H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Ο κόσμος αλλάζει.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Ο κόσμος αλλάζει. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο κόσμος αλλάζει.   Ο κόσμος αλλάζει. Icon_minitimeΣαβ 29 Ιουν - 18:09:28

Εμφυτευμενο ιντερνετ. Γηρατεια στοπ. Σε βίντεο τα ονειρα. Οι ειδήσεις αλλάζουν τη δομή του εγκεφάλου μας με αρνητικό τρόπο. Και διαστημοδρομιο στη Καλαμάτα. Μεσσηνία κοντά στη Πύλο. Διαβαζα αυτά τ άρθρα στο περιοδικο και κατάλαβα ότι ο κόσμος αλλάζει ραγδα'ια. Και είχα ξεχαστεί! Καλα ξέρω δε είναι τοσο συνταρακτικα νέα αλλά......και είναι! Γιατί αυτό το.....εικονικό ΙΔΙΟ δηλαδή τα ίδια και τα ίδια που λέμε.....δεν ειναι αλήθεια! Αλλάζει η εποχή. Με τις στεναχωριες μου ξεχαστηκα στο μπαλκ'ονι μου που βλέπω τα ίδια και τα ίδια κι έλεγα δεν αλλάζει τίποτα! Εγω που φερνω το κόσμο τούμπα κι από μονη μου για να φέρνω ανατροπές. Συμβαίνουνε απίστευτα πράματα στο κόσμο κι εγω αποκοιμηθηκα στα στενάχωρα μου. Αμα ειναι για λίγο δε πειράζει. Πειράζει αλλά.....οκ και δε πειράζει. Σκέφτομαι αυτούς που για χροοοοονια ζουν έτσι βυθισμενοι χωρίς να ενθουσι'αζεται η σκέψη τους κι ο νους τους με κάτι!!!! Φρίκη!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο κόσμος αλλάζει.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
»  Αλλάζει το ανθρώπινο DNA;
» Το άγγιγμα που μας αλλάζει ...
» ΚΑΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙ.........
» Αλλάζει ο άνθρωπος με την γνώση.
» Πώς αλλάζει το υδρογόνο τους νευρώνες του εγκεφάλου...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΟΣΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ :: ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΑΣ :: ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ - ΠΟΛΙΤΙΚΑ-
Μετάβαση σε: