H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!

Πήγαινε κάτω 
+7
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ioessa
Αιθηρόη
sofaki
Σαπφώ
spitha
maggisoula
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:11:32

Μετά από απαίτηση του κοινού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:12:54

έλα σπίθα,φέρε μπύρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:21:27

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Rmpev4

Κερνάει το μαγαζί!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:22:33

Να σας ρωτήσω κυρία εκδότρια,σχόλια δέχεστε κάτω από τις στήλες σας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spitha

spitha


Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 151

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:23:41

επιτέλους
ενας χώρος που μου ταιριάζει απόλυτα χαχαχαχα

παρε πάρε πάρεεεε    ττ 

 Γεια μας!  Γεια μας! 

μα δεν μπορω και να στείλω με το ταχυδρομίο αλλιώς
θα έστελνα. πρέπει να βρούμε κάποιον τρόπο γμτ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myfilms-in.blogspot.gr/
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:23:58

Για το περιοδικό μου λες;;;;;  Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 934713797  Ναι βεβαίως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:27:34

Σπίθα μου,αμα πιούμε και μπύρα,αναρωτιέμαι που θα φτάσει η κατρακύλα μας,εσένα δεν σε πειράζει,είσαι cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spitha

spitha


Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 151

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:34:59

ladosifa έγραψε:
Σπίθα μου,αμα πιούμε και μπύρα,αναρωτιέμαι που θα φτάσει η κατρακύλα μας,εσένα δεν σε πειράζει,είσαι cool
 σωωπα καλέ
μια χαρά είστε
όλοι μια χαρά είμεθα
 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 934713797
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myfilms-in.blogspot.gr/
Σαπφώ

Σαπφώ


Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 201

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΤετ 9 Απρ - 16:44:05

Χριστίνα λίγο σουργελιό το έχουμε όλοι μέσα μας, κι ευτυχώς θα έλεγα!
Κι αυτοί που το αρνούνται από έναν δήθεν καθωσπρεπισμό, αυτό που λέτε εσείς σουργελιό, αυτοί το καταπιέζουν τόσο πολύ μέσα τους που κάποια στιγμή βρίσκει διέξοδο στο μυαλό τους.
Εκεί είναι σκούρα τα πράγματα!

Λοιπόν μόλις έγινα μέλος του club!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΤετ 9 Απρ - 16:52:06

Σαπφώ έγραψε:
Χριστίνα λίγο σουργελιό το έχουμε όλοι μέσα μας, κι ευτυχώς θα έλεγα!
Κι αυτοί που το αρνούνται από έναν δήθεν καθωσπρεπισμό, αυτό που λέτε εσείς σουργελιό, αυτοί το καταπιέζουν τόσο πολύ μέσα τους που κάποια στιγμή βρίσκει διέξοδο στο μυαλό τους.
Εκεί είναι σκούρα τα πράγματα!


Λοιπόν μόλις έγινα μέλος του club!


Έτσι,ακριβώς!
Καλώς όρισες Σαπφώ κι εσύ Σπίθα με τις μπύρες σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠεμ 10 Απρ - 12:19:00

Κι εγώ δηλώνω μέλος! Κι ας μην έρχομαι συχνά. Δεν το κάνω επίτηδες. Δεν έχω σύνδεση κι όποτε έρχομαι επίσκεψη σε φίλους, τσουπ τρυπώνω στα γρήγορα. Ελπίζω να έχω σύντομα την δυνατότητα να βάλω και πάλι σύνδεση. Σας αγαπώ πολύ και μου λείπετε πολύ όλοι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠεμ 10 Απρ - 18:36:51

Εύχομαι να αποκτήσεις,τάχιστα,ίντερνετ για να συνδέεσαι πιο συχνά με τον Αόρατο ναό,γλυκόαυρη,Σοφία.

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! TheMagicVine09wand77877
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠεμ 10 Απρ - 18:54:30

"Για μένα, το γέλιο στάθηκε πάντα ένας από τους μεγαλύτερους, αποκαλυπτικότερους θεούς.
Ξέρω καλά γιατί οι τραχιοί, λιγομίλητοι Σπαρτιάτες, που απ' όλους τους Ελληνες έπαιραν πιο σοβαρά και τραγικά τη ζωή,
είχαν υψώσει βωμό στο θεό τον Γέλωτα.
Μονάχα το πηγαίο, καθαρότατο γέλιο μπορεί, όχι βέβαια να νικήσει (αυτή δε νικιέται ποτέ) μα να εξουδετερώσει όσο ζούμε τη φρίκη της ζωής.
Η τραγωδία δεν μπορούσε να γεννηθεί (θα 'ταν αβάσταχτη για τον άνθρωπο), χωρίς να γεννηθεί, την ίδια στιγμή, κι η κωμωδία.
Είναι δίδυμες αδερφάδες.
Μονάχα όποιος ένιωσε την τραγικότητα της ζωής, αυτός μπορεί να νιώσει την απολυτρωτική δύναμη του γέλιου."

Λόγια του Νίκου Καζαντζάκη.

Και ο Σαίξπηρ είχε πει κάτι που είναι αλήθεια... ότι το γέλιο, είναι η μουσική της ζωής.
Και όσο γελάμε... τίποτε δεν χάθηκε.

Να τολμάς... και να γελάς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠεμ 10 Απρ - 19:42:57

Γεια μας!  τουτ 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠεμ 10 Απρ - 20:03:30

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 398861_133675553480093_2058563499_n

 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 4091548134  Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 4091548134  Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 4091548134
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 11:41:58

Σοφάκι μου φιλιά πολλάααααααααα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 11:42:20

ladosifa έγραψε:
Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 398861_133675553480093_2058563499_n

 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 4091548134  Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 4091548134  Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 4091548134



Αιθηρόη μου!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠεμ 17 Απρ - 8:55:28

αριστεα έπρέπε να το πεις αυτό το κλαμπ!! Ταμάμ για μένα! Σούργιελο! Οαααααα!!! Που σαι Ζαμπέτας να γράψεις στίχο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spitha

spitha


Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 151

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠαρ 18 Απρ - 10:05:35

το φελεκι μου
 χμχμ 
καλημερααααα
επεσε η θερμοκρασια και δεν μπορω
να βαλω την μπυρα ακομα γκρρρρ
 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 377485074 τελος παντων
να περνατε ομορφα
 να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myfilms-in.blogspot.gr/
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠαρ 18 Απρ - 10:52:09

maggisoula έγραψε:
αριστεα έπρέπε να το πεις αυτό το κλαμπ!! Ταμάμ για μένα! Σούργιελο! Οαααααα!!! Που σαι Ζαμπέτας να γράψεις στίχο!


Αμα σε γνώριζε ο Ζαμπέτας,να είσαι σίγουρη, δεν θα σου έγραφε περι σούργελου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠαρ 18 Απρ - 10:53:45

όλος του ο στίχος θα ήταν ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Γιαβρί μου! Εγώ φεύγω ε; Να περάσετε όλοι σας καλά! Γιαβρί μου το νου σου! Να περάσεις χιλιόκαλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠαρ 18 Απρ - 10:55:10

Κι εσύ,να προσέχεις και να περάσεις όμορφα.
Να μαζέψεις και παπαρούνες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠαρ 18 Απρ - 10:56:15

spitha έγραψε:
το φελεκι μου
 χμχμ 
καλημερααααα
επεσε η θερμοκρασια και δεν μπορω
να βαλω την μπυρα ακομα γκρρρρ
 Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! 377485074 τελος παντων
να περνατε ομορφα
 να


Μην χαλιέσαι,πιες κρασί. να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠαρ 18 Απρ - 10:58:23

ladosifa έγραψε:
Κι εσύ,να προσέχεις και να περάσεις όμορφα.
Να μαζέψεις και παπαρούνες


Να μαζέψω παπαρούνες; Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμναι! Καλά ότι πεις δε σου χαλάω χατίρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!   Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε! Icon_minitimeΠαρ 18 Απρ - 10:59:32

άκου να μαζέψω παπαρούνες! Λες κι είμαι η κοκκινοσκουφίτσα γκόλφω! Χάι τώρα! Φιλιά πολλάααααααααααααααα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σουργελίσιτι Κλαμπ-Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 12Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: LADOSIFA :: ΣΟΥΡΓΕΛΙΣΙΤΙ ΚΛΑΜΠ!-
Μετάβαση σε: