H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 site map

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




site map - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: site map   site map - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 27 Οκτ - 19:59:58

εμ .. αυτο λεει και η ladosifa.

Εμεις εδω, παλιοι-νεοι και περαστικοι, ειμαστε μεσα στο δασος. Δεν ξεχωριζουμε ενα δεντρο και αρχιζουμε αναλυση του . Βλεπουμε ολο το δασος και το δασος δεν ειναι μονο τα δεντρα του. Ειναι τα ζωα, τα εντομα, η διαφορετικη του,κατα τοπους υγρασια , τα προβληματα του..
Τα προβληματα δεν εχουν συγκεκριμενες διαδρομες. Το ιδιο προβλημα μπορει να εχει διαφορετικη αιτια και διαφορετικο αποτελεσμα.
Γιατι να το θεσουμε υπο περιορισμο; Και οι περιορισμοι , προβλημα ειναι.

Ελπιζω να μας αισθανεσαι πως μιλησαμε. Εχουμε διαφορετικο τροπο οργανωσης... εγω προσωπικα δεν εχω..χεχε, οποτε οταν καποιος μου ειπε οτι πρεπει να μπω σε ταξη! ταραχθηκα. Φερε εκεινη την μπυρα, να ηρεμησω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

site map - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: site map   site map - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 27 Οκτ - 23:59:54

spitha φίλη, σ ευχαριστώ πολύ. Το έχω συλλάβει μερικώς το θέμα. nnan οι πληροφορίες που ζήτησα δεν έχουν να κάνουν με τον ναό. Μην ανησυχείς. Κι εγώ δεν τα πάω καλά με τις μετακομίσεις, αν κι έχω μια τάση φυγής και συχνής αλλαγής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
site map
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ :: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ - ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ.-
Μετάβαση σε: