H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Η Αφύπνιση μου

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αlicetwilight89

Αlicetwilight89


Ηλικία : 35
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2016
Αριθμός μηνυμάτων : 27

Η Αφύπνιση μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η Αφύπνιση μου   Η Αφύπνιση μου Icon_minitimeΠεμ 3 Μαρ - 9:27:32

Από μικρή εγώ πόσα δάκρυα έχω χύσει για τον συνάνθρωπο πόσα;;;ποιό το όφελος;;:προτιμώ να έχω ευαισθησία παρά σκληρή καρδιά...τι κάνω;;προσπαθώ με τον δικό μού τρόπο...βλέπετε είμαι μητέρα κ αυτό είναι σπουδαίο χρέος ,να μεγαλώσω έναν σπουδαίο άνθρωπο... εάν διδάξουμε τα παιδιά μας που είναι το μέλλον μας, εάν βοηθήσουμε πρώτα τον εαυτό μας και έπειτα τα σπλάχνα μας τότε Ίσως ο κόσμος γίνει όπως τον ονειρευόμαστε.. μακάρι να γνώριζα από κοντά ανθρώπους όπως η Αιθηρόη !Ποτέ δε θα πάψω να ονειρεύομαι, να ελπίζω και να κάνω ότι μπορώ για αυτό που είμαι και από την θέση που είμαι ,ως αυτή που είμαι ...Εδώ και αιώνες μη πώ χιλιετίες υπάρχουν κάποιοι που μας χειρίζονται και δε μπορώ να πώ τα καταφέρνουν καλά όμως όσο υπάρχουν Άνθρωποι πραγματικά ελεύθεροι πάντα θα ζεί η ελπίδα και κάποια στιγμή θα δικαιωθούμε....πολλά site τύπου «Η αλήθεια που σας κρύβουν»εννοείται ότι δε περιμένω από αυτούς τους «άμυαλους» αδελφούς μας να μάθω την Αλήθεια, την Αλήθεια κάνεις δε θα μου την πει ,εγώ την ψάχνω εγώ την βρίσκω...ούτε όλα τα κακά τα Ρίχνω σε κάποιον έκπτωτο Εωσφόρο...Αλήθεια πόσο βολικό είναι να λέει κανείς με παραπλάνησε ο διάολος Γι Αυτό τό έκανα;;;μιλάνε συνεχώς για έναν διάβολο, Σατανά όπως τελοσπα το ονομάζουν κ δε μιλάνε για τον εαυτό τους...τον φοβούνται αυτός είναι ο φταίχτης όλων των δυνών ,πόσο βολικό;πάντα τα Ρίχνουμε είτε στους άλλους είτε στο Θεό είτε στο διάολο είτε και στη Μασονία!ναι οκ τους ξέρω τους νοιώθω τους Άρχοντες μας, λάθος το γράφω ΟΧΙ ΜΟΥ δε είμαι υπηρέτης τους, ούτε αυτών ,Ούτε θεών ούτε δαιμόνων..Ίσως θελω να υπηρετήσω ένα σκοπό, όμως είμαι ΕΛΕΥΘΕΡΗ δε ταπεινώνω ούτε ταπεινώνομαι δε πλένω πόδια του Χριστού, ούτε θέλω το αντίθετο.. ΦΤΆΝΕΙ ΠΙΑ το ίδιο και το ίδιο αιώνεςνες χιλιετίες τώρα~~~
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Η Αφύπνιση μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Αφύπνιση μου   Η Αφύπνιση μου Icon_minitimeΠεμ 3 Μαρ - 11:07:50

Η Αφύπνιση μου 111-5

Σπουδαιες  σκεψεις  αγαπητη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η Αφύπνιση μου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αφύπνιση...
» Αφύπνιση...
» Αφύπνιση DNA...
» Η αφύπνιση.
» Αφύπνιση...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ: ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ..-
Μετάβαση σε: