H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Εκδήλωση.

Πήγαινε κάτω 
+14
princess4
gerakina
Κάρα
Ωρίων
anarhos
ilia
Nenya
anemwni
maggisoula
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
markos
ioessa
leontas
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gerakina

gerakina


Ηλικία : 32
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 127

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 20 Φεβ - 22:36:57

και παλι παρουσα εννοειται! θα χαρω να συναντησω παλι φιλους που αγαπω, και να γνωρισω κι αλλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κάρα

Κάρα


Ηλικία : 57
Τόπος : πατρα
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 40

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 21 Φεβ - 0:08:53

<<Ψυχούλα μουουουουουου!!!!! Επιτέλους!!!!!!!!!!!!!! Που είσαι πόσο μου λειψες πόσο χαίρομαι; τι χαρά που πήρα όταν σε είδα πάλι!!!!!! Γλύκανε ο τόπος!!! Την ώρα που πληγώθηκε ο ναός μας ήρθες σαν σημάδι!!! Σ αγαπάμε πολύ όλοι εμείς που σε ξέρουμε και το ξέρεις!!! ¨ετσι θα σ αγαπήσουν κι όσοι δε σε γνώρισαν ακόμα. Το εύχομαι να μας αγαπάς κι εσύ ακόμα ψυχή μου όπως σ αγαπήσαμε κι εμείς αληθινά και πάντα σε περιμέναμε!!! Είσαι δικό μας κομμ΄΄ατι της καρδιάς μας >>.

ΣΥΦΟΥΝΑ ΜΟΥ εσύ !!!!
<<Είσαι δικό μας κομμ΄΄ατι της καρδιάς μας.>> αυτή σου η πρόταση μου ζέστανε την ψυχή μου ....τα είπες όλα...αγάπησα αυτον τον χώρο και τα πλάσματα που τον συν-δημιουργήσαν το ξέρεις μάτια μου και αυτό δεν μπορει να αλλάξει ,χαίρομαι που μπορώ επιτέλους να είμαι πάλι κοντά σας ,
σας ευχαριστώ για το καλοσώρισμα και για το τραγούδι είναι από τα αγαπημένα μου .
Τι είναι αυτό που πλήγωσε τον ναό Αρισταία μου ? αν και ότι και να είναι αυτός ο χώρος έχει την δική του ασπίδα ...οι πληγές μόνο επιφανειακές μπορεί να είναι ,
Η Κυρά του ναού και τα ξεχωριστά του πλάσματα είναι αναμενόμενο να γίνοντε στόχος ,μην μου στεναχωριέσαι θα περάσει ...
Η αγαπημένη μου Αιθηρόη κάποτε την είχα ρωτήσει γιατί γίνετε όλο αυτό , γιατί τόση κακία ,μικροπρέπεια ,
...και μου είπε όσο περνά ο καιρός το αρνητικό ρίχνει στην μάχη όλα του τα όπλα πολεμά για την επιβιωσή του ,και ο αγωνας του λυσσαλέος βλέπει ότι χάνει συμμάχους ....
Σε αυτήν την εκδήλωση μπορώ να έχω και εγώ μια πρόσκληση από τον δημιουργό της ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 21 Φεβ - 19:31:42



Όλοι μια αγκαλια όλοι'΄ και όσοι είμαστε και όσοι δεν θα ερθουν !

Μια αγκαλια γνωριμή και τρυφερή
για όλους ! Εκδήλωση. - Σελίδα 2 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 22 Φεβ - 0:26:22

Κάρα χαίρομαι πολύ που σε διαβάζω και πάλι! Να είσαι πάντα καλά κι ελπίζω να μην απομακρυνθείς πάλι. Σωστά το είπα η Αριστέα. Είσαι κομμάτι και της καρδιάς και του ναού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
princess4

princess4


Ηλικία : 39
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 123

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 22 Φεβ - 13:07:21

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marilena

marilena


Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 189

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 22 Φεβ - 15:47:07

Κι εγώ θα το ήθελα πολύ! Αν και δεν σας κρύβω ότι έχω άγχος σ αυτή τη σκέψη γιατί δεν ξέρω κανέναν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κάρα

Κάρα


Ηλικία : 57
Τόπος : πατρα
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 40

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 24 Φεβ - 17:14:26

Καλησπέρα σε όλους ..
Αγαπημένε μου Πάνο σε ευχαριστώ πολύ ,χαίρομαι που η πόρτα που έκλεισα πίσω μου ανοίγει δίαπλατα χωρίς πως και γιατί...δεν έχω σκοπό να απομακρυνθώ πάλι ,μου έλειψε πολύ αλλά έτσι έπρεπε να γίνει .
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 2:18:27

marilena έγραψε:
Κι εγώ θα το ήθελα πολύ! Αν και δεν σας κρύβω ότι έχω άγχος σ αυτή τη σκέψη γιατί δεν ξέρω κανέναν!

Μη νομίζεις όλοι θα χουμε. Γρήγορα θα φύγει όμως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leontas

leontas


Ηλικία : 48
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 84

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 19:13:37

Θα χαρώ πολύ να έρθετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 19:26:42

Κάρα έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους ..
Αγαπημένε μου Πάνο σε ευχαριστώ πολύ ,χαίρομαι που η πόρτα που έκλεισα πίσω μου ανοίγει δίαπλατα χωρίς πως και γιατί...δεν έχω σκοπό να απομακρυνθώ πάλι ,μου έλειψε πολύ αλλά έτσι έπρεπε να γίνει .
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Είναι δυνατόν να περίμενες κάτι διαφορετικό; Αρκεί που είσαι καλά και δυνατή! Χαίρομαι πολύ για την επιστροφή σου.

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 2540295108
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 19:41:38

anarhos έγραψε:
Κάρα έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους ..
Αγαπημένε μου Πάνο σε ευχαριστώ πολύ ,χαίρομαι που η πόρτα που έκλεισα πίσω μου ανοίγει δίαπλατα χωρίς πως και γιατί...δεν έχω σκοπό να απομακρυνθώ πάλι ,μου έλειψε πολύ αλλά έτσι έπρεπε να γίνει .
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Είναι δυνατόν να περίμενες κάτι διαφορετικό; Αρκεί που είσαι καλά και δυνατή! Χαίρομαι πολύ για την επιστροφή σου.

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 2540295108

Ακριβώς Κάρα Λευκονόη μας!!! χε χε
ανθη ανθη ανθη ανθη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Εβιτα




Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 26 Φεβ - 23:13:30

Καλησπερα σας. Αν και δε γνωριζω κανεναν σας προσωπικα, θα ηθελα παρα πολυ να ερθω στη συναντηση. Αν δεν εχει κανεις σας αντιρρηση, φυσικα.
Μελετω πολυ προσεκτικα τα θεματα που ανεβαζετε κι εχω μεινει εκπληκτη με τις γνωσεις, το ενδιαφερον σας και τη διαθεση σας να μοιραστειτε πραγματα.Θεωρω πως αν τελικα, καταφερω να ερθω στη συνσντηση θα εχω την ευκαιρια να γνωρισω πολυ αξιολογους ανθρωπους που ισως θα μου δωσουν το εναυσμα για περισσοτερη ερευνα και μελετη.
Ευχαριστω θερμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κάρα

Κάρα


Ηλικία : 57
Τόπος : πατρα
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 40

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 2 Μαρ - 19:01:23

maggisoula έγραψε:
anarhos έγραψε:
Κάρα έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους ..
Αγαπημένε μου Πάνο σε ευχαριστώ πολύ ,χαίρομαι που η πόρτα που έκλεισα πίσω μου ανοίγει δίαπλατα χωρίς πως και γιατί...δεν έχω σκοπό να απομακρυνθώ πάλι ,μου έλειψε πολύ αλλά έτσι έπρεπε να γίνει .
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Είναι δυνατόν να περίμενες κάτι διαφορετικό; Αρκεί που είσαι καλά και δυνατή! Χαίρομαι πολύ για την επιστροφή σου.

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 2540295108

Ακριβώς Κάρα Λευκονόη μας!!! Εκδήλωση. - Σελίδα 2 2322626082 Εκδήλωση. - Σελίδα 2 2322626082
Εκδήλωση. - Σελίδα 2 4088188550 Εκδήλωση. - Σελίδα 2 4088188550 Εκδήλωση. - Σελίδα 2 4088188550 Εκδήλωση. - Σελίδα 2 4088188550
Εκδήλωση. - Σελίδα 2 2540295108Την καλησπέρα μου σε όλους τους φίλους του ΝαούΕκδήλωση. - Σελίδα 2 2540295108
Έχεις δίκιο Πάνο μου δεν ηταν δυνατόν να περίμενα κάτι δαφορετικό από αυτόν το χώρο και από τα ξεχωριστά άτομα του .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leontas

leontas


Ηλικία : 48
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 84

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 4 Μαρ - 11:16:15

Όποιος θέλει μπορεί να έρθει εβίτα.

Κι ευχαριστώ όλους σας για το ενδιαφέρον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sisyphus

Sisyphus


Ηλικία : 53
Τόπος : Σείριος
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 20

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 4 Μαρ - 22:29:22

Θέλω να εκφράσω κι εγώ το ενδιαφέρον και τη πρόθεσή μου να παραβρεθώ. Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω κι από κοντά... κι ας κάνω χιλιόμετρα πολλά για να φτάσω ως εκεί... μια ανάσα μονάχα θα είναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://sisyfosseeker.wordpress.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 4 Μαρ - 22:42:01

Μια αποδαλιά καρσί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 14 Μαρ - 10:25:21

Βρε παιδιά, πως το κάνω εικόνα όλο αυτό ..;;; Σα να μας βλέπω όλους μας και να γλεντάμε με τη ψυχή μας...

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Knights-of-the-round-table1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 30 Μαρ - 10:49:52


Ναι ετσι !
Αχ ποτε θα ερθει η ώρα !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκδήλωση.   Εκδήλωση. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 30 Απρ - 13:17:03

Θα χαιρομουν εαν παρευρισκομουν στο ανταμωμα . ..
εκτος απροοπτου βεβαιως ! ! !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εκδήλωση.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ :: ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΜΑΣ-
Μετάβαση σε: