H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Το συναισθημα της ημέρας.

Πήγαινε κάτω 
+31
ilia
morgana
βαγγελης1234
ba a ktsou
romantiki
Άρης
shamanwoman
markos
marilena
zizanio
georgp
spitha
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
lordos
Αιθηρόη
15katerina
ΙΚΤΙΝΟΣ
stargate
sofaki
trias
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
princess4
elgr
anarhos
ahilleas
Αθάνωρ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Λιακάδα
ioessa
gerakina
maggisoula
35 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Σαπφώ

Σαπφώ


Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 201

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 18 Ιουν - 10:25:18

maggisoula έγραψε:
Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 1zh0dtu


Κι ένα χειροκρότημα σχεδόν όλος ο πλανήτης. Κι άλλοι γιατί το επιλέγουν, κι άλλοι γιατί δεν μπορούν να κάνουν διαφορετικά. Αλλά πάλι από επιλογή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 18 Ιουν - 20:24:18

Σωστά τα λες,Σαπφώ μου,αλλά εγώ αυτομουντζώνομαι,τακτικά.
Καμιά φορά ξεχνιέμαι και δεν το κάνω,αλλά,όλο και κάτι θα μου ξαναθυμίσει τους λόγους.Έχω λόγους,ναι.Αλλά κριθαράκι στο μάτι δεν έχω.Όχι.
Να και ένα καλό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ 20 Ιουν - 13:47:31



αυτό το κομμάτι το βαλε η Αιθηρόη στον χώρο της. Καταπληκτικό μαγικό γεμάτο ενέργεια κομμάτι! ξετρελάθηκα! και το βάζω κι εδώ γιατί είναι ΓΚΝΤΑΠ στο μυαλό μου! αυτό είναι και το συναίσθημα της σημερινής μέρας μου! Αιθηρόη εγώ τ αφιερώνω για σένα ΟΜΟΡΦΙΑ μου κι είσαι ακριβώς αυτό το κομμάτι για μένα! Πολλά είσαι αλλά σήμερα σε βλέπω μ αυτό. Δε μπορώ να στο εξηγήσω τώρα άλλη φορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ 20 Ιουν - 13:48:40

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΚυρ 29 Ιουν - 10:51:11

Καλά ντε,μην φωνάζεις!Κι αφού είμαστε αυτό που είμαστε,αμα δεν έρθεις,θα σε βομβαρδίσω με μηνύματα και θα αναγκαστείς να τα απαντήσεις,ένα προς ένα με παράθεση.Είμαι φουλ τάιμ τζομπ περίπτωση,άσε τις άλλες εργασίες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΔευ 30 Ιουν - 13:16:22

Μουρμούραααααα..........

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΔευ 30 Ιουν - 13:33:00

Στ απαντησα όλα ένα ένα με παραθεση το κερατο μου!!!!!! Τι να σου κάνω που δεν έχω χρόνο! Αλλά που θα πάει!!!!! Θα τελειώσω!  Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 3316832673
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι 1 Ιουλ - 17:06:30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΟΣ


Ηλικία : 49
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 155

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι 1 Ιουλ - 17:27:06

Εγώ να γράψω για το συναίσθημα της ημέρας του ναού;
Μπαίνοντας μετά από πολύ καιρό, γιατί κάποιες υποχρεώσεις με κράταγαν μακριά, ένιωσα μια διαφορά στην ατμόσφαιρα του ναού μας.
Σαν να άλλαξαν κάπως οι ισορροπίες. Προς το καλύτερο φυσικά. Είναι δύσκολο να σας το περιγράψω, αλλά υπάρχει διαφορά πιστέψτε με.

Καλησπέρα σε όλους κι ελπίζω να είστε όλοι καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι 1 Ιουλ - 17:30:17

Κι εγώ το νιώθω αυτό που λες Δημήτρη.
Ξέρεις,μαζί με τον ναό,τις καταστάσεις,εξελισσόμαστε κι εμείς,δυναμώνουμε.
Όλα για καλό,τελικά,όπως είπε ένας φίλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΟΣ


Ηλικία : 49
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 155

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι 1 Ιουλ - 17:36:28

Συμφωνώ μαζί σου. Κι είδα ότι έχουμε και αρκετές νέες καλοδιάθετες παρουσίες. Πολύ καλό αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι 1 Ιουλ - 17:46:22

Ναι και χαίρομαι πάρα πολύ που τις αισθάνομαι στον ναό μας,ακόμη κι όταν δεν φαίνονται ή δεν μπαίνουν συχνά,αφήνουν όλοι το αποτύπωμά τους,παλιοί και νέοι.
Ειδικά τον τελευταίο καιρό,μας ήρθαν νέα,αλλά οικεία πρόσωπα που συμπληρώνουν τον χώρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΔευ 7 Ιουλ - 20:19:18


Υπέροχο βίντεο, πολύ καλό τραγούδι...
"I Wanna Go To Marz"
Κι εγώ! Κι ακόμα παραπέρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 9 Ιουλ - 16:58:03

Οντως πολύ ωραίο τραγούδι Χρήστο! Ευχαριστώ για το άκουσμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 9 Ιουλ - 17:00:15

Σας έχω πει ότι σιχαίνομαι τη ζέστη; ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΤΗ ΖΕΣΤΗ;;;;;; Δηλαδή τρελένομαι! Δε θέλω δηλαδή πως να το πω Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 1175594789  Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 891658199  μπρρ  ααα  χμχμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 16 Ιουλ - 18:28:21

Αυτοί που έχουν ένα «γιατί» για να ζουν, μπορούν να αντέξουν σχεδόν οποιοδήποτε «πώς».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 12:01:29

Με λένε Αριστέα και είμαι καλά..................................ΕΣΕΙΣ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 17:10:04

maggisoula έγραψε:
Με λένε Αριστέα και είμαι καλά..................................ΕΣΕΙΣ;


Ήσουν καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 18:20:19

maggisoula έγραψε:
Με λένε Αριστέα και είμαι καλά..................................ΕΣΕΙΣ;
και μενα με  ψευδωνημο βαγγελη 1234 και ημουν ειμαι και θα ειμαι παντα καλα Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 3880601376 
το ευχομε σε ολλους αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 18:52:54

ladosifa έγραψε:
maggisoula έγραψε:
Με λένε Αριστέα και είμαι καλά..................................ΕΣΕΙΣ;


Ήσουν καλά.


΄Μα γιατί το λες αυτό;;;; Μέχρι να ρθει θα του περάσει. Ε; Ε; ε; Ε;  Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 934713797
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 23 Ιουλ - 17:26:48

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 23 Ιουλ - 17:31:10

Εσύ....................... επ ........................ εχ ..........................αστο εχω φάει κι είμαι βόας τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 23 Ιουλ - 17:36:48

Έχεις ναρκώσει τώρα ε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 23 Ιουλ - 17:37:41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναισθημα της ημέρας.   Το συναισθημα της ημέρας. - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ 23 Ιουλ - 17:38:25

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το συναισθημα της ημέρας.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 22 από 25Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το συναίσθημα της νύχτας.
» Γρίφοι της ημέρας.
» Αριθμός Προσωπικής Ημέρας._

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.-
Μετάβαση σε: