τι στην ευχή! Καλέ! Να σου στείλω τις..................


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 12 Φεβ - 10:50:56

Α! δε μπορώ! έχω και δουλειές! Γυρίστρω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 12 Φεβ - 13:08:25

Την ψηλή να μου στείλεις,γιατί μου αρέσει το χιούμορ της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 12 Φεβ - 13:25:49

Εδώ είσαι;Περιμένω να μου τα χώσει..διαβάζει τώρα..δεν έχει φτάσει ακόμη στο πάνω μήνυμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
15katerina

15katerina


Ηλικία : 49
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 146

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 19 Φεβ - 11:12:40

Αγαπημένες μου ελπίζω να είστε καλά!
Το ξέρω λείπω πολύ, γιατί έχω αναλάβει πολλές υποχρεώσεις. Προσπαθώ να τα φέρω βόλτα.

Πάντως σας σκέφτομαι, μου λείπετε και σας αγαπώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ - 20:44:16

Κατερίνα μου,είσαι πάντα στην σκέψη και στην έγνοια μου.
Να είσαι καλά σε ό,τι κι αν κάνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Σαπφώ

Σαπφώ


Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 201

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 17 Μαρ - 9:51:39

Κορίτσια μου ελπίζω να είστε καλά. Συγχωρέστε με για την απουσία μου. Έχω κάποια θέματα που με έχουν απορροφήσει τελείως. Απλά για να μην νομίζετε ότι απομακρύνθηκα από εδώ.
Έχετε την αγάπη μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 18 Μαρ - 12:20:29

Δεν σκέφτηκα ότι απομακρύνθηκες από εδώ,αγαπάς τον χώρο και είσαι μέρος του,όμως ρώταγα μέσα μου:που είναι η Σαπφώ μας;;Είναι καλά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ 2 Απρ - 16:15:51

Ωρέ!!!!! Από πότε έχω να μπω;  τστστσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: LADOSIFA :: ΣΟΥΡΓΕΛΙΣΙΤΙ ΚΛΑΜΠ!-
Μετάβαση σε: