H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!

Πήγαινε κάτω 
+33
15katerina
Κενταυρος
Γεωργία
ΙΚΤΙΝΟΣ
Ερατώ
stargate
Λητώ
ξωτικο
ANIMA
VAGABONDO
Nenya
ba a ktsou
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Ηλιαχτιδα
sofaki
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
3e_nemesis
angels1
lordos
Άρης
marilena
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
romantiki
Αντωνία
romantikos
Parhs
gerakina
ioessa
maggisoula
ilia
anarhos
Αιθηρόη
kirka
37 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lordos

lordos


Ηλικία : 52
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 202

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ - 13:52:46

Καλησπέρα σας! Είμαι ο Πέτρος και τις θερμότερες ευχές μου για την επίτευξη των στόχων του Αόρατου Ναού και της κ. Αιθηρόης!
Δηλαδή περισσότερο φως! Το εύχομαι για το καλό όλων μας.
Έχω όμως ένα παραπονάκι, που μπορεί μα γίνει και πρόταση. Μήπως θα έπρεπε να ενημερώσετε με μηνύματα όλους του φίλους του aoratos-naos από το livepage, για αυτή σας την μετακίνηση; Είναι πάρα πολλοί και δεν το γνωρίζουν. Και νομίζω πως θα ήθελαν μια πρόσκληση, όπως θα ήθελα και εγώ. Αυτό είναι το παραπονάκι μου.
Τα σέβη μου και την εκτίμηση μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ - 14:01:09

Καλως ορισες Πετρο...η ενημερωση εχει γινει εδω κ καιρο στο livepage...εδω http://aoratos-naos.mylivepage.com/forum/1955/9822?page=0&message_rows=273
Δεν καταλαβαινω τι προσκληση θα ηθελες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 18 Μαρ - 22:36:47

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 1059784619 Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 4245108374


Έχει επεξεργασθεί από τον/την angels1 στις Σαβ 19 Μαρ - 10:34:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλημέρα   Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Μαρ - 8:59:16

Καλημέρα σε όλους στον Αορατο Ναό !!!!!!!!!
Ταξιδέψε επισκέπτη σε καλοσορίζουμε .
Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lordos

lordos


Ηλικία : 52
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 202

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Μαρ - 11:55:21

Καλημέρα σας κυρία Ilia.
Δεν το διατύπωσα σωστά. Μιλούσα για μια ενημέρωση μέσα από τον αγγελιοφόρο. Δεν νομίζω πως θα ήταν κακό.
Θα ήταν κάτι πιο προσωπικό, κάτι πιο άμεσο και φιλικό. Αλλιώς είναι να πάρεις μια πρόσκληση γάμου στο όνομα σου και αλλιώς να το διαβάσεις σε μια ανακοίνωση.
Ίσως να κάνω λάθος. Την άποψη μου έκφρασα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lordos

lordos


Ηλικία : 52
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 202

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Μαρ - 11:58:33

Αν και τώρα που το σκέφτομαι, μάλλον θα ήταν λάθος. Μάλλον έχετε δίκιο. Κακό το παράδειγμα μου με τον γάμο. Η Κυρία Αιθηρόη δεν είχε ποτέ την πολιτική της διαφήμισης και του κυνηγάω πελάτες. Ναι, είμαι σχεδόν βέβαιος πως είχα λάθος. Ζητώ ειλικρινά συγνώμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Μαρ - 13:05:59

Μην ζητας συγνωμη την αποψη σου ειπες Πέτρο....κ παλι καλως ορισες... Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 4088188550
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Μαρ - 16:41:29

Ίλια μου... Χε χε...

Πέτρο... πολύ σωστά κατάλαβες...
Η πύλη μας είναι ανοιχτή για όλους...
Ό,τι είχα να πω, το είπα...
Η επιλογή πρέπει να είναι ελεύθερη και δική σας...

Το... "κυνήγι" μου... είναι συγκεκριμένο...
Και όταν... τότε... δεν είναι καθόλου ευχάριστο.
Χμ... για "κάποιους"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 21 Μαρ - 18:25:41

Αιθηρόη Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 14724201 Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 1059784619 Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 2147529457
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lordos

lordos


Ηλικία : 52
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 202

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 22 Μαρ - 10:53:27

1) Καταλαβαίνω πως δεν θα ήθελα να είμαι εχθρός σας Αιθηρόη!
2) Έχετε δίκιο για την επιλογή.
3) ilia είχε δίκαιο η Αιθηρόη για εσάς σε ένα κείμενο που έκανε κάποιες γενικές συστάσεις για κάποια μέλη της.
4) Κυρία Αιθηρόη αν η ilia είναι o φύλακας, ας πούμε της πύλης του Αόρατου Ναού σας, νομίζω κάνατε καλή επιλογή. Στην αρχή σου κόβει τα πόδια με τον τόνο της! Μετέπειτα καταλαβαίνεις τον ρόλο της αλλά και την σκέψη της. Ακόμα και μένα με ψάρωσε όπως λένε πολλοί!
5) Έτυχε να δω την ανακοίνωση σας για τα βιβλία. Συγχαρητήρια! Και χαίρομαι που δεν χρειάζεται πια να χρησιμοποιήσω την livepage διεύθυνση μου. Δεν κατάλαβα όμως ποιο είναι το πρόβλημα για την μεταφορά της βιβλιοθήκης σας εδώ. Μπορώ να σας βοηθήσω; Θα το ήθελα πολύ.

Τα σέβη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 22 Μαρ - 15:42:41

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 2473281379 Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 4196041389 Να'σαι καλά Πέτρο.... Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 2540295108
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 27 Μαρ - 23:57:38

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 156
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 5 Απρ - 7:55:21

Καλημέρα όληηηηηηηηηηηηηηηηη μέρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
3e_nemesis




Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 4

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ - 23:35:10

Καλησπέρα και από εμένα στην όμορφη παρέα σας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ - 23:58:49

καλησπέρα κ καλώς όρισες 3e_nemesis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ - 6:07:16

Kαλημέρα όλη μέρα!!!!! Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ - 13:35:02

Εχω την ανάγκη να πω ένα μεγάλο ... ΜΠΡΑΒΟ!
σε κάποιους ανθρώπους, που μπορούν ακόμα κ ονειρεύονται..
κ μοιράζουν όλα όσα νιώθουν κ "βλέπουν", μέσα από τα δικά τους μάτια...
Κ αυτό είναι μεγάλη υπόθεση... ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...
Η "ΕΛΠΙΔΑ" ανάβει όλα τα κεριά....
Κ να συνεχίσουν!!! Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 3477152822
Τα όμορφα λόγια - τα όμορφα τραγούδια.. είναι σημαντικό να μοιράζονται απο όμορφους ανθρωπους..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ - 13:38:52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 7 Ιουλ - 10:24:37

Καλημέρα! Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 7 Ιουλ - 11:24:56

Προς όλους τους φίλους του αόρατου ναού και της Αιθηρόης!!!!
Επειδή ευθήνομαι σοβαρά για κάτι που συνέβει πρέπει να σας μιλήσω και να σας εξηγήσω και να έχετε το νου σας ο΄λοι εδώ. Λοιπόν ακούστε τι έγινε! Η Αιθηρόη πριν αρκετό καιρό πήγε να εκδόσει ένα βιβλίο τηυς. Επειδή όμως δεν συμφωνο'υσε με τους όρους και την τιμή που της είπαν και οι τρεις οίκοι γιατί ήθελαν να το πουλούν ακριβά ενώ εκείνη απαιτούσε να το βγάλουν με πολύ χαμηλή τιμή και τους είπε μάλιστα ότι δεν ήθελε να πάρει καθόλου λεφτά από το βιβλίο της για να μην χρειαστεί να ανεβάσουν την τιμή, αποφάσισε να μην το εκδόσει καθόλου. επειδή δεν είχε χρόνο μου ζήτησε να το φτιάξω έτσι ώστε να το ανεβάσει και να μπορεί να το διαβάζει ελεύθερα όποιος θέλει. Εγώ η ηλίθια αφού το έφτιαξα στην ακατάλληλη μορφή τοπυ, το ανέβασα δοκιμαστικά σε ένα uploαder side για να βρω τον τρόπο να το κάνω όσο πιο σωστά γίνεται και να την ευχαριστήσω όσο πιο πολύ γίνεται. Χωρίς να θέλω να δικαιολογηθώ, κάτι μου έτυχε και χρειάστηκε να φύγω. ¨οταν γύρισα και μπήκα για να τελειώσω την δουλειά μου το ΄κείμενο το βιβλίο χάθηκε. Είδα πως τον καιρό που έλειπα κάποιος μπήκε μέσα μου διέγραψε τα πάντα και χάθηκε το βιβλίο. Τα πνευματικά δικαιώματα τα έχει η Αιθηρόη αλλά αυτό δεν φτάνει. μΠορεί να το σηκώσει κάποιος για δικό του και ξέρετε καλά όλοι πως η Αιθηρόη δεν θα ασχοληθεί με μια τέτοια διαμάχη. Σας παρακλώ λοιπόν αν δείτε πουθενά κάποιο βιβλίο στο ίντερνετ με τίτλο ΗΝΗΘΑ και ξεχωρίσετε την γραφή της Αιθηρόης που την ξέρουμε όλοι καλά να ενημερώσετε αμέσως! Μετά την δική μου πανηλιθιότητοβλακεία η Αιθηρόη αποφάσισε να το γράψει στον υπολογιστή ξανά και να το σηκώσει εδώ στον Αόρατο Ναό. Ως τότε σας παρακαλώ σας ικετετεύω σας εκληπαρώ να έχετε τα μάτια σας 1114! ΑΙΘΗΡΟΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΖΗΤΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙς ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΠΑΝΑΘΛΙΑ ΚΑΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΛΥ! ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΑΝΤΑΡΑ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 7 Ιουλ - 13:15:07

Τι σημαίνει Ηνηθα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Ιουλ - 0:30:04






Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 10 Ιουλ - 23:22:51



Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 326707096 Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 1547219295 Καληνύχτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ - 9:01:05

Το Ήνηθα, είναι το όνομα της ηρωίδας angels μου...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Αιθηρόη στις Σαβ 16 Ιουλ - 14:26:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!    Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 16 Ιουλ - 14:25:23

Θα ήθελα να καλώς ορίσω και να δώσω την αγάπη μου, σε όλους τους νέους φίλους (ορατούς και... αόρατους!) και σε όλους τους αγαπημένους...

Εύχομαι να είστε όλοι καλά, βαθιά στην ψυχή και στο πνεύμα...

Ευχαριστώ για την παρουσία σας...
Σας ευχαριστώ με την ψυχή μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
 
Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ :: ΑΠΟΨΕΙΣ & ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ-
Μετάβαση σε: