H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Στοιχεία της Φύσης

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Στοιχεία της Φύσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Στοιχεία της Φύσης   Στοιχεία της Φύσης Icon_minitimeΠεμ 17 Δεκ - 3:11:34

Είναι πολύ ευεργετικός ο διαλογισμός και ο οραματισμός πάνω στα φυσικά στοιχεία.Νοιώθετε εσείς ιδιαίτερη έλξη από κάποιο φυσικό στοιχείο ή λιγότερη σύνδεση με κάποιο άλλο?Ποιό?Τι ιδιότητες θεωρείτε πως σας χαρίζει?Αν θέλετε μοιραστείτε το και προτείνετε δικές σας ασκήσεις διαλογισμού και ενδυνάμωσης επικοινωνίας με αυτό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Στοιχεία της Φύσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Στοιχεία της Φύσης   Στοιχεία της Φύσης Icon_minitimeΠαρ 18 Δεκ - 9:01:00

Λοιπόν,

είμαι στο ζώδιο του Υδροχόου,Φλεβάρης, Αέρας. Βάλε και τους περίπου εννιά μήνες στην κοιλιά της μάνας μου,Ιουνιος.Αερας.Αν ήμουν τον Ιούνιο, βάλε και τους εννιά περιπου μήνες στην κοιλιά της μάνας μου, Οκτωβριος. Αερας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Στοιχεία της Φύσης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ - ΑΣΚΗΣΕΙΣ :: ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΟΛΟΝ-
Μετάβαση σε: