H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.

Πήγαινε κάτω 
+25
maggisoula
markos
Αθάνωρ
spathi
gerakina
Αιθηρόη
ilia
Nenya
stargate
Ρήγας
zizanio
marilena
elgr
Ερατώ
anarhos
15katerina
romantikos
Στέφανος
Δήμητρα
georgp
romantiki
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
lordos
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ
29 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ 5 Σεπ - 9:41:38

Μου λείπετε πολύ πάρα πολύ! Ολοι! Να γυρίσετε με το καλό όλοι γεροί και δυνατοί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι 23 Σεπ - 19:15:56

spathi έγραψε:
Θ πω ΜΑΚΑΡΙ στα λόγια σου ladosifa. Μακάρι κ είθε! Κ ελπίζω ν είστε όλοι καλά! Αιθηρόη καρδιά μου!!!!! Καρδιά μου!


Μαράκι μου ελπίζω να είσαι καλά κοριτσάκι μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι 7 Οκτ - 18:53:03

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
markos

markos


Ηλικία : 43
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 231

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι 7 Οκτ - 19:16:17

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
markos

markos


Ηλικία : 43
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 231

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι 7 Οκτ - 19:16:37

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
markos

markos


Ηλικία : 43
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 231

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι 7 Οκτ - 19:22:42

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αθάνωρ

Αθάνωρ


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 290

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ 5 Νοε - 9:37:00



Για ένα παλικαράκι 26 χρονών, που πάντα πρόσεχε και νοιαζόταν τους άλλους.
Παιδί της νύχτας κι αυτό.
Υπάρχουν ξημερώματα, που κλέβουν ανάσες ιερές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ 5 Νοε - 10:10:26

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ 5 Νοε - 11:16:48







Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ 5 Νοε - 12:17:58



Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 10660226_742149332525897_40373834155482814_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ 5 Νοε - 12:20:50



Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 10387617_742152005858963_6645989151692833588_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zizanio

zizanio


Ηλικία : 32
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 91

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ 6 Νοε - 9:31:36

Το παιδί που σκοτώθηκε στο δυστύχημα, ήταν 25 χρονών και λεγόταν ΦΩΤΗΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ! Και ήταν ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!

ΦΩΤΑΡΑΑΑΑ! Χτύπαγες στο στήθος όταν έλεγες ευχαριστώ! Φίλε χτυπώ στο στήθος και...............................


Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 4h6vt5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ 6 Νοε - 18:30:51

zizanio έγραψε:
Το παιδί που σκοτώθηκε στο δυστύχημα, ήταν 25 χρονών και λεγόταν ΦΩΤΗΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ! Και ήταν ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!

ΦΩΤΑΡΑΑΑΑ! Χτύπαγες στο στήθος όταν έλεγες ευχαριστώ! Φίλε χτυπώ στο στήθος και...............................


Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 4h6vt5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΟΣ


Ηλικία : 49
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 155

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΣαβ 8 Νοε - 17:40:49

Λυπάμαι πάρα πολύ για τον φίλο σου τον ΦΩΤΗ ΓΕΡΑΚΑΡΗ! Στο λέω με την καρδιά μου!
Νέο παιδί γαμώ το στανιό μου! Όταν σκοτώνονται νέα παιδιά τρελένομαι γαμώ τον κόσμο που ζω! 
Παλικάρι! Καλό δρόμο! Κάντα όλα πουτάνα, όπως λέει ο φίλος σου! 
rrros rrros rrros
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iam

iam


Ηλικία : 36
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 128

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι 11 Νοε - 12:24:30

Δεν έχω λόγια, μόνο αισθήματα.
Λυπάμαι!

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 2qi4io6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iam

iam


Ηλικία : 36
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 128

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι 11 Νοε - 12:25:58

zizanio έγραψε:
Το παιδί που σκοτώθηκε στο δυστύχημα, ήταν 25 χρονών και λεγόταν ΦΩΤΗΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ! Και ήταν ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!

ΦΩΤΑΡΑΑΑΑ! Χτύπαγες στο στήθος όταν έλεγες ευχαριστώ! Φίλε χτυπώ στο στήθος και...............................


Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 4h6vt5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elgr

elgr


Ηλικία : 41
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 125

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι 11 Νοε - 12:36:08

Παλικάρι καλά ταξίδια κι ελεύθερα! 

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Zt96hd
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι 2 Δεκ - 13:26:23

Να πω σε μερικα παιδια της νυχτας ότι ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΑΠ ΟΞΩ Μ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!! Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 934713797 μη σας ξεγελάει το χαμόγελο!!!!!
Αγάπες μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Σαπφώ

Σαπφώ


Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 201

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ 4 Δεκ - 12:06:23

zizanio έγραψε:
Το παιδί που σκοτώθηκε στο δυστύχημα, ήταν 25 χρονών και λεγόταν ΦΩΤΗΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ! Και ήταν ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!

ΦΩΤΑΡΑΑΑΑ! Χτύπαγες στο στήθος όταν έλεγες ευχαριστώ! Φίλε χτυπώ στο στήθος και...............................


Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 4h6vt5


Να πω στους φίλους και αγαπημένους του ότι πραγματικά λυπάμαι για την απώλεια τους, και να δώσω κι εγώ έναν χαιρετισμό γι' αυτό το παιδί αν μου επιτρέπεται, και να ευχηθώ καλά κι ελεύθερα ταξίδια Φώτη Γερακάρη!

Όταν χάνονται νέοι άνθρωποι, είναι μεγάλη απώλεια και η ανθρωπότητα αιμοραγεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ 4 Δεκ - 12:19:41

Σαπφώ το ίδιο ευχόμαστε όλοι, κι έχεις δίκιο. Ο θάνατος νέων ανθρώπων είναι πληγές στο κορμί της ανθρωπότητας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Σαπφώ

Σαπφώ


Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 201

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ 4 Δεκ - 12:44:43

Ναι είναι. Και τίποτα δεν με θλίβει περισσότερο από αυτό.
Εύχομαι κάθε τι καλό, να προστατεύει όλα τα παιδιά του πλανήτη!
Και σε αυτή την ευχή, βάζω κάθε ελπίδα και ισχύ που μπορεί να έχω μέσα μου αποθηκευμένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ 4 Δεκ - 19:14:28

Θα συμφωνήσω και με τους δυο σας. Ετσι είναι κι όχι αλλιώς. Θέλω όμως και να θυμήσω,ότι ο θάνατος είναι η γέννα ένός όντος σε κάποιον άλλον κόσμο. Κι εύχομαι για τα λατρεμένα μας παιδιά, να είναι ένας πολύ καλύτερος. ΚΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΑΙ!
Και μ αυτό το πρόλογο..........να ευχηθώ σ ένα παιδί της νύχτας, σ έναν τρελό κι ανημερο και επαναστάτη και αδιόρθωτα ρομαντικό καταβάθος άντρα........χρόνια πολλά και να είσαι πάντα καλά υπέροχε μου! Νικήτα μου τίποτα να μη μπορεί να εμποδίσει το δρόμο σου! Να σαι πάντα ελεύθερος και γελαστός! Η ψυχή μου σ αγαπάει πολύ αδελφέ μου! Μια μέρα πριν δεν τα θες πάντα; Κόλημα κι αυτό!

Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Rrv2ux 

Βουαλά!.........βασιλικά τριαντάφυλλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠαρ 5 Δεκ - 13:36:33

Νικήτα!
Την αγάπη μου και την ευγνωμοσύνη μου για ό,τι είσαι.
Οι ευχές μου στο πλευρό σου.

Πορεύσου με την βεβαιότητα πως,μια μέρα,θα τα ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!
100+1,για την ακρίβεια.




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ 11 Φεβ - 11:06:09

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.   Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας. - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ 11 Φεβ - 11:13:36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το συναίσθημα της νύχτας.
» Μόνο από έρωτα…
» Μόνο εσύ μπορείς...
» ΠΕΡΙ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ...
» Το μόνο εμπόδιο... Gangaji

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ANARHOS :: ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ.-
Μετάβαση σε: