H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?

Πήγαινε κάτω 
+12
Lucid
Κενταυρος
maggisoula
Themis
ΕΝΕΡΓΕΙΑ
SasukeUchiha
sebilion
Mentalist
nickyB
ioessa
ilia
inei777
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
inei777

inei777


Ηλικία : 52
Τόπος : athens
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 177

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 5 Δεκ - 22:55:13

shadow-of-laughter έγραψε:
ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΚΗΣΗ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ Ο ΟΠΟΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ. ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΜΕ ΜΥΗΣΕ ΣΤΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΠΕΔΙΑ) ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΘΥΜΟ ΝΑ ΞΕΧΥΘΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΟΔΟΣ ΧΑΡΗ ΣΤΑ ΤΣΑΚΡΑ.  ΩΣΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΤΥΧΕΣ ΓΕΓΟΝΟΣ, TO SEAL ΕΣΠΑΣΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΣΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ Ο ΘΥΜΟΣ ΠΟΥ ΣΥΓΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΞΕΧΥΘΗΚΕ ΜΑΝΙΑΣΜΕΝΟΣ. ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΘΥΜΟ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΜΕΧΡΙ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΘΥΜΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥ. ΟΜΩΣ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΛΗΘΕΙΑ.   ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ: ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΠΕΔΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ!! thenks
Η ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ΜΝΗΜΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΗ ΕΚ ΓΕΝΕΤΗΣ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΟΛΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑΣ ΤΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΑΖΕΙ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΕΝΕΡΓΙΑΚΑ ΠΕΔΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΤΣΑΚΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙ ΕΣΤΙ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΟΥ. ΔΙΟΤΙ ΑΦΗΜΕΝΟΙ ΣΕ ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΚΙΝΗΤΡΑ ΤΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΠΛΕΞΕΤΕ ΑΣΧΗΜΑ. ΣΤΟ ΕΔΩ ΠΑΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΑΠΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΠΑΣ Ο ΒΟΥΔΑΣ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΕΔΩ ΨΥΧΗ ΕΚΕΙ ΨΥΧΗ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ. ΟΙ ΚΙΝΔΥΝΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ " ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ?" 
TRUST ANYONE
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/rethirishaepoetryinei777/
 
ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!
» Εξω-σωματική εμπειρία...
» Παραξενή ήχοι
» παράξενη αγάπη.....
» Παράξενη αίσθηση.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: ΠΑΡΑΞΕΝΑ & ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ-
Μετάβαση σε: