H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Με λέξεις.

Πήγαινε κάτω 
+8
gerakina
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
spathi
zizanio
markos
maggisoula
stargate
anarhos
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 22 Φεβ - 21:10:18

ladosifa έγραψε:
maggisoula έγραψε:
Αριάδνη μου πόσο μου λειψες! Είσαι καλά κοπελαρα μου; Γι αυτά που γραφεις δε θα διαφωνησω πουθενά. Την αλήθεια είπες. Κι εχεις δίκιο εδώ είναι και δικο μου σπίτι. Και το υπεραγαπω όσο κι αυτή την οικογένεια μου γιατί τους πιο πολλούς εδώ οικογένεια τους θεωρώ. Κι εγω στεναχωρηθηκα που φυγε ο μανωλης. Δε το περιμενα. Γενικα δε περιμενα ν αντιδράσει έτσι και να διαβάσω όσα διαβασα. Λες και περιμενε μια ευκαιρια να ξεσπάσει κάτι. Απ το πουθενά! Το λέω αυτό γιατί τον άλλον δε τον υπολογιζω καθόλου. Οχι δε κάνω τη τουριστρια ξέρω τι του γραψε κι το γιαβρι μου! Αλλα ηταν καυγας πάνω σ αυτό που εξελισοταν στο παρών. Και προς το τέλος αρχισε να φαινεται σα να υπηρχε κάτι άλλο στο μυαλό του μανώλη κάτι άλλο. Την κατηγοριοποιησε σε κάτι που δε ευσταθουσε. Αυτό δε το πιανω. Ε και μετά χοι χοι! Αλλα μου την εδωσε που φυγε. Δε το θελα με τίποτα. Λίγο ακομα αν έμενε θα ξεκαθαριζε το πράμα. Και μας έμεινε ο στο κόσμο του μαλμπουρο τι ωραία που φυσουσε! Χε χεεε δε πειράζει.......αυτός αυτή και τα μυστηρια από τουδε!


Ας το πω κι εδώ γιατί κάτι δεν..και δεν μπορώ να αφήνω έτσι τα κάτι και τα δεν.

Αντρικός και γυναικείος εγωισμός,από ένα σημείο και μετά αυτό παίχτηκε.

Εχεις εσύ κύριε;Να δεις πόσο έχω κι εγώ.Έχω και δεν κάνω πίσω έτσι.

Κόντρα κι ανταγωνισμός κι αν θες να το πάμε παιδιάστηκα,δεν το ξεκίνησα εγώ αλλά σημασία έχει που ξεκίνησε και πως.Αυτό καλό είναι να εξεταστεί καλά κι από τις δύο μεριές.
Κρύβει πολλά σημεία.
Για να σου πω την αλήθεια Μανώλη,δεν περιμένω ότι θα το εξετάσεις.
Θα σου πρότεινα όμως να επανέλθεις.
Αυτήν την φορά,δεν θα έχουμε μεταξύ μας ευγένειες με κρυμμένα από πίσω κτλ.αν και δεν ήξερα ότι υπήρχε κάτι,δεν είχα προσποίηση στις αρχικά φιλικές διαθέσεις.
Αλλά!
Κομμένα τα γλυκιά μου,πάθαμε διαβήτη και την είδες την πίκρα.
Κομμένες και οι σεξιστικές κατσαρόλες-σε κλώτσαγα προς το ηφαίστειο.

Και θέλω να επανέλθεις γιατί ό,τι και να έγινε,ό,τι να ειπώθηκε,δεν σου αξίζει εν τέλει να σε υποστηρίζει ποιος;Ο βαγγέλης!!ο 1234.

Γύρνα και βριζόμαστε εμείς μια χαρά,δεν παθαίνει τίποτα ο χώρος,μας γνωρίζει καλά,τώρα θα αλλάξουμε;
Και θέλω να επανέλθεις γιατί ό,τι και να έγινε,ό,τι να ειπώθηκε,δεν σου αξίζει εν τέλει να σε υποστηρίζει ποιος;Ο βαγγέλης!!ο 1234.
απο οτι καταλαβα τον θελεται πισω γιατι σας ταπωσα σας αποκαληψα την ταυτοτητα σας και γενικα οσσα ατομα με στησατε παγιδα δεν τα καταφερατε και χρηαζοσαστε και αλλα ατομα δυνατα
οι μηπως επειδη καταλαβε ο βαγγελης τη ενοουσε και εσεις οχι λετε αυτη ειναι πανεξυπνη αυ τον παρουμε μαζι μας θα τον νηκησουμε τον βαγγελη 
μηπως μαγισουλα εσσει και ολλη οι υπολυπη στο σκορ
βαγγελης -μαγισουλα εσσει και ολλη οι υπολοιπη σκορ=1=0
θελεται να γινη 1-1-
αληθεια γιατι 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΟΣ


Ηλικία : 49
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 155

Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 22 Φεβ - 21:18:00

Συγνώμη για την παρέμβαση της τελευταίας στιγμής. Κι εγώ λυπάμαι που έφυγε ο emmanuil. Ο τρόπος που έφυγε όμως, δημιούργησε λάθος εντυπώσεις. Θα έπρεπε να το ξέρει. Είναι αρκετά έξυπνος άνθρωπος. Δεν μπορεί να μην ήξερε που θα δώσει τη σκυτάλη. Ήξερε πολύ καλά. Κι αν δεν το σκέφτηκε, ήταν γιατί ενδιαφέρθηκε μόνο για το δικό του κομμάτι, κι όχι γενικότερα του χώρου που εκτιμούσε κι αγαπούσε.

Μπορεί να έκανα κι εγώ το ίδιο. Γι αυτό και δεν κατηγορώ σε κάτι την κίνηση αυτή. Απ την θέση που είμαι τώρα, μπορώ να λέω αυτά που η οπτική της θέσης αυτής μου επιτρέπει.

Άποψη μου λοιπόν, μετά απ όλα αυτά, είναι ότι αντί να στεναχωριόμαστε, ας δεχτούμε ότι δεν ένιωθε όπως νιώθουν άλλοι αυτόν το χώρο. Και φυσικά δεν είναι κακό αυτό. Καθόλου! Δικό του θέμα. Θέλω πολύ απλά να πω, ότι ο φίλος μας πήρε μια απόφαση κι έφυγε. Οι αφορμές είναι δικαιολογίες. Αν κάθε φορά που τσακωνόμαστε με κάποιον σηκωνόμαστε και φεύγουμε, θα έχουμε θέμα γιατί τα βουνά είναι λιγότερα απ τους ανθρώπους.

Ξέρετε κάτι; Αν είμασταν όλοι πιο ειλικρινής μ αυτά που νιώθουμε, χωρίς να προσπαθούμε να δημιουργούμε εικονικές πραγματικότητες του εαυτού μας στους άλλους, η επικοινωνία μεταξύ μας θα ήταν πολύ πιο εύκολη.

maggisoula κακέ δαίμονα εσύ τα φταις όλα! Χα χα! Καλησπέρα λεβεντιά μου! Είδες τα παιχνίδια του διαβόλου; Δεν αλλάζει. Απ τα αρχαία χρόνια, ίδιος κι απαράλλαχτος. Καλό αυτό όμως. Είναι προβλέψιμος. Θυμάμαι αυτό που είχα διαβάσει κάποτε απ την Αιθηρόη: ο διάβολος κρύβεται στο παλαιό. Άστο δεν το θυμάμαι ακριβώς.

nnan, ladosifa, maggisoula, έχετε τον σεβασμό και την εκτίμηση μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΟΣ


Ηλικία : 49
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 155

Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 22 Φεβ - 21:24:05

Ρε Βαγγέλη πόσο χρονών είσαι; 8; 10; Να ξέρουμε μην δημιουργήσουμε πρόβλημα σε μικρό παιδί!
Αιθηρόη μήπως είναι κάτω από 13 και δε τηρεί τις προϋποθέσεις να βρίσκεται εδώ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
romantikos

romantikos


Ηλικία : 55
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 66

Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 22 Φεβ - 23:40:22

Αυτό ήταν ένα καλό ερώτημα ΠΕΛΑΣΓΕ.
Συμφωνώ στο ότι είναι δικό του θέμα αν αποφάσισε να φύγει.
Συμφωνώ ότι δεν χρειαζόταν να το κάνει.
Πολλοί στεναχωρεθήκαμε για την αποχώρηση.
Με ενοχλεί η εικόνα που δημιουργήθηκε κατά των δυο θηλυκών μελών του αόρατου ναού.
Προκαλεί μεγάλη εντύπωση το μένος του κατά της maggisoulas κυρίως.
Κι εντύπωση προκαλεί που δεν έχει αντίληψη της πραγματικότητας. Έτσι δείχνει, γιατί η άποψη μου είναι ότι υπάρχει πρόθεση συγκεκριμένη.
Άλλωστε τόσο καιρό περνούσε απαρατήρητος, και ξαφνικά τράβηξε την προσοχή. Εκμεταλλεύτηκε λοιπόν ότι βρήκε.

Συμφωνώ με τα γραφόμενα της gerakinas. Συμφωνώ σε όλα.

Και συμφωνώ στην πρόταση της ladosifa προς τον emmanouil.
Δεν ξέρω πως νιώθετε οι υπόλοιποι, αλλά ο αόρατος ναός έχει σπουδαία μέλη και είναι κρίμα να φεύγουν.

Η Αιθηρόη κάνει τα πάντα για την ποιότητα του. Έχει δώσει τόσο όμορφα πράγματα. Έχει δώσει ένα ανεπανάληπτο στίγμα στο περιβάλλον του internet. Πέρα από μία δύο εξαιρέσεις, είστε όλοι μοναδικοί και διαφορετικοί με τρόπο που συμπληρώνετε ο ένας τον άλλον.

Δεν έχουμε ανάγκη κανέναν για να βγάλουμε κάποιες αδυναμίες μας. Δεν είναι κακό να έχουμε αδυναμίες.
Κακό είναι να επιτρέπουμε στον διαβολέα να μας διαβάλει, και να βλάπτει ότι χτίζουμε κάθε μέρα με αγάπη.
Γιατί τον αγαπάμε τον αόρατο ναό. Εμείς γι αυτό είμαστε εδώ. Ενώ κάποιος άλλος, θέλει απλά να βλάψει. Αλλά επειδή ο ίδιος δεν μπορεί, χρησιμοποιεί τους υπόλοιπους, δημιουργώντας το κατάλληλο σκηνικό.

Κι αυτό δεν είναι μόνο δικιά μου άποψη. Εγώ απλά την μεταφέρω. Και φυσικά συμφωνώ.

Δεν θέλω να κάνει κακό η επέμβαση μου. Αλλά έχει αρχίσει να με ενοχλεί αυτή η ιστορία, και η συμπεριφορά του συγκεκριμένου ατόμου.
Μου φάνηκε σαν κακόγουστο αστείο στην αρχή, και τώρα βλέποντας τις διαστάσεις που πήρε, δεν γελάω πλέον.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 23 Φεβ - 9:45:17

ΠΕΛΑΣΓΟΣ έγραψε:
Ρε Βαγγέλη πόσο χρονών είσαι; 8; 10; Να ξέρουμε μην δημιουργήσουμε πρόβλημα σε μικρό παιδί!
Αιθηρόη μήπως είναι κάτω από 13 και δε τηρεί τις προϋποθέσεις να βρίσκεται εδώ;
πανω απο τριαντα ειμαι οποτε μια χαρα τιρο της προδιαγραφες καλη  σου μερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 23 Φεβ - 10:33:49

βαγγελη1234,

εσύ όταν καλείς ανθρώπους στο σπίτι σου
και σε βρίζουν, σε προσβάλλουν , σε μειώνουν και αρέσκονται στο να αυτοθαυμάζονται και να κανουν συλλογή κομπλιμεντων,
πως αντιδράς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 23 Φεβ - 10:55:06

nnan έγραψε:
βαγγελη1234,

εσύ όταν καλείς ανθρώπους στο σπίτι σου
και σε βρίζουν, σε προσβάλλουν , σε μειώνουν και αρέσκονται στο να αυτοθαυμάζονται και να κανουν συλλογή κομπλιμεντων,
πως αντιδράς;
δεν καταλαβαινω την ερωτηση για ποιο λογο γινεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 23 Φεβ - 10:59:36

βαγγελη1234,

εσύ όταν καλείς ανθρώπους στο σπίτι σου
και σε βρίζουν, σε προσβάλλουν , σε μειώνουν και αρέσκονται στο να αυτοθαυμάζονται και να κανουν συλλογή κομπλιμεντων,
πως αντιδράς;


Την ξαναεπαναλαμβάνω , μήπως δεν την διάβασες.
Αν θες , απαντας. Συνηθως δεν απαντας στις ερωτησεις μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 23 Φεβ - 11:10:38

nnan έγραψε:
βαγγελη1234,

εσύ όταν καλείς ανθρώπους στο σπίτι σου
και σε βρίζουν, σε προσβάλλουν , σε μειώνουν και αρέσκονται στο να αυτοθαυμάζονται και να κανουν συλλογή κομπλιμεντων,
πως αντιδράς;


Την ξαναεπαναλαμβάνω , μήπως δεν την διάβασες.
Αν θες , απαντας. Συνηθως δεν απαντας στις ερωτησεις μου.
ναι κοιτα αμα με πουνε παραδειγμα ανοητο ηλιθιε  μπορη να απαντησω οι μπορη και να μην απαντησω
αμα με προσβαλουν την προσοπηκοτητα οπως οι μαγισουλα θα απαντησω αναλογα 
βρησημο απο βρησημο εχει διαφορα αλλο να σε λει ο αλλος ανοητος οι ηλιθιος οι μαλακα 
και αλλο να σε βριζη προσβαλοντας την προσοπηκοτητα σου οπως το μελος τωρα σε αυτην την ενοτητα

λακοφιστα οπως λεγεται στα ξενα
Και θέλω να επανέλθεις γιατί ό,τι και να έγινε,ό,τι να ειπώθηκε,δεν σου αξίζει εν τέλει να σε υποστηρίζει ποιος;Ο βαγγέλης!!ο 1234.  
αυτο που ειπε ειναι προσβολη προσωπηκοτητας θα της αξηζε να της απαντησω αλλα δεν θα της απαντσω 
της μαγισουλας ητανε ακομα ποιο μεγαλη ενα μικρο παραδειγμα 
κριμα ο τοπος που πιανης [ασχολιαστο] δεν το συνεχηζω για αυτο την εβρισα οπως την εβρισα


ολλη οι αθρωποι βριζουν δεν λεω αλλα καποιοι καποιες αλητησες πρεπη να της απανταμε και αναλογος 


Έχει επεξεργασθεί από τον/την βαγγελης1234 στις Κυρ 23 Φεβ - 12:14:51, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 23 Φεβ - 11:14:31

αρα, υποστηρίζεις οτι χρησιμοποιείς την ιδιοσυγκρασία σου, ανάλογα των περιστάσεων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 23 Φεβ - 11:21:59

nnan έγραψε:
αρα, υποστηρίζεις οτι χρησιμοποιείς την ιδιοσυγκρασία σου, ανάλογα των περιστάσεων.
αν και δεν με αρεση το ψυχογραφημα και δεν καταλαβαινω που αποσκοπη αυτη οι κουβεντα απλα 
ειμαι της αποψης αν καποιος σε βρηζη και σε προσβαλη πολυ χοντρα πρεπη και εχεις καθε δικαιωμα να υπερασπηζεσε την τημη σου δεν το συνεχηζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 23 Φεβ - 11:28:01

τι κρίμα να μην θέλεις να το συνεχίσεις..

Μόλις μου ήρθε στο μυαλό μια παρομοιώδης εκφραση:
 "Η ΤΙΜΗ , ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ..ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 17:23:14

ladosifa έγραψε:
maggisoula έγραψε:
Αριάδνη μου πόσο μου λειψες! Είσαι καλά κοπελαρα μου; Γι αυτά που γραφεις δε θα διαφωνησω πουθενά. Την αλήθεια είπες. Κι εχεις δίκιο εδώ είναι και δικο μου σπίτι. Και το υπεραγαπω όσο κι αυτή την οικογένεια μου γιατί τους πιο πολλούς εδώ οικογένεια τους θεωρώ. Κι εγω στεναχωρηθηκα που φυγε ο μανωλης. Δε το περιμενα. Γενικα δε περιμενα ν αντιδράσει έτσι και να διαβάσω όσα διαβασα. Λες και περιμενε μια ευκαιρια να ξεσπάσει κάτι. Απ το πουθενά! Το λέω αυτό γιατί τον άλλον δε τον υπολογιζω καθόλου. Οχι δε κάνω τη τουριστρια ξέρω τι του γραψε κι το γιαβρι μου! Αλλα ηταν καυγας πάνω σ αυτό που εξελισοταν στο παρών. Και προς το τέλος αρχισε να φαινεται σα να υπηρχε κάτι άλλο στο μυαλό του μανώλη κάτι άλλο. Την κατηγοριοποιησε σε κάτι που δε ευσταθουσε. Αυτό δε το πιανω. Ε και μετά χοι χοι! Αλλα μου την εδωσε που φυγε. Δε το θελα με τίποτα. Λίγο ακομα αν έμενε θα ξεκαθαριζε το πράμα. Και μας έμεινε ο στο κόσμο του μαλμπουρο τι ωραία που φυσουσε! Χε χεεε δε πειράζει.......αυτός αυτή και τα μυστηρια από τουδε!


Ας το πω κι εδώ γιατί κάτι δεν..και δεν μπορώ να αφήνω έτσι τα κάτι και τα δεν.

Αντρικός και γυναικείος εγωισμός,από ένα σημείο και μετά αυτό παίχτηκε.

Εχεις εσύ κύριε;Να δεις πόσο έχω κι εγώ.Έχω και δεν κάνω πίσω έτσι.

Κόντρα κι ανταγωνισμός κι αν θες να το πάμε παιδιάστηκα,δεν το ξεκίνησα εγώ αλλά σημασία έχει που ξεκίνησε και πως.Αυτό καλό είναι να εξεταστεί καλά κι από τις δύο μεριές.
Κρύβει πολλά σημεία.
Για να σου πω την αλήθεια Μανώλη,δεν περιμένω ότι θα το εξετάσεις.
Θα σου πρότεινα όμως να επανέλθεις.
Αυτήν την φορά,δεν θα έχουμε μεταξύ μας ευγένειες με κρυμμένα από πίσω κτλ.αν και δεν ήξερα ότι υπήρχε κάτι,δεν είχα προσποίηση στις αρχικά φιλικές διαθέσεις.
Αλλά!
Κομμένα τα γλυκιά μου,πάθαμε διαβήτη και την είδες την πίκρα.
Κομμένες και οι σεξιστικές κατσαρόλες-σε κλώτσαγα προς το ηφαίστειο.

Και θέλω να επανέλθεις γιατί ό,τι και να έγινε,ό,τι να ειπώθηκε,δεν σου αξίζει εν τέλει να σε υποστηρίζει ποιος;Ο βαγγέλης!!ο 1234.

Γύρνα και βριζόμαστε εμείς μια χαρά,δεν παθαίνει τίποτα ο χώρος,μας γνωρίζει καλά,τώρα θα αλλάξουμε;


ΜΑΝΩΛΗΗΗΗΗ! Ελα κι εχω βρει κι αλλα βιντεακια να σου βάλω! Αιθηρόη; Γίνεται να κάνεις επαναφορά χρήστη του emmanouil; Και αν επιμένει να φύγει ας κάνει οριστική διαγραφή πάλι και δεν πρόκειται να βγάλω κιχ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 27 Φεβ - 19:03:23

Αυτό που μου ζητάς Αριστέα, δεν μου επιτρέπεται να το κάνω...

Ο emmanouil, όταν θελήσει και εάν, θα το πράξει μόνος του.

Εύχομαι να τον δούμε σύντομα και πάλι κοντά μας... είναι κομμάτι του Αόρατου Ναού.
Το ξέρει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 9:23:06

maggisoula έγραψε:
Εδώ είναι πιο καλά. Σκέφτομαι..........σκέφτομαι..........έχουν μείνει μισα πραματα. Κάπως. Λερωμενα. Κρέμονται. Αιωρούνται. Σέρνονται. Πολύ σκόνη. Πολλά σκοινιά. Πολλά χέρια. Πλαστικά χαμόγελα. Παραμορφωμένες φωνές. Γιαχ! Πολύ βαβούρα. Δεν ουδέν μη όχι ούτε. Βαριά περπατηματα. Οπως οταν αφήνεις κάποιον πίσω. Κι αυτό δε το μπορώ. ....>>



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 9:33:59

gerakina έγραψε:
απο τα αγαπημενα μου! απιστευτο το ακουγα πριν λιγο! Χριστινα μου! οταν το ακουω σκεφτομαι κατι. να σου πω που κρυβονται οι πιο ομορφες απιστευτες ιστοριες? στη λεξη σ αγαπω απο ενα συγκεκριμενο στομα.



Πολλές φορές,σου χαϊδεύω τα μαλλιά,εσένα...παλιά συνήθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 3 Απρ - 11:23:19

Παράθεση :



Κορίτσια θέλω να είστε καλά. Ο 'Σωτήρης' είναι απ αυτούς που δεν αντέχουν την αντίρρηση από μία γυναίκα. 
Αρχέγονος φόβος, και συνήθεια ζωών. 


Μόνο που πλέον δεν είναι στην ζώνη του σκοτεινού μεσαίωνα, έχει χάσει τις ιδιότητες του.

το αρχεγονεςφοβος  και συνηθεια ζωον 
να το αναφερης και να το αφιερωσης σε οσσους μεγαλωσαν τα παιδια τους
 [δεν αναφερομαι συγκεκρημενα σε κανεναν] προσωπηκα

σε αυτους που οταν ηταν πολλη μικρα τα παιδια τους φυσικα τα παιζανε αλλα οταν μεγαλωσαν λιγο 
δεν τους εδειναν την αγαπη τους δεν την εκφραζανε για να 
τα κανουνε σκληρα και πως να αντιμετωπησουν της δυσκολιες της 
ζωης 
αλωστε ετσι ακριβως φαιρονται και τα ζωα

οχι σε εμενα προσωπηκα ως συνηθεια ζωον και οπου αλλου αναφερεσαι

επησης κατι ακομα 
κοριτσια εχετε τον λογω μου 
εγω σας βλεπω σαν ενα ον οντοτητα αθρωπο 
εξισου ισες με εμενα και τον αντρα 
ουτε ανωτερες ουτε κατωτερες

οποτε οπως θα μηλουσα σε εσας  εξησου θα μηλουσα και σε αντρα 
δεν κανω διαχωρηση γιατι δεν ειμαι ρατσηστης

να το αναφερω αλλιως 

οποιος και οποια φερεται ειτε ευγενηκα ειτε ασχημα σε αντρα και γυναικα ειναι 
ρατσηστης ?
εννοω φαιρεται διαφορετηκα στο αντιθετο φυλλο που ειναι 

να το πω αλλιως αρχεγονοι ιδιοτητες και συνηθεια υπερζωον [αθρωποι]
αλλα οπως πολλη σωστα ειπε ο ηρακλητος τα παντα ρεει και 
τιποτα δεν μενη ιδιο 
ετσι και ο ρατσησμος τον αντρων πολλων και στην συμερηνη κοινωνια υπαρχοι 
ως αρχεγονοι ιδιοτητα και κληρονομια αλλα 
αλαξε και μετατραπηκε αλλιως και οχι οπως παλιοτερα 


ο     λογος που εγραψα οτι εγραψα ειναι
γιατι καλως οι κακως 

δεν ειμαι αθρωπος γραματηζουμενος και δεν καταλαβα τι εννοουσε
το μελος που το εγραψε δυστηχως οι ευτηχως το καταλαβα αργοτερα 
αλλα δεν μπορουσα να απαντησω στην εννοτητα που γραφτηκε 

γαιτι δεν αποφασησα να το γραψω τωρα
ο λογος ειναι απλως ειχα επυθημια και παρορμηση [θεωρω οτι ηταν σωστο να απαντησω
κοινος το εβγαλα απο μεσα μου ]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Με λέξεις. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με λέξεις.   Με λέξεις. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 21 Σεπ - 8:50:37

Πάνο καλήμέρα,
σ΄ευχαριστώ πολύ..., όπως πάντα πολύτιμος ο λόγος σου!  



Ακεραιότητα
  
Με λέξεις. - Σελίδα 2 86ce1f94b3c683abc5707888f80da89f
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με λέξεις.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Οι λέξεις...
» Δόνηση & Λέξεις
» Η Δύναμη και οι λέξεις...
» Το δωματιό μου ....η μουσική μου!
» Μια εικόνα χίλιες λέξεις.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ANARHOS :: ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ.-
Μετάβαση σε: