H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!

Πήγαινε κάτω 
+2
elgr
maggisoula
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 19 Νοε - 16:41:09

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 19 Νοε - 16:48:30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 19 Νοε - 16:51:47




Θεν κι απ αυτό πνευματικά δικαιώματα;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spitha

spitha


Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 151

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 19 Νοε - 16:56:37

απελευθερωθηκε ο εθνικος υμνος

http://www.nooz.gr/tech/apeleu8ero8ike-o-e8nikos-imnos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myfilms-in.blogspot.gr/
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 19 Νοε - 17:08:04

ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΙ Μ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Τσάμπα η πιατέλα μου η καλήηηηηη!!!! Ααααααααα!!!

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΟΜΩΣ ΔΕ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ!!!! Γλιτωσαν τα σώβρακαεχ εχ ! Γαμώτο! Οι αλήτες! ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spitha

spitha


Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 151

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 19 Νοε - 17:10:31

ααααααχχαχαχαχαχαα
πεθαινωωωωω χαααα 

κι εγω τωρα το εμαθα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myfilms-in.blogspot.gr/
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 19 Νοε - 17:25:15

Γέλα γελα γεεεεεεεελα! Εγκεφαλικο θα παθενα απ τη συγχιση σου λεω!!!! ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ!!!!
 
Αλλοι πουλαν τον υμνο κι αλλοι ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΣΗΜΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!! ΟΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΚΙ ΑΝΑΝΔΡΟΙ!!!!
απαπα μου ανεβηκε το αιμα στο κουτελο αντε να το κατεβασω τωρα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 19 Νοε - 21:40:51

emmanouil έγραψε:
απίστευτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 19 Νοε - 23:30:39



Με άρεσε ο παπαγάλοςτερε  ,
αλλα ο εθνικός ύμνος δεν με άρεσε για αυτο που έγινε
χμχμ 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 20 Νοε - 0:01:51

Σας   αρεσε  ε;

  το   εβαλα  για  να   πειραξω  την  αλλη  την   θεοτρελη   αγαπη   μου...
  Κοιταξτε  κατασταση  ,  εβαλε  το  βεγκο  να  κοπαναει  το  κεφαλι  του   ακριβως  κατω  απο   αυτο  που  εγραψα..
Μολις   το   ειδα  στεγνωσα   στα   γελια...
Δεν  εχω  γελασει   τοσο  πολυ  επειτα   απο   αυτο...
Ακομη  γελαω,    μπα   σε   καλο   σας ....
magisoula   ελπιζω  να   εχεις  γερο   κεφαλι...
Ποναει  ποναει ;
Αν   ειναι  ομως  να  κοπανατε  το   κεφαλι  σας  στον   τοιχο  δεν  ξαναγραφω   τιποτα...

Πολυ   σας   αγαπαω...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 20 Νοε - 10:52:06

χααχαχα όχι Εμμανουήλ μου,δεν νομίζω ότι  το έβαλε ως απάντηση για τα δικά σου γραπτά,αλλά γιατί,ήταν το συναίσθημα της ημέρας που της προκλήθηκε από την είδηση για τον εθνικό ύμνο.

Χαίρομαι όμως που γέλασες,ακόμη κι αν αυτό κατάλαβες,γιατί είναι ένδειξη ατόμου που έχει χιούμορ και αυτοσαρκάζεται.
Και να γράφεις!Άλλωστε οι τοίχοι δεν είναι μόνο για καδράκια και ράφια[σε πειράζω ε;]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 20 Νοε - 18:32:17

emmanouil έγραψε:
Σας   αρεσε  ε;

  το   εβαλα  για  να   πειραξω  την  αλλη  την   θεοτρελη   αγαπη   μου...
  Κοιταξτε  κατασταση  ,  εβαλε  το  βεγκο  να  κοπαναει  το  κεφαλι  του   ακριβως  κατω  απο   αυτο  που  εγραψα..
Μολις   το   ειδα  στεγνωσα   στα   γελια...
Δεν  εχω  γελασει   τοσο  πολυ  επειτα   απο   αυτο...
Ακομη  γελαω,    μπα   σε   καλο   σας ....
magisoula   ελπιζω  να   εχεις  γερο   κεφαλι...
Ποναει  ποναει ;
Αν   ειναι  ομως  να  κοπανατε  το   κεφαλι  σας  στον   τοιχο  δεν  ξαναγραφω   τιποτα...

Πολυ   σας   αγαπαω...!

Εμμανουηλ μου;;;;; Τι ναι αυτα που λες; Και βέβαια όχι δε το βαλα για σενα το γκντουπ του θαναση μας! ετσι οπως στο πε η Χριστίνα είναι ΤΑ ΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΜΝΟ ΜΑΣ κι εδειξα το εσωτερο ενδοεξωτερικο συναισθημα μου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 20 Νοε - 18:33:33

ααααααα και μ αρεσε που με ειπες θεότρελη αγαπη! το θεοτρελη μ αρεσεεεεεεεε!!!!! Σ αγαπαω και το ξερεις και το χω δηλωσει αλλωστε! Νταξ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 20 Νοε - 21:37:54

Το  ειπα  με   αγνη  καρδια  και  με  τρυφερη  διαθεση   το   ''θεοτρελη''   magisoula ,  γνωριζω  πολυ   καλα  οτι  μονο   αυτο   δεν  εισαι ...
Οσο   για   το  βιντεο...
Κριμα ... τοσο   γελιο   πηγε   χαμενο ...
Δεν  μπορεις   να  φανταστης   γλυκο   μου  κοριτσι  ποσο   αστειος  μου   φανηκε  ο   συσχετισμος  του  βιντεο  με  τον   βεγκο  ως  αντιδραση   κατανοησης    στα  γραπτα   του   κειμενου ,  ακομη   γελαω   που   το   βλεπω   και   ας   το  εστειλες  για   αλλη   αιτια ....
 
 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 21 Νοε - 16:11:14

Ααααα εσυ πας γυρευοντας παιδί μου! Σ αρεσει να σε πειραζω ε; Θα το χω υποψην μου!!! Το θεοτρελη μ αρεσε και δε χρειαζεται να μου εξηγεις. Σε πιανω. Αλλά έτσι για τ αρχειο........οταν θ αρχισω να γινομαι αποδεκτη και να με θεωρουν λογικη και νορμαλ.........τοτε θ αρχισω ν ανησυχω. Μ εχω επιλεξει εγω. Μου αρκει για να μαι καλα με τον εαυτο μου. Κι αφου μ εχω επιλέξει εγώ είμαι κι αναπασα στιγμη έτοιμη για οποια συνέπεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stargate

stargate


Ηλικία : 40
Αιγόκερως
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 67

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 23 Νοε - 16:19:59

maggisoula επειδή κι εγώ πέρασα το ίδιο συναίσθημα όπως κι εσύ, και σε καταλαβαίνω απόλυτα, δες αυτό το βίντεο: https://www.youtube.com/watch?v=YimngJj_TR8&feature=youtube_gdata_player

Τίποτα δεν μπορεί να σκιάσει το Ελληνικό στοιχείο. Έχουμε την φωτιά στην καρδιά.
Ξέρω ότι τα πράγματα δείχνουν αλλιώς. Όμως πιστεύω!
Είναι μέχρι να πατηθεί το κρυφό κουμπί. Ως τότε, χορεύουμε και τραγουδάμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 23 Νοε - 18:34:08

Χαχαα! Το ευχαριστηθηκααααα! Α ρε Ελλάδα μου κι η μυρωδιά σου η αθάνατη! Να σαι καλά αγοράκι μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!   ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 23 Νοε - 23:50:23

maggisoula έγραψε:
Χαχαα! Το ευχαριστηθηκααααα! Α ρε Ελλάδα μου κι η μυρωδιά σου η αθάνατη! Να σαι καλά αγοράκι μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ & ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ!-
Μετάβαση σε: