H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 καμιά καλή ιδέα;

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 12:10:13

Ζω σε ημιάγρια περιοχή ( στην Λούτσα )



Δεν είμαι σίγουρος αν πρόκειται για κουνάβι


Σκύλος δεν μπορεί να μπει στον κήπο



Δυο-τρεις φορές τη βδομάδα, ακούω ποδοβολητό στην αυλή,


συνήθως πέντε με έξι το πρωί και ο ήχος της φωνής του παράξενος,


δεν τον έχω ξανακούσει



Η γάτα κάνει διαφορετικό θόρυβο, δεν ακούγεται ποδοβολητό,


συν που αφήνει την υπογραφή του,


πάντα στο ίδιο μέρος πάντα στην βεράντα





Ρε τι χλωρίνη, τι υπεροξείδιο του υδρογόνου, αυτό εκεί


Γίνεται μάχη στο σπίτι, δεν θέλω το ΚΣΜΠ να το σκοτώσει,
στεναχωριέμαι





Από το ιντερνέτι, δεν μπόρεσα να βοηθηθώ





Καμιά καλή ιδέα, για να μην ξανάρθει;


καμιά καλή ιδέα; 3937927111 καμιά καλή ιδέα; 3937927111 καμιά καλή ιδέα; 3937927111
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 12:16:43

Θειάφι έβαλες ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 12:19:22

Μανθάνων μη κάμνε έγραψε:
Θειάφι έβαλες ;

Όχι δεν έβαλα

Το απομακρύνει χωρίς να το σκοτώσει;


καμιά καλή ιδέα; 3937927111 καμιά καλή ιδέα; 3937927111 καμιά καλή ιδέα; 3937927111
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 12:29:22

Φυσικά ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 12:47:29

Εγώ είμουνα desper!!! καμιά καλή ιδέα; 2322626082Μεταμορφώνομαι τη νύχτα σ αλεπού!!!

Τώρα που πες Λούτσα είχα διαβάσει κάποτε ότι παλι΄΄α που πηγαίναν βοσκοί εκεί σ αυτή τη περιο΄χη υπήρχαν μαρτυρίες από βοσκούς αλλά και κατοίκους που βλέπαν λέει τα ξημερώματα ένα πλα΄σμα τεράστιο με φτερά να πετάει. Οι βοσκοί λέγαν ότι τους άρπζε και πρόβατα και γι αυτό σταμάτησαν να τα πηγαίνουν εκεί. Κάποιοι μάλιστα λέγαν ότι όταν το δαν και το περιέγρφαψαν θύμιζε άρπια. Αν θυμάμαι καλά για τη περιοχή εκεί της Λούτσας λέγαν. Δε τη ξέρω καλά τη λούτσα έχει βουνά εκεί και σπηλιές;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 12:49:34

Η στα Σπάτα ήταν; Θα δω μηπως βρω κατι δε θυμ΄αμαι καλά τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 13:16:40

maggisoula έγραψε:
Εγώ είμουνα desper!!! καμιά καλή ιδέα; 2322626082Μεταμορφώνομαι τη νύχτα σ αλεπού!!!

Τώρα που πες Λούτσα είχα διαβάσει κάποτε ότι παλι΄΄α που πηγαίναν βοσκοί εκεί σ αυτή τη περιο΄χη υπήρχαν μαρτυρίες από βοσκούς αλλά και κατοίκους που βλέπαν λέει τα ξημερώματα ένα πλα΄σμα τεράστιο με φτερά να πετάει. Οι βοσκοί λέγαν ότι τους άρπζε και πρόβατα και γι αυτό σταμάτησαν να τα πηγαίνουν εκεί. Κάποιοι μάλιστα λέγαν ότι όταν το δαν και το περιέγρφαψαν θύμιζε άρπια. Αν θυμάμαι καλά για τη περιοχή εκεί της Λούτσας λέγαν. Δε τη ξέρω καλά τη λούτσα έχει βουνά εκεί και σπηλιές;




Ανατολικά είναι η θάλασσα και δυτικά από κει που μένω,


περίπου στο 1,5
km


υπάρχουν δυο ακατοίκητοι λόφοι με μέση βλάστηση


και πίσω απ αυτούς τεράστιες αγροκαλλιέργειες




Για σπηλιές δεν ξέρω, δεν είμαι φυσιοδίφης




Άμα δω άρπιες θα σου γράψω


καμιά καλή ιδέα; 3994858278 καμιά καλή ιδέα; 3994858278 καμιά καλή ιδέα; 3994858278
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 13:25:27


Συγγραφέας Μηνύματος: FRODO
Απάντησε την: 23/03/2006 19:08:26
Μήνυμα:
Ευτυχως ανεφερθηκαμε και σε αυτον!
Ο Υμηττος με τα 50 σπηλαια του,με τα περιεργα πλασματα του και με την θετικη του ενεργεια,κερδιζει αξια μια θεση στα ιερα βουνα της Ελλαδας.Υπαρχουν διαφορες ιστοριες για τον Υμηττο,μην ξεχναμε:την γυναικα πουλι(για πολλους σφιγγα)που εχει φτασει πολλες φορες ως το Κορωπι και ως τον καμπο των Σπατων.Την μαρμαρωμενη νεραιδα,οπου ενα βραδυ την μαρμαρωσε ο Προφητης Ηλιας.Και σπηλιες λιγο πιο κατω απο το εκκλησακι του Πρ.Ηλια που εχουν την δυνατοτητα να εξαφανιζουν διαφορα μελη του σωματος.Και κατι τελευταιο,γιατι να απαγορευεται η ανοδος στο βουνο μετα τις 12 το βραδυ;

(Ξερει κανεις που ειναι το δρακοσπιτο στον Υμηττο;)



Θα βρω κιάλλα γιατί εγώ δε τα βγάζω απ το μυαλό μου! Κάπου θα υπ΄ρχει αναφορά γι αυτό που λέω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 13:38:20

Υπαρχουν διαφορες ιστοριες για τον Υμηττο,ομως μια ειναι αυτη,η οποια κερδιζει το ενδιαφερον μου ποιο πολυ.Ειναι η γυναικα πουλι(για πολλους σφιγγα)που εχει φτασει πολλες φορες ως το Κορωπι και ως τον καμπο των Σπατων. Λενε οτι ειχε κατεβει απο τον Υμηττο,το 1920 στο Κορωπι και πειρε ολες τις σοδιες των κατοικων.Ομως υπαρχουν και πιο προσφατες εμφανισεις του πλασματος αυτου.Μαλιστα ειχε εμφανιστει και στις αρχες της κατασκευης του αεροδρομιου Σπατων για να τρομαξει τους εργατες,να σταματησουν τις εργασιες.Αυτη η κινηση απο μεριας της γυναικας-πουλι δικαιολογηται με την ανασκαφη κατω απο το αεροδρομιο,οπου βρεθηκε ενας ναος προς τιμην της σφιγγας! Τελος,πολλοι λενε οτι καθε πρωι λιγο πριν ξημερωσει ακουγεται ενας ηχος σε ολο το βουνο και λεγεται οτι ειναι της γυναικας-πουλι.\ Υπενθυμιζω,η σφιγγα στην μυθολογια ηταν φυλακας ταφων! Επισης στον καμπο των Σπατων κοντα στις μαρτυριες για εμφανιση της μυθικης σφιγγας ειχαν βρεθει ταφοι του 6ου αιωνα π.χ. Μαλιστα ακομη και μια εφημεριδα την εποχη που χτιζονταν το αεροδρομιο,ειχε γραψει οτι η γυναικα-πουλι,περνούσε πάνω από τα κεφάλια των κατοίκων βραδυνές ώρες με τσιριχτή φωνή και τους κατατρόμαζε. Είχε ειπωθέι ότι είχαν κάτι "ξεθάψει" καθώς χτίζαν το αεροδρόμιο αλλά δεν ανέφερε κάτι παραπάνω. Απο το βιβλιο Κρυπτοζωολογια,εκδ.Έσοπτρον: " Σύμφωνα λοιπόν με αξιόπιστουςαυτόπτες μάρτυρες(που επιθυμούν να παραμέινουν ανώνυμοι) μια τεράστια σφίγγα, έτσι όπως την περιγράφουν οι αρχαίοι ελληνικοί μύθοι, κάνει τις εμφανίσεις της στην πεδιάδα των Σπάτων, κοντα στο νέο αεροδρόμιο. Ο ιδιοκτήτης ενός αγροκτήματος της περιοχής,είχε φέρει μηχανήματα εκσκαφής και αλλοδαπούς εγάτες για να ισοπεδώσουν την πλαγιά του λοφίσκου που αποτελούσε μέρος του αγροκτήματος. Η δουλεία κρατούσε κάθε μέρα μέχρι το πέσιμο της νύχτας και ακολουθούσε ένα μικρό φαγοπότι με ούζα και μπύρες για τον ιδιοκτήτη και τους κουρασμένους εργάτες. Ένα βράδυ, πίσω από το λόφο ακούστηκε ένα τρομερό ουρλιαχτό που πάγωσε το αίμα όλων των παρευρισκόμενων. Ήταν όπως λέει ο κτηματίας, λες και έσφαζαν 1000 ανθρώπους μαζί. ʼρπαξε την καραμπίνα του και ετοιμάστηκε να κινηθεί προς το μέρος της κραυγής, όταν πάνω από τα κεφάλια των συγκεντρωμένων πέταξε ένα πελώριο πλάσμα με ανοιχτά φτερά που σκέπασε την περιοχή με τη σκιά του και στη συνέχεια χάθηκε προς την κατεύθυνση του Υμηττού. Όλοι πρόλαβαν να δουν το γυναικείο πρόσωπο στο κεφάλι του τέρατος. Ο κτηματίας και οι Ινδοί εργάτες ισχυρίζονται πως ήταν πανάσχημο, όμως η σφίγγα φαίνεται πως δεν έχει μια μονάχα όψη. 'Ενας ιερομόναχος της περιοχής έχει δει το πλάσμα από κοντά , προσγειωμένο στο έδαφος, και μάλιστα, σύμφωνα με τους ισχυρισμούς του, προσπάθησε να το δελεάσει με ένα κομμάτι ψωμί για να τον πλησιάσει περισσότερο, χωρίς όμως επιτυχία αφού το πλάσμα πολύ γρήγορα πέταξε μακριά. Ο ιερομόναχος ισχυρίζεται πως το γυναικείο πρόσωπο ήταν πανέμορφο, αν και δεν φαινόταν να διαθέτει νοημοσύνη.Όπως αναφέρεται και σε ιδιαίτερο άρθρο του περιοδικού Τρίτο Μάτι(τεύχος 9, οι εμφανίσεις της σφίγγας ξεκίνησαν πριν από τρία χρόνια και πιθανότατα σχετίζονται με την κατασκευή του αεροδρομίου στην περιοχή(αν και παραδόσεις για μια γυναίκα-πουλί υπάρχουν στην περιοχή της πεδιάδας των Σπάτων εδώ και πάρα πολλά χρονια). Η ανακάλυψη ενός αρχαίου οικισμού στο χώρο του αεροδρομίου, καθώς και του αγάλματος μια σφίγγας, το οποίο μάλιστα εκτίθεται στο μουσείο του αεροδρομίου, δεν μπορούν παρά να μας οδηγούν σε συσχετισμούς. οι σφίγγες θεωρούνται από τα πανάρχαια χρόνια φύλακες τάφων. Μήπως το παράξενο πλάσμα, που μέχρι τώρα ζούσε σε κάποια διάσταση διαφορετική από την δικιά μας, αλλά επέβλεπε το χώρο ανάπαυσης των νεκρών, έχει χάσει το νόημα της ύπαρξης του μετά τη σύληση του τάφου και η αλλόκοτη ύπαρξή του αργοσβήνει; 'Η μήπως, εξαγριωμένο, ζητά να τιμωρίσει τους ιερόσυλους; Μόνο ο χρόνος θα το δείξει"


http://mysteriesworld.blogspot.gr/2006/08/blog-post.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 17:09:27

maggisoula έγραψε:

Συγγραφέας Μηνύματος: FRODO
Απάντησε την: 23/03/2006 19:08:26
Μήνυμα:
Ευτυχως ανεφερθηκαμε και σε αυτον!
Ο Υμηττος με τα 50 σπηλαια του,με τα περιεργα πλασματα του και με την θετικη του ενεργεια,κερδιζει αξια μια θεση στα ιερα βουνα της Ελλαδας.Υπαρχουν διαφορες ιστοριες για τον Υμηττο,μην ξεχναμε:την γυναικα πουλι(για πολλους σφιγγα)που εχει φτασει πολλες φορες ως το Κορωπι και ως τον καμπο των Σπατων.Την μαρμαρωμενη νεραιδα,οπου ενα βραδυ την μαρμαρωσε ο Προφητης Ηλιας.Και σπηλιες λιγο πιο κατω απο το εκκλησακι του Πρ.Ηλια που εχουν την δυνατοτητα να εξαφανιζουν διαφορα μελη του σωματος.Και κατι τελευταιο,γιατι να απαγορευεται η ανοδος στο βουνο μετα τις 12 το βραδυ;

(Ξερει κανεις που ειναι το δρακοσπιτο στον Υμηττο;)



Θα βρω κιάλλα γιατί εγώ δε τα βγάζω απ το μυαλό μου! Κάπου θα υπ΄ρχει αναφορά γι αυτό που λέω.


Τι θέλει να πει η ποιήτρια; Κι απέναντι απ τον Υμηττό είναι η Πάρνηθα

Ο Μανθάνων, ήταν εντός θέματος και ευχαριστώ για την ιδέα του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 18:05:14

[quote="desper"][quote="maggisoula"]
Συγγραφέας Μηνύματος: FRODO
Απάντησε την: 23/03/2006 19:08:26
Μήνυμα:
Ευτυχως ανεφερθηκαμε και σε αυτον!
Ο Υμηττος με τα 50 σπηλαια του,με τα περιεργα πλασματα του και με την θετικη του ενεργεια,κερδιζει αξια μια θεση στα ιερα βουνα της Ελλαδας.Υπαρχουν διαφορες ιστοριες για τον Υμηττο,μην ξεχναμε:την γυναικα πουλι(για πολλους σφιγγα)που εχει φτασει πολλες φορες ως το Κορωπι και ως τον καμπο των Σπατων.Την μαρμαρωμενη νεραιδα,οπου ενα βραδυ την μαρμαρωσε ο Προφητης Ηλιας.Και σπηλιες λιγο πιο κατω απο το εκκλησακι του Πρ.Ηλια που εχουν την δυνατοτητα να εξαφανιζουν διαφορα μελη του σωματος.Και κατι τελευταιο,γιατι να απαγορευεται η ανοδος στο βουνο μετα τις 12 το βραδυ;



[size=12]Δεν απαγορεύεται η άνοδος μετά τις 12 το βράδυ,

αλλά μετά την δύση του ηλίου,

από ένα ύψος και πάνω λόγω δασαρχείου και από πιο πάνω, γιατί εκεί αψηλά,

υπάρχουν κάτι περίεργα μηχανήματα και κάτι πραματάκια που πετάνε αψηλά-αψηλά

για την ασφάλεια της Αττικής, ο μη γέννητο

Άρα η απαγόρευση το βράδυ, ηλίου φαεινότερο…



Τι σου είναι αυτός ο κόσμος

Από κουνάβι ξεκινήσαμε και φτάσαμε στην ασφάλεια της Αττικής ...



Γιούχουουουου !!!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΤετ 30 Ιαν - 10:14:43

Μια απελπισμένη αλεπού στην αυλή μου, (στον καιρό του ΔΝΤ)



καμιά καλή ιδέα; A1

Ένα ακόμη συγκλονιστικό ρεπορτάζ, αποκλειστικά στη λάσπη, για τις επιπτώσεις της οικονομικής κρίσης, ακόμη και στην άγρια πανίδα του τόπου μας.
Το βράδυ του Σαββάτου, τα κόκαλα ενός υπέροχα ψημένο κοτόπουλου, κατέληξαν στην αυλή για τυχόν πεινασμένους νυχτερινούς επισκέπτες.
Τα μεσάνυχτα, ένας περίεργος θόρυβος με έβγαλε έξω βιαστικά με τον φακό ανά χείρας. Διακρίνω μακριά, δίπλα από τον κήπο και τη συκιά, τη σιλουέτα μιας αλεπούς να κοιτάει με τα πυρωμένα μάτια της τον αναμμένο φακό που κρατούσα. Επιστέφω να πάρω τη μηχανή μου και κάθομαι ήσυχα πίσω από το τεράστιο πουρνάρι που σκιάζει πάνω από 100 χρόνια την αυλή. Η αλεπού κάθε φορά πλησίαζε στην αυλή, άρπαζε ένα κόκαλο και πήγαινε να το ροκανίσει λίγο πιο μακριά.. Δοκιμάζω να βγάλω χωρίς φλας αλλά δεν γινόταν τίποτα, όποτε αμέσως ξεκίνησα τις φωτογραφίες με φλας. Παρατηρώ ότι η αλεπού με είχε γραμμένο και εμένα και το φλας μου, οπότε πλησιάζω και άλλο. Η μανδάμ πήρε και αυτή θάρρος και πλέον δεν απομάκρυνε τα κοκάλα αλλά τα χλαπάκιαζε στην αυλή. Ή το θράσος δεν είχε όρια ή η πείνα της ή και τα δυο.
Η εξήγηση μάλλον απλή.
Στις δύσκολες εποχές του ΔΝΤ που ζούμε, τα κοτέτσια και οι κότες έχουν αποκτήσει τεράστια αξία. Απόρθητα φρούρια είναι τα κοτέτσια και οι κότες πλέον απολαμβάνουν πλήρη προστασία από τους εχθρούς των, ώστε ανενόχλητες να κάνουν τα πολύτιμα αυγά τους. Δεν θα εκπλαγώ αν δω και εταιρείες σεκιούριτι να προσφέρουν προστασία σε κοτέτσια.
Τα πρώτα θύματα αυτής της αλλαγής στην προστασία των κοτετσιών είναι οι αλεπούδες, οι οποίες μάταια πλέον επισκέπτονται τα κοτέτσια, μιας και περισσότερες πιθανότητες έχουν να πιάσουν την κότα με το χρυσό αυγό παρά μια κοινή αλανιάρα κότα.
Έτσι, απελπισμένες, ψάχνονται να βρουν νέες πηγές τροφοδοσίας, όπως π.χ. τα κόκαλα από ψημένα κοτόπουλα, ας πούμε κάτι σαν τα γκούντις της περιοχής.
Βέβαια εμένα με έβαλε σε καινούργιο μπελά. Πρέπει κάθε βδομάδα να βρίσκω κόκαλα να της αφήνω, μπας και την κάνω κατοικίδιο. Αν βρω και σκύλο να τους μάθω να κάνουν και παρέα. Έτσι και αλλιώς, ένα σόι είναι.

http://laspistasteria.wordpress.com/2011/05/03/vulpes_vulpes/

Είδες που δε είμαι και τελείως εκτ΄ος απ το θέμα; καμιά καλή ιδέα; 14724201 Για να μη λες!!! Η άρπυα στον Υμητό σε πείραξε! Που δεν ήταν άρπυα τελικά αλλά σφίγγα. Γυναίκα πουλί! Ερώτηξης.........υπάρχει κανείς που δεν έχει δει ποτέεεεεεεεε του αεροπλάνο και μπορεί να το μπερδέψει το με κάτι άλλο; Εκτός κι αν δεις εμένα να περνάω βζουν που επειδή έχω τέτοια ταχύτητα με μπερδέυεις με το τζάμπο ουάν διότι έχω και τα μπόια μου δε λέω!!! Καλημερούδια σου desperako!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΠεμ 28 Φεβ - 10:07:48

Θέλω να παραμείνω στον Αόρατο Ναό,
πλέον σαν παρατηρητής
και μη ορατός


Να μην γράφω θέματα,
να μην απαντάω...

Παρ' όλο που ενημέρωσα το προφίλ μου,
εξακολουθώ να είμαι ορατός

Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει με pm

Σας ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΠαρ 1 Μαρ - 18:53:03


δεν γνωριζω φιλε μου αλλα όλα ειναι ορατα εδω ακομη και τα αόρατα

καμιά καλή ιδέα; 894006417 καμιά καλή ιδέα; 894006417 καμιά καλή ιδέα; 894006417 καμιά καλή ιδέα; 894006417 καμιά καλή ιδέα; 1662243607
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΠαρ 1 Μαρ - 19:47:00

desper έγραψε:
Θέλω να παραμείνω στον Αόρατο Ναό,
πλέον σαν παρατηρητής
και μη ορατός


Να μην γράφω θέματα,
να μην απαντάω...

Παρ' όλο που ενημέρωσα το προφίλ μου,
εξακολουθώ να είμαι ορατός

Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει με pm

Σας ευχαριστώ
kalispera elpizo na min eimai o ipeftinos gia tin stasi pou thelis na kratisis,epidi tis teleftees imeres eipa pola opos oloi mas,an einai na figi kapoios aytos tha protimousa na eimai ego epidi anastatosa sxedon tous pantes,to ekana epidi milame oloi pleon gia alithies kai eipa kai tis dikes mou,pio pano grafis pos ginonte diafora tha ithela na sou po pos tha prepei oti kai an kaneis i an asxolithis na psaksis me erevna na prosexeis i texnologia tous einai anoteri den exoune pistolia kai tetiou idous oplismo episis an plisiasis kai mpis stin emvelia tha to gnorizoun idi me to proto vima pou tha kaneis,den thelo na se foviso apla na se prostatepso,epidi ola ayta ta xronia mas programatizane meso tis tileorasis apo diafora vivlia ston strato,oles i texnikes stratigikis pou tha akolouthisis einai gnostes gia aytous kseroun ti programata mas perasan se ola ta themata pou kseroume mexri simera,den sto pezo pantognostis apla theli prosoxi.kai epanalamvano an kapoios prepei na apoxorisi aytos tha eimai ego oxi esy,kai na ksereis me tin oloi katastasi ego exo stenoxorethi perisotero apo olous epidi imoun i aitia na ksespasoun oloi tha sou zitiso dimosia na paraminis energos,filika angelos....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

καμιά καλή ιδέα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καμιά καλή ιδέα;   καμιά καλή ιδέα; Icon_minitimeΠαρ 1 Μαρ - 21:57:56

ioessa έγραψε:


δεν γνωριζω φιλε μου αλλα όλα ειναι ορατα εδω ακομη και τα αόρατα

καμιά καλή ιδέα; 894006417 καμιά καλή ιδέα; 894006417 καμιά καλή ιδέα; 894006417 καμιά καλή ιδέα; 894006417 καμιά καλή ιδέα; 1662243607

Δεν το λέω με πρόθεση , απλα ηθέλω να πώ , ας γράφεις όλοι εχουμε κάτι να πούμε , ήρθε η νηνεμια τώρα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καμιά καλή ιδέα;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τι κάνει την «καλή ζωή» να είναι καλή;
»  Ανεπιφύλακτα
»  Πρωτοποριακή ιδέα για θέρμανση κτιρίων
» Καλή χρονιά !
» Καλή Χρονιά σε όλους!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΜΕ ΑΔΡΑΝΗ ΘΕΜΑΤΑ.-
Μετάβαση σε: