H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?

Πήγαινε κάτω 
+12
Lucid
Κενταυρος
maggisoula
Themis
ΕΝΕΡΓΕΙΑ
SasukeUchiha
sebilion
Mentalist
nickyB
ioessa
ilia
inei777
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 30 Οκτ - 19:56:13

Κένταυρε το πιο πιθανό είναι κάτι ν άκουσε την ερώτηση της κι ήρθε και της έδωσε την απάντηση. Πνεύμα η τι άλλο δε ξέρω. Πάντως δε της έκανε κακό άρα δεν έχεις λόγο ν ανησυχείς. Έχουν αλλάξει οι καιροί κι έχουν αλλάξει κι οι τρόποι επικοινωνίας μας με το άλλο πεδίο το αόρατο. Θα μπορούσε να ναι καποιο καλό πνεύμα του σπιτιού η κάποιος φύλακας της. Αν έχει νιώσει κάποιες φορές ότι κάτι υπάρχει που την προστατεύει τότε μάλλον κάποιο πνεύμα φύλακας της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lucid




Ηλικία : 37
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 5

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Διαυγη ονειρα και εξωσωματικες.   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 8 Ιουλ - 15:33:13

Περασα μια περιοδο 2 εβδομαδων περιπου με συνεχη διαυγη ονειρα και μερικες εξωσωματικες εμπειριες.Η πιο εντυπωσιακη εμπειρια παντως ηταν αυτο που λεγεται αστρικη προβολη που για μενα βασικα ηταν συνειδητη εισοδος σε ονειρο.Οταν πηγαινουμε για υπνο καπου χανουμε τη συνειδητοτητα και ονειρευομαστε και αλλες φορες το θυμομαστε και αλλες οχι.Στην συγκεκριμενη εμπειρια χωρις καμμια διακοπη στην συνειδητοτητα μου, εννοιωσα οτι βγηκα απο το σωμα μου (συγκεκριμενα ρολλαρα το σωμα μου σαν να αλλαζα πλευρο αλλα στην ουσια το πραγματικο μου σωμα ηταν ακινητο.) μπηκα σε ονειρο εχωντας απολυτη γνωση για το γεγονος οτι ονειρευομουν και δεν ειμουν απλος παρατηρητης του ονειρου αλλα ειχα ολες μου της αισθησεις ακεραιες.(Μαλιστα περασα απο ενα τραπεζι οπου καθονταν καποιοι και δοκιμασα κατι σαν ταρτα απο το τραπεζι και θυμαμαι οτι ηταν μια γευση που απλα δεν υπηρχε στην πραγματικοτητα... ).Επειδη τοτε προσπαθουσα μεθοδικα να εχω διαυγη ονειρα, εκανα και νοητικα τεστ μεσα στο ονειρο μου. ΓΙα παραδειγμα αγνοησα το ονειρο και εκλεισα τα ματια μου (μες το ονειρο) και αρχισα να σκεφτομαι διαφορα πραγματα οπως σε ποια πολη βρισκομαι τωρα.. τι μερα ειναι... τι ωρα ηταν οταν πηγα για υπνο κλπ και οταν ανοιξα τα ματια μου συνεχισα να βιωνω το ονειρο.Σας διαβεβαιωνω οτι δεν ειχε καμμια απολυτως διαφορα η πραγματικοτητα απο το ονειρο.(εκτος απο σουρεαλλιστικες καταστασεις οπως να αλλαζει το σκηνικο του ονειρου καθως ονειρευεσαι).Ειμαι πεπεισμενος οτι αυτη η διαδικασια γινεται σε ολους καθε βραδυ που κοιμομαστε.Η διαφορα ειναι η απωλεια συνειδητοτητας.Οποιοσδηποτε καταφερει να μην χασει τη συνειδητοτητα του καθως αρχιζει να κοιμαται θα εχει αναγκαστικα και εξωσωματικη εμπειρια.Κατα τη γνωμη μου ο εγκεφαλος ανεπτυξε αυτον τον διακοπτη on-off συνειδητοτητας ως εξελικτικο εργαλειο για να μην μπερδευεται το πραγματικο περιβαλλον με το ονειρικο(μιας και οι εμπειριες σε ονειρο μπορει να οδηγησουν σε λανθασμενη γνωση και ως αποτελεσμα να ειναι απειλη για την επιβιωση του  π.χ πτηση σε ονειρο. Δεν θα ηταν και οτι καλυτερο να πιστευεις οτι μπορεις να πετας με τοσους γκρεμους εδω γυρω ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 1338507933 )Τωρα ομως που ο ανθρωπος εχει φτασει στο νοητικο επιπεδο να μπορει να διακρινει την διαφορα μεταξυ πραγματικοτητας και ονειρου, το διαυγες ονειρο μπορει να γινει απλα ενα χομπυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αρετή

Αρετή


Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 57

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παράξενες εμπειρίες   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 4 Οκτ - 0:35:22

Τώρα ποια να σας πρωτοπώ! Είναι και αρκετές και δεν ξέρω πώς θα το πάρετε! Σχεδόν όλες ξεκίνησαν όταν επέλεξα με την μέθοδο Σίλβα να κάνω διαλογισμό μισή ώρα πρωί μισή ώρα βράδυ για δυο μηνες και μετά πιο σπάνια, 2 φορες την εβδομάδα, και κάτι άνοιξε.... αργότερα έμαθα απ το ιντερνετ πως λέγεται κουνταλίνι. Τον πρώτο καιρό, πάω με παρέα σπηλια Νταβέλη (ειχαμε ξαναπαει καμια 20ρια τουλάχιστον φορές) κι εκείνη τη νύχτα "κάτι" μας έδιωχνε και μας πέταγε πετραδάκια. Όταν το κορόιδεψα την έφαγα καλά στην φτέρνα, παρόλο που φορούσα μπότες! Την κάναμε λοιπόν τρομαγμένοι και νευριασμένοι και στον δρόμο σαν να σηκωνονταν απ το έδαφος πετραδάκια και έπεφταν προς το μέρος μας (χωρίς να μας πειράξουν πάντα). Ευτυχώς δεν ήμουν μόνη μου γιατί δεν θα με πιστευε κανείς χαχα. Άλλη εμπειρία, με το άνοιγμα της κουνταλίνι ένιωθα όλη την ενέργεια να ρέει στο σώμα μου και στην προσπάθειά μου να της επιβληθώ, ζήτησα να μαζευτεί όλη στο "τρίτο μάτι", βλέπετε ήμουν περίεργη. Μόνη μου στο σπίτι, είδα μετά από λίγο μια σκιά σαν συννεφο που κινείται να φευγει απο μένα και να πηγαίνει στην κουζίνα, να τραντάζει όλα τα πιάτα. Τα κανα πάνω μου και δεν ξανασχοληθηκα με ενέργειες για καιρό. Άλλη εμπειρία, πήγαινα με φίλο στο σπήλαιο του Πανός και ο καιρός πήγαινε για βροχή. Ημασταν σε δίλλημα, να μείνουμε ή να φύγουμε και τότε ακούστηκε μια μουσική σαν αυλός, σαν 100 κορμοί δένδρων να παίζουν για εμάς μουσική! Και συνεχίσαμε, δεν έβρεξε τελικά.Μετά απο 2 μήνες ξαναπήγα εκεί και γυρνώντας, απ την άλλη μέρα ένιωθα τρομερή πληρότητα και ευδαιμονία, τόση όσο νομιζα πως ήμουν έτοιμη να αντιμετωπίσω με συνεση και το χειρότερο γεγονός! Κανα 20ημερο κράτησε αλλά δεν είμαι ποτέ ξανά όπως πριν βιώσω αυτά. Βλέπω τον κόσμο διαφορετικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erevna-enimerwsi.blogspot.gr/
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 16:29:58

Αρετή καλώς ήρθες. Θα ήθελες να μας μιλήσει για τον διαλογισμό Σίλβα; Κανείς μας δεν το έχει κάνει ως τώρα,και θα ήταν ενδιαφέρον να το κάνει κάποιος που έχει κάνει τόση εξάσκηση όπως εσύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αρετή

Αρετή


Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 57

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: :)   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 17:53:04

Καλώς σας βρήκα!

Είναι πολύ όμορφη εμπειρία.. Συνήθως την ξεκινά κάποιος όταν έχει κάποιο όνειρο και θέλει να πραγματοποιηθεί. Κλείνεις τα μάτια σου, όταν εισαι μόνη σου στο σπίτι με απολυτη ηρεμία και οραματίζεσαι τον αριθμό 100, μετά 99,98 και συνεχίζεις να βλέπεις τους αριθμούς μέχρι να φτάσεις στο 1. Οποιαδήποτε άλλη σκέψη που παρεμβάλλεται στον Νου την διώχνεις. Σιγά σιγά δεν θα εμφανίζονται. Θα βλέπεις και θα σκέφτεσαι μόνο τους αριθμούς. Όταν φτάσεις στο 1, οραματίζεσαι οτι βρίσκεσαι μπροστά σε μια οθόνη και μέσα υπάρχει ένα μήλο ή ένα πορτοκάλι. Ο,τι πιο εύκολο σαν εικόνα γιατί αν δεν έχεις εξοικιωθεί δεν μπορείς να δεις πολλά πράγματα. "Βλέπεις" το πορτοκάλι ή μήλο ολοζώντανα, με όλες τις γραμμές του, την γυαλάδα του, όπως ακριβώς είναι. Μετά από λίγες ημέρες θα σου είναι ευκολο να βάλεις στην οθόνη μια εικόνα που θες εσύ να πραγματοποιηθεί. Πχ τον εαυτό σου σε κάποια κατάσταση άλλη. 

Το δώρο αυτής της διαδικασίας δεν είναι μόνο αυτό που οραματίζεσαι και τελικά γίνεται, αλλά οτι μπαίνεις στον κόσμο της χαλάρωσης.. έναν πολύ όμορφο κόσμο που αδειάζει η σκέψη και αρχίζει ο νους και "βλέπει" καλύτερα.

Οσοι θελετε ξεκινήστε το, δεν θα χάσετε! Και είμαι εδώ για ο,τιδήποτε περαιτέρω θέλετε να μιλήσουμε. 

να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erevna-enimerwsi.blogspot.gr/
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 17:57:19

Καλησπέρα Αρετή,για πες δηλαδή μετά πάει..99,98..99,97 κ.ο.κ.;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αρετή

Αρετή


Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 57

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 18:04:35

ladosifa έγραψε:
Καλησπέρα Αρετή,για πες δηλαδή μετά πάει..99,98..99,97 κ.ο.κ.;;;
 Καλησπέρα!
Πάει 99,98,97,96,95 κ.ο.κ. μέχρι να φτάσεις στο 1.

Ξέχασα να πω πιο πάνω οτι κατά την διάρκεια που το κάνετε αυτό χαλαρώνετε το αριστερό χέρι,μετά το δεξί,μετά το ένα πόδι, μετά το άλλο, μετά τον κορμό και όταν θα καταφέρετε να έχετε χαλαρώσει όλο σας το σώμα θα είστε έτοιμοι να οραματιστείτε την εικόνα που θέλετε. Σιγά σιγά δεν θα χρειάζεται να ξεκινάτε απ το 100. Αλλά απ το 70, αργότερα απ το 50, εγώ είχα καταφέρει να χαλαρώνω μετρώντας απ το 20. 

Μπορεί να σας πάρει ο ύπνος κάπου στα ενδιάμεσα! Δεν υπάρχει πρόβλημα, κι εγώ το είχα πάθει 2-3 φορές. :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erevna-enimerwsi.blogspot.gr/
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 18:07:51

Για να καταλάβεις τι στόκος είμαι:Νόμιζα ότι εννοούσες ότι μετράμε πχ 99,8..έβαλα δεκαδικό και με έπιασε απελπισία,γιατί έτσι,δεν θα τελείωνε ποτέ η μέτρηση..

Λοιπόν,ωραία τα λες,θα το δοκιμάσω.Ευχαριστώ Αρετή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αρετή

Αρετή


Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 57

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 18:10:45

ladosifa έγραψε:
Για να καταλάβεις τι στόκος είμαι:Νόμιζα ότι εννοούσες ότι μετράμε πχ 99,8..έβαλα δεκαδικό και με έπιασε απελπισία,γιατί έτσι,δεν θα τελείωνε ποτέ η μέτρηση..

Λοιπόν,ωραία τα λες,θα το δοκιμάσω.Ευχαριστώ Αρετή.
 
ηλιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erevna-enimerwsi.blogspot.gr/
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 18:11:37

κλαπ! Μπραβο Χριστίνα! Μπραβο! Δεν έπρεπε να σου πει τίποτα να σε δω να προσπαθείς να φτάσεις στο 1!

Αρετή ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτό δηλαδή είναι ο διαλογισμός Σίλβα που σε οδήγησε σε διάφορα εσωτερικά φαινόμενα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αρετή

Αρετή


Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 57

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 18:19:33

Ναι, έτσι ξεκίνησα.... όταν το όνειρο πραγματοποιήθηκε μετά έκανα διαλογισμό 2-3 φορές την εβδομάδα. Και τότε που ένιωσα οτι δεν είχα κάτι άλλο στο μυαλό μου να γίνει, όλα ήταν όπως τα ήθελα, τότε ήταν που "άνοιξαν" άλλα κανάλια.. 

SOS όμως, αν κάποιος έχει στην ζωή του διάφορα άγχη και προβλήματα, καλά είναι να μείνει στον οραματισμό της εικόνας και να μην αφήσει ελεύθερο τον εαυτό του να ανοιξει αργότερα η κουνταλίνι! Γιατί αν δεν έχεις καθαρό μυαλό, είναι μια δύναμη που ίσως δεν μπορέσεις να διαχειριστείς! 

Αν μετά από 1 με 2 μήνες διαλογισμού, αισθανθείτε κραδασμούς στα χέρια, γράψτε εδώ να το συζητήσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erevna-enimerwsi.blogspot.gr/
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 18:28:55

Αρετή είναι πολύ ωραίο αυτό που κάνεις. Ναι μεν εξηγείς αλλά ταυτόχρονα προστατεύεις και προετοιμάζεις.
Τι προτείνεις για άτομα που πραγματικά αδυνατούν να συγκεντρωθούν ακόμα και στην αντίστρ4οφη μέτρηση που είναι μια απλή βασικά διαδικασία;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αρετή

Αρετή


Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 57

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 18:34:27

Προτείνω αυτό που είπα και παραπάνω.. να το προσπαθήσουν γιατί είναι πανεμορφη εμπειρία και να μείνουν σ εκείνο το στάδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erevna-enimerwsi.blogspot.gr/
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 18:36:53

Για μένα μιλάμε Αρετή. Που οι λέξεις ακινησία ησυχία ηρεμία είναι ότι είναι για έναν φανατικό ισλαμιστή ο χριστιανισμός!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 18:39:37

Να οραματίζεσαι ότι πετάς...πέτρες.Από τις 100,μέτρα αντίστροφα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 18:50:10

Ετσι δεν χαλαρώνει κανείς όμως. Το αντίθετο αρχίζει να βάζει και........στόχους στο μυαλό του! Η αλήθεια είναι ότι κάποτε δε χρειαζόμουν όλη αυτή τη διαδικασία. Εκλεινα τα μάτια και μέσα σ ένα λεπτό μπορούσα ακόμα κι απ το σωμα μου να βγω. Η απλά να βρεθώ σε μια πιο απλή κατάσταση και να με νιώσω σαν μορφή ενέργειας που αιωρείται κι αυξομειώνεται το μέγεθος του. Μετά από κάποιο συμβάν φινίτο λα μούζικα! Αδύνατον να με μαζέψω σ ένα σημείο. Δεν γίνεται με την καμία. Κι αφού οι παλιοί δικοί μου τρόποι δεν λειτουργούν πλέον, ψάχνω αλλους που δεν έχω σκεφτεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αρετή

Αρετή


Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 29/09/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 57

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 6 Οκτ - 20:34:27

Άρα αυτό που πρέπει να κάνεις κατά την γνώμη μου για να ξαναβρείς την ηρεμία στο σώμα σου είναι να ξεκινήσεις να βλέπεις με άλλον τρόπο τα γεγονότα. :)
Είχα φτάσει σε ένα σημείο που ακόμη και τον θάνατο τον έβλεπα χαλαρά, δεν με ξένιζε. Όμως μετά από αυτήν την απόλυτη ηρεμία που είχα, αγχώθηκα ξαφνικά για οικονομικά θέματα και πάνε όλες οι προσπάθειες! Αυτό που κάνω σήμερα λοιπόν είναι να ξαναβρώ τον εαυτό μου και να μην σκέφτομαι καθόλου μα ΚΑΘΟΛΟΥ το αύριο που με περιμένει. Όπως και να χει, ένα κομμάτι ψωμί θα το βρω! :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erevna-enimerwsi.blogspot.gr/
cloe8




Ημερομηνία εγγραφής : 17/05/2015
Αριθμός μηνυμάτων : 1

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 25 Μάης - 19:51:06

εχω καποιες αποριες σχετικα με περιεργες ικανοτητες που εχω αρχισει να εκδηλωνω τα τελευταια χρονια κ επειδη δεν εχω προσβαση σε πολλες πληροφοριες αν μπορουσε καποιος να μ απαντησει ( για να σας βαλω στο κλιμα εχει να κανει κυριως με ονειρα αλλα κ οραματα καθως και πολυ εντονα προαισθηματα για πολλα πραγματα που θα γινουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jeta

Jeta


Ηλικία : 26
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 58

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 26 Μάης - 16:26:33

Απο μικρη θυμαμαι φοβομουν..Τα βραδυα δν με επιανε ο υπνος εκλεινα τα ματια μου και μου ερχοντουσαν ασχημες εικονες .Δεν θυμιζαν κατι απο την ζωη μου η κατι που εχω δει..Σε ηλικια 10-12 θυμαμαι ξεκαθαρα μια εικονα..Καθως μαγειρευε η μητερα μου ειχα βγει στο παραθυρο και κοιτουσα απ'εξω, εκεινη την στιγμη βλεπω στον κηπο μας ενα σε μικρο μεγεθος ανθρωπακι να σκαλιζει το χωμα (ουχ ανατριχιαζω) να γυρναει και να με κοιταει χαμογελωντας δν ηταν ομορφο αλλα ουτε και ασχημο..Απλα κατι περιεργο..Μολις ενημερωσα την μητερα μου για αυτο ειχε εξαφανιστει..Πολλες φορες πιο εντονα σε εκεινη την ηλικια ακομα και σημερα ομως ακουω κραξιμο απο βατραχια εναν τετοιο περιεργο ηχο.Καποιον να σφυριζει και βουητα..
Σε αστρικη προβολη δν εχω βγει..Δεν νιωθω ετοιμη..Μια φορα πηγα να βγω ασυνειδητα λογω της κουρασης μου αλλα το σταματησα.Ακουγα κατι σαν σκουριασμενα καγκελα σαν καμπανες ηταν λες και επεφτα απο εναν ψηλο βραχο..Την επομενη μερα δοκιμασα ξανα βεβαια το πρωι,με καθαρο μυαλο αλλα δεν με ηθελε..χαχα
Ισως ομως και να εχω βγει γιατι βιωσα κατι που θυμιζει αστρικη προβολη μονο που δν γνωριζα οτι ημουν σε ονειρο αλλα δν μου φαινεται για απλο ονειρο..Ημουν σε ενα παζαρι με κρεμασμενα χαλια φωτεινα χρωματα..Θυμιζε Ινδια ειχε μονο ανδρες να καπνιζουν πολυ ασφυκτικα πολυ..Και θυμαμαι εμενα να περιφερομαι μεσα στο παζαρι και κανεις να μη μου δινει σημασια..Αδιαφορη..Απαρατηρητη.Οταν ξυπνησα ειχα την εντυπωση οτι ηταν κατι περα απο ενα απλο ονειρο
Επισης θυμαμαι περσυ ημουν στο σπιτι της ξαδερφης μου δεν κοιμαμαι πολυ με ευκολια σε σπιτια αλλων φοβαμαι ,θελω να γνωριζω το μερος  και ξυπναω αργα το βραδυ..Ετσι οπως ξυπναω και ανοιγω τα ματια μου βλεπω μια παρουσια μπροστα μου οχι ευδιακριτη αλλα πιο φωτεινη απο το σκοτεινο του δωματιου.Με πιανει ταχυπαλμια σηκωνομαι κατευθειαν να ανοιξω το φως περνοντας απο μεσα του..Ηταν τοσο ασχημο..Τοσο παγωμενο.Ενιωσα τρομερα διαφορετικη..Λες και βιωνα μια τεραστια απογοητευση..Εναν πονο..Και οργη πολυ οργη..


Και τελος θα κλεισω με ενα ονειρο που εχω δει σε ηλικια 13..Ηταν το πιο ομορφο ονειρο που εχω δει..
Ηταν ενας κυριος με ανοιχτα χερια και ενα φωτεινο χαμογελο...θυμιζε τον Χριστο η καποιον Αγιο μολις τον βλεπω αρχιζω και τρεχω προς το μερος του..Μια ακατανικητη ελξη μια τεραστια αγαπη..Ειχε ματια γεματα κατανοηση και γω βιαστικα προσπαθουσα να παω κοντα του κλαμενη συγκινημενη.Ελπιζω να το ξανανιωσω ισως για λιγο να βιωσα την απολυτη ευτυχια..ετσι φανταζε στα ματια μου .Οι αποψεις μου περι θεου αλλαξαν βεβαια..Τοτε ειχα βαθυα πιστη (σαν παιδι)..Τελικα μερικες φορες ειναι καλο να γνωριζεις λιγοτερα η τουλαχιστον οχι ασημαντα πραγματα που μας πλασσααρουν για σημαντικα! 
Μου λειπει εκεινη η πιστη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
inei777

inei777


Ηλικία : 52
Τόπος : athens
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 177

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 19 Ιουν - 5:34:14

Ειναι σίγουρα η ώρα να πω και εγω μια παραξενη εμπειρια.
Το 1987 μια νύχτα, ξύπνησα μεσα στα αγρια χαράματα ή έτσι νόμιζα, πως είχα ξυπνήσει. Πήγα να σηκωθώ απο το κρεβάτι μου, μα δεν μπορουσα να κουνήσω μέλος.
Φώναξα δυνατα και ξαναφώναξα τα ονοματα των δικών μου που κοιμόντουσταν στο άλλο δωμάτιο του σπιτιου. Μα κανεις δεν άκουγε. Πέρασαν ετσι 5 λεπτα και επειτα βρήκα την δύναμη και σηκώθηκα.
Το 2001 περίπου φανερώνεται ενα προβλημα στον αυχένα που παγώνει το χέρι και το ακινητοποιεί για ένα διάστημα 3 περιπου μηνών. Και αυτό συνέβη έτσι ξαφνικα. Ξύπνησα με παγωμένο το χέρι.
Το 2015 είχα την αίσθηση οτι άν κοιμηθω την νύχτα θα ξυπνήσω ανάπηρη.Ωστόσο δεν κινδυνεύω απο ολική αναπηρια.
Για το πρόβλημα στον αυχένα μου πρότειναν να κάνω ενχειρηση που όμως είναι επικίνδυνη Αν την κάνω μπορει να βγω  υγιείς ή ολικα ανάπηρη.
Το 1987 έλαβα την απάντηση για κάτι που θα συνέβαινε αν στο μέλλον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/rethirishaepoetryinei777/
inei777

inei777


Ηλικία : 52
Τόπος : athens
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 177

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απάντηση στην jeta   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 19 Ιουν - 5:42:37

Η φωτεινή παρουσία που είδες είναι ποιημένη ήτε απο την δική σου προβαλλόμενη δύναμη, ήτε απο μια ξένη παρεμβαλλόμενη. Συνήθως, η πίστη μας δημιουργεί τέτοιες προβολές ως ειδοποίηση χρησιμοποιώντας την ίδια περίπου λειτουργία που χρησιμοποιει στον ύπνο μας για να δούμε ένα όνειρο.
Θα πρέπει να παρατηρήσεις το φαινόμενο ωστε να σιγουρευτεις άν είναι μια ειδοποίηση απο την ζωή που την φέρεις και σε φέρει, ή αν είναι παρεμβαλλόμενη και διακρίνοντας την φύση της να προσπαθήσεις να βρείς γιατι σε έκανε να νιώσεις οργή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/rethirishaepoetryinei777/
Jeta

Jeta


Ηλικία : 26
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 58

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 19 Ιουν - 9:27:21

Ευχαριστω πολυ,αν ξανασυμβει θα προσπαθησω (αν δν με νικησει ο φοβος παλι) να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
inei777

inei777


Ηλικία : 52
Τόπος : athens
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 177

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αγαπητη cloe   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 21 Ιουν - 17:03:43

Το πρωτο που θα ήταν καλο να κοιταξουμε οταν έχουμε οραματα ειναι αν πασχουμε απο βαρια κατασταση αναιμιας ή ένδοκρινολογικο προβλημα. 
Απο εκει και περα αν δεν μας φερεις καποιο παραδειγμα ειναι αδύνατο να σου απαντησουμε.

Το κυριοτερο ομως ειναι γιατι εχουμε αυτα τα ονειρα - οραματα και οχι αλλα, ακομα κ΄αν οφείλονται σε μια ασθενεια οπως προανεφερα.
Παντα κάτι θέλει να μας πει ο οργανισμος και το ειναι μας.
Τιποτα δεν μας συμβαινει διχως λογο.
Ετσι όσα και να ξερουν οι άλλοι μονο εμεις μπορουμε να κανουμε την αναλυση και εμβαθυνση διοτι απο το ειναι μας αρχιζουν ολα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/rethirishaepoetryinei777/
Jeta

Jeta


Ηλικία : 26
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 58

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 22 Ιουν - 13:03:51

inei777
Η αληθεια ειναι οτι εχω ελαφρυα αναιμια.Πιστευεις λοιπον οτι παρουσια που με τρομαξε ηταν καποια παραισθηση ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow-of-laughter




Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2015
Αριθμός μηνυμάτων : 1

ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?   ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 6 Αυγ - 11:05:02

ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΚΗΣΗ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ Ο ΟΠΟΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ. ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΜΕ ΜΥΗΣΕ ΣΤΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΠΕΔΙΑ) ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΘΥΜΟ ΝΑ ΞΕΧΥΘΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΟΔΟΣ ΧΑΡΗ ΣΤΑ ΤΣΑΚΡΑ.  ΩΣΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΤΥΧΕΣ ΓΕΓΟΝΟΣ, TO SEAL ΕΣΠΑΣΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΣΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ Ο ΘΥΜΟΣ ΠΟΥ ΣΥΓΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΞΕΧΥΘΗΚΕ ΜΑΝΙΑΣΜΕΝΟΣ. ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΘΥΜΟ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΜΕΧΡΙ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΘΥΜΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥ. ΟΜΩΣ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΛΗΘΕΙΑ.   ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ: ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΠΕΔΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ!! thenks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΟΤΕ ΜΕ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΔΑΚΡΥΑ ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΩ!
» Εξω-σωματική εμπειρία...
» Παραξενή ήχοι
» παράξενη αγάπη.....
» Παράξενη αίσθηση.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: ΠΑΡΑΞΕΝΑ & ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ-
Μετάβαση σε: